Pískaři jsou zpět! Nová kniha Medaile na chvíli o olympijském příběhu Adama Ondry Nová kniha Lékaři na horách: neviditelní hrdinové
SP skialpy Cortina d’Ampezzo ITA (06.04) SP Šanghaj (09.04) SP Wujiang (12.04)
Cesty: 17.Janošová 10776 18.Stribrny 10769 19. 10719 Bouldry: 17.Obal 9650 18.Vaňous 9500 19.Břicháček 9481 Hory: 26. 2926 27.Y 2861 28.HKvdf 2832
AIX ÁDR BOULDER SESSION (09.03) 2. ČP v bouldrech Praha (02.03) ČP v bouldrech Praha (17.02)
Contact
Výsledky závodů MČR Místo konání: Prah BrumlovkaKategorie: Mistrovství České RepublikyTyp: obtížnostDatum: 10.11.2001Rozhodčí: Slávek VomáčkoKoeficient: 0.00Sponzoři : ČHS, HUDY Sport, Lanex, Mammut, Rupa, Ocún, Triop,EMT, Green Sport, Yate, ExatermMuži Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval. Semif. Finále
59. Sadílek Martin 83 jun. 7,00 7,00 7,00
10. Oliva Jirka 77 BB klan top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
54. Řehák Milan 79 BB klan 8,80+ 8,80 8,80
26. Sládek Tomáš 82 BB klan, Jaruška Praha jun. top 99,00 99,00 11,80- 11,80 11,80
5. Přibil Jirous 80 BB klan, Ocún, RP top 99,00 99,00 21,50 21,50 21,50 20,80 20,80 20,800
6. Chrastina Andrej 73 BB klan, Ocún, RP, a.9 top 99,00 99,00 22,50- 22,50 22,50 20,00 20,00 20,000
29. Peltrám Václav 68 Benešov u Prahy top 99,00 99,00 10,00- 10,00 10,00
10. Novák Standa 79 Brno top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
18. Švub Ondřej 85 CCCBBB jun. top 99,00 99,00 15,70- 15,70 15,70
46. Štefko Robert 66 CCCBBB 12,50 12,50 12,50
51. Bobok Stano 67 CCCBBB 10,20 10,20 10,20
43. Bláha Jakub 85 Extrém team Kadaň jun. 13,90+ 13,90 13,90
62. Bláha Jindra 89 Extrém team Kadaň jun. 6,80 6,80 6,80
56. Dlouhý Tomáš 83 Freesport jun. 8,00+ 8,00 8,00
61. Nováček Honza 83 Fresport jun. 6,80+ 6,80 6,80
42. Brodský Břéťa 80 H.K.Pavouk Budějovice 14,00- 14,00 14,00
36. Leitman Marek 83 HK Baník Prievidza jun. 14,50+ 14,50 14,50
49. Pavlů Karel 73 HO Hoření Paseky 11,80+ 11,80 11,80
19. Bláha Petr 76 HO Přírodní vědy 16,50 16,50 16,50 15,70- 15,70 15,70
4. Malina Václav 73 HO Ruzyně top 99,00 99,00 19,60+ 19,60 19,60 24,00- 24,00 23,997
48. Maršík Jarda 71 HO Teplice 12,00 12,00 12,00
34. Matoušek David 79 HO Zevl 15,00- 15,00 15,00
44. Roch Petr 78 HO Zevl 13,30+ 13,30 13,30
45. Herodes Martin 79 HO Zlín 13,30 13,30 13,30
63. Švácha Jiří 86 HOKOK Kladno jun. 6,00 6,00 6,00
35. Frohlich Vojta 85 HOM Alpin IV jun. 14,90 14,90 14,90
14. Štefánek Rosťa 77 Hudy sport top 99,00 99,00 18,50- 18,50 18,50
16. Stráník Štěpán 87 Choceň jun. top 99,00 99,00 17,50 17,50 17,50
26. Valčík Jakub 85 Choceň jun. top 99,00 99,00 11,80- 11,80 11,80
28. Stráník Martin 90 Choceň jun. top 99,00 99,00 11,20- 11,20 11,20
17. Rakovič Tomáš 68 Jaruška Praha top 99,00 99,00 16,00 16,00 16,00
23. Ulrich Pavel 52 Jaruška Praha top 99,00 99,00 13,50 13,50 13,50
37. Straka Jaroušek 77 Jaruška Praha 14,40 14,40 14,40
40. Horák Honza 65 Jaruška Praha 14,10 14,10 14,10
47. Vích Pavel 84 Jaruška Praha jun. 12,50- 12,50 12,50
50. Brajer Raďous 66 Jaruška Praha 11,80 11,80 11,80
55. Křišta Karel 74 Kapka 8,60+ 8,60 8,60
13. Nosek Radim 79 Liberec 15,00- 15,00 15,00 18,50 18,50 18,50
7. Resch Zdeněk 72 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 19,80+ 19,80 19,80 17,80+ 17,80 17,803
9. Resch Petr 74 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 18,50+ 18,50 18,50
22. Dragoun Jiří 70 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 15,20- 15,20 15,20
8. Fojtík Martin 73 Los Brňos top 99,00 99,00 20,50- 20,50 20,50 16,50+ 16,50 16,503
41. Niedoba Pavel 75 Los Brňos 14,00+ 14,00 14,00
53. Kovanda Rudy 57 Los Brňos 9,40 9,40 9,40
31. Pelikán Martin 83 Plzeň jun. 17,50 0,00 0,00 0,00
52. Lukáš Jan 74 Plzeň 10,20- 10,20 10,20
59. Kosík Tomáš 85 Plzeň jun. 7,00 7,00 7,00
38. Podhradský Tomáš 79 Pod Hradem 14,10+ 14,10 14,10
10. Klap David 75 Praha Lukas top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
30. Mazák David 75 Přerov 17,50 17,50 17,50 9,40+ 9,40 9,40
1. Mrázek Tomáš 82 Rock Pillars, Van Gansenwinkel jun. top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 top 99,00 99,000
20. Mázl Luboš 72 Saltic top 99,00 99,00 15,20 15,20 15,20
33. Hroza Libor 87 Saltic,Singing rock jun. 15,30 15,30 15,30
32. Trnka Martin 79 THC HoLo 16,20- 16,20 16,20
57. Sucharda Ondřej 78 THC HoLo 7,60+ 7,60 7,60
25. Volf Jakub 87 TJ Ruzyně jun. top 99,00 99,00 12,30- 12,30 12,30
14. Zbranek Jan 86 Triop jun. top 99,00 99,00 18,50- 18,50 18,50
38. Lautner Jiří 77 Triop 14,10+ 14,10 14,10
58. Havel Jirka 82 Triop Zlín jun. 7,20 7,20 7,20
2. Hlaváček Kuba 82 Triop, BB klan, Ruzyně jun. top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 28,00- 28,00 27,997
3. Kořan Pavel 74 Triop, VanGansewinkel top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 26,50- 26,50 26,497
24. Skalský Tomáš 84 Universita Brno jun. 15,80+ 15,80 15,80 12,60+ 12,60 12,60
20. Beneš Ondřej 83 USK Slavia jun. top 99,00 99,00 15,20 15,20 15,20
Ženy Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Semif. Finále Superf. 12. Melicharová Petra 85 Alpinus, Triop jun. 10,50+ 10,50 10,503
7. Nagyová Sylva 77 Brno top 99,00 99,000 18,50- 18,50 18,497
14. Wunschenová Petra 75 Extrém 8,90 8,90 8,900
15. Kadlecová Světlana 87 Extrém team Kadaň jun. 6,40 6,40 6,400
2. Kysilková Tereza 87 Hudy Sport Brno jun. top 99,00 99,000 21,00- 21,00 20,997 25,00- 25,00 24,997
4. Čintalová Zuzana 83 Modra, HO Zevl, SK jun. top 99,00 99,000 19,30- 19,30 19,297
3. Lipenská Helena 77 Pivovar Eggenberg, Sensor top 99,00 99,000 20,50- 20,50 20,497
1. Kotasová Věra 77 Rock Pillars, Hudy Sport, Nutrend, Van Gansenwinkel top 99,00 99,000 21,00- 21,00 20,997 25,50+ 25,50 25,503
6. Hrozová Lucie 88 Saltic, Singing Rock jun. top 99,00 99,000 19,00 19,00 19,000
13. Glaserová Martina 88 Slávia Liberec jun. 9,10 9,10 9,100
9. Trnková Lenka 75 Spoltrade Group, Saltic, USK Slavia UL top 99,00 99,000 15,80- 15,80 15,797
10. Hnízdilová Soňa 83 Triop jun. 11,50+ 11,50 11,503
16. Tomášková Bohuslava 87 Triop jun. 5,20 5,20 5,200
5. Rajfová Lucie 86 Triop, Universita Brno jun. top 99,00 99,000 19,00+ 19,00 19,003
8. Rajfová Silvie 89 Triop, Universita Brno jun. top 99,00 99,000 17,00+ 17,00 17,003
11. Kupilíková Katka 86 Vertikal Sport, Makak jun. 10,60- 10,60 10,597
Reklama:
Photo of the day:
Routes:
New in discussion:
Latest comments:
Hot:
New in advertising:
Instructions:
...