Pískaři jsou zpět! Nová kniha Medaile na chvíli o olympijském příběhu Adama Ondry Nová kniha Lékaři na horách: neviditelní hrdinové
|
SP skialpy Cortina d’Ampezzo ITA (06.04) SP Šanghaj (09.04) SP Wujiang (12.04)
|
Cesty: 1.Ondra 13491 2.Trojan 12371 3.Šindel 12306 Bouldry: 1.Volf 11153 2.Stráník 10825 3.Stráník 10803 Hory: 1.Groš 7918 2.Punčochář 6708 3.Černý 6708
|
AIX ÁDR BOULDER SESSION (09.03) 2. ČP v bouldrech Praha (02.03) ČP v bouldrech Praha (17.02)
|
| | Contact | |
|
| |
Order | Climber | Route | Grade | Points | Style | RS |
1. | Švecová Jana (Jana.Vincourková) | Nova, Holštejn, 8C | 8C | 1200 | solo | |
1. | Volf Štěpán (stepanvolf1) | Warrior, Labské Údolí - Pravý Břeh, 8C | 8C | 1200 | solo | |
3. | Ondra Adam (dipsy) | Lidská Bestie, Babí Lom, 8B/8B+ | 8B+ | 1150 | solo | |
3. | Stráník Martin (noo noo) | Dysonova Sféra, Hlubočepské Plotny, 8B+ | 8B+ | 1150 | solo | |
3. | pochman štěpán (Štěpo) | Riot Act, Frankenjura, 8B+ | 8B+ | 1150 | solo | |
6. | Trojan Vojtěch (Trojeyy) | The Bizarre Ride, Magic Wood, 8A+ | 8A+ | 1103 | flash | |
7. | Stráník Štěpán (Š Stráník) | Blatant, Holštejn, 8B | 8B | 1100 | solo | |
7. | Lavička Karel (Karel Lavička) | Partyzánský Bojovník Low, Sklapsko, 8B | 8B | 1100 | solo | |
7. | Štefánek Rosťa (RostaS) | Mic A Mic, Tisá - Modřín, 8B | 8B | 1100 | solo | |
7. | Konečný Jakub (konecnik) | TNT, Hohnstein, 8B | 8B | 1100 | solo | |
7. | Novák Honza (novakja) | Santoku, Bodio, 8B | 8B | 1100 | solo | |
7. | Štípek Jan (Prcek@cudla.cz) | Temná Hmota, Děčínský Sněžník, 8B | 8B | 1100 | solo | |
7. | Horáček Zdeněk (Pajout) | Exit Strategy, Mlýnský Vrch, 8B | 8B | 1100 | solo | |
14. | Vaňous Svatopluk (Svatous) | Královská Afterpárty, Škrovád, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Chejn Vilda (007) | Kocour V Botách Z Cíga Potáh, Hlubočepské Plotny, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Lebeda Kryštof (abvdah) | Shosholoza, Rocklands, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Bulička František (Malej Primán) | Partage, Fontainebleau, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Chytil Martin (martinchytil) | Zlost, Komínky, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Břicháček Libor (Bafik) | Fake News, Bahratal, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Indrák Kryštof (Waned) | Fénixovy Slzy, Sklapsko, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Mikulec Martin (Marcin) | Taijutsu, Valle Bavona, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Skála Lukáš (zeros) | Dobrák Od Kosti, Labské Údolí - Levý Břeh, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Kopecký Jonáš (Jonda) | Dobrák Od Kosti, Labské Údolí - Levý Břeh, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Hricák Petr (Hríca) | Lukyho Zámky, Hlubočepské Plotny, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Kučera Roman (Kůča) | Královská Afterpárty, Škrovád, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
14. | Novák Honzál (hans1996) | Big Lady, Brána, 8A+ | 8A+ | 1050 | solo | |
27. | Jurečka Jan (Grommet) | Gamba, Děčínský Sněžník, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Kalvas Michal (Kropáček) | Posel, Vyhlídková Skála , 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Peřina David (davidperina) | Ledové Království, Holštejn, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Danda František (frantik15) | Souvenir, Chironico, 8A/8A+ | 8A | 1000 | solo | |
27. | Obal Jachym (j4chym) | Armáda Spásy, Labské Údolí - Pravý Břeh, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Melen Jan (Jan Melen) | Red Hot Tortilas, Děčínský Sněžník, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Šolc Jan (jeremy_jenda) | Spalony Brzydal , Szcytna, 8A+ | 8A | 1000 | solo | |
27. | Plaček Michal (Vasekdegamma) | Ape Index, Hlubočepské Plotny, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Petrík Mikuláš (Mi-ky) | Metro, Děčínský Sněžník, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Jakubcova Monika (mo) | Tail Of The Caracal, Rocklands, 8A+ | 8A | 1000 | solo | |
27. | Scheuerová Veronika (kikinka00711) | Ribstole, Děčínský Sněžník, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Plšek Tonda (Peanutzero) | Doupě Neřesti, Babí Lom, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Šlapák Josef (Pepa) | 3v1, Panský Les, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | nespoutaný django (django) | Bad Crimps, Komínky, 7C+ | 8A | 1000 | solo | |
27. | Šípek Petr (psipi) | Ledové Království, Holštejn, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Čížek Matěj (Cizkoa) | Stěhovák Z BG, Vysoký Vrch, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Pelikán Martin (Maartaas) | Velitel Na Pytel, Mlýnský Vrch, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Pařík Ondřej (OndraParik) | Ježek Na Koloběžce, Škrovád, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Klapal Olin (Olin) | Pán Pravého Břehu , Labské Údolí - Pravý Břeh, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Popovský Mikoláš (Mikoušek) | Posel, Vyhlídková Skála , 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Hapala Martin (Hapik) | Návrat Krále, Pečínkova Skála, 8A | 8A | 1000 | solo | |
27. | Košťál Tomáš (Kosta) | Mr. Powerful, Škrovád, 8A | 8A | 1000 | solo | |
49. | Holík Rostislav (RosťaHolík) | Kilián, Holštejn, 8A | 7C+/8A | 975 | solo | |
49. | Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole) | Unendliche Geschichte 2, Magic Wood, 7C+/8A | 7C+/8A | 975 | solo | |
51. | Štěpánek Michal (Joshka) | Patošpička, Sklapsko, 7C | 7C | 953 | flash | |
51. | Lukášek Tomáš (tomas.lukasek) | Study Break, Tisá - Modřín, 7C | 7C | 953 | flash | |
53. | Měřička Matěj (Měřák) | La Barre Fixe (droite), Fontainebleau, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Kohout Honza (relic) | Sváteční Jezdec, Děčínský Sněžník, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Fajkoš Lumír (Lumir9) | Pause Cervelas, Brione, 8A | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Zíma Honza (honzazima) | Pan Domácí, Děčínský Sněžník, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Ulmonová Simona (sim) | Kursk, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7C+ tr | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Podstata Pepa (Pepik) | Zlaté Vejce, Kvočny U Hodkovic, 7C | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Šauli Vláďik (Laco Šaolin) | Hard On Traverse, North Coast, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Urubčík Roman (Urukus) | Albedo, Ostaš, 7C+/8A | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Tropp Marek (Nesportovněvysoký) | Lexikon Mrdek, Škrovád, 7C | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Šťastný Petr (Šťása) | Caveman, Miskovický Lom, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
53. | vavřík jan (jankoUP) | Soft Style, Hradby U Kozla, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Polišenský Lubomír (Luba_P) | Bad Crimps, Komínky, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Radouchova Anežka (anezka_radouchova) | Lexikon Mrdek, Škrovád, 7C | 7C+ | 950 | solo | |
53. | Leitnerova Zuzka (zuzinka) | Pudem Spodem, Rudice, 7C+ | 7C+ | 950 | solo | |
67. | Zímová Kateřina (KaczkaZ) | Kalter Braten, Bahratal, 7C/7C+ | 7C/7C+ | 925 | solo | |
67. | Lučanský Patrik (Jumper) | Michael Jackson SD, Bechyně, 7C/7C+ | 7C/7C+ | 925 | solo | |
67. | Hronek Karel (Karlito) | Buková Pralinka, Zvůle, 7C | 7C/7C+ | 925 | solo | |
70. | Kirsova Lucie (Luri) | Mouchy Mě Už Serou, Bor, 7B+ | 7B+ | 903 | flash | |
71. | Svoboda Daniel (DaněkS) | Study Break, Tisá - Modřín, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Čech Filip (filipcech) | Wolkom, Kralupy Nad Vltavou, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Edr Martin (Edros) | Temný Hvozd, Škrovád, 7C+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Pelíšek Václav (pelda) | Fuck-traverse, Bahratal, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Havelka Lukáš (luctramp) | Vrchcáby, Pod Hradem, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Polčin Milan (tulipan) | Indiánský Pokřik, Sklapsko, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Paarová Natálie (Naty P Paarová) | Master Of Jazz, Ostaš, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Orendáčová Kristína (OrKrist) | Levý Dírky, Děčínský Sněžník, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Mrnuštík Jan (Mrnda) | Alta Tensión, Tamajón, 7C+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Kozlová Terka (terkap) | Komleksy Hejtera , Szcytna, 7C+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Majdloch Stanislav (Mejdlo234) | Žížala 1?, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Šmejkal Michal (smejky) | Dreamliner, Tisá - Modřín, 7C+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Žalská-ová Daniela (danielazalska) | Unbekannt, Zillertal, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Nevělíková Karolína (Karolína52) | Over Whaleming, Rocklands, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Štalmach Jan (jan2) | Kozičky, Rybníček, 7C/7C+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Černý Lukáš (Lukš) | Kuře Na Paprice, Kvočny U Hodkovic, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Gruber Lukáš (Lukingruber) | Omerta, Ostaš, 8A+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Bureš Martin (jackalpackal) | Deratizace, V Průseku, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Lapidarius Petr (dom) | Study Break, Tisá - Modřín, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Kratochvíl Vláďa (WoKo) | Henrip, Skály V Údolí Černé, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | chudacek jan (choodi) | Nostalgické Kroky Fr. Janečka, Kalovy, 7C+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Rinn Vojta (vojta.r) | Capo, Rudawy, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Chovanová Nikol (mountainini) | Žily, Vyhlídková Skála, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Hodeček Mirek (drtiMIR) | Švajc 3 , Tisá Skála U Čáslavi, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Kubíček Jan (honza k.) | Maczużnik Bojowy , Wałbrzych, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Šenkýř Jakub (senkyrkuba) | Rubikon, Kamienna Góra, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Veselský Ondřej (PacesOV) | Flor Is Lava, Sklapsko, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Pešková Lucie (Štůca) | Raněný Superman Direkt, Brána, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Bartoš Michal (Bárty92) | Honey Bunny, Mlýnský Vrch, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Chochola Ondřej (arklee) | Are You Ready, Goleme?, Koukolova Hora, 7C/7C+ tr | 7C | 900 | solo | |
71. | Drbohlav Martin (drbic) | Zarzamora, Albarracín, 8A | 7C | 900 | solo | |
71. | Kožich Matyáš (maty.k) | Warcraft III, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7C/7C+ | 7C | 900 | solo | |
71. | Bradáč Jirka (nitro) | Indiánský Pokřik, Sklapsko, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Stribrny Elias (Elias Stribrny) | Maloskalský Taneček, Panteon, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Maryška Jiří (MrVergilius) | Vstupenka Do Metra, Děčínský Sněžník, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Horský Vojtěch (horskyv) | Wolkom, Kralupy Nad Vltavou, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | Fišer Michal (majkl) | Rybanarubu, Tisá - Modřín, 7C+/8A | 7C | 900 | solo | |
71. | Oliva Petr (PetrOliva) | Královna Oblin, Holštejn, 7C | 7C | 900 | solo | |
71. | H2 jindra (H2) | Chosé Nepřijel!, Tisá - Modřín, 7B+ | 7C | 900 | solo | |
71. | F Radim (Kwikwi) | Open Air, Děčínský Sněžník, 7B+ | 7C | 900 | solo | |
111. | Mikosik Mateusz (Mikos) | Hormonální Traverz, Křížový Vrch, 7B+ | 7B+/7C | 875 | solo | |
112. | Grečnár Jura (Jura) | The Goldilocks Theory, Rocklands, 7C+ | 7B | 853 | flash | |
112. | Šmíd Radim (Raadim) | Cvik Dělá Mistra, Sklapsko, 7B | 7B | 853 | flash | |
112. | Ženíšek David (Zendad) | Zob Zob, Mlýnský Vrch, 7B | 7B | 853 | flash | |
115. | Janečková Nikola (špagetaa) | Mouchy Mě Už Serou, Bor, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Kohout Adam (AdamK) | La Longue Marche , Fontainebleau, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Nakládalová Lucka (Nakyna) | Chosé Nepřijel!, Tisá - Modřín, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Brzobohatý Dalibor (Brzoda) | Hrobař, Bystřička, 7C | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Prassassin (Prassassin) | Kapitán Kolumbus, Havran U Jitravy, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Kudlík Prokop (kukin) | Novičok, Holštejn, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Bayer David (david.bayer) | Sněžné Jaro, Holštejn, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Černý Tomáš (tomtom) | Power Redpoint, Josefovské Údolí, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Hrdlička Vojtěch (Kopytník) | Fixuj Jako Graham, Lešov, 7C | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Záveský Radek (rxdek) | Kombajn, Josemit Bouldery, 7C+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Černý Jan (Valdy) | Pistolník, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Donát Martin (Dony) | Vice Versa, Skalky Za Aritmou, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Kapitán Zdenek (Zdenál.F) | Cesta Do Metra, Děčínský Sněžník, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
115. | Maršík Aleš (AlešMmm) | Peggy, Vesecký Yosemite, 7B+ | 7B+ | 850 | solo | |
129. | Dörr Dominik (dorrdo) | Atom-U-boot, Magic Wood, 7a+ | 7a+ | 803 | flash | |
129. | Hebelka Filip (FilousH) | Čajovna, Les Království, 7A+ | 7A+ | 803 | flash | |
129. | Feigl Stanislav (cb784953) | Gloom, Děčínský Sněžník, 7B+ | 7A+ | 803 | flash | |
129. | Kopáček Martin (Martin K.) | Tenzing V Penzi SD, Škrovád, 7B+ | 7A+ | 803 | flash | |
129. | Kyslík Daniel (Kyslík) | Tisíc Kulek, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 803 | flash | |
129. | Palivec Vladimir (aindra) | First Sprung, Bahratal, 7B | 7A+ | 803 | OS | |
129. | Štambachr Jakub (stambik) | Vans Off The Wall, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7A+ | 7A+ | 803 | flash | |
129. | tra káťa (katka.t) | Zwerg, Bahratal, 7A+ | 7A+ | 803 | flash | |
129. | Trajbold Tomáš (Trajbi) | Wild East, Bahratal, 7A+ | 7A+ | 803 | flash | |
138. | Prejza Zdeněk (FISA) | Sedový Odraz, Děčínský Sněžník, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Černý Patrik (Paprick) | Die Schmatral Hände, Bahratal, 7A+ | 7B | 800 | solo | |
138. | Handlíř Petr (celvinix) | Z Lásky K Filovi, Holštejn, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Karko Jan (Karkoš) | Srnčí Hřbet, Dubské Skály - Srní, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Ganzar Vladimír (Ganzi) | Špiritusy, Holštejn, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Kotrbová Daniela (Danča) | Close Contact Droite, Fontainebleau, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Zeman Tomas (TomZ) | Koi Right, Bahratal, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Urbánek Matouš (Choorbie) | Průser, Tisá - Modřín, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Válek Martin (Valmar) | Jezinka, Na Hřebenech, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Adamovska Ella (Elis) | Holobrádek, Holštejn, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Páteček Tomáš (Friday) | Ňoumes, Rudice, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Smetanová Michaela (Miška) | Holobrádek, Holštejn, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Ruso Filip (FreezBoy) | Větší Klenot, Děčínský Sněžník, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Ševčík Jan (Jenda997) | Královna Krásy, Holštejn, 7A | 7B | 800 | solo | |
138. | S R (Rschneider) | Desire, I Wish It Were Higher, Rocklands, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Tůmič Martin (bingosh) | Švajc 1, Tisá Skála U Čáslavi, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Nosáľ Jozef (germ) | Pinch Down, Maltatal, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Nyéki Richard (Rici) | Rande So Zlomeným Krídlom, Rybníček, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Janča Michal (Jochen) | Z Lásky K Filovi, Holštejn, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Vokrouhlický David (Vok) | Smash, Fontainebleau, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Černík Tomáš (Shin) | Špiritusy, Holštejn, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Slunečková Karin (rusalkarin) | Kerberos, Panský Les, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Čuma Honza (Mek) | Summer Day In Winter, Panský Les, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Handlířová Eliška (peliska) | Kerberos, Panský Les, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Pavouk Kuba (Pavouk Kuba) | Lištoman, Ostrý Kopec, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Griger David (Komíňák) | LUJS Choceň, Škrovád, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Horák Michal (Horamicu) | Hanibal Lecter, Bahratal, 7B+ | 7B | 800 | solo | |
138. | Heger Krystof (Gaga) | Analkolt, Dehetnická Skála, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Kobělář Jakub (Jkob) | Sklapovačka, Holštejn, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Prášil Baron (anaxym) | Vitèzny Džaba, Godula, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Litochleb Richard (RL) | Lost Arrow, Bahratal, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Bartošová Nikol (Nikolita) | Lechtání Chodidel, Brána, 7B+ | 7B | 800 | solo | |
138. | Hrubý Matouš (Matuš) | Ostereierei, Bahratal, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Hruška Robert (Hruskarob) | Ptáci, Bechyně, 7B | 7B | 800 | solo | |
138. | Kozic Pavel (Mejby) | Levej, Vyhlídková Skála, 7B+ | 7B | 800 | solo | |
173. | Heger Mikuláš (Mikundulas) | Vajtarou- Bočákové šou, Dehetnická Skála, 7A+/7B | 7A+/7B | 775 | solo | |
173. | Zaoral Filip (zaoralf) | Maraton, Stařechovický Lom, 7B | 7A+/7B | 775 | solo | |
175. | Nouzák Dan (None87) | Tenzing V Penzi, Škrovád, 7B | 7A | 753 | flash | |
175. | Krella Monika (monca) | Přání Do Nového Roku, Škrovád, 7A | 7A | 753 | flash | |
175. | Vais Honza (Vaisik) | Černá Smrt, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7A | 7A | 753 | OS | |
175. | Hořák Matěj (Matty Hořák) | Rozhřešení, Panský Les, 7A | 7A | 753 | flash | |
175. | Miky Miky (Miky_Miky) | Helikoptéra, Držková, 7A | 7A | 753 | flash | |
175. | Janecek Michal (miskis) | Chtěl Bych Mít Křídla Mouchy, Bor, 7A | 7A | 753 | OS | |
175. | Sedlák Martin (m.sedlakk) | Na Medvěda, Škrovád, 7A | 7A | 753 | flash | |
175. | Hodoušek Matěj (pomalík) | Zlatá Lest, Tisá - Modřín, 7A | 7A | 753 | flash | |
175. | Kopáček Šimon (SimonK) | Tenzing V Penzi, Škrovád, 7B | 7A | 753 | flash | |
175. | Paděra Martin (Paďas) | La Donna Alta, Val Di Mello, 7A | 7A | 753 | flash | |
175. | Skoupil Vojtěch (kvetak) | Pepita, Kalymnos, 7a | 7a | 753 | OS | |
175. | Paprsek Martin (tapir) | Stay For A Day, Alcañiz, 7A | 7A | 753 | flash | |
175. | Čermák Martin (Čermy) | Hledání Ztraceného Času, Skalky Pod Nebušicemi, 7A | 7A | 753 | flash | |
188. | Chodura Radek (radek_cz) | Positiivinen Yllätys Ss, Helsinki Area, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Špaček Ondřej (ospáček) | Wild East, Bahratal, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Reiterman Adam (Atko) | Wild East, Bahratal, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Varga Michal (Stoun) | Teroristická Varianta, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Čermák Adam (cerv) | ZOH 1984 Sarajevo, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Schockherr Eduard (edlaro) | Štatusy, Holštejn, 7B | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Vejvoda Pavel (TvojeBába) | Anno-rukama Nad Převisem, Na Hřebenech, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Kočí Tomáš (Kóča) | Al Kajdá, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Šimek Martin (orbit) | ZOH 1984 Sarajevo, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Konečná Petra (blackend) | Já To Neříkal, Panteon, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Socha Ondřej (Socháč) | Zlomená Kláda, Čertovy Nohavice, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Marcinek Daniel (marcajs) | Hydraulika Funguje, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Kelar Štěpán (Štěpán Kelar) | Katarze, Malý Rabštejn, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Antoš Martin (Martin 1995) | Hadí Žena, Bor, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Jedličková Kateřina (Katty Zachrdlová) | Offshore, Magic Wood - Averstal, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Vašata Ondřej (ondra77) | Ho Perso La Bussola, Kalymnos, 7a+ | 7a+ | 750 | PP | |
188. | Brzobohatý Tomáš (Rygar) | Best Western, Hexenküche, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Senčáková Iveta (Senči) | Muži V Přechodu, Bahratal, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Eš Martin (tiburo) | Höhlentier, Pojen, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Dlask Pavel (dlaskp) | Vzhůru Do Nekonečna, Okolí Jítravy, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Cach Pepa (PP128) | Al Kajdá, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Vavrečka Lukáš (vavrisx) | Sklapovačka, Holštejn, 7B | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Pícha Tomáš (piki) | Peříčko SD, Brána, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Vanický Tomáš (Tovan) | Die Schmatral Hände, Bahratal, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Maščuch Radek (Kulich1) | ZOH 1984 Sarajevo, Škrovád, 7A+ | 7A+ | 750 | solo | |
188. | Řehák Milan (Monroe) | Lištoman, Ostrý Kopec, 7B | 7A+ | 750 | solo | |
214. | Skačányi Tomáš (agil) | Jack Herrer, Děčínský Sněžník, 6C+ | 6C+ | 703 | flash | |
214. | Šifra Martin (martinsifra) | Toit Et Moi, Les Goudes, 6c+ | 6c+ | 703 | OS | |
214. | Fischer Matej (Rybanasutru) | Utržený Kormidlo, Děčínský Sněžník, 6C+ | 6C+ | 703 | flash | |
217. | Svítek Vladimír (siska) | Totální Nezávislost, Dubské Skály - Holý Vrch, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Kruliš Jiří (Krulda) | První Kráska, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | kimi (kimi) | Rita, Dobrá Voda U Telče, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Dofek Jiří (Dofal) | Jump, Holštejn, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Čáň Vašek (Vasek) | 50 Odstínů Šedi, Holštejn, 6C+ | 7A | 700 | solo | |
217. | Šofránko Peter (kepko) | Magica, Prečín, 7B+ | 7A | 700 | solo | |
217. | Sedlačík Jan (Jenys) | Oblélhaní, Hradby U Kozla, 6C | 7A | 700 | solo | |
217. | Černý Adam (blacks) | Lajt, Vlčí Kopec, 7B | 7A | 700 | solo | |
217. | Vaňata Michal (Vanous) | Ožral Jsem Se U Tomáše, Panský Les, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | B Radim (Suxik) | Rozhřešení, Panský Les, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Paar Adam (AdamosPaar) | Lucky Looser, Ostaš, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Petřvalský Honza (hondape) | Sklapovačka, Holštejn, 7B | 7A | 700 | solo | |
217. | Bavor Jan (honzab) | Climax, Bor, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Barok Libor (liborbarok) | Pitzpark, Pitztal, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Šteffl Libor (lsteffl) | Zooruyo, Albarracín, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Sobotka Ondřej (OS) | Levá Hrana, Mrtnická Skála, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Moravec Zdenek (Neith) | Vinetů Kowalský, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Šp. Jirka (Špicál) | P'tite Mousse, Fontainebleau, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Svoboda Vlastimil (Svob) | Climax, Bor, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Mika Pavel (butcher) | La Bombé Assis, Fontainebleau, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Kaletová Terka (Terkak) | Le Jeu Du Toit, Fontainebleau, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Bergmann Adam (Bergy) | Top Secret, Ostaš, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Mrnustikova Olga (Olga(Kolouch)) | N3, Cabo Negro, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Grepl Kuba (patapufa) | Posezení S Dýmkou, Lom Ve Vlčí, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Šafář Martin (safimar) | Magické Oko, Bor, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Prokopová Katka (Katka Prokopka) | Sunshine, Tisá Skála U Čáslavi, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Gálet Tomáš (Galos) | EMeneMs, Sedm Skal, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Polanský Štěpán (KrTTeK) | Rozhřešení, Panský Les, 7A | 7A | 700 | RP | |
217. | Štumpolt David (Dempsi) | Spára Nespára, Ostaš, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Burkotová Petra (Malá Péťa) | EMeneMs, Sedm Skal, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Coufalová Denisa Sára (coufalovads) | Vinetů Kowalský, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Svatuška Jakub (svatuskj) | Elektrický Křeslo, Roviště, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Mentor Andrej (mentor) | Koi, Bahratal, 7A+ | 7A | 700 | solo | |
217. | Kolařík Petr (petakolda) | Plnobrádek, Holštejn, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Jarník Jonáš (frudgy) | Top, Bahratal, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Cimprich Vladimír (Ladis) | Luciferův Bič, Bor, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Demacek Dan (sentimex) | Sonet, Holštejn, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Podhorský Jan (I.Baltazar) | Faunův Labyrint, Kyšice, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Przechowski Kryštof (gozon) | Sputnik, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Siegelová Eva (Kudrlinka89) | Rechts, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Čechová Jiřina (jirina) | Rechts, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Klement Pavel (creepz) | Schwarz & Weiss Klassik, Bahratal, 6C | 7A | 700 | solo | |
217. | Kopřiva Jiří (jkoprivak) | Tango, Kalovy, 7A tr | 7A | 700 | solo | |
217. | Koudelka Honza (Honza Koudelka) | Na Kačera, Mlýnský Vrch, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Y X (B u b á k) | Kamenný Kvítek, Josefovské Údolí, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Schöniger Erik (Erik!) | Anni-bez Levé Hrany, Na Hřebenech, 6C+ | 7A | 700 | solo | |
217. | Miler Kevin (Kevin) | Sputnik, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Ebert Jakub (Kubinek363) | Lost, Bahratal, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Verner Adam (averner) | Captain America, Skalky Pod Nebušicemi, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Hromadová Míša (Mišule95) | Rechts, Děčínský Sněžník, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Kupková Míša (Soli) | Velká Čínská Velryba, Velá, 7A | 7A | 700 | solo | |
217. | Tran David (Vietnameček) | Ty Návraty, Panský Les, 7A+ | 7A | 700 | solo | |
269. | Jecelínová Verča (feu) | Abstinenční Středa, Ostaš, 7A | 6C+/7A | 675 | solo | |
270. | Dominga Dominga (DominiCa) | Herz Schmerz, Bahratal, 6C | 6C | 653 | flash | |
270. | Ch Terka (Chmelka) | Espatadantzari, Albarracín, 6C | 6C | 653 | flash | |
270. | Řezníček Jan (Krvák) | Ženy Před Přechodem, Bahratal, 6C+ | 6C | 653 | flash | |
270. | Trkal Fanda (kaaak) | Přijeli Pražáci, Les Království, 6C | 6C | 653 | flash | |
270. | Protivný Cyril (Padavan) | Joker, Držková, 6B | 6C | 653 | flash | |
270. | Červenka Michal (asysy) | Jack Herrer, Děčínský Sněžník, 6C+ | 6C | 653 | flash | |
270. | Kynčl Jakub (3443) | Muchotlapka, Bor, 6C | 6C | 653 | flash | |
270. | Jursa Petr (berťa) | Honzův Sen, Godula, 6C | 6C | 653 | OS | |
270. | Sejbal Mikuláš (Mikuláš) | Spir.ryho Strach, Sklapsko, 6C | 6C | 653 | flash | |
270. | Olšarová Jana (Olše) | Nový Koutek, Děčínský Sněžník, 6C | 6C | 653 | flash | |
270. | Holman Ondřej (Rarach) | Hrana Nebe, Panský Les, 6C | 6C | 653 | flash | |
270. | Válka Vojtěch (Vojtik) | Hrana Nebe, Panský Les, 6C | 6C | 653 | flash | |
282. | Walter Michael (MikeWithBike) | Ratamahata, Děčínský Sněžník, 6C+ | 6c+ | 650 | RP | |
282. | Kral Mirek (laurot) | Morčata Na Útěku, Vysoký Vrch, 7A | 6C+ | 650 | solo | |
282. | dvorak jakub (dvorak) | Kolínko Ve Stylu, Ďáblický Háj, 6C+ | 6C+ | 650 | solo | |
282. | Najman Karel (najmankm) | Pařba, Rudolfov, 6C+ | 6C+ | 650 | solo | |
282. | Makuša Michal (tah-sha-tunga) | Tráva Zelená, Loučovice, 6C | 6C+ | 650 | solo | |
282. | Bejdáková Barbora (barborabejdakova) | Rozmowy Z Katem, Szczytnik, 6C+ | 6C+ | 650 | solo | |
282. | Paprsek Veronika (ViviHl) | Stay For A Stop-over, Alcañiz, 6C+ | 6C+ | 650 | solo | |
282. | Barak Michal (ripp) | Brusič, Vysoký Vrch, 6C+ | 6C+ | 650 | solo | |
290. | Nováková Lucie (Mrs. Mikko) | Nubes Negras, Albarracín, 6B+ | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Ouředníková Karolína (k.ourednikova) | Slepice Na Paprice, Havran U Jitravy, 6B+ | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Holec Standa (Standa) | Mrskačka, Sklárna Sever, 6B+ | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Najbr Ondřej (ondrasek) | Žalud, Komínky, 6B+ | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Brich Milan (mibr) | Moucha Na Skle, Bor, 6B+ | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Honc Petr (honcpe) | Levák Bob, Děčínský Sněžník, 6B+ | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Voláková Dominika (Dominikavolakova95) | Tiresias, Kalymnos, 6b+ | 6b+ | 603 | OS | |
290. | Krupička Ondřej (Krupas) | Rajbáková, Ostaš, 6A+ | 6B+ | 603 | OS | |
290. | Hinďoš Vojtěch (Vojtěch) | No Exit, Magic Wood - Averstal, 7A | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Nešvera Jakub (Kuba86) | Pochutnáníčko, Skalky Za Aritmou, 3 | 6B+ | 603 | flash | |
290. | Šťastná Baru (barus) | Cascade, Bahratal, 6B+ | 6B+ | 603 | flash | |
301. | Exner Radek (exak) | Náhrobní Kámen, Bor, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Štenclová Lenka (LenkaS) | Dunivý Hrom, Brána, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Příhrazský Martin (Martin73) | Warcraft II, Labské Údolí - Pravý Břeh, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Drapová Hana (Ciganče) | Particelle Elementari, Chironico, 7A | 6C | 600 | solo | |
301. | Burgoon Andrew (Andrew) | Symon's Line , Foxtown Boulders, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Ochmannová Irena (Ir) | O Nic Lehčí..., Tisá - Modřín, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Matoušková Jana (Jana) | Tékniko, Děčínský Sněžník, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Šedivý Filip (Čihury) | ...a Pak Dolem, Na Hřebenech, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Stromský Radek (radek.stromsky) | Nový Koutek, Děčínský Sněžník, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Mayer Jaroslav (JerryM) | Díra, Tisá - Modřín, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Jánská Magdalena Beáta (mbj) | Groovy, Magic Wood, 6c | 6c | 600 | solo | |
301. | Bláha Lukáš (Luky:-)) | Krok Sun Krok, Vlčí Kopec, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Korčák Tomáš (tomkor) | Hard Boiled, Bahratal, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Drahota Jakub (draKubas) | Tisíc Kulek, Škrovád, 7A+ | 6C | 600 | solo | |
301. | Kulheim David (davu) | Duha, Pečínkova Skála, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Nedělčev Ondřej (nedelceo) | Hadimrška, Kozí Hřbety, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Jedličková Šárka (Šáruš) | Hadimrška, Kozí Hřbety, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Š Dino (Dino) | Zilvarovic Myxomatóza, Vysoký Vrch, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Sadloňová Adriana (Adri) | Matrix, Godula, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Brouček Michal (_brouk_) | ...a Pak Dolem, Na Hřebenech, 6C | 6C | 600 | solo | |
301. | Kušková Klára (Clare) | Kuřátko, Panský Les, 6C | 6C | 600 | solo | |
322. | Skalická Viola (Viola Skalická) | Fontománie, Bobeg, 6B+/6C | 6B+/6C | 575 | solo | |
322. | Kováč Benjamin (Benjamin Kováč) | Petrolejový Princ, BOOMerang, 6B+/6C | 6B+/6C | 575 | solo | |
324. | V Jackie (Jackie) | špekulátor, Vysoký Vrch, 6B | 6B | 553 | flash | |
324. | Skutka Ondřej (ony) | Obláč, Holštejn, 6B | 6B | 553 | flash | |
324. | Šramota Míla (Melman) | Tupoun, Sklárna Sever, 6B | 6B | 553 | flash | |
324. | Hořák Jiří (jirkahořák) | Metamfetamin, Panský Les, 6B | 6B | 553 | OS | |
324. | Himl Michal (Buml) | Hermelín, Ostaš, 6B | 6B | 553 | OS | |
324. | Habeš Dominik (petzlplast) | Na Křídlech Vážky, Ostaš, 6B | 6B | 553 | OS | |
324. | Salda Jakub (Jakub.S) | Fessura Kosterlitz, Valle Dell Orco, 6B | 6B | 553 | flash | |
324. | Neuwirth Petr (Inža) | Tik, Sklapsko, 6B | 6B | 553 | flash | |
324. | Kadeřábek Michal (Michi) | Fitnes, Bor, 6B | 6B | 553 | OS | |
324. | Mezníková Tereza (Teeera) | Tik, Sklapsko, 6B | 6B | 553 | flash | |
324. | Roth Veronika (Veverča) | Tuha, Děčínský Sněžník, 6B | 6B | 553 | flash | |
335. | Požár Michal (mifo) | Le Surplomb Des Frelons / L'An, Fontainebleau, 6B+ | 6B+ | 550 | solo | |
335. | x (Travex) | Vánoční Traverz, Škrovád, 6C tr | 6C tr | 550 | solo | |
335. | Konečný Petr (Petrica) | Zakazovat!, Komínky, 6B+ | 6B+ | 550 | solo | |
335. | Špás David (Spasik) | Z Temnoty Do Vzduchu, Děčínský Sněžník, 6B+ | 6B+ | 550 | solo | |
335. | Čechová Martina (Máťa) | První Boulder, Děčínský Sněžník, 6C | 6B+ | 550 | solo | |
335. | Dlouhý Petr (pdlouhy) | Dogmatická Normálka, Kolíbky, 6B+ | 6B+ | 550 | RP | |
335. | Mareš Daniel (derni) | Laktos, BOOMerang, 6C | 6B+ | 550 | solo | |
335. | Albert Karel (Karel Albert) | Zuby Nehty, Stránská Skála, 6B+ | 6B+ | 550 | solo | |
343. | Dvořák Dominik (dominikdvorak) | Smekáček, Bor, 6A+ | 6A+ | 503 | OS | |
343. | Kolek Martin (Kolčo) | Kuglarz, Corona Wood, 6A+ | 6A+ | 503 | flash | |
343. | Černý Martin (nanoarchaeum) | Štěstí Přeje Odvažným, Panský Les, 6A+ | 6A+ | 503 | OS | |
343. | Horák Samuel (Horáč) | Mouve, Huliveto Tanks, 6a+ | 6a+ | 503 | flash | |
343. | Trojanová Lucie (ilias) | Kouřový Signál, Mlýnský Vrch, 3 | 6A+ | 503 | flash | |
348. | Kovařík Radim (radimkov) | Čínská Zeď, Velá, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Lenc Láďa (LadaL) | Picačka, Dehetnická Skála, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Šídlová Ludmila (Tamarac) | Obláč, Holštejn, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Omáčka Martin (Martiomka) | Těžká Hrana, Na Hřebenech, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | S V (vsp) | Bitevní Loď, Bor, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Hodboďová Eva (Evka) | Anfang Bis Ende, Bahratal, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Durník Ivo (ivod) | Cílová Páska Lidstva, Blansko Sever, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Polák Marek (marena) | Smers, Rudice, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Srholec Jakub (KuřecíŘízek) | Motýlí Promenáda, Koryčanský Hřeben, 6B | 6B | 500 | solo | |
348. | Blazek Daniel (savec) | Chvatník, Josefovské Údolí, 6B+/6C | 6B | 500 | solo | |
348. | Fischer Michal (Fletnis) | Nakloněná Rovina , Vlčí Rokle, 6B+ | 6B | 500 | solo | |
348. | Brož Kristián (Kristián Brož) | Lištovačka, Ďáblický Háj, 6A+ | 6B | 500 | solo | |
360. | Chyla Roman (peki) | Roundabout, Escenario, 6A | 6A | 453 | OS | |
360. | Jech Petr (Rakeťák) | Divadlo Pro Turisty, Děčínský Sněžník, 6A | 6A | 453 | OS | |
360. | Kolébal Robert (rkolebal) | Seber Si Svý Věci, Vršava, 6A | 6A | 453 | OS | |
360. | Havlík Marek (wana) | Easy Street, Holštejn, 6A | 6A | 453 | flash | |
364. | dědek honza (Pažout ml.) | Fumar Máta, Les Království, 6A+ | 6A+ | 450 | solo | |
364. | Bischof Jakub (Žížala) | Jantarová Země, Les Království, 6A+ | 6A+ | 450 | solo | |
364. | Lachmann Jan (WhiteHazeCz) | Smaragd, Štarkov, 6A+ | 6A+ | 450 | solo | |
364. | Chovanová Maja (MajaLittleClimber) | Duzy Spioch, Kamienna Gora, 6A+ | 6A+ | 450 | solo | |
364. | Chovanová Nela (NelaLittleClimber) | Duzy Spioch, Kamienna Gora, 6A+ | 6A+ | 450 | solo | |
364. | Havlíček Ondřej (Havliceko) | Leváček, Ďáblický Háj, 6A+ | 6A+ | 450 | solo | |
364. | Frk Milan (rinkitakato) | Superman, Skalky Za Aritmou, 6A+ | 6A+ | 450 | solo | |
371. | Kačmařík Michal (kaci) | Špekovina, Žulový Vrch, 6A | 6A | 400 | solo | |
371. | Karel Jaroslav (JaraK) | Propojka, Boulderberg, 6B+ | 6A | 400 | solo | |
371. | Chmela Václav (chmela) | Anakonda Direkt, Ďáblický Háj, 6A | 6A | 400 | solo | |
371. | Badalíková Lucie (LuuB) | Krtek Na Výletě, Rybenské Perníčky, 6A | 6A | 400 | solo | |
371. | Kuhn Tomáš (kunin) | Gedžitka, Děčínský Sněžník, 6A | 6A | 400 | solo | |
371. | Novotný Tomáš (BanánTMNT) | Zatlač A Neuteč, Nebušická Skála, 6A | 6A | 400 | solo | |
371. | Pokorný Jan (Krutor) | Zlaté Stránky, Skalky Za Aritmou, 6A | 6A | 400 | solo | |
371. | Kačinec (Kačinec) | Sono Ragazzi, Bosco Scorace, 6A | 6A | 400 | solo | |
371. | Žák Jaroslav (Yardič) | Vénobraní, Rybníček, 6A | 6A | 400 | solo | |
380. | Karpaš Matyáš (Karpič) | Malorážka, Čimický Háj, 5C | 5C | 353 | flash | |
380. | Orálek Petr (kletr) | Levota, Holštejn, 5C | 5C | 353 | flash | |
382. | Brabec Zdeněk (Brabi ) | Dlouhý šáh, Zelený Vrch, 5B | 5B | 303 | flash | |
383. | Hořák Daniel (Dany Hořák) | Ploužení, Panský Les, 5A | 5A | 253 | OS | |
383. | Horský Baron (M@ra) | Knackwurst, Zbirohy, III | 5A | 253 | OS | |
383. | Maradová Monika (mnomic) | Po Chytech, Děčínský Sněžník, 5A | 5A | 253 | flash | |
383. | Koťátko Ivanka (teniska14) | Pochoutková Spára, Zvůle, 5A | 5A | 253 | flash | |
383. | Kum (Maty Kum) | Nevolník, Panský Les, 5A | 5A | 253 | flash | |
388. | S. Petr (Dědula) | Listopadová Var. SD, Dehetnická Skála, 5B | 5B | 250 | solo | |
389. | motl dalibor (moták) | Při Hraně, Zemská Brána, 5A | 5A | 200 | solo | |
Reklama: |
| |
| | Photo of the day: | |
| | Routes: | |
| | New in discussion: | |
| | Latest comments: | |
| | Hot: | |
| | New in advertising: | |
| | Instructions: | |
| | ... | |
|