Czech Climbing
CZECH CLIMBING
SHOP
FORUMS
ADVERTISING
POLLS
LINKS
GUIDES
MAPS
PHOTOS
VIDEO
name
psw
Registration
| Look at the tips and advices on the
HowTravelCheap.com
!
Find a route
Search
Books
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Competitions
SP Salt Lake City (03.05)
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
ČP obtížnost Praha (18.05)
Ranking
Cesty:
45.Jakubcova 10115
46.Nyč 10087
47. 10085
Bouldry:
45.Kožich 8506
46. 8503
47.Chochola 8450
Hory:
31.Jansa 2401
32.Procházková 2382
33.F 2288
Results
EP boulder Klagenfurt (26.04)
ČP obtížnost Brno (20.04)
SP Wujiang (12.04)
Diary
5566 lezců
1100187 cest
Nové přelezy:
Frankenjur 7C
Dýka 8A
Černobílá 8A
Anna Karen 9-
Fahrkarte 9
Lež A Nená 9+
Hitchhike 9/9+
Nespavost 8A
Nespavost 7C
Sputnik8 8A
Indoors
ZŠ Chřibská
- Chřibská
Lezecké centrum Jihlava
- Jihlava
HK Ostaš
- Police Nad Metují
Shops
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí
- Praha 1
HUDYsport
- Plzeň
HUDYsport
- Jihlava
Contact
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Diary - Vlk Vojta (vojta (vlčák))
Start your diary
Classification table
Info
Routes
TopTen
Stat.
Graphs
Comments (3)
Type:
all items
routes
boulders
mountains
Style:
all items
solo
RP
RK
PP
OS
flash
AF
Year:
all years
floating year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
From:
to:
Date
Route
Area
Grade
Points
Style
P
11-
8c
19.02.2022
Corrida
Mišja Peč
8c
1200
PP
8
22.09.2019
Klondike Cat
Frankenjura
11-
1200
PP
10+/11-
8b+/8c
20.11.2022
Karisma
Mišja Peč
8b+/8c [8b+]
1175
PP
9/3dny
24.05.2020
Glutaman
Holštejn
10+/11- [11-]
1175
PP
8/3 dny
10+
8b+
31.12.2023
Semental
Siurana
8b+
1150
PP
4
01.01.2023
Via Del Quim
Margalef
8b+
1150
PP
5
13.01.2022
Kale Borroka
Siurana
8b+
1150
PP
cca 5+2
11.01.2022
Via Del Moro
Siurana
8b+
1150
PP
Sofie+4
06.01.2022
El Món De Sofía
Siurana
8b+
1150
PP
Asi 8
08.01.2021
Renegoide
Siurana
8b+
1150
PP
4 dny
12.07.2020
Slow Food
Ceuse
8b+
1150
PP
07.07.2019
Ixeia
Rodellar
8b+
1150
PP
3
03.03.2019
Kaj Ti Je Deklica?
Mišja Peč
8b+
1150
PP
1+4
29.12.2018
Missing Link
Mišja Peč
8b+
1150
PP
5
10/10+
8b/8b+
20.07.2021
River Raid
Krkavka
10/10+ [10+]
1125
PP
3
10.07.2019
Botanics
Rodellar
8b/8b+
1125
PP
4
31.12.2018
Marjetica
Mišja Peč
8b/8b+
1125
PP
8
27.07.2018
Super Maratona
Massone
8b/8b+ [8b]
1125
PP
Mar.+6
24.07.2018
Maratona
Massone
8b/8b+ [8b]
1125
PP
asi 3+8
08.04.2018
Queeel Dich, Du Sauuu!
Frankenjura
10/10+
1125
PP
7
10
8b
09.01.2023
En Orden Esta En El Caos
Margalef
8b
1153
flash
04.01.2023
El Ball Del Tríceps
Margalef
8b
1153
flash
09.04.2023
Mezzo E Mezzo
Padaro
8b
1106
PP
2
08.04.2023
Liftscheisser
Bus De La Stria
8b
1106
PP
2
18.08.2018
Chameleon
Krkavka
8b [10]
1106
PP
2
17.07.2018
L'Ami De Tout Le Monde
Ceuse
8b
1106
PP
2
12.01.2024
Dogma
Siurana
8b
1100
PP
3
03.01.2024
Crónica
Siurana
8b
1100
PP
10.07.2023
Massih Attack
Flatanger
8b
1100
PP
3
08.07.2023
The Doorkeeper
Flatanger
8b
1100
PP
6
15.06.2023
Blonde De Choc
Entraygues
8b
1100
PP
12.06.2023
Le Brûlot
Entraygues
8b
1100
PP
06.01.2023
Batuka
Margalef
8b
1100
PP
3
15.04.2021
Wave Direct
Roviště
10
1100
PP
Cca 5 + Wave
12.02.2021
La Mala
Chulilla
8b
1100
PP
5
08.02.2021
El Representante
Chulilla
8b
1100
PP
3
25.11.2020
Wave
Roviště
10
1100
PP
21.07.2020
La Chirurgien Du Crepuscule
Ceuse
8b
1100
PP
8?-_-
15.07.2020
Radote Joli Pepere
Ceuse
8b
1100
PP
4
18.12.2019
Zona 30
Margalef
8b
1100
PP
6
17.07.2019
Grisou
Rodellar
8b
1100
PP
3
05.07.2019
Esprit Rebel
Rodellar
8b
1100
PP
4
15.06.2019
Sámer Issa
Holštejn
10
1100
PP
až moc
05.03.2019
Lahko Noč Irena
Mišja Peč
8b
1100
PP
6
19.08.2018
Rallye
Krkavka
8b [10]
1100
PP
6
09.07.2018
Noubliez Jamais
Orpierre
8b
1100
PP
3
13.05.2018
Evoluce
Holštejn
10
1100
PP
1+4
08.05.2018
Linie 1
Frankenjura
10
1100
PP
3
05.05.2018
Odin´s Tafel
Frankenjura
10
1100
PP
9
01.05.2018
Plan B
Frankenjura
10
1100
PP
3+3
28.04.2018
Minotaurus
Frankenjura
10
1100
PP
1+4
10.05.2014
Kašpárkův Hrobeček
Holštejn
10
1100
PP
dnes 3
10-/10
8a+/8b
03.01.2024
Sexo Sentido
Siurana
8a+/8b [8b]
1075
PP
Sem+3
01.11.2020
Rocket Max
Kompanj
8a+/8b [8b]
1075
PP
06.04.2019
The Old One Needs A Cold One
Frankenjura
10-/10 [10]
1075
PP
5
16.02.2019
Cizí Objev
Rudice
10-/10
1075
PP
nastup+do 10
10-
8a+
13.01.2023
Toni Kaneloni
Margalef
8a+
1172
OS
06.05.2021
Los Rocos Di Cantalos Extensio
Kalymnos
8a+
1172
OS
28.12.2023
Pa La China
Siurana
8a+
1056
PP
2
12.01.2023
Cubata+Chupito 3euros
Margalef
8a+ [8b]
1056
PP
2
14.07.2019
Mal De Amores
Rodellar
8a+
1056
PP
2
29.04.2018
Holyfield
Frankenjura
10- [10-/10]
1056
PP
2
16.05.2015
Jelínkova
Sloup
10-
1056
PP
2
08.05.2014
Provokace
Rudice
10-
1056
PP
2
10.03.2014
Center Court
Frankenjura
10-
1056
PP
2
12.05.2023
Žebříček Hodnot
Drábské Světničky
XIa
1050
PP
6-7
23.08.2022
Black Pearl
Frankenjura
10-
1050
PP
3
22.08.2022
W. P. C.
Frankenjura
10-
1050
PP
Kdysi 1+2
19.09.2021
Mám Jednu Ruku Dlouhou
Krkavka
10-
1050
PP
23.04.2021
Kamasutra
Roviště
10-
1050
PP
1+4
17.04.2021
Destrukce
Sloup
10-
1050
PP
3
29.07.2020
Le Poinconneur Des Lilas
Ceuse
8a+
1050
PP
4
24.07.2020
La Femme Blanche
Ceuse
8a+
1050
PP
3
14.07.2020
Sueurs Froides
Ceuse
8a+
1050
PP
Letos 3
07.07.2020
Encore
Ceuse
8a+
1050
PP
1+4
24.04.2020
Bourání Pomníků
Prachov
XIa
1050
PP
1 den+3
18.04.2020
Šílený Tanec
Labské Údolí - Levý Břeh
XIa
1050
PP
1+3
22.09.2019
Ruptur
Frankenjura
10-
1050
PP
Asi 2+2
18.08.2019
Těžká Karta
Teplické Skály
XIa
1050
PP
Asi 7/4roky
24.07.2019
Aporía
Rodellar
8a+
1050
PP
5
20.07.2019
Florida L1
Rodellar
8a+
1050
PP
3
28.04.2019
Francouzský Styl
Panteon
10- [XIa]
1050
PP
4
21.04.2019
Hellboy
Frankenjura
10-
1050
PP
3
11.08.2018
Ippolito
Sloup
10-
1050
PP
asi 4+2
30.03.2018
Bangladéš
Sloup
10-
1050
PP
5
23.10.2016
Helium
Roviště
10- [10]
1050
PP
letos 8
10.05.2015
Simon
Frankenjura
10-
1050
PP
7
04.05.2014
Sámova Cesta
Rudice
10-
1050
PP
3
01.05.2014
Hormon Buranin
Sloup
10-
1050
PP
1+4
06.04.2014
Kašpárkův Hrobeček Soft
Holštejn
10-
1050
PP
26
14.07.2013
Moucha Tse-Tse
Škrovád
XIa
1050
PP
9+/10-
8a
17.01.2024
Lame Chucha Baby
Siurana
8a
1122
OS
14.01.2024
L´altruisme Mal Entes
Siurana
8a
1122
OS
08.07.2023
Berntsenbanden L3
Flatanger
8a
1122
OS
07.04.2023
Ikebana
Camerette
8a
1122
OS
16.01.2023
Adios Paquito
Margalef
8a [7c+]
1122
OS
13.01.2023
Cerco Ibercio
Margalef
8a
1122
OS
10.01.2023
El Vuitè Art
Margalef
8a
1122
OS
10.01.2023
Laura
Margalef
8a
1122
OS
07.01.2023
Telemaster
Margalef
8a
1122
OS
06.01.2023
Transilvania
Margalef
8a
1122
OS
20.02.2022
Uživancija
Mišja Peč
8a
1122
OS
03.05.2021
Fun De Chichunne
Kalymnos
8a
1122
OS
03.05.2021
Daniboy
Kalymnos
8a
1122
OS
09.02.2021
Planeta Namek
Chulilla
8a
1122
OS
18.07.2019
El Corredor De La Muerte
Rodellar
8a
1122
OS
29.01.2018
Entre Dos Caminos
Chulilla
8a
1122
OS
12.01.2022
Anemone Nipapa
Siurana
8a
1053
flash
29.04.2021
Takopoulos
Kalymnos
8a
1053
flash
29.04.2021
Angelika
Kalymnos
8a
1053
flash
09.07.2018
Bookaro Bonzai
Orpierre
8a
1053
flash
03.07.2018
Bourinator
Ceuse
8a
1053
flash
27.07.2014
Amphibientraverse
Frankenjura
9+/10-
1053
flash
19.01.2023
Ximpleta
Margalef
8a [8a+]
1010
RP
1+1
28.12.2016
Iglu
Mišja Peč
8a
1010
RP
3
30.10.2013
Gameboy Plus
Massone
8a
1010
RP
1+2
18.01.2024
Pren Nota
Siurana
8a
1006
PP
2
04.07.2023
Arven Etler Hukmannen
Flatanger
8a
1006
PP
2
20.01.2023
Colocón De Resina
Margalef
8a [7c+]
1006
PP
2
17.01.2023
Dando Brea
Margalef
8a
1006
PP
2
09.01.2023
No Chain, No Gain
Margalef
8a
1006
PP
2
28.12.2022
Aeroplástíca L2
Margalef
8a
1006
PP
2
13.01.2022
La Capella Ardiente
Siurana
8a
1006
PP
2
26.12.2021
Marihuana
Siurana
8a
1006
PP
2
29.04.2021
Kalymnostrobe
Kalymnos
8a
1006
PP
2
19.03.2021
Samsara
Mišja Peč
8a
1006
PP
2
06.02.2021
The Kessel Run
Chulilla
8a
1006
PP
2
05.02.2021
Bailando Con Grajas
Chulilla
8a
1006
PP
2
23.07.2020
L´Ami Caoutte
Ceuse
8a
1006
PP
2
06.05.2020
Tlustí Chlapci Nelétají
Žleby
9+/10-
1006
PP
2
02.06.2019
Ira Technocratie
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
18.08.2018
Svatý Otec
Krkavka
8a [9+/10-]
1006
PP
1
07.07.2018
Game Over
Orpierre
8a
1006
PP
2
02.06.2018
Tomaten Auf Den Augen
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
27.12.2016
Corto
Mišja Peč
8a
1006
PP
2
12.08.2015
Il Caciùn
Valle Dell Orco
8a
1006
PP
2
27.07.2014
Steep Mud
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
06.07.2014
Krkavčí Matka
Krkavka
8a [9+/10-]
1006
PP
2
04.05.2014
Wilibaldovy Bicepsy
Rudice
9+/10-
1006
PP
2
02.11.2013
La Cucina
Massone
8a
1006
PP
2
28.03.2013
Devora Cordes
Margalef
8a
1006
PP
2
11.03.2018
Černá Spára
Rudice
9+/10-
1004
solo
2
18.01.2024
Kukux-klan
Siurana
8a
1000
PP
19.01.2023
Innuendo
Margalef
8a
1000
PP
3
19.07.2022
Les Colonnettes
Ceuse
8a [7c+]
1000
PP
17.07.2022
La Couleur Du Vent
Ceuse
8a
1000
PP
4
02.05.2021
Las Gallinas Que.....
Kalymnos
8a
1000
PP
3
02.05.2021
Sardonique
Kalymnos
8a
1000
PP
3
28.10.2020
Domače Kobasice
Kompanj
8a
1000
PP
3
24.12.2019
Especial Caballeros
Margalef
8a
1000
PP
15.06.2019
Němá Barikáda
Holštejn
9+/10-
1000
PP
cca 12+2
06.03.2019
Giljotina
Mišja Peč
8a
1000
PP
1+1
26.12.2018
Too Late
Buzetski Kanjon
8a
1000
PP
3
19.08.2018
Malá Postupka
Krkavka
8a [9+/10-]
1000
PP
11.08.2018
Runway
Sloup
9+/10-
1000
PP
boulder+2
15.07.2018
Carte Blanche
Ceuse
8a
1000
PP
3+2
30.12.2016
Tequila
Mišja Peč
8a
1000
PP
3
14.08.2015
Weisse Arena
Lungern
8a
1000
PP
3
29.09.2013
Dynamisch Tirol
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3
28.09.2013
Die Stillste Stunde
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
28.09.2013
Ringbandschoner
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
13.09.2013
Roger Jurtappen
Jossingfjord
8a
1000
PP
4
09.05.2013
Náladová
Sloup
9+/10-
1000
PP
2+4
26.03.2013
Gracias Fina
Rodellar
8a
1000
PP
5
9+
7c+/8a
14.02.2021
El Bufa
Chulilla
7c+/8a
1097
OS
28.01.2018
Tequila Sunrise
Chulilla
7c+/8a
1028
flash
29.08.2013
Balkanec
Paklenica
7c+/8a [8a]
975
PP
4
9+
7c+
18.01.2024
Outback L1
Siurana
7c+
1072
OS
07.05.2021
Marci Marc
Kalymnos
7c+
1072
OS
18.07.2019
Limit No L1
Rodellar
7c+
1072
OS
07.07.2019
Made In Mascun
Rodellar
7c+
1072
OS
20.04.2019
Gladiator
Frankenjura
9+
1072
OS
18.04.2019
Das Leben Ist Ein Quiz
Frankenjura
9+
1072
OS
25.01.2018
Pim Pam Pons L1+L2
Chulilla
7c+ [7c/7c+]
1072
OS
23.10.2022
Iron Maiden
Srbsko
9+ [9+/10-]
1003
flash
05.07.2019
Tragaldabas
Rodellar
7c+
1003
flash
15.07.2018
Les Colonnettes
Ceuse
7c+
1003
flash
20.06.2018
Grado Dipendenti
Massone
7c+ [7c]
1003
flash
08.04.2018
Bärentöter
Frankenjura
9+
960
RP
asi 3+1
07.05.2021
Helios
Kalymnos
7c+ [8a]
956
PP
2
17.04.2021
Kdyby Prase Mělo Křídla
Sloup
9+ [9]
956
PP
2
27.12.2020
La Ardilla Roja
Siurana
7c+
956
PP
2
06.03.2019
Preobrazba
Mišja Peč
7c+
956
PP
2
30.12.2016
JSFK
Mišja Peč
7c+
956
PP
2
28.12.2016
Gospodar Prstenov
Mišja Peč
7c+
956
PP
2
01.05.2014
Krátká Křeč
Sloup
9+
956
PP
2
11.09.2013
Klaterforbundet Av 48
Sirekrok
7c+
956
PP
2
10.09.2013
Siri Pa Kroken
Sirekrok
7c+
956
PP
2
29.03.2013
Malasombra
Margalef
7c+
956
PP
2
13.04.2024
Halloween
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
3+2
30.09.2023
Spící Kráska
Teplické Skály
Xc
950
PP
3
22.08.2022
Peacemaker
Frankenjura
9+
950
PP
?+2
02.10.2021
Bod Zlomu Direkt
Teplické Skály
Xc
950
PP
3
26.09.2021
Bumerang
Teplické Skály
Xc
950
PP
1+5
15.05.2020
Escapade
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc [Xb]
950
PP
Asi 5+3
25.04.2020
Nejistá Sezóna
Prachov
Xc [XIa]
950
PP
3
09.04.2020
Hardcore
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
?+5
07.04.2020
Last Minute
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
31.03.2019
Kombinace Epita
Holštejn
9+ [9+/10-]
950
PP
teď 3
05.08.2018
Götterhämmerung
Frankenjura
9+
950
PP
3
30.05.2015
La Bomba
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
dnes 2
11.04.2015
Labutí Píseň
Holštejn
9+ [9+/10-]
950
PP
1+2
13.04.2014
Sofia
Sloup
9+
950
PP
x+2
22.03.2014
Obladi Oblada
Roviště
9+
950
PP
1+2
31.10.2013
Berny
Massone
7c+
950
PP
3
08.09.2013
Micromidas
Negre Gulvegg-Bersagel
7c+
950
PP
3
14.04.2013
Epita Direkt
Holštejn
9+
950
PP
26.03.2013
El Delphin
Rodellar
7c+
950
PP
2 škoda flashe
9/9+
7c/7c+
28.01.2018
Los Incrédulos
Chulilla
7c/7c+ [7c+]
1047
OS
02.06.2019
Hitchhike The Plane
Frankenjura
9/9+
978
flash
28.04.2018
Herkules
Frankenjura
9/9+
978
flash
30.05.2021
Na Hranici Mezi Dobrem A Zlem
Roviště
9/9+ [9]
935
RP
?+1
06.05.2020
Velikonoční Historky Direkt
Žleby
9/9+
931
PP
2
13.11.2022
Pentagram Direkt
Broumovské Stěny
Xb/Xc [Xb]
925
PP
5
30.05.2021
Život, Vesmír A Vůbec
Roviště
9/9+ [9]
925
PP
3
01.05.2018
Forbidden Line
Frankenjura
9/9+
925
PP
asi 2+2
02.04.2018
Ztopořená Větev
Rudice
9/9+
925
PP
29.09.2012
Piano Sul Pianeta
Ceredo
7c/7c+
925
PP
4
9
7c
09.10.2021
Inkvizice
Teplické Skály
Xb
1022
OS
18.07.2019
Sayonara Baby
Rodellar
7c
1022
OS
22.04.2019
Katapult
Frankenjura
9
1022
OS
10.07.2018
Ca Va Couiner
Orpierre
7c
1022
OS
29.01.2018
Los Mercenarios L1
Chulilla
7c
1022
OS
25.01.2018
Nivelúngalos
Chulilla
7c
1022
OS
27.12.2016
Manana
Mišja Peč
7c
1022
OS
24.04.2020
Petr A Pavel
Prachov
Xb
953
flash
16.03.2020
Matrix
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
953
flash
28.08.2018
Schambala
Teplické Skály
Xb
953
flash
08.07.2018
Meme Pas Mal
Orpierre
7c
953
flash
03.07.2018
La Femme Noire
Ceuse
7c [7c+]
953
flash
02.07.2018
Minette A La Plage
Ceuse
7c
953
flash
29.04.2018
Rechts Vor Links
Frankenjura
9
953
flash
11.03.2018
Knoflíková Válka
Rudice
9
953
flash
24.01.2018
Huyendo De La Estética
Chulilla
7c
953
flash
30.12.2016
Angie Wall
Mišja Peč
7c
953
flash
05.09.2015
Farao Přímo
Panteon
Xb
953
flash
02.11.2013
Il Cattivo Ist Überall
Massone
7c
953
flash
11.09.2013
Manen Som Fikk Lov A Ga
Sirekrok
7c
953
flash
14.04.2018
Horká čára
Panteon
Xb [Xc]
914
RP
1
11.05.2013
Liebe Ohne Chance
Frankenjura
9
914
RP
2
29.09.2016
Il Vizietto
Massone
7c
910
RP
3
14.05.2023
20 Svobodných Letů
Drábské Světničky
Xb
906
PP
2
14.05.2023
Anarchie
Drábské Světničky
Xb [Xa]
906
PP
2
07.05.2022
Missing Link
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
28.09.2021
Arachnofobie
Ostaš
Xb
906
PP
2
28.02.2021
Huly Sport
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
06.12.2020
South Park
Holštejn
9 [9-/9]
906
PP
2
07.04.2020
Očistec
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
19.03.2020
Kouzelník Žito
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
17.03.2020
Boží Muka
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
20.08.2019
Dekameron
Adršpach
Xb
906
PP
2
07.04.2019
Georg Ehmann G.-Weg
Frankenjura
9
906
PP
1
07.04.2019
Heisse Finger
Frankenjura
9
906
PP
2
14.04.2018
Satisfakce
Panteon
Xb [Xc]
906
PP
2
25.03.2018
Dítě Představ
Panteon
Xb
906
PP
2
28.01.2018
Morir De Éxito
Chulilla
7c
906
PP
1
28.09.2016
Super Attico
Massone
7c [7c+]
906
PP
2
31.05.2015
Skurutí Běh
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
20.10.2013
Hafty
Roviště
9
906
PP
2
13.09.2013
Ludvig
Jossingfjord
7c
906
PP
2
14.03.2012
Honk Down
El Chorro
7c
906
PP
2
24.08.2023
Dobří Holubi Se Vracejí
Teplické Skály
Xb
900
PP
1+3
12.08.2023
Kill Bill
Teplické Skály
Xb [Xc]
900
PP
3
09.07.2022
Delirium Tremens
Adršpach
Xb
900
PP
3
02.07.2022
Ten, Co Měl Přijít, Nepřišel
Teplické Skály
Xb
900
PP
2 vostrý
07.05.2022
Vodní Svět
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
x+2
29.10.2021
Game Over
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
Dnes 2
27.09.2021
Ukřižování
Adršpach
Xb
900
PP
1+3
11.08.2020
Blueberry
Adršpach
Xb
900
PP
Letos 2
10.04.2020
Nebezpečné Stoupání
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
Pár+3
26.10.2019
Poslední Relikvie
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
2+1
22.06.2019
Černá Zmije
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
1+1+2
01.06.2019
Chasin´ The Train
Frankenjura
9
900
PP
1+1
28.08.2018
Džin
Teplické Skály
Xb
900
PP
1+1
04.07.2018
Vagabond D Occident
Ceuse
7c
900
PP
1+1
25.03.2018
Tutáč Variant
Panteon
Xb
900
PP
asi 3+2
31.10.2015
Ztracený Sen
Teplické Skály
Xb
900
PP
2 2012+1+2+3
11.03.2014
Rauchende Bolts
Frankenjura
9
900
PP
3
29.06.2013
Real Future
Sloup
9
900
PP
1+3
08.05.2013
Sloní Pilíř
Holštejn
9
900
PP
4
14.04.2013
Epita
Holštejn
9
900
PP
29.09.2012
Ombra Del Lupo
Ceredo
7c
900
PP
5
03.08.2012
Berlin
Ceuse
7c
900
PP
5
30.06.2012
Varianta Panta Rhei
Panteon
Xb
900
PP
24.06.2012
Menší Postupka
Krkavka
7c [9]
900
PP
3
18.03.2012
Siempre Fuimos Punkies L1
El Chorro
7c
900
PP
3
28.04.2011
Zpátyho Sen
Štamberk
9 [9-]
900
PP
9-/9
7b+/7c
13.09.2013
Mysil Bergsprekken
Jossingfjord
7b+/7c [7c]
928
flash
09.07.2022
Avatar
Adršpach
Xa/Xb [Xa]
881
PP
2
28.04.2020
Rebelie
Prachov
Xa/Xb [Xa]
881
PP
2
06.10.2018
Cikánskej Guláš
Adršpach
Xa/Xb [Xb]
881
PP
2
29.12.2012
C`e Qualcuno
Massone
7b+/7c [7c]
881
PP
2
21.04.2018
Silkroad
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa/Xb [Xc]
875
PP
3
11.03.2018
Šípkový Král
Rudice
9-/9
875
PP
1+2
20.07.2015
Překvapení
Sloup
9-/9 [9]
875
PP
X+3
9-
7b+
29.09.2023
Hipodrom
Teplické Skály
Xa
972
OS
14.05.2023
Tahle Země Není Pro Starý
Drábské Světničky
Xa
972
OS
12.08.2022
Sportovní Minuty
Adršpach
Xa
972
OS
16.04.2022
Mandalax
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
972
OS
09.09.2021
Ondroforyoum
Příhrazy
Xa [IXc]
972
OS
20.06.2021
Skat
Ostaš
Xa
972
OS
30.08.2018
Známka Panku
Adršpach
Xa
972
OS
02.07.2018
Cent Patates
Ceuse
7b+
972
OS
29.01.2018
El Muerto Matao
Chulilla
7b+ [7c]
972
OS
11.11.2017
Fragile - Střední Dolez
Osp
7b+
972
OS
10.05.2015
Copilot
Frankenjura
9-
972
OS
13.04.2024
Akční Rádius
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa [IXc]
903
flash
01.07.2023
...a Výstupy Do Údolí
Adršpach
Xa
903
flash
29.10.2022
XXX
Teplické Skály
Xa [Xb]
903
flash
09.07.2022
Těpéro Doktore
Adršpach
Xa [IXc]
903
flash
28.08.2020
Krvavý Román
Teplické Skály
Xa
903
flash
17.05.2020
Údolní Stěna
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
903
flash
06.04.2020
Pouze Pro Bílé
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
903
flash
04.08.2019
Věčně Bez Peněz
Holštejn
9-
903
flash
22.04.2019
Humbug
Frankenjura
9-
903
flash
28.08.2018
Návrat Ke Kořenům
Teplické Skály
Xa
903
flash
03.09.2016
Divokej Bill
Teplické Skály
Xa
903
flash
11.04.2015
Fiesta
Rudice
9-
903
flash
22.03.2014
Lída
Roviště
9-
903
flash
10.09.2013
Ogler I Mosen
Sirekrok
7b+
903
flash
14.07.2013
Moucha Na Zdi
Škrovád
Xa
903
flash
21.08.2021
Los Alamos
Adršpach
Xa
860
RP
16.05.2015
Volání Divočiny
Holštejn
9-
860
RP
1+1
06.04.2024
Vertikální Pokušení
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa [Xb]
856
PP
2
06.04.2024
Vysmátá Hrana
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
31.03.2024
Jedenáctého Září
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
24.02.2024
Rozbuška
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
856
PP
2
02.09.2023
After Party
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
12.08.2023
Dynastie Ming
Teplické Skály
Xa
856
PP
2
08.08.2022
Bludný Kořen
Adršpach
Xa
856
PP
2
10.10.2021
Bělské Kudly
Teplické Skály
Xa
856
PP
2
20.06.2021
Hranomat Direct
Ostaš
Xa [Xb]
856
PP
2
18.04.2020
Guma Guar
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
20.08.2019
Zlatý Řez
Adršpach
Xa
856
PP
2
22.04.2019
Schleimspur
Frankenjura
9-
856
PP
2
28.09.2018
Železobeton
Adršpach
Xa
856
PP
2
26.05.2018
Bestseller
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
26.12.2017
Nové Koření
Roviště
9-
856
PP
2
16.09.2017
Návrat Krále
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
856
PP
2
26.09.2016
Cuba Libre
Comano
7b+
856
PP
2
22.06.2014
Bezzubý Yuchen
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
08.05.2014
Amnesty Internacional
Rudice
9- [8+/9-]
856
PP
1
30.06.2013
Turbolent
Nasenwand
9-
856
PP
2
28.12.2012
Loacher
Massone
7b+
856
PP
2
29.09.2012
Dolce Follia
Ceredo
7b+
856
PP
2
31.07.2012
San Johns Pecos
Ceuse
7b+
856
PP
2
18.03.2012
Trainspotting L1
El Chorro
7b+
856
PP
2
13.03.2012
Pane Pane Supermercado
El Chorro
7b+
856
PP
2
06.04.2024
Panenská Jablíčka
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
1+2
29.09.2023
Ján Aladin
Teplické Skály
Xa
850
PP
3
26.05.2023
Obtížný Druh Snadnosti
Broumovské Stěny
Xa
850
PP
3
13.08.2022
Cesta Doktora Voštěpa
Adršpach
Xa
850
PP
3
03.07.2022
Někdy Příště
Adršpach
Xa
850
PP
03.10.2021
Chátra Nedočkavá
Adršpach
Xa
850
PP
18.06.2021
Letí Vrány Letí Letí
Adršpach
Xa
850
PP
3
22.04.2019
Sautanz
Frankenjura
9-
850
PP
1+2
29.08.2018
Větroplach
Adršpach
Xa
850
PP
boulder+3
27.08.2018
Opus Dei
Teplické Skály
Xa
850
PP
1+2
27.08.2017
Výlety Do Snů
Ostaš
Xa
850
PP
3
24.05.2015
Vyšší Princip
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
1+2
05.07.2013
Římské Lázně
Ostrov
Xa
850
PP
3
01.07.2012
Cesta Pro Sebe
Krkavka
9-
850
PP
1+1
9-
7b/7b+
10.09.2013
Ein I Raua, Ein I Have
Sirekrok
7b/7b+
878
flash
8+/9-
7b
24.01.2018
Los Francéses
Chulilla
7b [7b+]
922
OS
11.11.2017
Proletarska
Osp
7b
922
OS
10.05.2015
New Dimensions
Frankenjura
8+/9-
922
OS
27.10.2013
Nausica
Nago
7b
922
OS
27.10.2013
Culo Dritto
Nago
7b
922
OS
30.06.2013
Q.E.D
Nasenwand
8+/9- [9-/9]
922
OS
16.05.2015
Nejdelší Den
Holštejn
8+/9-
853
flash
20.10.2013
Čára Života
Roviště
8+/9-
853
flash
10.09.2013
Klysterpumpen
Sirekrok
7b
853
flash
30.06.2013
Nihilismus
Nasenwand
8+/9-
853
flash
19.03.2012
Cita En Sevilla
El Chorro
7b [7a]
853
flash
14.03.2012
Anack - Sunamun
El Chorro
7b
853
flash
28.10.2013
Gameboy
Massone
7b
810
RP
1+1
26.09.2012
Fessura Della Paura
Ceredo
7b
806
PP
2
8+
7a+/7b
10.11.2017
Sončni Dnevi
Osp
7a+/7b
897
OS
8+
7a+
06.05.2022
Hop Nebo Trop
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc [Xa]
872
OS
06.11.2021
Gravitační Komplexy
Teplické Skály
IXc
872
OS
09.09.2021
Třináctá Komnata
Příhrazy
IXc
872
OS
22.09.2018
Mrtvý Bod
Teplické Skály
IXc [Xa]
872
OS
27.08.2018
Cesta Z Města
Teplické Skály
IXc
872
OS
11.11.2017
Demolition Party
Osp
7a+
872
OS
25.09.2016
Le Aquile
Mandrea
7a+
872
OS
03.09.2016
Apollo 13
Teplické Skály
IXc
872
OS
05.07.2015
Indian
Kalamárka
8+
872
OS
27.10.2013
Titanic
Nago
7a+
872
OS
12.11.2022
Rudý Trenky
Broumovské Stěny
IXc
803
flash
12.08.2015
Non So Chi Mi Tenga
Valle Dell Orco
7a+
803
flash
18.03.2012
Al Hauira
El Chorro
7a+ [7b]
803
flash
14.03.2012
Sexo Drogas Y Flamenco
El Chorro
7a+
803
flash
11.03.2012
Little Brown Baby
El Chorro
7a+
803
flash
15.10.2011
Brod Oy
Arcadio
7a+
803
flash
12.10.2011
Serra Sa Siberia
Jerzu
7a+
803
flash
27.12.2016
Sreča Vrtnice L1
Mišja Peč
7a+
760
RP
27.10.2013
Prometeus
Nago
7a+
760
RP
29.09.2023
Mikymauzoleum
Teplické Skály
IXc
756
PP
2
12.09.2023
Separate Reality
Yosemite
5.12a
756
PP
2
26.08.2016
Forest Gump
Teplické Skály
IXc
756
PP
2
05.09.2015
Eldorádo
Panteon
IXc
756
PP
1
09.03.2014
Entsafter
Frankenjura
8+
756
PP
1
16.10.2011
Gran Bel Pasticcio
Arcadio
7a+ [7b/7b+]
756
PP
2
29.10.2022
Hra Na Plácanou
Teplické Skály
IXc
750
PP
1+1
19.09.2015
El Niňo
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
1+3
06.07.2012
Tvrdolín
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
4
23.06.2012
Kouzelné Prsty
Panteon
IXc
750
PP
TR+1
25.03.2012
Tanec S Vlky
Štamberk
8+
750
PP
3
06.03.2011
Idealist
Osp
7a+
750
PP
8
7a
17.01.2024
Misplaced Childhood L2
Siurana
IXb [7b]
822
OS
16.03.2020
Tatarská Lajna
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXc]
822
OS
30.09.2016
Via Le Man Dal Cul
Massone
7a
822
OS
25.09.2016
Bilbo
Mandrea
7a
822
OS
09.08.2016
Metrosexual
Cala Barques
7a
822
OS
06.08.2016
Princess Of Transilvania
Porto Colom
7a
822
OS
04.08.2016
Big XXL
Cala Barques
7a
822
OS
05.07.2015
Lego
Kalamárka
8 [8+]
822
OS
06.09.2014
Porucha Mozku
Tisá - Velké Stěny
IXb
822
OS
05.07.2014
Veřejný Nepřítel
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
09.03.2014
Saftpresse
Frankenjura
8
822
OS
09.03.2014
Dampfhammer
Frankenjura
8
822
OS
30.06.2013
Ruptura Suis
Nasenwand
8
822
OS
24.03.2013
Billy El Rapido
Rodellar
7a [7a+]
822
OS
26.09.2012
Diretta Dell´altro Mondo
Ceredo
7a
822
OS
02.08.2012
Ananda
Ceuse
7a
822
OS
19.03.2012
Oceano Gris
El Chorro
7a
822
OS
12.03.2012
Viejo Amigo
El Chorro
7a
822
OS
11.10.2011
Il Guru
Cala Luna
7a
822
OS
09.10.2011
First Blood
Baunei
7a
822
OS
15.03.2020
Igor Hnízdo
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
753
flash
17.09.2017
Tajná Chodba
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
753
flash
28.12.2016
Danger Zone
Mišja Peč
7a
753
flash
10.08.2015
L'eroe Dei Due Mondi
Valle Dell Orco
7a
753
flash
10.05.2015
Computerspiele
Frankenjura
8
753
flash
11.09.2013
Stairway To 7-11
Sirekrok
7a
753
flash
29.06.2013
Brazílie
Sloup
8
753
flash
27.04.2013
Smutné Vzpomínky
Rozštípená Skála
8
753
flash
16.09.2012
Leze, Leze Po Železe
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
753
flash
27.05.2012
Black Star
Sloup
8
753
flash
01.05.2012
Bravo Wolfgang
Sloup
8
753
flash
12.10.2011
La Sballona
Jerzu
7a
753
flash
27.08.2016
Cesta Pro Martina
Teplické Skály
IXb [IXa]
714
RP
2
28.12.2012
Not Normal
Massone
7a
714
RP
2
02.07.2017
Cesta Pro Kůžu
Tisá - Velké Stěny
IXb
710
RP
1+1
27.10.2016
Baron Prášil
Teplické Skály
IXb
710
RP
1+kdysi tr
27.10.2013
Cyclops
Nago
7a
710
RP
06.07.2013
Originál Modrotisk
Ostrov
IXb
706
PP
2
15.10.2011
V.B.
Arcadio
7a
706
PP
2
05.08.2016
Transversal
Cala Barques
7a
704
solo
1
28.09.2017
Čistič Viktor
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
700
PP
16.07.2017
Rodeo
Teplické Skály
IXb
700
PP
13.07.2017
Citová Investice
Ostaš
IXb
700
PP
3
01.05.2012
Čína
Sloup
8
700
PP
8-/8
6c+/7a
08.10.2011
Viva Mexico! Viva Zapata!
Biddiriscottai
6c+/7a
797
OS
8-
6c+
10.11.2017
Kameleon
Osp
6c+
772
OS
10.11.2017
Jaslice
Osp
6c+
772
OS
13.07.2017
Via Lucie
Ostaš
IXa
772
OS
11.07.2017
Skalácká Pětka
Adršpach
IXa [VIIIb]
772
OS
11.07.2017
Skalácká Pětka
Adršpach
IXa [VIIIb]
772
OS
02.07.2017
Jim Beam Párty
Tisá - Malé Stěny
IXa
772
OS
09.08.2016
Drop Shadow Diseases
Cala Barques
6c+
772
OS
05.09.2015
Jízda Králů
Panteon
IXa
772
OS
30.07.2015
RAF
Teplické Skály
IXa
772
OS
24.10.2015
Posvátné Libido Každodenní
Teplické Skály
IXa [IXb]
703
flash
29.09.2013
Pessimist
Frankenjura
8-
703
flash
31.07.2012
Médicine Douce
Ceuse
6c+
703
flash
30.07.2012
Bleu Comme L´Enfer
Ceuse
6c+
703
flash
27.05.2012
Rogallo Direkt
Sloup
8-
703
flash
11.10.2011
La Nausea
Cala Luna
6c+
703
flash
01.08.2017
Stěna Železem Zdobená
Teplické Skály
IXa
664
RP
1
25.09.2016
Gandalf
Mandrea
6c+
664
RP
2
16.07.2017
Komisař Rex
Teplické Skály
IXa
656
PP
2
04.03.2011
Kurčji Rock
Mišja Peč
6c+
656
PP
2
27.08.2017
Var.Večerní Smutky
Ostaš
IXa
650
PP
25.08.2017
Laboratorní Potkan Z Prahy
Adršpach
IXa
650
PP
až moc
29.08.2011
Wilde 13
Frankenjura
8-
650
PP
09.04.2011
Dobytí Nebe
Panteon
IXa
650
PP
8-
6c/6c+
09.10.2011
Feel Good
Baunei
6c/6c+
678
flash
7+/8-
6c
11.07.2017
Sicilská Obrana
Adršpach
VIIIc/IXa [VIIIb]
722
OS
04.08.2012
Zagreb
Ceuse
6c
722
OS
30.07.2012
Clochette Etalee
Ceuse
6c
722
OS
24.03.2013
Dimes Y Diretes
Rodellar
6c
653
flash
18.03.2012
Life Is Sweet
El Chorro
6c
653
flash
03.03.2011
7 Palčkov
Mišja Peč
6c
606
PP
2
03.03.2011
9A L1
Mišja Peč
6c
600
PP
7+
6b+
23.08.2023
Muší Spára
Teplické Skály
VIIIc
672
OS
14.08.2022
Zámecká Klenba
Adršpach
VIIIc
672
OS
27.10.2019
Big Wall
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
672
OS
29.09.2017
Nautilus
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
672
OS
20.08.2017
Concerto Grosso
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
13.07.2017
Pudink
Ostaš
VIIIc
672
OS
01.07.2017
Glům
Tisá - Malé Stěny
VIIIc
672
OS
24.06.2017
Kořist
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
24.06.2017
Písečná Bouře
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc [IXa]
672
OS
27.08.2016
Číhačka
Teplické Skály
VIIIc
672
OS
31.05.2015
Pekelný Rej
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
28.12.2012
Lo Scolaro
Massone
6b+
672
OS
31.07.2012
Rumble Gish
Ceuse
6b+
672
OS
30.07.2012
Colombine Panachée
Ceuse
6b+ [6c]
672
OS
26.05.2012
Čára Tužkou
Sloup
7+
672
OS
15.11.2010
Desna Bunkica
Osp
6b+
672
OS
22.06.2014
Pleťová Maska
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
603
flash
29.09.2013
Optimist
Frankenjura
7+
603
flash
27.04.2013
Matlafika
Rozštípená Skála
7+
603
flash
24.03.2013
Los Hermanos Peruanos
Rodellar
6b+
603
flash
28.12.2012
Aladin
Massone
6b+ [7a]
603
flash
01.05.2012
Varianta Východní Dolní
Sloup
7+
603
flash
11.10.2011
Sint Crack
Jerzu
6b+
603
flash
27.08.2011
Ansbacher Weg
Frankenjura
7+
603
flash
31.03.2019
Přidržte Se Chytu Z Mýdla
Holštejn
7+
564
RP
1
05.07.2013
Lineární Vertikála
Ostrov
VIIIc
564
RP
2
15.07.2017
Luftwaffe
Teplické Skály
VIIIc
560
RP
15.07.2017
Konec Konců
Teplické Skály
VIIIc
560
RP
28.07.2016
Stroboskop
Teplické Skály
VIIIc
560
RP
kdysi TR flash
7/7+
6b/6b+
13.11.2010
Grofice
Osp
6b/6b+ [6b]
647
OS
7
6b
30.09.2017
Nymfomanka
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
10.07.2017
Stopy V Římse
Adršpach
VIIIb
622
OS
24.06.2017
Ferum
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
622
OS
08.07.2016
Sandsteinliebhaber
Lämmerfelsen
7
622
OS
08.07.2016
Planet Der Affen
Pfalz
7
622
OS
02.08.2012
Comme Des Phogues
Ceuse
6b
622
OS
02.08.2012
La Femme Piege
Ceuse
6b
622
OS
29.04.2012
Vrahova Hygiena
Drátník
7
622
OS
26.08.2011
Drachen
Frankenjura
7
622
OS
08.07.2011
Irenes Smile
Paklenica
6b
622
OS
04.03.2011
Tretje Tisočletje L1
Mišja Peč
6b
622
OS
15.11.2010
Vstopite In Se Veselite
Osp
6b
622
OS
15.11.2010
Bohomurček
Osp
6b
622
OS
21.05.2017
Nervy V Kýblu
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
553
flash
24.03.2013
Chia Bambino
Rodellar
6b
553
flash
16.09.2012
Zkouška Tvrdosti
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
553
flash
01.10.2010
Veleshit
Paklenica
6b [6a+]
514
RP
2
14.08.2011
Cesta Černých
Sloup
7
510
RP
03.04.2010
Tělocvična
Panteon
VIIIb
500
PP
01.10.2010
Črni Gad
Paklenica
6b
449
RK
2
7-/7
6a+/6b
30.06.2013
Yogafaszination
Nasenwand
7-/7
597
OS
7-
6a+
24.06.2017
Inox
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
27.08.2016
Převislá
Teplické Skály
VIIIa
572
OS
08.07.2016
Sommernachtstraum
Pfalz
7-
572
OS
28.08.2011
Catching The Kettcar
Frankenjura
7-
572
OS
28.08.2011
Kaminpfeiler R7
Frankenjura
7-
572
OS
15.11.2010
Dolores
Osp
6a+
572
OS
29.09.2010
Reibeisen
Paklenica
6a+ [6a]
572
OS
29.09.2010
Il Viaggio
Paklenica
6a+
572
OS
06.06.2010
Kurz Und Gut
Frankenjura
7-
572
OS
27.05.2023
Stará Cesta
Adršpach
VIIIa
503
flash
15.09.2012
Šepot Květin
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
503
flash
01.10.2010
Bella
Paklenica
6a+
503
flash
29.09.2010
Bine Maja
Paklenica
6a+
503
flash
29.09.2018
Lvíčata
Adršpach
VIIIa
460
RP
1+1
01.07.2017
Americké Volno
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
460
RP
kdysi+1
01.05.2012
Indie
Sloup
7-
460
RP
06.06.2010
Fight Graffiti
Frankenjura
7-
450
PP
05.06.2010
Mugamba
Frankenjura
7-
399
RK
6+/7-
6a
29.09.2010
Fleissige Villi
Paklenica
6a
522
OS
01.10.2010
Marina
Paklenica
6a
453
flash
29.09.2010
Kanjon Special
Paklenica
6a
453
flash
6+
5c+
14.08.2011
Argentina
Sloup
6+
472
OS
05.06.2010
Clarence
Frankenjura
6+
472
OS
6
5c
24.06.2023
Žlutá Spára
Adršpach
VIIb
422
OS
27.05.2023
Varianta Údolní Spáry
Adršpach
VIIb
422
OS
07.10.2018
Spára
Adršpach
VIIb
422
OS
28.09.2018
Údolní Spára
Adršpach
VIIb
422
OS
21.05.2017
Království Smíchu
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
06.06.2010
Action Perfect - Ulis Kleine R
Frankenjura
6
422
OS
03.04.2010
E 55
Panteon
VIIb
353
flash
15.07.2017
Gotická Hrana
Teplické Skály
VIIb
310
RP
03.04.2011
Stará Cesta
Štamberk
6
300
PP
08.10.2010
Zpackaný Život
Rudice
6
300
PP
6-
5b
27.05.2023
Past Na Volhejny
Adršpach
VIIa
372
OS
06.10.2018
Pádlovačka
Adršpach
VIIa
372
OS
01.07.2017
Kinder Garden
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
25.06.2010
Annelore
Frankenjura
6-
303
flash
17.04.2010
Zimní Spára
Škrovád
VIIa
260
RP
25.08.2023
Bílá Růže
Adršpach
IXa
1
AF
15.09.2012
Pivo Na Hrad
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc [IXa]
1
AF
Summary:
501965
Reklama:
Photo of the day:
Stará cesta na Wolfsturm VIIIa
Routes:
All routes
(174778)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Wer Im Glashaus Sitzt 8 Frankenjura
Nespavost Low 8A Töpfer
Nespavost 7C Töpfer
Czwóreczka 4 Jura Polska
I I Kto Mi Zabroni 4+ Jura Polska
Latest comments:
Frankenjuraexpress 7C Tisá - Modřín
Jižní Cesta V Prachov
Vymetání Pavučin SD 8A Holštejn
Mama Power 7c+ Terre Alte
Normální Cesta IV Hrubá Skála
New in discussion:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Re: Please help me complete my university bouldering project!
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Latest comments:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
-1 OR 3+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 2+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 3*2>(0+5+133-133) --
|
-1 OR 3*2<(0+5+133-133) --
|
-1 OR 3+133-133-1=0+0+0+1 --
|
-1 OR 2+133-133-1=0+0+0+1 --
|
Hot:
Youth European Championship in climbing
(38)
Lucie Hrozová: boulder 8A flash
(17)
New in advertising:
Climbing Partner
|
Looking for a climbing partner
|
route setters
|
Instructions:
Climbing map
...
czech climbing
forums
ankety
links
guides
fotky
video
*rss*
private policy
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.