www.CzechClimbing.com

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   55.439 vistors in November
Find a route

Search

Books
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Competitions
2. kolo Slánské pohody (22.05)
ME mládeže Imst (25.05)
ČP děti obtížnost Orlová (26.05)

Ranking
Cesty:
10.Reich 10929
11.Vlk 10925
12.Jungling 10803
Bouldry:
10. 10200
11.Volf 10175
12.Skála 10175
Hory:
19.Hlaváč 2760
20. 2691
21.Paděra 2557

Results
ČP obtížnost Písek (12.05)
SP Moskva (21.04)
SP Meiringen (13.04)

Diary
4456 lezců
686442 cest
Nové přelezy:
Dokončená 9+/10-
Kozel 9
H5N2 8A
Master Sat 8B+
Mastermind 7c+
Fat Guides 7b+
Les Riviér 7b+
Bailando C 7c
Relikvie S 8B
Poslední V 10-

Indoors
Sportovní Cetrum Palmovka - Praha 8
Na Nivách - Trutnov
Le Blok - Ostrava 1

Shops
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point - Chodov - Praha 4

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ranking

Classification table
Routes Boulders Mountains
 Count ten routes
Style:
Sex:
Year:
OrderClimberRoutesPointsRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13878
2.Konečný Jakub (konecnik)11-/11 PP, 8c+ PP, 8c/8c+ PP, 10 OS, 8c PP, 8b+ flash, 11- PP, 8c PP, 8c PP, 10+/11- PP12131
3.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ RP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 9+/10- OS, 8b PP11449
4.Pail Denis (denis pail)8c+ PP, 8c PP, 8b+ PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP11300
5.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8c PP, 11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11287
6.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a+ flash, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 7c+ OS11250
7.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8a+/8b PP, 10- RP11120
8.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 10-/10 PP11085
9.Šindel Petr (PEN)8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS11016
10.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS10929
11.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10/10+ PP, 8a OS, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP10925
12.Jungling Martin (Džangli)XIc PP, 10+ PP, 10 PP, 10-/10 PP, 9+ OS, XIa PP, XIa PP, 10- PP, 10- PP, XIa PP10803
13.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10672
14.Jeliga Jan (burt)8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9/9+ OS, 9 OS, 7c OS10669
15.Novák Honzál (hans1996)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP10531
16.Nyéki Richard (Rici)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10498
17.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP10472
18.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10450
19.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP10406
20.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10359
21.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10297
22.Lautner Jiri (jiri lautner)10/10+ PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10278
23.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10266
24.Paprsek Martin (tapir)8a OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS10260
25.zedek martin (martin zedek)8b PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10249
26.Šofránko Peter (kepko)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP10247
27.Havlik Marek (markos)8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10178
28.Slezáková Lenka (LeňaS)8b PP, 10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10173
29.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10144
30.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10128
31.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS10113
32.Slezák Ondřej (Karbous)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP10062
33.Nosek Štěpán (Kokeš)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10050
34.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c flash10047
35.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9- OS, Xa OS, 9- OS10035
36.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP10025
37.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP10014
38.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 10- PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP10003
39.Burgr Lionel (Lionel)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9994
39.Lank Zdenek (zdenda)9+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, Xc PP, 7b OS9994
41.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9922
42.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 8a PP, 5.13a PP, 5.12d flash, 5.12b OS, 7b+ OS, 9- OS, 5.12b OS9916
43.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP9904
44.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9 RP, 9- PP9898
45.Chejn Vilda (007)10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9893
46.Zaoral Filip (zaoralf)10 flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9869
47.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash9859
47. (Blem)8a RP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash9859
49.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9847
50.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9844
51.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 7b+ OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP9838
51.Lachman Vítek (Lachtan)7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS9838
53.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9834
54.S R (Rschneider)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9778
55.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS9757
56.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9744
57.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9739
58.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 5.12b OS, 5.12c flash, 9+ PP, 5.12d PP, 5.12d PP9713
59.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9706
60.Kubíček Jan (honza k.)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, Xc/XIa PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, Xb RP9670
61.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9650
62.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS9644
63.Hovorka Tomáš (hovis)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9632
64.Lebeda Kryštof (abvdah)10- PP, 8a/8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP9615
64.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9615
66.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS9610
67.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP9603
68.Kalvas Michal (Kropáček)10 PP, 10- PP, 10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9591
69.Jakubcova Monika (mo)9+ OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP9579
70.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP9568
71.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9554
72.Kupka Petr (Ory)8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 7c flash, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS9550
73.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP9543
74.Genda Milan (Gendis)8a flash, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7c RP, 7c RP, 7b+ flash9539
75.Čech Filip (filipcech)10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 9 flash, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9533
76.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS9520
77.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9504
78.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, Xb RP, 7c PP, 9 PP, 9 PP9501
79.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9493
80.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b flash, 9- PP9490
81.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS9488
82.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS9470
83.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9- OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, Xb PP, 8+ OS9447
84.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9444
84.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS9444
86.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 9 flash, 5.12c flash, 9+ PP, 9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 5.12c PP9440
87.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 9 RP, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS9420
88.Cottage George (tasmansky.cert)7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP9416
89.Veselský Ondřej (PacesOV)8a flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- flash, 7a+/7b OS9415
90.Dzík Jan (Jan Dzík)7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP9366
91.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash9362
92.Šifra Martin (martinsifra)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9-/9 PP9349
93.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7c flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9336
94.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9328
95.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9279
96.Straka Jan (Stračena)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP9265
97.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- RP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9263
98.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 7a OS9259
99.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
100.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 5.12b flash, 5.12c PP9241
101.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12d PP, 5.12c RP, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.11d OS9229
102.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 7b flash9216
103.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9195
104.Nycz Aleš (animal)9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9169
104.Drahota Jakub (draKubas)7b+ OS, 5.12a OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.11d OS9169
106.Drátek Marek (Drat3k)XIa PP, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9148
107.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 7b+ OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9134
108.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP9131
109.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9126
110.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP9119
111.Griger David (Komíňák)7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP9115
112.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 9- OS, Xa PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash9100
112.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP9100
114.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS9094
115.Dědek Vojtěch (vjato)9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS9057
116.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9050
117.Vašíček Martin (Martas)9+/10- PP, 9/9+ RP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9045
118.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9022
119.Zíma Honza (honzazima)9- OS, 9- OS, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- RP, Xa PP, 9- PP, Xa PP9019
120.Dlabola Jiří (Dlabis)9- OS, 9- OS, 9 flash, Xc PP, 7b+/7c PP, IXc OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXb OS8998
121.Kocis Fero (Fero)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 8+/9- flash, 7b flash, 7b+ PP8994
122.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP8993
123.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8976
124.Winter Lukáš (gomez)9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash8974
125.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS8960
126.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, IXc OS, Xa RP, 9- PP, 9- PP8953
127.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP8940
128.Hladík David (david94)9+ PP, 7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP, 9- PP8934
128.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP8934
128.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, Xb PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, Xb PP, 9 PP, 8+ OS, IXc OS, IXb/IXc OS8934
131.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS8920
132.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash8913
133.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS, 7a+ OS, 7a OS8910
134.Zdráhal Adam (AdamFS)9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS8907
135.Jurča Lukáš (Lukaj)9- OS, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS8888
136.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8884
137.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8882
138.Vrona Michael (Brepta)8a PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS8879
139.Kulheim David (davu)9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, IXb/IXc OS8875
140.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8872
140.Berger Martin (macekt)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8872
142.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8866
143.Šauer Max (max)9+/10- PP, 9- flash, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP8865
143.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8865
145.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8864
146.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8859
147.Svítek Vladimír (siska)9- OS, 7b OS, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8808
148.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash8806
149.Richter Tom (Schreiner)9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8803
150.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash8791
151.Nyč Marek (majahukkataival)7b+ OS, 7b OS, Xb PP, 7b+ RP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7b+ PP8790
152.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b PP8778
153.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 9 PP, 7b/7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8772
154.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 9- PP8770
155.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8747
156.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP8744
157.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS8726
158.Rak Kuba (krab)Xc PP, 8+/9- OS, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP8724
159.Houška Martin (Feld)8a PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS8719
160.Vávra (Ramir)7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8716
161.henych ondra (andy90)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8710
162.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS8708
163.Hatle Josef (darklord)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, IXc flash, 6c+ OS8707
164.Slavíček Ondřej (Mican)9- flash, 9 PP, 9-/9 RP, 7a+ OS, 8+/9- flash, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8666
165.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS8660
166.Semrád Ivo (ivoš)7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8654
167.Doskočil Vilém (Vidla)Xb RP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS, 8+/9- PP8630
168.Stehlík Marek (Listy)9/9+ PP, 9 PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS8622
169.Burišin Michal (Buri)7b OS, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS8618
170.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8579
171.Čáň Vašek (Vasek)9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS8572
172.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP8549
173.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8522
174.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
175.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
175.Křováček Martin (Křovák)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8516
177.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS8500
178.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8499
179.Šimandl Jiří (Šimi)8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8485
180.Kuprin Nikita (Nikita)8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS8478
181.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8448
182.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a PP, 8+ OS, 7b+ PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS8432
183.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
183.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8420
185.Chvojková Katka (antarctica)9+ PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8381
186.Slavík Martin (Marczany)Xb RP, Xa flash, Xa RP, Xa PP, IXb OS, 8 OS, IXc/Xa PP, IXc/Xa PP, IXc/Xa PP, IXa/IXb OS8380
187.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8378
188.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8375
189.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP8371
190.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8370
191.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash8362
192.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 10-/10 PP, 8a+/8b PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP8356
193.Heger Krystof (Gaga)9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8353
194.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP8348
195.Polášek Jan (Polda JPPP)5.12a OS, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS8322
196.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS8320
197.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
198.Čížek Pavel (pavelll)9- flash, 8+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b RP, 7a+ flash, 8- OS8302
199.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS8300
200.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8 PP8297
201.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 9+/10- PP, Xa OS, Xb RP, Xa flash, IXc flash, IXc flash, 8 PP, VIIIc RP, VIIIc PP8286
202.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b PP, 5.12a PP, 5.11a OS, 5.11b flash, IXb PP8278
203.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8268
204.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP8247
205.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7b+ RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP8179
206.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8 flash8168
207.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash8165
208.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
209.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS8138
210.Požár Michal (mifo)9 PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP8122
210.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP8122
212.Liškutin David (Liškut)9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS8069
213.Habeš Dominik (petzlplast)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8057
214.Kobza Michal (Cend)9-/9 PP, 9- RP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP8036
215.Kica Eda (Edynho)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8 flash, 8 flash8024
216.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS8020
217.Lazar Petr (Petricek)7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, VIIIc/IXa OS, IXa flash8019
218.Svoboda Daniel (DaněkS)8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 flash, 8 PP8009
219.Sosnová Petra (sosa)7a OS, 5.11c OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 5.11b OS8001
220.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP7998
221.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS7985
222.Duda Matej (matej.duda)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS7982
222.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 7a/7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS7982
224.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP7974
225.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash, 8+ PP, 7a flash, 8 flash, 8 flash7965
226.Nebeský Jan (Nebe)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8 RP7958
227.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, IXc PP, 8+ PP7950
228.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7948
229.Turčani Miloš (Turky)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7939
230.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b+ OS7938
231.Rabadová Lucka (LucyLoo)9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8- flash7927
232.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7891
233.Polčin Milan (tulipan)9+ PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8 PP, 7a PP7883
234.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 7b PP, IXa flash, IXb PP, IXb PP, IXa/IXb PP7875
234.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP7875
236.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP7863
237.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP, VIIIc OS7862
238.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
239.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7829
240.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7a PP7821
241.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, IXa OS, 8+ PP, IXc PP, 8 PP, 8- PP7803
242.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7798
243.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
244.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash7788
245.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 8 RP7780
246.Jursa Petr (berťa)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+/8- OS7770
247.Sedlacek Jozef (juzek)8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP7766
248.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS7757
249.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS7749
249.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 9 PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP7749
251.Dlask Pavel (dlaskp)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP7727
252.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+/8- RP7716
253.Vais Honza (Vaisik)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, IXc PP, 6c OS, 6c OS7704
254.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
255.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8-/8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ flash, 7- flash7684
256.Koudelka Honza (Honza Koudelka)9 PP, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7644
257.Ženíšek David (Zendad)8+ OS, 7a+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP7638
258.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP7627
259.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS7625
260.tarwac bt (tarwac)8a PP, 7c+ PP, Xa RP, IXb OS, IXa OS, IXc PP, VIIIc OS, IXa PP, VIIIa OS, VIIIc PP7598
261.Šindelářová Eli (esindelarova)5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 5.11b OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 5.11b flash, 5.11b flash, 5.11b flash7587
262.Ladin Ladis (aladin)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP7582
263.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7578
264.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 8+/9- flash, 7b PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP7555
264.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7555
266.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
267.Paděra Martin (Paďas)Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS7526
268.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7516
269.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP7512
270.Štěpán Václav (maroldo58)7b OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7508
271.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP7490
272.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS7488
273.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7486
274.Brožová Veronika (verca)7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP7462
274.Čeřovský Jan (HONZA75)7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7 OS7462
276.Hrabě Vojtěch (flexik)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS7436
277.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7430
278.Stehlík Petr (petan)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7428
279.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 6c flash, 8- PP7412
280.Smolka Marek (MáraS)7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7382
281.Holec Standa (Standa)7c PP, 8+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7375
282.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
283.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP7356
284.Štefan Honza (stefic)7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 5.11b OS, 7a flash, 8 PP, 8- flash, 5.11b flash, 6b+ OS, 8- PP7331
285.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, Xa PP, Xa PP, 8- OS, IXa OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIb OS, VIIIc RP7330
286.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 6c+ flash7328
287.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7a RP7326
288.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7323
289.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP7278
290.Sučík Radko (Suco)8 OS, 8- OS, 7a flash, 8 flash, 6c+/7a flash, 8- flash, 8- flash, 6c+ flash, 7+ OS, 8- RP7269
290.Marek Lukáš (photo)8 flash, 7a flash, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7269
292.Polák Marek (marena)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, VIIIc OS7256
293.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7+ PP7253
294.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS7251
295.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7213
296.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7207
297.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
298.Liška Martin (Gray)9 PP, 9- PP, 8+ RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 flash7149
299.Kolomazník Vít (Rezo)8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS7135
300.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 7+/8- flash, 7 OS, 6a+ OS, 6b flash7103
301.F Radim (Kwikwi)8- OS, 7a+ PP, 7+/8- OS, IXb RP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 6b+ OS7091
302.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7079
303.Kulajta Martin (Artie)7a+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS7068
304.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7066
305.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
305.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS7054
307.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7050
308.Podškubka Radek (podskubkar)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7048
309.Štěpánek Jára (jari kuri)8+ PP, IXb flash, IXc PP, IXc PP, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS7041
310.Brzobohatý Tomáš (Rygar)8- OS, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8- flash, IXb PP, 8 PP, VIIIc OS, IXa RP, 8- RP7039
311.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7029
312.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7006
313.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS7005
314.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, IXb RP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6988
315.Koza Olda (ziege)8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash6971
316.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ OS, 8 flash, 8 flash, 8 RP, 8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS6964
317.Rybář Martin (rrr)6c OS, 8 RP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6951
318.Špás David (Spasik)7a+ OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP6938
319.Vrtílek Luděk (loudys)7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 8- RP, 6c+ PP, 6c+ PP6934
320.Ruso Filip (FreezBoy)8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- PP6905
321.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
322.Raja Satya (Satya)6c OS, 6c OS, 8 RP, 7a RP, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS6876
323.Havlík Marek (wana)9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- flash, 8- PP, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7+ PP6869
324.belas jan (belina)8+ PP, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- RP6859
325.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
326.Pavlíková Petra (Deetroit)8+ PP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6850
327.Mayer Martin (mmayer)6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c flash, 8- PP6841
328.Karel Jaroslav (JaraK)IXa OS, IXc PP, IXc PP, 8 PP, IXb PP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6820
329.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
330.koman filip (filipkoman)Xa PP, IXa OS, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP, 7+ OS6799
331.Štefela Pepa (skuc)8- OS, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6789
332.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, 5.10c OS, 7 OS, VIIIb OS6782
333.Marková Terka (Terrien)8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 6b OS, 7 OS, 7 OS6769
334.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 7+/8- PP6734
335.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7 PP6725
336.Exner Radek (exak)8- OS, 8 RP, 8-/8 RP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS6714
337.Krejčí Václav (vašek k.)8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, IXa RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6700
338.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6683
339.Skřivan Filip (observer)6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS6673
340.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS6665
341.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash6630
342.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS6625
343.Hodoušek Matěj (pomalík)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6620
344.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
345.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6604
346.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS6598
347.jester v (v.jester)6c+ OS, 7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6596
348.Kučová Lucie (Kučka)7b PP, 8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 6c PP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash6579
349.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP6562
350.Válek Martin (Valmar)8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP6556
351.kimi (kimi)8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS6548
352.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
353.Sk Roman (romisak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6508
353.Souček Jakub (Kubys88)8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, IXa RP, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIa OS6508
355.Kramoliš Ondřej (Eda)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 7a RK, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP6473
356.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
357.Šramota Míla (Melman)7+/8- OS, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP6466
358.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
359.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
360.Černý Tomáš (tomtom)8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6436
361.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, IXa PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS6429
362.Klemsa Martin (M7)8 OS, 8- OS, 8- OS, IXb RP, 7 OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIb RP6398
363.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8 flash, 8- flash, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP6397
364.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6388
365.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+ flash, 7+ PP, 7/7+ PP6371
366.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8 PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, VIIIb PP6365
367.Ondruška Jan (arny)7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6351
368.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6349
369.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
370.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6345
371.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash6335
372.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6c RP, 6c RP, 7/7+ flash6329
373.Vitásek Tomáš (chemik)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash, 7+/8- PP, 6a+ OS6315
374.Barok Libor (liborbarok)8/8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6310
375.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP, 6b flash6309
376.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6c PP, 6b flash, 6b flash6300
377.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6292
378.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6282
379.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a flash, 6c+/7a flash, 7a PP, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6275
380.Vlček Jakub (Jakub Vlček)7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7+/8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 7+ RP6268
381.Podušková Barča (Baru96)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6254
382.Šajgal Štefan (Stewo)7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP6250
383.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6245
384.Kubeček Jeňa (tatka)8+ RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP6234
384.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6c+ PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS, 6c PP, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS6234
386.Toupal Jan (Toupis)6c OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS, VIIIa OS, 6a+ OS6220
387.Roupec Jakub (kube951)8 RP, 8 PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS6217
388.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6213
389.Trojan Petr (pierre)8 PP, 8- flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6203
390.Nešveta Jakub (Kuba86)6b+ OS, 6c/6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS6187
391.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- flash6185
392.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 8+/9- PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 6+ RP6180
393.Laciok Kryštof (Štofin)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6174
394.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
394.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
396.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6168
397.Maryška Jiří (MrVergilius)8- RP, 8- RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6c RP, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS6160
398.Rais Jan (Johník)7+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6154
399.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6151
400.Cigánková Hana (Ciganče)8+ RP, 8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash6150
401.Průcha Šimon (kimulin)9- PP, 8 OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 flash, 7 RP6131
402.Orálek Petr (kletr)7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 6a+ OS6108
403.Rauch Tom (fumac)7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 6a+ OS6101
404.B Téra (EasyWay)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS6100
405.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb flash6089
406.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8 RP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS6071
407.B. Kuba (KubaB)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6041
408.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 8- flash, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP6036
409.Čermák Martin (Čermy)IXb PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, 6b flash6022
410.rorschach (rorschach)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6020
410.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6020
412.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS6008
413.Pavlovič Patrik (militant)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
414.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5998
415.Moravec Tomáš (TomášM.)9-/9 PP, 9- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5995
416.Skalicky Jakub (JS2000)IXa OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7 RP, VIIIa flash5977
417.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, VIIIa PP, 6+ flash, 6+ flash5972
418.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b+ RP, 6a OS5946
419.Buček Dalibor (Bukr)6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS5938
420.Janulíková Jana (Janulik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash5932
421.Krov Martin (polikrk)8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash5923
422.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS5920
422.Tauchman Jan (draken)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5920
422.R. Venda (:-))6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5920
425.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS5901
426.F Petr (sun7dots)8- OS, 7+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5898
427.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS5879
427.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP5879
429.Čechová Martina (Máťa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5875
430.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5870
431.Baláž Michal (Queek)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5851
432.Hampejs David (Dejv)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS5846
433.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 6b OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b flash, 6b flash5844
434.Nešťák Matěj (Maaty)8- OS, 8+ PP, 8 PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash5838
435.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8+/9- PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 8- PP, 7 flash, 7+ PP, 7 PP5837
436.Krejčí Filip (Filip_k)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 5c OS5834
437.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
438.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
439.Matoušková Jana (matous)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS5791
440.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5770
441.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS5708
442.# Miki (Miki)9- OS, 9- PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP5688
442.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5688
444.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
445.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5651
446.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, 7- flash5640
447.Bernard Michal (berny)8+ PP, 8 RP, 8- RP, VIIIb OS, 7- OS, 7+ PP, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIIa RK5629
448.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
448.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
450.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS5612
451.Grasserová Alena (Alča)7+/8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS5610
452.Remeš Jan (siovni)7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS5570
452.homolka david (davidek)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
452.Kynčl Jakub (3443)6c flash, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5570
455.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP5568
456.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 7- flash, 6a+ flash5539
457.Dušánková Martina (Martanka)8- OS, 8 RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS5536
458.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6c PP5534
458.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 5.11b OS, 8 PP, 8- PP5534
460.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
461.Laňková Sabina (Sabinalanka)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5508
462.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
463.Šmíd Radim (Raadim)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5462
464.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS5457
465.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 7 RP, 6b PP, 6b PP, 6b PP5451
466.Slunečková Karin (rusalkarin)7 OS, 7+/8- PP, 6b+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 6b PP, 7 PP, 7 PP5424
467.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5420
468.Hůla Pavel (Pard)8-/8 RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VIIb OS5409
469.Da climber Tom (glin)7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP5408
470.Chyla Roman (peki)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5406
471.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS5382
472.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ PP5374
473.Kolek Martin (Kolčo)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS5350
474.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS5348
475.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b PP5346
476.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash5332
477.Mahovsky Milan (Mahy)6c+ OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash, VIIIa flash5288
478.Kranjc Tomaz (JC)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5279
479.motl dalibor (moták)7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7/7+ RP, 6+/7- OS, 7- flash, 7-/7 RP, VIIc OS, 6+ OS5277
480.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7 flash, 7 RP, VIIIb RP, VIIIa flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS5271
481.Blšťák Adam (blstaka)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS5270
482.Mašát Martin (Maso)7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- PP5264
483.Trčka Vojta (mag)8- RK, 6a+ OS, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7+ RK, 6+ OS, 6+ OS5257
484.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5246
485.Rotrekl Josef (galen)6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5170
486.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5166
486.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7- OS, 6b+ PP, 6b flash, 6b PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5166
488.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
489.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
490.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 6c PP, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6a flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash5130
491.Lovecka Lucka (Lutzka)7a+ OS, 7b PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 6c+ PP5122
492.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS, VIIc RP, V RP5114
493.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, VIIb OS, 6 OS5096
494.Škvara Michal (Hošo)10/10+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c flash5078
495.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIc flash, 7- OS, VIIIa OS, 7 RP, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIIa RP5077
496.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIc/IXa RP, VIIIb flash, VIIIb/VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIb PP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP5058
497.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP5056
498.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5+ OS5038
499.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 7c PP, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP5016
500.Hošek Jan (Hoša)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5008
501.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
502.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4973
503.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
504.Nepustilová Klára (Klárouš)8 PP, 8- PP, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ flash, 6+/7- PP, 6 flash, 6+ PP4921
505.Novosad Roman (bloud)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4920
505.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS4920
507.Kovařík Radim (radimkov)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7+ PP, 7+ PP4904
508.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4870
509.Majtán Juraj (JuM)7b OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c+ AF4864
510.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
511.Šťastný Daniel (Dany)7a+ OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP4860
512.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
513.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, IXa flash, IXb PP, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS4838
514.Novák Martin (handycraftsman)7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6- OS4824
515.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS4820
516.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, IXb flash, 8 RP, VIIIa flash4816
517.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
518.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
519.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
520.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP4755
521.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4750
522.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4737
523.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4727
524.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4712
525.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
526.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
527.Malátová Karin (Karin)7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4682
528.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP4668
529.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, IXc RP, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF4653
530.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP4646
531.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS4645
532.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
533.Tesárek Jan (tesil)7-/7 flash, 7-/7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP4601
534.Faltus Lukáš (lukyfa)7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ RP, 6+ PP4578
535.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4577
536.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
537.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
538.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4454
539.S. Petr (Dědula)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4420
540.Tučka Martin (martan)7- OS, 6a OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS4415
541.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, 7+ flash, 7- flash4412
542.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
543.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
544.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash4370
545.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
546.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP4350
547.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
548.mateju jakub (kubajs)7 PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP, VII OS, VIIb OS, VII OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4344
549.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4337
550.Posekaný Lukáš (Lukýno)8- RP, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4325
551.Brůna Aleš (Aldaa)VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS4320
552.Drobná Danča (Brouk_81)6+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6 OS, 6 OS, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4266
553.Bím Jan (honzabim)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4245
554.Durník Ivo (ivod)8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6+ flash, 6 PP, 6 PP, 6 PP4243
555.Janda Petr (Jandee)VIIIa OS, 7- RP, VII OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc RP4234
556.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4226
557.Malý Pavel (Paffka)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4220
558.Černý Lukáš (Lukš)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXa flash, IXa PP, VIIc OS4209
558.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
560.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
561.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS4184
562.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
562.Vlk Marian (Vlčák)7b+ flash, 7c PP, 7b flash, 6c+ OS, 7a flash4181
564.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4176
565.Eisler David (ajgl)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VII OS, 6- OS, VIIc RP, VIIc RP, 5+ OS4171
566.Vondra Kuba (Jcop)VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4170
567.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS4157
568.Belko Miroslav (MiroBelko)6b flash, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS4132
569.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash, V flash4129
570.Bobek Aleš (boban)VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4120
571.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7- OS, 7 RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, III OS4109
572.Hulín Radek (hulinrad)6+/7- OS, VIIIa RP, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, 5 OS4108
573.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP, 8 flash, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7- flash4106
574.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP4100
575.Harašta Tomáš (HARY)VIIIc OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, VIIb AF4099
576.Votrubec Vlastimil (vlasta)7+ RP, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 6+ RP, VIIc RP4084
577.Příjmení Jméno (ajislav)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4083
578.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
579.Plaček Ladislav (placa)VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash4051
580.Urbánek Matouš (Choorbie)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4033
581.Jiroutová Nikol (Nikol_92)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4023
582.Solar Milan (Milan94)7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4015
583.Zámečník Pavel (Pájos)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3970
584.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
585.suk martin (suk martin)6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, 6+ RP3946
586.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3933
587.jansa petr (jansen)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 6 RP, 3+ OS, IV RP3931
588.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3926
589.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
590.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
591.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3904
592.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
593.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
594.Horský Vojtěch (horskyv)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3870
594.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS3870
596.Imrich Kamil (kamil.imrich)7- RP, 6 OS, 6 OS, VII OS, VIIa OS, 6- OS, 6+ RP, VII flash, 5+ OS, 5 OS3852
597.Janata Petr (petr.vht)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, VI OS3833
598.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
599.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa flash, VIIIb flash3800
600.Hyr Filip (Filips)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, VIIa OS, 6+ RP, VI OS, VI OS, 6 RP, V OS3796
601.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP, 7 OS, 7- OS, 6a OS, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, IXa RC, VIIIb RC, VIIIb RC3788
602.Hlásek Vít (VH)7+ PP, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS3786
603.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
604.Ordelt Jaroslav (feferon)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 5 RP3772
605.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
606.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash3718
607.Baroš Filip (Tunny)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3708
608.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
608.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP3700
610.Janosek Jiri (Janosek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3695
611.Pražák Zbyňa (Gragen)9- PP, 8- OS, 7+ OS, VIIb OS, VIIb OS, V OS, V OS3682
612.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash3681
613.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
614.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS3673
615.Brouček Michal (_brouk_)7b PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 7a PP, 7+/8- PP3602
616.Suchá Eliška (eliskasucha)7- flash, 6+ OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash3585
617.Skopec Václav (VS)9+ PP, 9+ PP, Xb PP, IXc PP3550
618.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
619.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
620.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
621.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
622.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3445
623.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
624.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7- PP, VI OS, VI OS, VII PP, V OS, IV OS, III OS, III OS3404
625.Sedláček Jiří (jsedl)7b OS, 9-/9 PP, 7a OS, 6c+ OS3391
626.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
627.Kohut Martin (zoro)8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- PP, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP3381
628.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
629.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 6- flash, 4c OS, 4+ flash3363
630.Šimek Pavel (Pavsi)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS3345
631.Valenta Lukáš (Atmelavza)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 6 RP3333
632.Machatý Ondřej (machy)VII OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, V OS, V OS3326
633.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6+ OS, 6 OS, VIIIa RK, 5 OS, VIIc RK, VIIc RK, VIIc RK, 5- OS, 7 AF3324
634.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.10a OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.7 OS, 5 OS, 5 OS, 5.5 OS, 5.5 OS, 4+ OS3323
635.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3320
636.Vacek Ondra (vaca34)6 OS, 5b OS, 6- OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, VIIb RP, 5+ flash, 4+ OS3314
637.Hoffmann David (jerome)7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 6- RP3296
638. (Tucnak)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3295
639.Petrouš František (Freson)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 2 OS3265
640.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
641.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
642.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
643.Měřička Matěj (Měřák)8a PP, 8+ OS, IXa OS, VIIIa OS3216
644.Jelínek Petr (jelen)7+ flash, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, VI OS, IV OS, IV OS3207
645.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
646.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4- OS3195
646.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS, III OS3195
648.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
649.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
650.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
651.M. Radka (ramos)6a OS, 6a OS, 6b PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5b OS, 5c AF, 6b -, 7- -3133
652.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7 PP, 7 PP3128
653.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
653.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP3125
655.markro (markro)5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS3095
656.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
657.Solanská Míša (Soli)9 PP, 9-/9 PP, 8 PP, 7+ flash3078
658.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
659.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
660.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
661.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
662.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIb OS, VIIa OS, V OS, IV OS, 6b+ AF, 6a -, 6a+ -3005
663.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
664.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)8- flash, 7- solo, 6+ flash, 6- OS, 6+ solo, VII flash, 5+ OS2986
665.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
666.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
667.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
668.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
669.Holas David (David Holas)5c OS, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 3 OS2950
670.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP2936
671.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
672.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2920
673.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
674.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
675.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
676.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, VIIc flash, VIIa OS2841
677.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
678.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
679.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
680.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
680.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
682.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
683.+ Marek (mnicky)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, V OS, 5 flash2807
684.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
685.Cerny Michal (Muycle)8 OS, 8 RP, 8 PP, 7 flash2785
686.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
687.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
688.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- AF2761
689.Novotný Matěj (snilard)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 flash, 5 flash, 5+ PP, 4 OS, 3+ OS, 4+ PP2748
690.Pintar David (badboy)7- OS, 7+ RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 RP2746
691.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
692.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
693.Bureš Martin (jackalpackal)VIIIc PP, VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP2714
694.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ RP, 6+ RP2712
695.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
696.Ondřejová Jana (xjano)8a PP, 7c PP, 8-/8 OS2697
697.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
698.ano tomas (nuto.f)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 5+ RP, 5- flash, 4 OS2657
699.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
700.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 6 AF2652
701. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
702.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
703.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS2610
704.Záhora Ondřej (Ondřejj)6a OS, 7- RP, 6a flash, 6a flash, 5c+ flash, VIIb RP2605
705.Váchal Tomáš (Tomajko)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 6 RC2590
706.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
707.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
708.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
709.Břicháček Libor (Bafik)9 PP, 9- PP, 8 OS2572
710.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
711.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
712.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
713.Siffel (koudelník)6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS2541
714.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
715.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
716.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
717.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
718.Králová Markéta (Market01)5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 OS, 4 OS, 4 flash2488
719.Edr Martin (Edros)8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 PP, V AF2485
720.Gálet Michal (Bratr Gal)9/9+ PP, 9- PP, 8 PP2475
721.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
721.Mašek Petr (máša)5c OS, 6 OS, VI OS, 5 OS, 4c OS, VIIa RP, 4b OS, VI RP2460
723.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
724.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
725.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
726.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
727.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 5 flash, 6+ RC2425
728.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
729.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
730.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
731.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
732.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
733.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
734.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
735.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
736.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
737.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
737.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
739.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP2373
740.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, VIIa RP, VI RP, III OS, II OS, IV RP2367
741.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
742.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
743.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
744.Tichý Jiří (Jirik)7a RP, 8- RP, 6b flash, VII OS2345
745.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
746.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
747.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6- OS, 5 OS, 6 PP, 4+ OS2336
748.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
749.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
750.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, V OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, III OS2314
751.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
752.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
753.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
754.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
755.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
756.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
757.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
758.Stejskal Roman (Stejsi)7a OS, 7a+ PP, 8 PP2278
759.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 8+ PP, 8- PP2275
760.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
761.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
762.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
763.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP, 9- PP, 6A OS2253
764.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
765.Eš Martin (tiburo)4+ OS, 5+ solo, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, 5 solo2241
766.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS2238
767.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
768.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, III solo2230
769.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5- OS, 5+ PP, 4 OS, 4b OS, 5a PP, 4a OS, 4c RP, 3+ OS, 3 OS2207
770.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
771.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
772.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
773.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
774.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
775.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
776.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
777.Kozel Jan (jkozel)6A+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP2172
778.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
779.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
780.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
780.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP, XIa PP2150
782.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
783.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
784.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
785.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
786.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
787.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
788.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
789.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 6+ OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 PP, 7- AF, 6- -, 6- -2102
790.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
790.Janačík Petr (janis)10- PP, 10- PP2100
792.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
793.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
794.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
795.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2080
796.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
797.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
798.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
799.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
800.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
800.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
802.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5- PP, 4 RP, 4 PP2057
803.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
804.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
804.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
806.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
807.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
808.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
809.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
810.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
811.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
811.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
813.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
813.Šlapák Josef (Pepa)8 flash, 8 PP, 7 flash2006
815.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
816.Aklámová Amálka (Amalka)7+ OS, 7 OS, 7 flash, 4+ solo2001
817.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
818.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS1995
819.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
819.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
819.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
822.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
823.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
823.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
825.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
826.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
827.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
827.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
827.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
827.Vesely Jozef (jove)VIIIa OS, 7+ PP, VIIb OS, VIIb OS1966
831.Mikeska Erik (Eržik)5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 2 OS1959
831.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
833.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
834.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
835.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
836.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
837.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
838.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
839.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS1914
840.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
841.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
842.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
843.Sejk Jan (šejk)10- PP, 7b+ PP1900
844.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
844.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
844.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
844.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
844.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
844.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
850.Preiningerová Gabriela (Gabriela)4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 AF, 5- RC1883
851.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
851.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
851.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
854.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
855.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
855.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
857.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
858.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
859.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
860.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
861.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
861.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
863.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
864.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
865.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
866.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP, 6 PP1850
867.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
868.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
868.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
868.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
871.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
872.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
873.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
874.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
875.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
876.Uherek Tomáš (UHETOM)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1820
877.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
877.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
879.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
880.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
881.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
882.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
883.Horák Jiří (sir.Lucky)7 OS, 7- OS, 7- OS1766
883.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
885.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
886.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
887.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9- PP1762
888.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
889.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
890.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
891.Leher Vít (Ležák)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa flash, V OS, VIIc AF, VIIb AF, VIIc AF, VIIb AF1745
892.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
892.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
894.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
894.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
896.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
897.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
898.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
898.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
900.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
901.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
902.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
903.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
903.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
905.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
906.Bahenský Petr (Koloťuk)6- OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1707
907.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
908.Klívar Marek (Manrong)9- PP, 9- PP1700
908.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
908.Řitička Ondra (boreal)Xa PP, Xa PP1700
911.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
912.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
913.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
914.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
915.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
916.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
917.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
918.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
919.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
920.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
920.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7 OS, 7 OS, 6 OS1666
922.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
923.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
924.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
925.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
925.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
925.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
928.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
929.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
930.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
931.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
932.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
932.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
932.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
932.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
936.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
937.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
938.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
939.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
940.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
940.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
940.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
943.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
944.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
945.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
945.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
947.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
948.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
949.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
949.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
951.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
952.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
952.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
954.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
954.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
956.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
957.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
958.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
958.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
958.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
958. (brecka6)6a+ OS, VII RP, VI flash, V RP, V RP, IV RP, IV AF1566
958.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
963.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
964.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
965.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
965.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
967.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
968.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
968.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
970.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
971.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
972.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
973.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
974.Vejvara Daniel (Danda vejvara)6 RP, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 RP, 6 AF, IV AF, II AF, III AF1541
975.Eflerová Nela (NelkaEf)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS1538
976.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
976.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
978.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
979.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
980.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
981.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
981.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
983.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
984.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
984.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
986.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
986.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
986.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
986.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
990.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
990.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
990.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
993.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
993.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
993.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
996.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
997.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
998.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
998.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1000.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
1001.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
1002.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1003.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1003.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1005.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1005.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1007.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII RP, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS, III solo, III solo, III solo, II solo1481
1008.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1008.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1010.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1010._ Honza (jeniknula)V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS, III OS, III OS, IV RP, IV RP1475
1012.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1013.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1013.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1013. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1016.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1017.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1018.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1019.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1020.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1021.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1021.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1023.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1024.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1025.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1026.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1026.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1026.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1029.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1029.Pražská Katka (Mauricea)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3- OS, 2 OS, 2 OS1436
1031.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
1032.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1033.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1034.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1035.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1035.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1035.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1035.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1035.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1040.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1041.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1041.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1043._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 6 RP1413
1044.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1044.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1046.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS1401
1047.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1048.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1049.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS, 5+ -, 4 -1396
1050.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1051.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1052.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1052.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1054.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1055.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1056.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1056.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1058.buhak (coho)11-/11 OS1372
1059.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1060.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1061.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1061.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 4a OS1366
1061.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1061.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1061.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1066.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1067.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1068.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1068.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1070.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1071.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1071.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1071.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1071.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1071.M vlada (vláďa!)7+ OS, 7+ OS1344
1071.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1077.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1078.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1078.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1080.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1081.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1081.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1081.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1084.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1084.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1086.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1087.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1088.Čechová Michaela (Michaela)IV OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, III OS, III OS, II OS, II OS1331
1089.Jouja Tomáš (Joujík)6- OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS, 4 flash, 6+ AF, 5 AF, 6 AF, 6 AF, 7- AF1327
1090.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1091.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1091.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1093.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1093.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1095.R T (TR)6 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5 RP, 5- PP1314
1096.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1097.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1098.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1099.Jindřich Petr (Peca go)Xa PP, 7- PP1300
1100.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1100.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1102.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1102.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1102.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1105.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1105.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1107.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1108.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1109.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1110.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1111.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1111.Nouzak Dan (None87)8- PP, 7 OS1272
1111.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1114.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1115.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1116.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1117.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1117.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1119.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1120.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1120.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1122.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1123.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1124.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1125.Horák Rudolf (rudyss)VIIa OS, V OS, III OS, III OS, III OS, II OS, II solo1251
1126.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1126.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1128.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1129.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1129.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1129.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1129.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1129.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1129.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1129.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1136.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1137.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1138.Vaculová Lenka (Vacule)6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP1239
1139.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1140.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1140.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1142.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1142.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1144.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1144.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1146.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1146.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1148.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1149.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1150.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1151.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1151.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1153.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1153.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1155.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1155.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1157.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1158.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1159.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1159.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1161.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5- OS, 4b OS, 3+ OS, 4 RP, 3 RP1198
1162.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1162.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1164.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1164.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1164.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1164.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1164.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1164.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1164.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1164.Šnopl Ondra (Ondra85)IXa OS, 6 OS1194
1172.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1172.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1172.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1175.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1175.Kotrč Matěj (peacman)VIIa OS, V OS, V OS, V OS1188
1177.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1178.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1178.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1180.Říha Ondřej (Pytlák)5 OS, 5- OS, 6- RP, 3 OS, 2 OS1177
1181.Filip Ondřej (Ryzek)7- PP, 6- OS, 5+ OS, 7+/8- AF1176
1182.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1183.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1183. (SPIDERRICO)10- OS1172
1183.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1186.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1186.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1188.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1188.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1188.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1188.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1188.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1193.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1193.Pražáková Marťa (Marťucha)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 6b RC, 6a RC, 6a+ RC1163
1195.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1195.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1195.Ridzoňová Simona (samica)6c PP, 7+ RP1160
1198.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1199.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1200.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1200.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1200.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1203.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1203.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1203.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1203.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1203. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1203.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1203.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1203.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1203.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1203.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1213.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4a OS, 4a flash, 5a AF1142
1214.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1214.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1214.Turzík Vladimír (laco)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1217.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1217.Künkel Sven (Sven)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP1135
1219.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1219.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1219.Bezouska Martin (bezi33)5 OS, 4+ OS, 5 RP, 5+ RK, 3 OS, 5 AF, 6 AF, 5- -, 6- -, 4 -1132
1222.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1223.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1223.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1225.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1226.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1226.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1226.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1226.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1226.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1226.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1226.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1233.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1233.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1233.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1233.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1237.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1237.Kostelanský Peter (Zunio)7+/8- RP, 7 RP1120
1237.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1240.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1240.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1242.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1242.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1242.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1245.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1246.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1246.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1248.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1249.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1249.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1251.Baran Marek (kiwi)5+ OS, 5a flash, 4c flash, 3 OS, 3 OS1107
1252.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1252.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1254.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1255.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1256.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1256.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1256.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1256.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1256.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1256.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1256.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1263.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1263.Melich Marián (majoo)7a+/7b PP, 5a OS1097
1265.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1265.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1265.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1265.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1269.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1270.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1270.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1270.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1273. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1274.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1275.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1276.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1276.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1278. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1279.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1280.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1280.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1280.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1280.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1280.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1285.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1286.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 5+ OS, 6- flash1072
1286.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1286.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1286.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 6- OS1072
1290.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1290.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1292.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1293.Novák Jiří (Viking)5 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1058
1294.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1295.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1296.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1296.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1296.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1296.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1296.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1296.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1296.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1296.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1296.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1296.Eliáš Petr (elicz)10- PP1050
1296.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1296.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1296.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1309.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1310.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1311.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1311.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1311.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1314.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1315.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1316.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1317.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1318.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1318.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1318.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1318.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1322.Fišer Michal (majkl)9 OS1022
1323.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1324.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1325.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1325. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1325.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1328.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1329.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1330.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1331.. . (Wondas)8a PP1006
1331.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1331.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1331.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1331.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1336.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1337.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1338.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1338.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1338.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1338.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1338.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1338.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1338.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1338.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1338.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1338.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1338.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1338.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1338.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1338.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1338.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP1000
1353.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1354.Skywallker Look (notorik)VI OS, VI OS, VI OS, III solo995
1355.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1355.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1355.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1355.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1359.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1359.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1361.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1361.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1363.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1363.Boček (bocin)5+ OS, 4- OS, 4+ RP, V RP, 3 OS991
1365.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1366.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1367.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1367.Sháněl Tomáš (ts)6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP982
1369.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1370.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1371.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1371.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1371.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1374.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1375.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1375.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1377. (karelwimmer)7b+ OS972
1377.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1377.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1380.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1381.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1382.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1382.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1384.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1385.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1386.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1387.b tomas (01021981)9+ RP960
1387.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1387.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1387.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1391.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1391.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1393.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1393.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1393.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1393.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1393.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1398.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1398.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1398.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1401.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1402.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1402.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1402.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1402.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1402.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1402.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1402.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1402.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1402.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1402.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1402.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1413.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1413.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1415.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1416.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1416.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1416.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1416.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1420.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1420.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1422.novacek michal (miseva)5 OS, 5 OS, 5- OS941
1423.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1424.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1425.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1425.john martin (johnny)9/9+ RP935
1425.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1428.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1428.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1430.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1430.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1432.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1433.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1433.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1435.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1436.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1437.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1437.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1437.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1437.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1437.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1437.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1443.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1444.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1445.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1445.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1445.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1445.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1449.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1449.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1449.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1449.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1453.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1454.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1455.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1456.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1456.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1456.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1456.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1456.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1461.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1462.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1463.Mílek Michal (misak)9 PP906
1463.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1463.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1463.Woki Woki (Woki)9 PP906
1463.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1463.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1463.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1463.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1463.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1463.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1463.Řezníček Martin (Řízek)9 PP906
1474.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1475.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1475.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1475.Žák martin (martin žák)9- flash903
1478.Petula Libor (Libi)9 PP900
1478.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1478.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1478.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1478.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1478.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1478.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1478.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1478.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1478.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1478.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1478.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1478.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1478.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1478.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1478.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1478.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1478.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1478.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1478.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1478.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1478.gendová alexandra (saša)7c PP900
1478.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1478.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1478. (EvaK)9 PP900
1478.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1478.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1478.Novacek Honza (coko)7c PP900
1506.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1506.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1508.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1508.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1510.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1510.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1510.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1510.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1514.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1515.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1516.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1516.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1518.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1519.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1520.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1521.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1521.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1521.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1524.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1525.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1526.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1527.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1527.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1527.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1527.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1527.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1527.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1527.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1527.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1527.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1527.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1537.Jedlička Míra (Jedla)VIIb OS, VII OS, III solo873
1538.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1538.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1538.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1538.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1542.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1543.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1544.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1544.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1544.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1547. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1547.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1547.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1547.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1551.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1551.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1551.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1551.nosál noso (nos)9- PP856
1551.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1551.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1557.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1558.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1558.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1560.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1560.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1560.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1560.. (Litlos)7b flash853
1560.F P (peutetre)7b flash853
1565.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1565.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1565.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1565. Jára (EDÚ)9- PP850
1565.Ludvik O (ludes)9- PP850
1565.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1565.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1565.Macháč Martin (spike)9- PP850
1565.peklo (peklo)7b+ PP850
1565.Chytil Martin (martinchytil)9- PP850
1565.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1565.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1565.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1565.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1565.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP850
1565.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1565.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1565.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1565.a a (lMartinl)9- PP850
1565.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1565.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP850
1586.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1586.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1586.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1586.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1586.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1586.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1586.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1586.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1586.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1595.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1596.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1597.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1598.Semenská Simona (ssisa)4 OS, 4 OS, 4 OS, III OS, II solo, 5 RC, VI RC, VIIb RC, VI RC, VIIIb RC837
1599.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1600.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1600.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1600.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1603.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1604.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1605.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1606.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1606.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1606.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1606.Louka Louka (Louka)7a OS822
1606.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1606.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1606.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1606.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1606.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)8 OS822
1606.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1606.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1606.Žák Radek (zakra)7a OS822
1606.B Honza (oual)7a OS822
1606.Stránský David (davson)6+ OS, 6+ PP822
1606.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1621.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1621.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1621.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1621.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1625.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1625.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1625.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1625.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1625.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1630.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1630.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1630.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1630.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1630.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1630.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1636.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1636.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1636.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1639.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1640.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1640.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1640.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1643.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1643.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1643.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1646.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1646.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1648.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1648.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1648.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1651.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1651.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1651.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1651.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1651.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1651.Kužel Jirka (Zajda)7a+ flash803
1651.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1658.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1658.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1658.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1658.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1658.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1658.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1658.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1658.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1658.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1658.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1658.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1658.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1658.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1671.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1671.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1671.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1674.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1675.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1675.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1675.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1678.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1679.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1679.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1681.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1682.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1683.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1683.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1685.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1686.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1687.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1687.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1687.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1687.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1687.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1687.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1687.Zelvap (zelvap)8- OS772
1687.Vaňkát Adam (Vankadam)8- OS772
1687.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1687.Pelikán Leoš (Leošák)8- OS772
1687.Čepička Martin (cepec)IXa OS772
1687.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1699.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1700.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1700.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1700.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1703.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 4 AF, 5+ AF767
1704.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1704.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1706.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1707.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1707.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1709.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1710....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1710.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1710.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1710.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1710.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1710.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1716.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1717.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1717.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1717.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1717.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1717.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1722.Budík Honza (budik)8 flash753
1722.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1722.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1722.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1722.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1722.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8 flash753
1722.Burkotová Petra (Malá Péťa)8 flash753
1722.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1730.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1731.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1731.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1731.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1731.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1731.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1731.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1731.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1731.Egan Egan (egan)8+ PP750
1731.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1731.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1731.Rys František (piskar108)IXc PP750
1731.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1731.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1731.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1731.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1731.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1747.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1748.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1749.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1750.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1750.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1750.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1750.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1750.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1750.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1756.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1756.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1756.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1760.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1761.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1762.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1762.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1762.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1765.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1765.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1767.Dráždil Jindřich (Dzindich)5+ flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS734
1768.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1769.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1770.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1771.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1771.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1771.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1771.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1771.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1771.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1777.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1777.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1779.pady zzz (zzz)6c OS722
1779.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1779.rajcan pavol (daben)6c OS722
1779.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1779.Hudak Martin (lef)6c OS722
1779.jerry PM (jerrymyn)6c OS722
1779.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1786.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1786.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1786.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1786.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1786.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1791.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1791.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1791.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1791.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1791.B Radim (Suxik)5.8 OS, 5.7 OS719
1796.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1797.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1798.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1798.- - (Správce)8 RP714
1798.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1801.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1802.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1802.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1804.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1804.- - (stepantomas)7a RP710
1804.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1804.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1804.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1804.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1804.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1804.baca (jergus)7a RP710
1804.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1804.y x (Peut)8 RP710
1804.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1804.Bauše Rudolf Otto (Ondra)IXb RP710
1816.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1816.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1816.cho ri (Piškot)IXb PP706
1816.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1816.Vyhnal Michal (Mik)IXb PP706
1821.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1822.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1822.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1822.ličko vojta (vojta)8- flash703
1822.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1822.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1822.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1822.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1822. (rocky721698791)8- flash703
1822.chovan (smooloo)IXa flash703
1822.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1822.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1833.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1834.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1834.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1834.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1834.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1834.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1834.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1834.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1834.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1834.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1834.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1834.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1834.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1834.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1834.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1834.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1834.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1834.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1834.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1852.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1853.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1853.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1855.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1855.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1855.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1855.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1855.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1855.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1855.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1855.Háček Jan (hacekj)VIIa OS, VI OS694
1863.Preisler Eda (Exus)7- RP, 4 RP, 4 RP692
1864.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1865.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1866.Šimiček Martin (Fido)4+ RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP, 4 PP684
1867.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1868.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1869.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1870.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1870.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1872.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1872.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1874.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1874.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1874.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1874.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1874.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1874.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1874.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1874.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1874.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1874.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1874.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1874.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1874.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1874.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1874.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1874.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1874.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1874.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1874.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1874.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1874.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1895.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1895.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1895.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1898.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1898.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1898.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1898.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1902.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1902.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1904.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1905.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1905.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1905.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1905.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1905.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1905.Altman Petr (petalt)8- RP660
1905.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1905.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1905.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1905.Vízner Tomáš (Vizly)8- RP660
1915.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1916.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1916.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1916.Red (Red)8- PP656
1916.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1916.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1916.Mamut (Ofčák)8- PP656
1916.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1923.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, 5 solo654
1923.Martin Martin (macik32)8- solo654
1923.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1923.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1927.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1927.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1927. (HonzaV)6c flash653
1930.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1931.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1932.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1932.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1932.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1932.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1932.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1932.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1932.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1932.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1932.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1932.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1932.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1932.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1932.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1932.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1932.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1932.Gálet Tomáš (Galos)8- PP650
1932.