Czech Climbing
CZECH CLIMBING
SHOP
FORUMS
ADVERTISING
POLLS
LINKS
GUIDES
MAPS
PHOTOS
VIDEO
name
psw
Registration
| 55.439 vistors in November
Find a route
Search
Books
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Competitions
MČR obtížnost (01.06)
Olympijská kvalifikace Budapešť (20.06)
SP Innsbruck (26.06)
Ranking
Cesty:
1.Ondra 13491
2.Šindel 12506
3.Trojan 12190
Bouldry:
1.Stráník 11106
2.Volf 11103
3.Stráník 10725
Hory:
1.Groš 8102
2.Rojko 6917
3.Černý 6808
Results
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
SP paralezení Salt Lake City (07.05)
SP Salt Lake City (03.05)
Diary
5575 lezců
1104884 cest
Nové přelezy:
Buzz Light 7C
Guma Guar Xa
Překvapení 9
Na Stojáka Xc
Dítě Předs Xb
Strašák 9+/10-
Karnataka 8A
Nandala 7C+
Ku-Prd 9-
PF 2021 8A+/8B
Indoors
Big Wall
- Praha 9 - Vysočany
SAUNA
- Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF
- Praha 5
Shops
Rock Point OC Olympia
- Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova
- Brno
Rock Point Plzeň Americká
- Plzeň
Contact
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Diary - Ruso Filip (FreezBoy)
Start your diary
Classification table
Info
Routes
TopTen
Stat.
Graphs
Comments (0)
Type:
all items
routes
boulders
mountains
Style:
all items
RP
PP
OS
flash
Year:
all years
floating year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
From:
to:
Date
Route
Area
Grade
Points
Style
P
12.05.2024
Citová Investice
Ostaš
IXb
822
OS
12.05.2024
Tep života
Ostaš
VIIIa
572
OS
11.05.2024
Plechová Slepice
Ostaš
IXa [IXb]
703
flash
11.05.2024
Černá Díra
Ostaš
VIIIc
672
OS
11.05.2024
Smíšek A Zapomínání
Ostaš
VIIIb [VIIIc]
622
OS
11.05.2024
Saigon
Ostaš
IXa [IXb]
772
OS
11.05.2024
Past Na Zikiho
Ostaš
VIIIc [IXa]
603
flash
11.05.2024
Šuby Duby
Ostaš
VIIIa
572
OS
11.05.2024
Dunihlav
Ostaš
VIIIa
572
OS
09.05.2024
Fackovací Panák
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
3
09.05.2024
Fuckovací Panna
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
01.05.2024
Vyhlídka Na Věčnost
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
01.05.2024
Zeměplocha
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
622
OS
28.04.2024
El Niňo
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
3
28.04.2024
První Vráska
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
21.04.2024
Světelný Rok
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc [Xa]
756
PP
2
14.04.2024
Kafe A Cigárko
Příhrazy
Xa [IXc]
856
PP
2
13.04.2024
Babapuc
Prachov
IXb
706
PP
2
06.04.2024
Plnění Přání
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
06.04.2024
Ty Jsi Pán, Ty Jsi Král
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
656
PP
2
06.04.2024
Profesor Baltazar
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
01.04.2024
Originál Modrotisk
Ostrov
IXb
706
PP
2
31.03.2024
Přirozený Výběr
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
553
flash
28.03.2024
Kličko Bez Kličky
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXc]
706
PP
2
03.03.2024
Soutěž Krásy
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
17.02.2024
Adrenaline
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
17.02.2024
Americký Sen
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
422
OS
05.11.2023
Matrix
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
04.11.2023
Návrat Krále
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
850
PP
28.10.2023
Cesta Pro Sebe
Krkavka
9-
856
PP
2
28.10.2023
Hematurie
Krkavka
8
822
OS
07.10.2023
Bukate
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb [IXa]
753
flash
07.10.2023
Údolní Hrana
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb/IXc
739
RP
1
29.09.2023
Steinzwerg
Frankenjura
8
753
flash
29.09.2023
Wenn Der Himmel Brennt
Frankenjura
8
700
PP
2 :/
29.09.2023
Geisterjäger
Frankenjura
8-
772
OS
29.09.2023
Rock Gegen Rechts !
Frankenjura
9
953
flash
29.09.2023
Sonnenkraft
Frankenjura
8-
772
OS
28.09.2023
Sommernachtstraum
Frankenjura
9-
850
PP
3
28.09.2023
Reise Nach Indien
Frankenjura
8-
772
OS
28.09.2023
Falscher Hase
Frankenjura
7 [7+]
622
OS
24.09.2023
Poslední Stanice...
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
672
OS
24.09.2023
Nad Modelovou Železnicí
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
24.09.2023
Nad Modelovou Železnicí
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
24.09.2023
Moderní Klasika
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
656
PP
2
09.09.2023
Větroplach
Adršpach
Xa
850
PP
03.09.2023
Troubadour
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
23.08.2023
Stroboskop
Teplické Skály
VIIIc
603
flash
23.08.2023
Kalamárka
Teplické Skály
VIIIb
553
flash
22.08.2023
Mistrál
Teplické Skály
VIIIc
672
OS
21.08.2023
Rodeo
Teplické Skály
IXb
700
PP
3
21.08.2023
Mrtvý Bod
Teplické Skály
Xa
850
PP
19.08.2023
Baron Prášil
Teplické Skály
IXb
706
PP
2
19.08.2023
Poslední Šnýtek
Teplické Skály
VIIIc
550
PP
3
19.08.2023
Údolní Stěna
Teplické Skály
VIIIa
503
flash
13.08.2023
Aluhut
Frankenjura
7+
672
OS
13.08.2023
Dunkle Geschäfte Direkt
Frankenjura
8
700
PP
3
12.08.2023
Sautanz
Frankenjura
9-
856
PP
2
12.08.2023
Humbug
Frankenjura
9-
850
PP
3
06.08.2023
Zugabe
Frankenjura
9-
856
PP
2
06.08.2023
Stadeltenne
Frankenjura
8-
772
OS
05.08.2023
Fahrkarte
Frankenjura
9
953
flash
05.08.2023
Krieg Und Frieden
Frankenjura
9-
856
PP
2
05.08.2023
Sportflieger
Frankenjura
7
622
OS
03.08.2023
Šikmá Plocha
Srbsko
9-
850
PP
2 :(
29.07.2023
Vlažný Potlesk
Srbsko
8+
756
PP
2
29.07.2023
Minimaratón
Srbsko
8
706
PP
2
29.07.2023
Bratři V Triku
Srbsko
8
706
PP
2
29.07.2023
S-Č-P Direkt
Srbsko
8-
703
flash
29.07.2023
Ten Uhlík To Je Jistota
Srbsko
7+
672
OS
15.07.2023
Inferno
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
700
PP
09.07.2023
Odsun Němců
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
09.07.2023
Red River
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
09.07.2023
Blackout
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
622
OS
08.07.2023
Královna Klidu
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
553
flash
08.07.2023
Moře Slz
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
703
flash
06.07.2023
Saftfeld
Frankenjura
9-
856
PP
2
06.07.2023
O.L. (oben Links)
Frankenjura
9-
856
PP
2
05.07.2023
Omi Umbreit
Frankenjura
9-
856
PP
2
05.07.2023
Jumanji
Frankenjura
9-
856
PP
2
05.07.2023
Zitterbacke
Frankenjura
9-
850
PP
3
05.07.2023
Kauabouga
Frankenjura
8
822
OS
18.06.2023
A-Hörnchen
Frankenjura
8-
656
PP
2
18.06.2023
Schweine Im Weltall
Frankenjura
8
753
flash
18.06.2023
Hungry Eyes
Frankenjura
8+/9-
806
PP
2
17.05.2023
Čistič Viktor
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
753
flash
17.05.2023
Poslední Relikvie
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
17.05.2023
Blues Mého života
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
14.05.2023
Teufelsschisser
Frankenjura
8+/9-
806
PP
2
14.05.2023
You Can Get It If You Really W
Frankenjura
9-
850
PP
2 :(
14.05.2023
Sanfte Erziehung
Frankenjura
8
753
flash
14.05.2023
Dancefloor
Frankenjura
7+/8-
722
OS
13.05.2023
Terror Incognito
Frankenjura
8-
703
flash
13.05.2023
Maralinga I
Frankenjura
8-/8
681
PP
2
05.05.2023
Noční Klub
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
753
flash
04.05.2023
Kočkolap
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
703
flash
04.05.2023
Gabarrou
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
553
flash
04.05.2023
Poločas Rozpadu
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
706
PP
2
04.05.2023
Léto Pod Střechou
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
01.05.2023
Vyšší Princip
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
860
RP
3
26.04.2023
Ela Havana
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
26.04.2023
Sedím Na Polici
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
26.04.2023
Pánská Jízda
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
26.04.2023
Podivnej Pták
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
26.04.2023
Hezký Alfréd
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
22.04.2023
Co To
Tisá - Bürschlické Stěny
IXa
772
OS
22.04.2023
Větrná Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIIb
622
OS
19.03.2023
Sarah
Suché Skály
IXc
756
PP
2
19.03.2023
Knokaut
Suché Skály
IXa
772
OS
18.03.2023
Panta Rhei
Panteon
Xa
856
PP
2
18.03.2023
Kouzelné Prsty
Panteon
IXc
803
flash
18.03.2023
Anatomie
Panteon
VIIIb
553
flash
13.03.2023
Rub
Lom Kobyla
8+/9- [8+]
800
PP
2 :(
13.03.2023
Brumby
Lom Kobyla
9-
850
PP
13.03.2023
End Game
Lom Kobyla
8-
772
OS
13.03.2023
Flek
Lom Kobyla
7+
672
OS
10.03.2023
Criollo
Lom Kobyla
8+
756
PP
2
10.03.2023
Zakouš
Lom Kobyla
8-
772
OS
10.03.2023
Appaloosa
Lom Kobyla
7+
672
OS
30.12.2022
Taste Of Honey
Wied Il-Ghasel
7a
706
PP
2
30.12.2022
Xafra Bla Mahfra
Victoria Lines
7b
800
PP
3
30.12.2022
The Boxer
Victoria Lines
7a
822
OS
28.12.2022
The Double Slit Experiment
Garden Of Eden
7b+
856
PP
2
27.12.2022
Outsider
Victoria Lines
6c+
656
PP
2
27.12.2022
Nighthawks At The Diner
Victoria Lines
7a
700
PP
3
27.12.2022
Sajjetta Fil-Bnazzi
Victoria Lines
7b+
850
PP
3
25.12.2022
Muesli Yogi
Wied Babu
7c
906
PP
2
25.12.2022
Tropical Sunshine
Wied Babu
7b
922
OS
24.12.2022
Blood Meridian
Ghar Lapsi
7b
853
flash
24.12.2022
Just Like Nothing On Earth
Ghar Lapsi
7b
853
flash
24.12.2022
Wot's In It For Me?
Ghar Lapsi
7a
822
OS
23.12.2022
The Wasp
Il-Qammiegh
6c+
772
OS
23.12.2022
Crazy Monkey
Il-Latnija
7a
822
OS
13.11.2022
Dítě Představ
Panteon
Xb
900
PP
12.11.2022
Jízda Králů
Panteon
IXa
703
flash
12.11.2022
Poslední Slanění
Panteon
VIIIb
553
flash
23.10.2022
Leze, Leze Po Železe
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
706
PP
2
23.10.2022
Fero Mrauec
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
456
PP
2
23.10.2022
Hang-on-dog
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
753
flash
16.10.2022
Velikonoční
Srbsko
8-
703
flash
14.10.2022
Vysmátá Hrana
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
4
14.10.2022
Dětský Sen
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
08.10.2022
Jedenáctého Září
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
08.10.2022
Odchod Na Párky
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc [IXb]
756
PP
2
02.10.2022
Ocel
Srbsko
8-
772
OS
02.10.2022
Blackman
Srbsko
8
700
PP
1, lezeno po Blackjacku
02.10.2022
Black Jack
Srbsko
8
822
OS
02.10.2022
Filipova Cesta
Srbsko
8
753
flash
01.10.2022
Iron Maiden
Srbsko
9+/10-
1006
PP
2
30.09.2022
Olověný Brouk
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
703
flash
30.09.2022
Žaludeční Likér
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
30.09.2022
Sportovní Nemehlo
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
353
flash
25.09.2022
Uno Momento
Frankenjura
8
706
PP
2
25.09.2022
Nie Diät
Frankenjura
9-
856
PP
2
25.09.2022
Zaubermaus
Frankenjura
8
822
OS
25.09.2022
Teufelskrallenweg
Frankenjura
7+
672
OS
24.09.2022
Shining! (Totengräber)
Frankenjura
8-
772
OS
11.09.2022
Pravda A Láska
Tetínské Skály
9
900
PP
4
11.09.2022
Krokova Dcera
Tetínské Skály
8
706
PP
2
11.09.2022
Preston
Tetínské Skály
7
622
OS
10.09.2022
Spalovač Mrtvol
Srbsko
8+
803
flash
10.09.2022
Carpe Diem
Srbsko
8+
750
PP
2 :(
10.09.2022
Uncle Beans
Srbsko
8
753
flash
04.09.2022
Ráno V Conegliano
Srbsko
8
706
PP
2
04.09.2022
Jirkova Cesta
Srbsko
7
622
OS
17.08.2022
Kochen Ohne Knochen
Frankenjura
8
822
OS
16.08.2022
Rebirth
Frankenjura
9
906
PP
2
16.08.2022
Goodbye Karle
Frankenjura
8+ [8+/9-]
872
OS
16.08.2022
Schmankerl
Frankenjura
7-
572
OS
14.08.2022
Pickelsau
Frankenjura
9-
856
PP
2
14.08.2022
Fight Club
Frankenjura
9-
850
PP
3
14.08.2022
Symphonie
Frankenjura
8
822
OS
14.08.2022
Zeit Im Wandel
Frankenjura
7+
672
OS
13.08.2022
Chalking Heads
Frankenjura
8
822
OS
13.08.2022
Gravitation
Frankenjura
8-
656
PP
2
13.08.2022
Abstauber
Frankenjura
7-
572
OS
08.08.2022
Přímá Náhorní Cesta
Rájec - Ptačí Stěny
VIIIb
622
OS
03.07.2022
Nordwand
Pfalz
6+
472
OS
03.07.2022
Letzter Akt
Pfalz
8/8+
847
OS
02.07.2022
Narrenweg
Pfalz
8-
656
PP
2
02.07.2022
Schuppenflechte
Pfalz
7/7+
531
PP
2
02.07.2022
Herzkammerflimmern
Pfalz
7+
672
OS
02.07.2022
Luger Tor Weg
Pfalz
7-
572
OS
01.07.2022
Benz Bier Deck Weg
Pfalz
6+
472
OS
01.07.2022
Südwand
Pfalz
6+
472
OS
01.07.2022
Jahreswechsel
Pfalz
8
706
PP
2
22.05.2022
Gill Swing
Frankenjura
9-
850
PP
3
22.05.2022
LSD
Frankenjura
9/9+
925
PP
3
22.05.2022
Bergseite
Frankenjura
7-
572
OS
21.05.2022
Hintermayer Ged.-Weg.
Frankenjura
8-
772
OS
21.05.2022
Kleiner Engel
Frankenjura
8+
750
PP
21.05.2022
Zoom
Frankenjura
9-
850
PP
21.05.2022
Autofocus
Frankenjura
8+
750
PP
21.05.2022
X Wing Fighter
Frankenjura
8-
772
OS
21.05.2022
Tanz Der Teufel
Frankenjura
7+/8-
722
OS
30.04.2022
Tělo Bez Duše
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
30.04.2022
Majolika
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
30.04.2022
Nedělní Pohoda
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
422
OS
30.04.2022
Jako Zamlada
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
30.04.2022
Šepot Trávy
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
422
OS
30.04.2022
Odvedu Vás Do Sierra Madre
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
29.04.2022
Hlavu Na Špalek
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
22.04.2022
Azrael
Siurana
7a+
872
OS
22.04.2022
La Pell De Barrabas
Siurana
7b
806
PP
2
22.04.2022
Esconderos Agujidos
Siurana
6c+
656
PP
2
21.04.2022
El Segundón
Margalef
7a
822
OS
21.04.2022
Chachi Qui Chapi
Margalef
7a
822
OS
21.04.2022
Ponte Peluca
Margalef
7a
822
OS
21.04.2022
Piastic
Margalef
6b
622
OS
19.04.2022
Kagate Kid
Margalef
6c+ [7a]
772
OS
19.04.2022
Abanibí
Margalef
6c
722
OS
17.04.2022
Aresta Bruc
Margalef
6c
653
flash
17.04.2022
Kagaito Sakapoko
Margalef
6c+
772
OS
16.04.2022
Setareh
Margalef
6c
722
OS
16.04.2022
Guirlache
Margalef
6c
653
flash
16.04.2022
Lagarto Juancho
Margalef
6b
622
OS
25.03.2022
Jim Beam Párty
Tisá - Malé Stěny
IXa
656
PP
2
25.03.2022
Lobotomie
Tisá - Malé Stěny
IXa
703
flash
25.03.2022
Kombinace Škaldy
Tisá - Hřebenové Věže
Xa
850
PP
25.03.2022
Refománie
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
503
flash
20.03.2022
Eveline
Tisá - Hřebenové Věže
IXb
706
PP
1
20.03.2022
Vetřelec Vs. Predátor
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIb
622
OS
20.03.2022
Baltic
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIb
553
flash
19.03.2022
Předloktí Pepka Námořníka
Roviště
7+
603
flash
15.03.2022
Nemádžistán
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
656
PP
2
15.03.2022
Písek Na Obzoru
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
15.03.2022
Slunce Smrdí Příliš Hlasitě
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXa]
822
OS
15.03.2022
Úkolová Práce
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
13.03.2022
Fausses Fractures
Kronthal
7a
706
PP
2
13.03.2022
Stalagmite
Kronthal
7b
806
PP
2
13.03.2022
Andro Gym
Kronthal
7c
900
PP
4
12.03.2022
L'École Buissoniere
Kronthal
7a
706
PP
2
12.03.2022
Les Cloportes Du Paradis
Kronthal
7a+
872
OS
12.03.2022
Ultime Razzia
Kronthal
6c+
772
OS
09.03.2022
Tajná Chodba
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc [IXb]
750
PP
3
09.03.2022
Ležím Na Polici
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa [VIIc]
503
flash
13.02.2022
Chilli
Roviště
9
906
PP
2
13.02.2022
Apač
Roviště
8+/9-
806
PP
2
13.02.2022
Odliv
Roviště
7+
556
PP
2
10.09.2021
Bindelef
Siurana
7a+
872
OS
10.09.2021
Tres De Deu
Siurana
6c
722
OS
10.09.2021
Rauxa L1
Siurana
7a+
872
OS
08.09.2021
Pepe Gotera Y Otilio
Margalef
6b+
564
RP
2
08.09.2021
O'Mar Galef
Margalef
7b
922
OS
08.09.2021
Escargot Boobe
Margalef
6b
622
OS
08.09.2021
Murdoc
Margalef
6a+
572
OS
07.09.2021
Viatge A Sigoyer
Margalef
7b+
972
OS
07.09.2021
Antológica
Margalef
7c
906
PP
2
07.09.2021
Magrana
Margalef
6b+
672
OS
06.09.2021
Pizza De Pinya
Siurana
7a
714
RP
2
04.09.2021
Els Ignorants
Margalef
7b
922
OS
04.09.2021
El Camarlenc
Margalef
6c+
772
OS
03.09.2021
Menisco Hecho
Margalef
6c
722
OS
03.09.2021
La Maňolica
Margalef
7a
822
OS
03.09.2021
Talibania
Margalef
7a
822
OS
25.08.2021
Jimmy Pif-Paf
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
25.08.2021
Prosím Neklepat!
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
25.08.2021
Sedmé Nebe
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
25.08.2021
Knock, Knock, Knockin´...
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
21.08.2021
Zloději Času
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
21.08.2021
Limitovaná Edice
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa [IXb]
772
OS
21.08.2021
Šurikenem Mezi Oči
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
622
OS
21.08.2021
Bobová Dráha
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
12.08.2021
Hurá Na Západ
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
12.08.2021
Rybí Prsty
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa [VIIIc]
772
OS
12.08.2021
Strachem Dachem
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
21.07.2021
Hon Na Rudý Říjen
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
700
PP
2 :/
21.07.2021
Kalypso
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
672
OS
21.07.2021
Piráti Labáku
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
16.07.2021
Barock 'n' Roll
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb [VIIIa]
622
OS
16.07.2021
Růstový Hormon
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
550
PP
2 :/
16.07.2021
Biorytmus
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
16.07.2021
Přimhouření Oka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
11.07.2021
Středosvět
Suché Skály
VIIIc
672
OS
11.07.2021
L.K. Radost
Suché Skály
VIIIc
672
OS
11.07.2021
Převislá Hrana
Suché Skály
VIIIc
560
RP
2 :/
11.07.2021
Kontraband
Suché Skály
VIIIc
672
OS
06.07.2021
Kruh Za Kruhem
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
20.06.2021
Catwalk
Frankenjura
8
706
PP
2
19.06.2021
Czech Attack
Frankenjura
8-
772
OS
19.06.2021
Fantastiisch
Frankenjura
8
822
OS
19.06.2021
Radanator
Frankenjura
8
822
OS
19.06.2021
Powergöttin
Frankenjura
7
622
OS
19.06.2021
Ahoj
Frankenjura
7
622
OS
17.06.2021
Dirty Dancing
Frankenjura
6+
472
OS
17.06.2021
Frankengold
Frankenjura
7/7+
647
OS
17.06.2021
Yetisports
Frankenjura
9-
850
PP
01.06.2021
Suicidal Tendencies
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
706
PP
2
01.06.2021
Honzíkova Cesta
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc
750
PP
30.05.2021
Doktorova Cesta
Suché Skály
IXb
753
flash
30.05.2021
Východní Stěna
Suché Skály
VIIIa
572
OS
28.04.2021
Jen Pro Bílé
Velká
7
622
OS
28.04.2021
Žabí Vřesk
Velká
7
622
OS
28.04.2021
Od Hradu Dále
Velká
7+
672
OS
24.04.2021
Bezzubý Yuchen
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
28.02.2021
Kapsa
Poříčí Nad Sázavou
7+
672
OS
28.02.2021
Krmení Šelem
Poříčí Nad Sázavou
8 [8/8+]
706
PP
2
28.02.2021
Manikůra
Poříčí Nad Sázavou
8-/8
797
OS
28.02.2021
Promenáda
Poříčí Nad Sázavou
7+
672
OS
28.02.2021
Prašná II
Poříčí Nad Sázavou
8
822
OS
28.02.2021
Prašná I
Poříčí Nad Sázavou
7-
572
OS
25.02.2021
Snad Abych Šel
Kamýk
6
422
OS
25.02.2021
Well
Kamýk
6
422
OS
25.02.2021
Dravá Spára
Kamýk
7
622
OS
25.02.2021
Setmění V Poledne
Kamýk
7+
672
OS
25.02.2021
Nekonečný Příběh
Kamýk
8
822
OS
18.11.2020
Potleskem Žízeň Neuhasíš
Lomy Nad Velkou
8-
772
OS
18.11.2020
Volejte Posily
Lomy Nad Velkou
8- [8]
772
OS
18.11.2020
Demento Mori
Lomy Nad Velkou
7+
672
OS
18.11.2020
Ramlice Direkt
Lomy Nad Velkou
7+/8-
722
OS
18.11.2020
Vyfikundace
Lomy Nad Velkou
8-
772
OS
18.11.2020
Šuk A Hek
Lomy Nad Velkou
6+
472
OS
14.11.2020
Návrat Do Hry
Županovice
6
422
OS
14.11.2020
Strach Nad Jezerem
Županovice
6
422
OS
14.11.2020
U Veliké Řeky
Županovice
6-
372
OS
14.11.2020
Lochneska
Županovice
6+
472
OS
14.11.2020
Nagano 98
Županovice
7
622
OS
14.11.2020
Runa Rider
Županovice
7
622
OS
14.11.2020
Bič Boží
Županovice
7+
672
OS
06.11.2020
Pohádka Na Hraně
Tetínské Skály
8+
750
PP
1+2 :)
06.11.2020
40
Tetínské Skály
8- [8-/8]
772
OS
06.11.2020
Jan Tříska
Tetínské Skály
6+
472
OS
28.10.2020
Rolling Stone
Skály U Pakosty
7+
672
OS
28.10.2020
Muži V Akci
Skály U Pakosty
8+
750
PP
3
28.10.2020
Mírova
Skály U Pakosty
7
622
OS
28.10.2020
Vzpomínková
Skály U Pakosty
7
622
OS
25.10.2020
Manévry Řiditelných Draků
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
553
flash
25.10.2020
Sluneční Paluba
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
503
flash
25.10.2020
Air Jamaica
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
822
OS
03.10.2020
To Pivo Je Mým Topivem
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
553
flash
03.10.2020
Podle Představ
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
656
PP
2
03.10.2020
Karlovarské Oplatky
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXc]
706
PP
2
30.09.2020
Varan
Lom V Doubí
8-
772
OS
30.09.2020
Zlatá Horečka
Lom V Doubí
8-
772
OS
30.09.2020
Gučík
Lom V Doubí
8+/9-
922
OS
23.09.2020
Direttissima
Suché Skály
VIIIa
572
OS
23.09.2020
Supermajor
Suché Skály
VIIIc
672
OS
23.09.2020
Jižní Stěna
Suché Skály
VIIc
472
OS
23.09.2020
Levý Hák
Suché Skály
VIIIa
572
OS
16.09.2020
Kořist
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
550
PP
2 :’(
16.09.2020
Bílý Otec
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
16.09.2020
Supové Mexika
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
506
PP
2
16.09.2020
Entre Dos Tierras
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
603
flash
16.09.2020
O Ha Le
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
15.09.2020
Písečná Bouře
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
650
PP
1+2
15.09.2020
Andílci A Čertíci
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
650
PP
3
15.09.2020
Zlaté Listí
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
14.09.2020
Severní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
14.09.2020
Mezi Kozy
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
572
OS
14.09.2020
Support Lesbiens
Tisá - Velké Stěny
VIIIc
672
OS
14.09.2020
Manželská Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
14.09.2020
Zelený Zázrak
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
14.09.2020
Kremulátor
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
07.09.2020
Dezentraler Energiepfad
Frankenjura
8-
772
OS
07.09.2020
In A Gadda Da Vida
Frankenjura
7-
572
OS
07.09.2020
Pfeffersack
Frankenjura
8-
772
OS
07.09.2020
Eppelein
Frankenjura
8-
772
OS
06.09.2020
Direkter Dolinenpfeiler
Frankenjura
6+
472
OS
06.09.2020
Weg Des Paukers
Frankenjura
7
622
OS
06.09.2020
Leni Rübensahl Gedenkweg
Frankenjura
8
822
OS
06.09.2020
Verlassen Des Weges Verboten
Frankenjura
8/8+
847
OS
06.09.2020
Emergency Exit
Frankenjura
8+
872
OS
05.09.2020
Überall Und Nirgendwo
Frankenjura
7
622
OS
05.09.2020
Nußschleife
Frankenjura
7+
672
OS
05.09.2020
Der Sechs-Uhr-Haken
Frankenjura
8/8+
847
OS
05.09.2020
Suppenhuhn
Frankenjura
6-
372
OS
05.09.2020
Brathändel
Frankenjura
7-
572
OS
21.08.2020
Palicí Do Palice
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
622
OS
21.08.2020
Ferum
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
622
OS
21.08.2020
Pleťová Maska
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
21.08.2020
Dočasné Zrychlení
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
17.08.2020
Cesta Pro Šugiho
Tisá - Velké Stěny
VIIIc
672
OS
17.08.2020
Budvajzr
Tisá - Malé Stěny
VIIIc
672
OS
17.08.2020
Cesta Pepy Oudy
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
17.08.2020
Kočkolap
Tisá - Malé Stěny
VIIIc
672
OS
07.08.2020
Volný Pátek
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
07.08.2020
Cesta Smíchu
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
07.08.2020
Niké
Tisá - Velké Stěny
VIIIa
572
OS
06.08.2020
Vzpomínka Na Karla Pilcha
Tisá - Velké Stěny
VIIIa
572
OS
06.08.2020
Heuréka
Tisá - Velké Stěny
VIIIa
572
OS
06.08.2020
Dětský Den
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
06.08.2020
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
06.08.2020
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
322
OS
05.08.2020
Zahájení Hry
Anglický Parčík
VIIa
372
OS
01.08.2020
Veselá Taškařice
Tisá - Malé Stěny
VIIc
472
OS
01.08.2020
Večery U Zlaťáka
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
01.08.2020
Štěstí Pro Terezku
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
01.08.2020
Ekologie
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
572
OS
01.08.2020
Čaj O Šesté
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
01.08.2020
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
26.07.2020
Lída
Roviště
9-
860
RP
26.07.2020
Index Žízně
Roviště
7
622
OS
26.07.2020
Obezity Reality
Roviště
7-
572
OS
26.07.2020
Proti Větru
Roviště
7+
672
OS
22.07.2020
Štěstí Na Blízku
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
22.07.2020
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIc
472
OS
22.07.2020
Cesta Pěti Vajec
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
22.07.2020
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
22.07.2020
Americké Volno
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
572
OS
22.07.2020
R.U.R.
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
22.07.2020
Hřbitovní Kvítí
Tisá - Malé Stěny
VIIc
472
OS
22.07.2020
Fotbalové Klání
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
10.07.2020
Lavaredo
Perštejn
8- [8]
703
flash
10.07.2020
San Marco
Perštejn
8-
656
PP
2
09.04.2020
Duální Svět
Lom Kobyla
7
622
OS
09.04.2020
Sambar Rock Office
Lom Kobyla
7+
672
OS
09.04.2020
Eiger
Lom Kobyla
8+
756
PP
2
08.04.2020
Šperhák
Ostrov
VIIb
422
OS
08.04.2020
Kofoli Jdou Do Nebe
Ostrov
VIIb
422
OS
08.04.2020
Neznámá Cesta
Ostrov
VIIa
372
OS
05.04.2020
Zlatí & Zlatí
Lom V Doubí
8-
772
OS
05.04.2020
Evča
Lom V Doubí
8+
750
PP
3
05.04.2020
Campus
Lom V Doubí
8
714
RP
2
04.04.2020
Krátký Rozum
Tetínské Skály
7+/8-
722
OS
04.04.2020
Sika
Tetínské Skály
9-
856
PP
2
04.04.2020
Pokročilé Stáří
Tetínské Skály
8+/9-
922
OS
04.04.2020
Kozy Zdržují
Tetínské Skály
8+/9-
806
PP
2
02.04.2020
Světlo Na Konci Tunelu
Lom Kobyla
7-
572
OS
02.04.2020
Tříprsťák
Lom Kobyla
7+/8-
722
OS
02.04.2020
Aleiaio
Lom Kobyla
8-
772
OS
02.04.2020
Korsica
Lom Kobyla
8
822
OS
02.04.2020
Krvavá Boule
Lom Kobyla
8
700
PP
02.04.2020
Mnich
Lom Kobyla
9-
850
PP
28.03.2020
Varánek
Lom V Doubí
8-
772
OS
28.03.2020
Jonáš
Lom V Doubí
8-
772
OS
28.03.2020
Ódin
Lom V Doubí
8
822
OS
28.03.2020
Thor
Lom V Doubí
7+
672
OS
27.03.2020
Ocún
Lom Kobyla
8
822
OS
27.03.2020
Pískové Oči
Lom Kobyla
8+
756
PP
2
27.03.2020
Desítka V P...
Lom Kobyla
8/8+
731
PP
2
27.03.2020
Petrbokův Memoriál
Lom Kobyla
6+
472
OS
27.03.2020
On
Lom Kobyla
8-
772
OS
19.03.2020
Obecná Škola
Tetínské Skály
8- [8-/8]
772
OS
19.03.2020
Joonas
Tetínské Skály
8-
772
OS
19.03.2020
Igym
Tetínské Skály
8+/9-
810
RP
2 + 1
19.03.2020
Policejní Čórka
Tetínské Skály
6+/7-
522
OS
19.03.2020
Barbora
Tetínské Skály
8
700
PP
2 :D
15.03.2020
KYoseK
Lom V Doubí
7+
672
OS
15.03.2020
Aljaška
Lom V Doubí
7
622
OS
15.03.2020
Janička
Lom V Doubí
8
700
PP
2 :(
15.03.2020
Agama
Lom V Doubí
7-
572
OS
06.12.2019
Los Mungos De Siritinga
Cogollos
7a
822
OS
06.12.2019
Repelente
Cogollos
6c+
772
OS
21.11.2019
Dumbo Love
Chulilla
6c+
772
OS
21.11.2019
La Boca De La Voz
Chulilla
8a
1000
PP
6
20.11.2019
Ansia L1
Chulilla
7a
753
flash
20.11.2019
Pa El Alguacil Mi Pepino
Chulilla
7b+
972
OS
19.11.2019
Las Roturas
Chulilla
6c
653
flash
19.11.2019
Camina O Revienta
Chulilla
7a+
803
flash
19.11.2019
El Corral De La Tia Poya
Chulilla
7b+
972
OS
18.11.2019
El Ramallito
Chulilla
6c
653
flash
18.11.2019
El Catador De Sake
Chulilla
7a+ [7b]
872
OS
16.11.2019
La Miguel Goméz
Chulilla
7a+
872
OS
16.11.2019
Animaculos De La Placa
Chulilla
7b
922
OS
15.11.2019
Tizona
Chulilla
7b
922
OS
15.11.2019
Sendero Luminoso L1
Chulilla
7a [7a+]
822
OS
14.11.2019
Cantalobos
Chulilla
7b
853
flash
13.11.2019
El Muro De Las Lamentaciones
Chulilla
7a
822
OS
13.11.2019
Sondaás
Chulilla
7a
753
flash
13.11.2019
Blue Agave
Chulilla
7a
822
OS
13.11.2019
Las Lituanas
Chulilla
6b
622
OS
06.11.2019
Mis Camiseta Mojada
Moclín
7a+
872
OS
06.11.2019
Mucho Más
Moclín
7a+
872
OS
06.11.2019
Cartón Piedra
Moclín
7a
822
OS
06.11.2019
Mundello L1
Moclín
7a+ [7b]
872
OS
06.11.2019
La Colmena
Moclín
6b+
603
flash
06.11.2019
Mono Negra
Moclín
6b+
672
OS
05.11.2019
Scaramuch
Moclín
6c+
772
OS
05.11.2019
Cazolandia
Moclín
7a
822
OS
05.11.2019
Famboy
Moclín
7b+
860
RP
3
01.11.2019
Un Rayo
Moclín
6a+
572
OS
01.11.2019
Nosferatus
Moclín
6c
722
OS
01.11.2019
Octopusi
Moclín
6c+
772
OS
01.11.2019
Lazarillo
Moclín
7a
822
OS
01.11.2019
Consumidores
Moclín
7a+
872
OS
01.11.2019
Fluxus
Moclín
6c
722
OS
01.11.2019
Roquefor
Moclín
6b+
672
OS
30.10.2019
Cipotes Light
Alfacar
6c
722
OS
30.10.2019
Caricias De Coral
Alfacar
6b
622
OS
30.10.2019
Chominguey
Alfacar
6a+
503
flash
30.10.2019
Política Terrorista
Alfacar
7a
706
PP
2
29.10.2019
Un Soplo De Libertad
Alfacar
7a [7b]
706
PP
2
29.10.2019
Noche De Plata
Alfacar
6b
622
OS
29.10.2019
El Nicho
Alfacar
6a
522
OS
29.10.2019
Arre Con La Chota
Alfacar
6b
622
OS
29.10.2019
Kaspa De Rata
Alfacar
6a+
572
OS
27.10.2019
ACDC
Los Vados
6b
622
OS
27.10.2019
Un Cursillo
Los Vados
6a+
503
flash
27.10.2019
El Bar De Chiqui
Los Vados
7a
700
PP
3
27.10.2019
Odisea
Los Vados
6b+
672
OS
27.10.2019
Tau Pai Pai
Los Vados
6a+
572
OS
26.10.2019
Espoescalada
Los Vados
6a+
572
OS
26.10.2019
Puto Gorrón
Los Vados
6a
522
OS
26.10.2019
Coxorange
Los Vados
6a
522
OS
26.10.2019
Nemo
Los Vados
7a
706
PP
2
26.10.2019
Vieja Pelleja
Los Vados
6c
722
OS
22.10.2019
El Marujeo
Los Cahorros
7b
800
PP
3
22.10.2019
Apache
Los Cahorros
7a
714
RP
2
22.10.2019
Buleria Cahorrera
Los Cahorros
6b+
672
OS
15.10.2019
Ávalon
Los Cahorros
7b+
850
PP
3
12.10.2019
El Sexo De Los Ángeles
Los Cahorros
6c+
650
PP
2 :C
12.10.2019
El Calcetín Del Cesar
Los Cahorros
6b+
672
OS
12.10.2019
Entre Pinto Y Valdepollas
Los Cahorros
7a
822
OS
12.10.2019
Conejillos De Indias
Los Cahorros
7a
822
OS
12.10.2019
La Silla Eléctrica
Los Cahorros
6b
622
OS
10.10.2019
Nametianos
Los Cahorros
7c
900
PP
02.10.2019
Logorrea
Los Cahorros
6b
622
OS
02.10.2019
Gramática Polaca
Los Cahorros
6c+
772
OS
29.09.2019
La Cordada Milenaria
Los Cahorros
7a
714
RP
2
29.09.2019
El Día Siguiente
Los Cahorros
6a+
572
OS
29.09.2019
New York City
Los Cahorros
6b+
672
OS
29.09.2019
Menos Samba Y Más Traballar
Los Cahorros
6b
553
flash
29.09.2019
Dientes De Cocodrilo
Los Cahorros
6b+
672
OS
25.09.2019
Totem Power
Los Cahorros
6c
722
OS
21.09.2019
El Avispero
Los Cahorros
6c
722
OS
21.09.2019
Diedro Pin Y Pon
Los Cahorros
6b
622
OS
21.09.2019
El Final Del Arco Iris
Los Cahorros
7a
822
OS
18.09.2019
Mandinga
Los Cahorros
7a+
760
RP
3
18.09.2019
Chévere
Los Cahorros
7a
822
OS
18.09.2019
El Alquimista
Los Cahorros
6c+
772
OS
18.09.2019
Tracción A Las Cuatro Patas
Los Cahorros
6b
553
flash
18.09.2019
Escolopendra
Los Cahorros
6b
553
flash
17.09.2019
Sociedad Secreta
Los Cahorros
6c+
772
OS
17.09.2019
Estrella Polar
Los Cahorros
6c
722
OS
17.09.2019
La Munequita
Los Cahorros
6a+
572
OS
17.09.2019
Tributo A Los Maquis
Los Cahorros
7a
822
OS
29.08.2019
Computerspiele
Frankenjura
8
706
PP
2
28.08.2019
Na Gut
Frankenjura
8-/8
689
RP
2
28.08.2019
Neues Land
Frankenjura
9-/9
875
PP
28.08.2019
MfG
Frankenjura
8+
756
PP
2
27.08.2019
Vier Gewinnt
Frankenjura
7
622
OS
27.08.2019
In Der Bewegung Liegt Die Kraf
Frankenjura
8-
772
OS
27.08.2019
Laß Die Sonne Rein
Frankenjura
8- [7+/8-]
772
OS
25.08.2019
Údolní Cesta
Ostrov
VI
322
OS
25.08.2019
Sousedská Hrana
Ostrov
V
272
OS
24.08.2019
Klid Před Bouří
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
24.08.2019
Agent
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
24.08.2019
Plnou Parou
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
24.08.2019
Potřebuješ Hodně Síly
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIIa
572
OS
24.08.2019
Hvězdný Prach
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
23.08.2019
Zostřený Dozor
Ostrov
VIIb
422
OS
22.08.2019
Pilíř Pro Mžouru
Ostrov
VIIb
422
OS
15.08.2019
Vyhlídková Hrana
Ostrov
VIIa
372
OS
15.08.2019
Světlo Mého Života
Ostrov
VIIc
472
OS
15.08.2019
Palba Pepy Alba
Ostrov
VIIa
372
OS
14.08.2019
In Pivo Veritas
Tisá - Hřebenové Věže
VI
322
OS
14.08.2019
Děčínská Varianta
Tisá - Velké Stěny
VI
322
OS
14.08.2019
Orgoj Chorchoj
Tisá - Velké Stěny
VIIIa
460
RP
14.08.2019
Eliášova Jízda
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
14.08.2019
Kouzlo Pohybu
Ostrov
VII
422
OS
14.08.2019
Památka Na Zdenu
Ostrov
VI
322
OS
13.08.2019
Stará Cesta
Ostrov
V
272
OS
13.08.2019
Toulavé Srdce
Ostrov
VIIb
422
OS
13.08.2019
Líbivá Hrana
Ostrov
VI [VIIa]
322
OS
13.08.2019
Prestiž
Ostrov
VII [VIIc]
422
OS
13.08.2019
Šedý Hlubiny
Ostrov
V
272
OS
13.08.2019
Podzimní Sen
Ostrov
VI
322
OS
13.08.2019
Cesta Pro Moly
Ostrov
VIIa
372
OS
13.08.2019
Z Cesta
Ostrov
V
272
OS
13.08.2019
Flétna
Ostrov
VII
422
OS
13.08.2019
Hračky Nebo Facky
Ostrov
VI
322
OS
01.07.2019
Warm Up
Frankenjura
6+
472
OS
01.07.2019
Endspiel
Frankenjura
9
906
PP
2
30.06.2019
Zkouška Tvrdosti
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
30.06.2019
Jako Pako
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
506
PP
2
30.06.2019
Cesta K Cestě
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
29.06.2019
Finalgon
Roviště
7+
672
OS
29.06.2019
Nové Koření
Roviště
9-
850
PP
01.05.2019
Pěnová Varianta
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa/IXb
689
RP
2
01.05.2019
Baroko V Čechách
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
353
flash
01.05.2019
Alibaba
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
753
flash
01.05.2019
Pozitivní Vibrace
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
26.04.2019
Durch´s Reich Der Mitte
Frankenjura
8-
703
flash
26.04.2019
Top Secret
Frankenjura
8-
772
OS
26.04.2019
R 6
Frankenjura
6+
403
flash
26.04.2019
Hybride
Frankenjura
7-
503
flash
25.04.2019
John Lennon
Frankenjura
8-
650
PP
Nožka šmejkla
25.04.2019
Golem
Frankenjura
7+
672
OS
24.04.2019
Flug Nach Delhi
Frankenjura
8-
772
OS
24.04.2019
Arschlochweg
Frankenjura
7-
572
OS
24.04.2019
Lernpause
Frankenjura
9-
856
PP
2
24.04.2019
Hofnarr
Frankenjura
8
753
flash
22.04.2019
Belegtes Brötchen
Frankenjura
8
822
OS
22.04.2019
Panna Cotta
Frankenjura
8-
772
OS
22.04.2019
Drachen
Frankenjura
7
622
OS
21.04.2019
Schieber
Frankenjura
8
822
OS
21.04.2019
Dampfhammer
Frankenjura
8
706
PP
2
21.04.2019
Akku
Frankenjura
7+
672
OS
21.04.2019
Eieruhr
Frankenjura
6+
403
flash
21.04.2019
Trepperl
Frankenjura
7-
572
OS
20.04.2019
Opa Falkenstein
Frankenjura
8-
703
flash
20.04.2019
Wounded Knee
Frankenjura
8+/9-
806
PP
2
20.04.2019
Ammonit
Frankenjura
8
822
OS
20.04.2019
Melodie And Rythmus
Frankenjura
7-
572
OS
20.04.2019
Schepperwandl
Frankenjura
6+
472
OS
19.04.2019
Dickbein
Frankenjura
7
622
OS
19.04.2019
?
Frankenjura
8
822
OS
19.04.2019
Trittbrettfahrer
Frankenjura
6+
403
flash
19.04.2019
500 Moik
Frankenjura
7-
572
OS
19.04.2019
Hasenfuss
Frankenjura
6+
472
OS
07.04.2019
Tětiva
Roviště
7
622
OS
07.04.2019
Malý Dny
Roviště
6+
403
flash
07.04.2019
Nejdelší Vandr
Roviště
7-
572
OS
07.04.2019
Direkt Harmony
Roviště
8+
872
OS
07.04.2019
Kirsie Holmworth
Roviště
8+/9-
922
OS
07.04.2019
Španělský Lži
Roviště
8 [8+]
706
PP
2
31.03.2019
Hell’s Girls
Labské Údolí - Levý Břeh
VI
322
OS
31.03.2019
Pekelný Rej
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
603
flash
31.03.2019
Cosa Nostra
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
31.03.2019
Suchý Výkon
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
30.03.2019
Reinkarnace (Tichý Pláč)
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
30.03.2019
Pochybná Existence
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb [IXc]
553
flash
30.03.2019
Zub Času
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
656
PP
2
30.03.2019
Cesta Železného Oře
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
24.03.2019
Ganja
Labské Údolí - Levý Břeh
VI
253
flash
24.03.2019
Šepot Trávy
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
422
OS
24.03.2019
Vodní Dýmka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
17.03.2019
James Griwe
Roviště
8-
772
OS
17.03.2019
Varanasi
Roviště
8-
772
OS
17.03.2019
Local Hero
Roviště
8
700
PP
3
17.03.2019
Kulatý Vobdélníky
Roviště
7+
603
flash
17.02.2019
Mystic Rhythm Direct
El Chorro
7a+
756
PP
2
17.02.2019
Las Loi Laufen
El Chorro
7b
922
OS
17.02.2019
One Bastiamba
El Chorro
7b
800
PP
5 páč sem píča
16.02.2019
El Arabe Perdido
El Chorro
7a
822
OS
15.02.2019
Punk Street
El Chorro
7a
753
flash
15.02.2019
Estoy Mortimer
El Chorro
7a+ [7b+]
872
OS
13.02.2019
Sueno En Vida
El Chorro
7a [7b]
753
flash
13.02.2019
Mataillos Lugareňos
El Chorro
6c
653
flash
13.02.2019
Fiebra De Sur
El Chorro
7a
822
OS
12.02.2019
Pata Chula
El Chorro
7a
753
flash
12.02.2019
Redders
El Chorro
7a
706
PP
2
12.02.2019
Right Of The Rib
El Chorro
6a
453
flash
12.02.2019
Guerrera
El Chorro
6a+
572
OS
29.08.2018
Maximální Dominik
Roviště
6
422
OS
29.08.2018
Tofíček
Roviště
6+
472
OS
29.08.2018
Poslední Mohykán
Roviště
7+
556
PP
2
27.08.2018
Pravá Střídá Levou
Tetínské Skály
7
622
OS
27.08.2018
27CRAGS
Tetínské Skály
6
353
flash
27.08.2018
Oštěp
Tetínské Skály
6
422
OS
27.08.2018
Konec
Tetínské Skály
8
753
flash
27.08.2018
Daniela
Tetínské Skály
6
422
OS
27.08.2018
Krása Střídá Nádheru
Tetínské Skály
7- [7]
572
OS
27.08.2018
Úchylova Hrana
Tetínské Skály
6+ [6+/7-]
472
OS
27.08.2018
Frňákovník
Tetínské Skály
6+
472
OS
27.08.2018
Do Nebe
Tetínské Skály
6
353
flash
27.08.2018
Hanička
Tetínské Skály
6+
472
OS
27.08.2018
Gertruda
Tetínské Skály
7-
503
flash
27.08.2018
Všehrdova
Tetínské Skály
6+/7-
522
OS
27.08.2018
Bezva Baba
Tetínské Skály
5
253
flash
27.08.2018
Nehtíková
Tetínské Skály
5
322
OS
27.08.2018
Křivej Hák
Tetínské Skály
5+
347
OS
08.08.2018
Východní Spára
Prachov
V
272
OS
08.08.2018
Údolní Cesta
Prachov
VII
422
OS
07.08.2018
Porcalova Stěna
Hrubá Skála
VII
422
OS
06.08.2018
Výprodej
Suché Skály
VII
422
OS
05.08.2018
SPO (Jižní Stěna)
Hrubá Skála
V
160
RP
14.07.2018
Fialovej Les
Roviště
7
622
OS
14.07.2018
Srazová Cesta
Roviště
6-
372
OS
14.07.2018
Falko
Roviště
6
422
OS
12.07.2018
Velrybářská Výprava
Roviště
6
422
OS
12.07.2018
Highlander
Roviště
8-/8
675
PP
3
07.07.2018
Nabušená Sněhurka
Ostrov
VIIc
472
OS
07.07.2018
Trpaslíci Na Bále
Ostrov
VIIb
422
OS
07.07.2018
V Cesta
Ostrov
VI
322
OS
06.07.2018
Kolonáda
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
05.07.2018
Barevné Plamínky
Hrubá Skála
VI
322
OS
05.07.2018
Večerní Cesta
Hrubá Skála
VI
322
OS
05.07.2018
Nedodělaná Cesta
Hrubá Skála
VII
422
OS
04.07.2018
Mezlova Cesta
Hrubá Skála
VI
322
OS
04.07.2018
Německý Roh
Hrubá Skála
VI
322
OS
04.07.2018
Údolní Cesta
Hrubá Skála
VI
322
OS
03.07.2018
Normální Cesta
Hrubá Skála
VII
422
OS
02.07.2018
STÍNOVÁ CESTA
Hrubá Skála
V
272
OS
19.06.2018
Bílá Sobota
Tetínské Skály
7+/8-
722
OS
19.06.2018
Kojot
Tetínské Skály
7/7+
531
PP
2
19.06.2018
Síla Chlapa
Tetínské Skály
8- [7+/8-]
772
OS
19.06.2018
Běda Mužům
Tetínské Skály
8-
656
PP
2
19.06.2018
Žena Vládne
Tetínské Skály
8
710
RP
5
19.06.2018
Divoká Karta
Srbsko
7
553
flash
11.06.2018
Ozzmosis
Roviště
6+
472
OS
11.06.2018
Dej Si Dolejt
Roviště
7-
572
OS
11.06.2018
Kulečníková Koule
Roviště
7
622
OS
11.06.2018
Ruce Vzhůru
Roviště
7
622
OS
11.06.2018
El Krakonoš
Roviště
7+ [7+/8-]
672
OS
11.06.2018
Boží Návraty
Roviště
7-
572
OS
08.06.2018
Peace Of You
Tetínské Skály
6
422
OS
08.06.2018
Velký Pátek
Tetínské Skály
8-
656
PP
2
08.06.2018
Anojo
Tetínské Skály
8
706
PP
2
08.06.2018
Dvojčata L
Tetínské Skály
8- [8-/8]
650
PP
4
08.06.2018
Forbes
Tetínské Skály
6+ [6+/7-]
472
OS
28.05.2018
Cesta Pro Honzíka
Tetínské Skály
7+/8-
722
OS
28.05.2018
Do Pekla
Tetínské Skály
7+/8-
722
OS
28.05.2018
Sokolík
Tetínské Skály
7+/8-
653
flash
15.05.2018
Green Trees Monkeys
Tetínské Skály
8+
750
PP
3
14.05.2018
Pummer
Tetínské Skály
8-
656
PP
2
07.05.2018
Dlouhé Vlasy
Tetínské Skály
6+/7-
522
OS
07.05.2018
Euro
Tetínské Skály
7- [7]
572
OS
07.05.2018
Šrouby A Matice
Tetínské Skály
7 [7+]
622
OS
07.05.2018
Ádr Koutek
Tetínské Skály
7+/8-
722
OS
07.05.2018
Ementál
Tetínské Skály
6+/7-
522
OS
07.05.2018
Teta
Tetínské Skály
7-
572
OS
06.05.2018
Knockout
Srbsko
7+
672
OS
06.05.2018
Petrklíč
Srbsko
7-
572
OS
06.05.2018
Mikulášská
Srbsko
7
514
RP
2
06.05.2018
Úmrtní List
Srbsko
8- [8]
664
RP
2
29.04.2018
Přes Tohle Vlak Nejede
Srbsko
8- [7+/8-]
703
flash
29.04.2018
Korno
Srbsko
7
622
OS
02.04.2018
Jeffa
Nago
6a+
572
OS
02.04.2018
Warm Up
Belvedere
6b
622
OS
01.04.2018
Lampo Di Fulmine
Sisyphos
6b+
672
OS
01.04.2018
Spavaldo
Sisyphos
6b+
672
OS
01.04.2018
Camillino
Sisyphos
6b+
672
OS
01.04.2018
Cremino
Sisyphos
6b
622
OS
30.03.2018
Fessura
Padaro
6c
722
OS
29.03.2018
Arco The Home Of Climbing
Le Piazzole
6a
453
flash
Summary:
468954
Reklama:
Photo of the day:
Péčko, 7
Routes:
All routes
(175217)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Buzz Light Year 7C Göschenen
Spravedlnost Xb Údolí Loubenského Potoka
Einsamkeit VIIc Oybin
Verschollener Weg VIIIb Oybin
La Monique 5A Fontainebleau
Latest comments:
Guma Guar Xa Labské Údolí - Levý Břeh
De Sába 9- Lom Kobyla
Spravedlnost Xb Údolí Loubenského Potoka
Puzzle Fur Fortgeschrittene 7 Hohe Wand
Plotnou Vpravo 6- Davle
New in discussion:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Re: Please help me complete my university bouldering project!
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Latest comments:
Re: Mr.hi
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.hi
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
-1 OR 3+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 2+108-108-1=0+0+0+1
|
Hot:
Youth European Championship in climbing
(4)
New in advertising:
Climbing Partner
|
Looking for a climbing partner
|
route setters
|
Instructions:
Climbing map
...
czech climbing
forums
ankety
links
guides
fotky
video
*rss*
private policy
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.