Czech Climbing
CZECH CLIMBING
SHOP
FORUMS
ADVERTISING
POLLS
LINKS
GUIDES
MAPS
PHOTOS
VIDEO
name
psw
Registration
| 55.439 vistors in November
Find a route
Search
Books
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Competitions
MČR obtížnost (01.06)
Olympijská kvalifikace Budapešť (20.06)
SP Innsbruck (26.06)
Ranking
Cesty:
1.Ondra 13491
2.Šindel 12506
3.Trojan 12190
Bouldry:
1.Stráník 11106
2.Volf 11103
3.Stráník 10725
Hory:
1.Groš 8102
2.Rojko 6917
3.Černý 6808
Results
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
SP paralezení Salt Lake City (07.05)
SP Salt Lake City (03.05)
Diary
5575 lezců
1104515 cest
Nové přelezy:
Krkavčí Po 9+/10-
He´s Looki 11-/11
Král Boru 7C
Jenseits V Xa
Hardcore Xc
Elskling 7c
Kalcit 9+/10-
Limonadový 8A+
Wie Ich Di 9+/10-
Take A Wal 9-/9
Indoors
Ultra Ant Club - Týnská
- Praha 1
Klub Dubina
- Litoměřice
HO Jeseník
- Jeseník
Shops
HUDYsport
- Hřensko
ALPI SPORT CENTRUM
- Příbor
Dap Sport
- Hradec Králové
Contact
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Diary - Klemsa Martin (Martin)
Start your diary
Classification table
Info
Routes
TopTen
Stat.
Graphs
Comments (21)
Type:
all items
routes
boulders
mountains
Style:
all items
solo
RP
PP
OS
flash
AF
Year:
all years
floating year
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
From:
to:
Date
Route
Area
Grade
Points
Style
P
13.11.2023
Oso Pataei I Gata
Zobolo
7c
1022
OS
06.11.2023
Kotero Cove Ext.
Kyparissi
8b
1106
PP
2
30.10.2023
Montanejos Rock Climbing
Leonidio
7b+
972
OS
27.10.2023
Melahrinaki
Leonidio
7c+
950
PP
3
22.10.2023
Sunburst
Kyparissi
7b+
972
OS
23.09.2023
Lambrusco
Přílepská Skála
7a+ [8+]
872
OS
02.09.2023
Chvilkový Výpadek Rozumu
Přílepská Skála
7a [8]
706
PP
2
02.09.2023
Telegraf Road
Přílepská Skála
7b [8+/9-]
922
OS
02.07.2023
Schwarzer Korsar
Lössnitzgrund Kl. Steinbruch
7c [9]
906
PP
2
02.07.2023
Titanic
Lössnitzgrund Kl. Steinbruch
6b+ [7+]
672
OS
11.06.2023
Sekáči
Srbsko
7b+/7c [9-/9]
881
PP
2
11.06.2023
Twist
Srbsko
7b [8+/9-]
922
OS
03.06.2023
Finále '88
Skalka Pri Trenčíne
7b+ [9-]
972
OS
20.05.2023
Nur In Deinem Kopf
Frankenjura
7c [9]
906
PP
2
14.05.2023
1, 2, 3 Im Sauseschritt
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
14.05.2023
Jean Luc Picard
Frankenjura
6b [7]
622
OS
13.05.2023
Unten Und Oben
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
06.05.2023
Lesní Slavnost
Srbsko
7c+ [9/9+]
956
PP
2
06.05.2023
BylBoj
Srbsko
7b+ [9-]
972
OS
23.04.2023
Pegas
Srbsko
7c [9]
906
PP
2
23.04.2023
Oko Bere
Srbsko
7c/7c+ [9]
925
PP
3
16.04.2023
Výhybka Varianta
Hlubočepské Plotny
7b+ [9-]
850
PP
10.04.2023
Jahrgang 41
Frankenjura
7b+/7c [9-]
881
PP
2
09.04.2023
Der Fliegende Teppich
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
18.03.2023
DJ Clue
Roter Bruch Mittweida
7c [9]
900
PP
3
07.01.2023
Anagrom Ataf L1
Roter Bruch Mittweida
7b+ [9-]
972
OS
07.01.2023
Fata Morgana L1
Roter Bruch Mittweida
7b+/7c [9-/9]
997
OS
01.01.2023
Desert Storm
Roter Bruch Mittweida
7a+ [8+]
756
PP
2
01.01.2023
Kontaktverbot
Roter Bruch Mittweida
7b+ [9-]
972
OS
06.11.2022
VáHa 80
Hlubočepské Plotny
7c [9]
1022
OS
29.10.2022
Malvasia
Kyparissi
7a+ [7b]
872
OS
28.10.2022
Monostery Ext
Kyparissi
7c
1022
OS
28.10.2022
Kati Bleu(Kati Mauve Ext)
Kyparissi
7b+
972
OS
27.10.2022
Nama
Kyparissi
7a+
872
OS
26.10.2022
Tufa Tango
Kyparissi
7a+ [7b]
872
OS
26.10.2022
Mare Nostrum
Kyparissi
7b
922
OS
08.10.2022
Pyroklastika
Rochlitzer Berg
7a+ [8+]
872
OS
08.10.2022
Herrenwitz
Rochlitzer Berg
7a/7a+ [8+]
847
OS
25.09.2022
Roter Teppich
Rochlitzer Berg
7a+ [9-]
872
OS
22.05.2022
Desert Gold
Roter Bruch Mittweida
7a+ [8+]
872
OS
13.05.2022
See You Next Life
Datca
7c
1022
OS
13.05.2022
Il Giardino Del Sirena
Datca
7b+
972
OS
07.05.2022
1, 2 Und 3
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
07.05.2022
Hurra Wir Leben Noch
Frankenjura
7a+ [8/8+]
872
OS
30.04.2022
Unhold
Rochlitzer Berg
7b+ [9-]
856
PP
2
30.04.2022
Vulcanus
Rochlitzer Berg
7a+ [8+]
872
OS
30.04.2022
Räuber Hotzenplotz
Rochlitzer Berg
7b+ [9-]
856
PP
2
20.04.2022
Icine Gir
Datca
7b/7b+
831
PP
2
20.04.2022
Badman
Datca
7b+
972
OS
19.04.2022
Respect Datca
Datca
7c+
1072
OS
18.04.2022
Tilki
Datca
7b
922
OS
14.04.2022
Daedalus
Meteora
6-
372
OS
13.04.2022
Über Dem Abgrund
Meteora
7-
572
OS
12.04.2022
Ostria
Meteora
5+ [6-]
347
OS
11.04.2022
Schlangenlinie
Meteora
5+
347
OS
11.04.2022
Schöne Kante
Meteora
4+
272
OS
06.04.2022
Puro Cubano
Cijevna Canyon
7b+
972
OS
06.04.2022
Throw Yourself Over
Cijevna Canyon
7b
922
OS
19.03.2022
Pohádka Na Hraně
Tetínské Skály
7a+ [8+]
756
PP
2
19.03.2022
Krokova Dcera
Tetínské Skály
7a [8]
822
OS
25.10.2021
Black Moss
Karpathos
7a
822
OS
23.10.2021
Joanis
Karpathos
7b+
972
OS
23.10.2021
Tati
Karpathos
7b+
972
OS
22.10.2021
Baltica
Karpathos
7b+
972
OS
22.10.2021
Pearls
Karpathos
7a
822
OS
20.10.2021
Hey Boys
Karpathos
8a
1006
PP
2
20.10.2021
Hey Girls
Karpathos
7c
906
PP
2
19.10.2021
Nuniks
Karpathos
7c
1022
OS
17.10.2021
Snapcase
Karpathos
7b+
856
PP
2
17.10.2021
Sani
Karpathos
7b
800
PP
3
16.10.2021
Enigma
Karpathos
7b+
972
OS
14.10.2021
Sing Something Good To Me
Karpathos
7b
806
PP
2
13.10.2021
Chickolo
Karpathos
7b+
856
PP
2
12.10.2021
Fucker
Karpathos
7c
1022
OS
12.10.2021
Superteacher
Karpathos
7a+
872
OS
12.10.2021
Nike Ext.
Karpathos
7b
922
OS
26.09.2021
Direct
Branické Skály
7a+ [8+]
764
RP
1
26.09.2021
Criollo
Lom Kobyla
6c [8+]
722
OS
25.09.2021
Ocelot
Red Rock
7a+ [8]
872
OS
19.09.2021
Napoleon Fritz
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
18.09.2021
Casu Marzu
Frankenjura
7a [8+]
822
OS
05.09.2021
Kraft Der Sonne
Frankenjura
7a+ [8+]
750
PP
3
04.09.2021
Radanator
Frankenjura
7a [8]
822
OS
04.09.2021
Fantastiisch
Frankenjura
7a [8]
822
OS
04.09.2021
Rad Against The Machine
Frankenjura
6b+ [7+]
672
OS
04.09.2021
Ahoj
Frankenjura
6b [7]
622
OS
05.07.2021
Niente Per Caso
Muzzerone
7a+
872
OS
01.05.2021
Anojo
Tetínské Skály
7a [8]
822
OS
01.05.2021
Igym
Tetínské Skály
7b [8+/9-]
922
OS
25.04.2021
Klín
Poříčí Nad Sázavou
7b+ [9-]
856
PP
2
09.04.2021
Jack Sparrow
Bovilla
7b+
972
OS
09.04.2021
Holy Cannonball
Bovilla
7b+
972
OS
08.04.2021
Bastard Shark
Përmet
7b+
972
OS
06.04.2021
Berti & Ladi
Gjipe
6b
622
OS
06.04.2021
In The Moon
Gjipe
7a+
872
OS
05.04.2021
Barracuda
Gjipe
7a [7a/7a+]
822
OS
17.11.2020
Sika
Tetínské Skály
7b/7b+ [9-]
825
PP
3
17.11.2020
Kozy Zdržují
Tetínské Skály
7b [8+/9-]
806
PP
2
14.11.2020
Green Trees Monkeys
Tetínské Skály
7a+ [8+]
872
OS
07.11.2020
Inspirace
Tetínské Skály
7c [9]
906
PP
2
21.10.2020
In Vinum Veritas
Castelluzzo
7b+
972
OS
20.10.2020
Araba-Tatti
San Vito Lo Capo
7b+
972
OS
18.10.2020
Archeotalpa
San Vito Lo Capo
7b+
972
OS
18.10.2020
Super Santos
San Vito Lo Capo
7c+ [7c]
950
PP
3
17.10.2020
Balu Yoghi E Bubu
San Vito Lo Capo
7b/7b+
947
OS
17.10.2020
Smoking Aces
San Vito Lo Capo
7a+
872
OS
15.10.2020
La Legge Delle Chiodande
Biddiriscottai
7b [7a+/7b]
922
OS
14.10.2020
Chanel
Oristano
7c+
950
PP
4
10.10.2020
Il Presidente Mauriglio
Castello Di Medusa
5c
353
flash
09.10.2020
Cleopatra
Baunei
7c
900
PP
3
09.10.2020
Dukakis
Baunei
7a+
872
OS
09.10.2020
Sicily
Baunei
7a+
872
OS
06.10.2020
Grigio Sardo
Baunei
7b
922
OS
20.09.2020
Atomausstieg
Frankenjura
7a+ [8+]
760
RP
20.09.2020
Freischwimmer
Frankenjura
7a+/7b [8+/9-]
897
OS
20.09.2020
Bella Vista Direkt
Frankenjura
7a [8]
822
OS
19.09.2020
Fegefeuer
Frankenjura
7a+ [8+]
756
PP
2
16.08.2020
Lebensmittelkomiker
Frankenjura
7a+ [8+]
756
PP
2
19.07.2020
Zähe Laus
Frankenjura
7b+ [9-]
864
RP
2
12.07.2020
Angloarab
Lom Kobyla
7a+ [8/8+]
872
OS
31.05.2020
Lež A Nenávist
Tetínské Skály
7c+ [9+]
950
PP
30.05.2020
Rub
Lom Kobyla
7a [8+]
822
OS
30.05.2020
Eiger
Lom Kobyla
7a+ [8+]
756
PP
1
24.05.2020
De Sába
Lom Kobyla
7b+ [9-]
972
OS
24.05.2020
Mnich
Lom Kobyla
7b+ [9-]
972
OS
24.05.2020
Líc
Lom Kobyla
7c [9]
906
PP
2
18.05.2020
Marťan Style
Lom Kobyla
7b [8+/9-]
814
RP
2
09.05.2020
Cesta Samuraje
Dobřečov
8a+ [10-]
1050
PP
3
03.05.2020
Panapr
Lom V Doubí
7a+ [8+]
750
PP
01.05.2020
Konec :-)
Tetínské Skály
7b+ [9-]
972
OS
01.05.2020
John Rambo Kareš
Tetínské Skály
7b+ [9-]
856
PP
2
01.05.2020
Pravda A Láska
Tetínské Skály
7c [9]
1022
OS
26.04.2020
Žena Vládne
Tetínské Skály
7a+ [8]
872
OS
26.04.2020
Pokročilé Stáří
Tetínské Skály
7b [8+/9-]
922
OS
12.04.2020
Bumerang
Dobřečov
7c+ [9+]
950
PP
3
10.04.2020
Kostěj Varianta A
Dobřečov
7b+ [9-]
972
OS
05.04.2020
Fake Blond
Lom Kobyla
7a+ [8+/9-]
872
OS
15.03.2020
Desítka V P...
Lom Kobyla
7a+ [8/8+]
872
OS
22.02.2020
Pískové Oči
Lom Kobyla
7a+ [8+]
872
OS
22.02.2020
Brumby
Lom Kobyla
7b+ [9-]
972
OS
26.10.2019
Rhapsody
Kazikli Ali
7b
922
OS
23.10.2019
Süper Thriller
Kazikli Ali
6a+
572
OS
23.10.2019
Küpeli Sarkaç
Kazikli Ali
7a
822
OS
23.10.2019
El Cabbar
Kazikli Ali
7b+
972
OS
21.10.2019
Mavi
Kazikli Ali
7a+
872
OS
21.10.2019
Hasimato
Kazikli Ali
7a
822
OS
20.10.2019
Son Vals
Kazikli Ali
7a
822
OS
30.06.2019
?
Frankenjura
7b+/7c [9]
875
PP
29.06.2019
Berührung
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
15.06.2019
Jam Session
Frankenjura
7b+ [9-]
850
PP
3
15.06.2019
Fight Club
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
09.06.2019
Ab Geht Die Post
Frankenjura
7a+ [8+]
756
PP
2
21.07.2018
Dugadougadou
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
03.06.2018
Linienführung
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
03.06.2018
Die Schmutzigen Hände
Frankenjura
7b+/7c [9-]
881
PP
2
02.06.2018
Sommernachtstraum
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
02.06.2018
Paris Texas
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
20.05.2018
Affenhitze
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
20.05.2018
Geäffel
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
01.05.2018
Šnenokle
Kameni Most
7a+
872
OS
31.03.2018
Fakir
Leonidio
7c
1022
OS
30.03.2018
I Love Kotti
Leonidio
7a+
872
OS
30.03.2018
Spaceman Spiff Extension
Leonidio
7b
922
OS
30.03.2018
Mystére Et Boule De Gomme Ext.
Leonidio
7b+
972
OS
29.03.2018
Brown Cougar
Leonidio
7a+ [7a]
872
OS
29.03.2018
Red Honey
Leonidio
7a+ [7b+]
872
OS
27.03.2018
Porno Stars Extension
Leonidio
7b
922
OS
27.03.2018
String Climbing
Leonidio
7a+
872
OS
27.03.2018
Commando
Leonidio
7a [7a+]
822
OS
11.03.2018
Monika Lewinsky
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
11.03.2018
Viva Las Vegas
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
11.03.2018
Burger King
Frankenjura
7a+ [8/8+]
872
OS
26.11.2017
4 U
Kalymnos
6c
722
OS
25.11.2017
Ziegenstall
Kalymnos
7c
1022
OS
24.11.2017
Antonella
Kalymnos
7b
922
OS
24.11.2017
Olivenbaum Extension
Kalymnos
6c+
772
OS
23.11.2017
King Suite
Kalymnos
7a+
872
OS
21.11.2017
Blue Magic
Kalymnos
7b+
972
OS
21.11.2017
Tornado Lou
Kalymnos
7b
922
OS
21.11.2017
Limonadovy
Kalymnos
6b+
672
OS
19.11.2017
Majestic
Kalymnos
7a+
872
OS
20.08.2017
Winkelgasse
Frankenjura
7a+ [8/8+]
872
OS
20.08.2017
Meister Grimbart
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
20.05.2017
Mikeš
Lom V Doubí
7b [8+/9-]
922
OS
13.05.2017
Cappuccino
Frankenjura
7b+/7c [9-/9]
875
PP
3
13.05.2017
Gänsehaut
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
07.05.2017
Direktaussteig
Frankenjura
7c+ [9/9+]
950
PP
3
07.05.2017
Espresso
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
06.05.2017
Joker
Frankenjura
7a+ [8+/9-]
872
OS
30.04.2017
Devizový Příslib
Kozel
7b+ [9-]
856
PP
2
21.04.2017
Soap Opera
Leonidio
7c
906
PP
2
20.04.2017
Agar - Agar
Leonidio
7b+
972
OS
20.04.2017
Hanni Bunny
Leonidio
7b
922
OS
18.04.2017
Humidity Lesson
Leonidio
7c
1022
OS
18.04.2017
Snickers
Leonidio
7b+
972
OS
17.04.2017
Dance With Dragons
Leonidio
7b+
972
OS
09.04.2017
Nail
Frankenjura
7a+ [8+/9-]
872
OS
08.04.2017
Sind So Kleine Leisten ...
Frankenjura
7a+ [9-]
872
OS
26.03.2017
Emanzenschanze
Südlicher Frankenjura
7b [8+/9-]
806
PP
2
25.03.2017
Heisse Schokolade
Südlicher Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
05.03.2017
Schön Wetter
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
18.11.2016
Non E Chiaro
Palinuro
7b+
972
OS
18.11.2016
E Ritorno Da Te
Palinuro
7a+
872
OS
16.11.2016
Mi E Andato Di Traverso
Positano
7a+
872
OS
17.07.2016
Süße Wüste
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
17.07.2016
Höhlenweg
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
16.07.2016
Verraten Und Verkauft
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
04.07.2016
L´Homme Pressé
Gorges Du Tarn
7c
900
PP
26.06.2016
Nejlepší Nohy Jsou Ruce
Krkavka
7b+ [9-]
972
OS
26.06.2016
Vlaštovka
Krkavka
7a+ [8+]
872
OS
19.06.2016
Duell
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
18.06.2016
Lochverstärker
Frankenjura
7c+ [9+]
964
RP
2
18.06.2016
Blitzaktion
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
12.06.2016
Frust
Königshain
7c [9]
900
PP
3
12.06.2016
High Live
Königshain
7a+ [IXc]
872
OS
29.05.2016
L’Eau Rage
Frankenjura
8a [9+/10-]
1000
PP
22.05.2016
Nina´s Ritzenflitzer (Lock Out
Frankenjura
7a+ [8+/9-]
872
OS
21.05.2016
Zaubär
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
15.05.2016
Heile Welt
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
15.05.2016
Mühlengeist
Frankenjura
7c+ [9+]
956
PP
2
15.05.2016
Erogene Zone
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
14.05.2016
Fear Factory
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
08.05.2016
Abschied Von Sylvia
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
08.05.2016
Neue Liebe, Neues Glück
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
07.05.2016
Sabelzahntiger
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
07.05.2016
Fuchur
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
07.05.2016
Pulce Di Montagna
Frankenjura
7a+ [8+/9-]
872
OS
24.04.2016
Velbloud Ve Vratech Varianta
Hlubočepské Plotny
7c [9]
900
PP
28.03.2016
Tanz Der 1000 Teufelchen
Meteora
7b+ [9-]
1
AF
27.03.2016
Terminator
Meteora
6b+ [7+]
672
OS
26.03.2016
Satanische Verse
Meteora
7b/7b+ [8+/9-]
947
OS
07.02.2016
Deprese
Sloup
7b+/7c [9-/9]
875
PP
3
07.02.2016
Volání Divočiny
Holštejn
7b+ [9-]
856
PP
2
06.02.2016
No Future
Sloup
7b+ [9-]
850
PP
3
31.12.2015
Mistr Nebo Žák
Hlubočepské Plotny
7c [9]
900
PP
24.12.2015
Psi Štěkají, Karavana Jde Dál
Hlubočepské Plotny
7c+ [9+]
950
PP
3
19.12.2015
Skyfall
Branické Skály
7b+ [9-]
850
PP
14.11.2015
Nürnberger Ei
Königshain
7c+ [9+]
950
PP
04.11.2015
Dyno-sore
Olympos
7b+ [9-]
972
OS
04.11.2015
Working Class Hero L1
Olympos
7c
906
PP
2
04.11.2015
Artemis
Olympos
7a+ [8+]
872
OS
02.11.2015
White Elefant
Geyikbayiri
7c+ [9+]
956
PP
2
02.11.2015
Daddy Cool
Geyikbayiri
8a [9+/10-]
1006
PP
2
01.11.2015
Session Of Happiness L2
Geyikbayiri
7b [8+/9-]
922
OS
30.10.2015
Miauu
Geyikbayiri
7c [9]
1022
OS
29.10.2015
Matbaim
Geyikbayiri
7b [8+/9-]
922
OS
28.10.2015
Pink Power
Geyikbayiri
7b [8+/9-]
922
OS
28.10.2015
Yin Yang
Geyikbayiri
7c [9]
1022
OS
27.10.2015
Orient Express
Geyikbayiri
7b+ [9-]
972
OS
28.09.2015
Chinesischer Osterhasenweg
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
20.09.2015
The Old One Needs A Cold One
Frankenjura
8b [10]
1100
PP
20.09.2015
Big Wall
Frankenjura
7b+ [9-]
864
RP
1
19.09.2015
Mr. Wonderful
Kaitersberg
8a+ [10-]
1050
PP
13.09.2015
Climb Now, Work Later
Frankenjura
7b+ [8/8+]
856
PP
2
30.08.2015
Doldy Bastler
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
29.08.2015
Commander Superfinger
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
23.08.2015
Lucky's Luke
Frankenjura
7b+ [9-/9]
972
OS
22.08.2015
SMS
Frankenjura
8a+ [10-]
1050
PP
4
22.08.2015
Paradiesische Zeiten
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
09.08.2015
Eisbrecher
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
08.08.2015
Denk Positiv
Frankenjura
7b [8+/9-]
922
OS
02.07.2015
Paradigma
Voralpsee
7c
906
PP
2
28.06.2015
Hrabě Skříň
Ostrov
7c+ [Xb]
950
PP
13.06.2015
Psychiatrie
Krkavka
7b+ [9-]
972
OS
31.05.2015
Vinná Réva
Kotvina
7b+ [9-]
856
PP
2
28.05.2015
Džejvan
Lom V Doubí
8a [9+/10-]
1000
PP
10.05.2015
Käpt´n Küppers
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
08.05.2015
Happy Hippo Snack
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
02.05.2015
Ferrán El Carnicero
Montanejos
7a+
872
OS
27.04.2015
Revuelta En El Frenopático
Chulilla
7b+
972
OS
26.04.2015
Hecho Por Partes
Montanejos
7c+
956
PP
2
19.04.2015
Gruppenzwang
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
11.04.2015
Zugabe
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
11.04.2015
Maßarbeit
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
05.04.2015
Cesta Č.12
Špičák U Mostu
7a+ [8+]
756
PP
2
05.04.2015
Cesta Č.13
Špičák U Mostu
7b+ [9-]
850
PP
10.03.2015
Engen
Lom V Doubí
8a [9+/10-]
1122
OS
14.02.2015
Entre Dos Caminos
Chulilla
8a
1122
OS
14.02.2015
La Quebrantá
Chulilla
7c+
1072
OS
13.02.2015
El Remanso De Las Mulas
Chulilla
7c+
1072
OS
13.02.2015
Vejiga Vibratoria
Chulilla
8a+
1060
RP
4
13.02.2015
Nueve Zeta
Chulilla
8a+
1050
PP
5
11.02.2015
El Corral De La Tia Poya
Chulilla
7b+
972
OS
09.02.2015
Trainspotting L1
El Chorro
7b+
972
OS
09.02.2015
Atlas Shrieked L1
El Chorro
7c+
964
RP
2
08.02.2015
Lourdes
El Chorro
8a
1006
PP
2
06.02.2015
Vivac Porus
El Chorro
7a+
872
OS
05.02.2015
Hora Kane
El Chorro
7b+
972
OS
03.02.2015
Huyendo De La Estética
Chulilla
7c
1022
OS
02.02.2015
El Pescador De Oncejos
Chulilla
7a+
872
OS
01.02.2015
Me Falta Un Rinón
Montanejos
7a+
872
OS
01.02.2015
El Dinero En La Teta
Montanejos
7c
1022
OS
01.02.2015
Mi Jefe Me Explota
Montanejos
7a+
872
OS
31.01.2015
Relaciones Sexuales Con Cap...
Montanejos
7b+
972
OS
31.01.2015
La N.B.A.
Montanejos
7c+
1072
OS
31.01.2015
Miguel De Cervan-Tres
Montanejos
7c+
950
PP
29.01.2015
El Prado Del Rey
Siurana
7b+
972
OS
29.01.2015
Crosta Pànic
Siurana
7c
906
PP
2
26.12.2014
Game Over
Branické Skály
7c [9]
900
PP
3
17.11.2014
Kellerassel
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
17.11.2014
Red Porsche Killer
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
09.11.2014
Zimba Balooba
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
09.11.2014
Krallenweg
Frankenjura
7b+ [9-/9]
972
OS
02.11.2014
Jubiläumsweg
Frankenjura
7a+/7b [8+]
781
PP
2
02.11.2014
Roter Baron
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
01.11.2014
Georg Ehmann G.-Weg
Frankenjura
7c [9]
900
PP
28.10.2014
Maxipes
Lom V Doubí
8a+ [10-]
1050
PP
17.10.2014
Mr. Magoo Extension
Leonidio
8a
1000
PP
3
16.10.2014
Vromika Myala
Leonidio
7a+/7b
897
OS
14.10.2014
Edlinger
Leonidio
7b [7a]
922
OS
13.10.2014
Mr. Magoo L1
Leonidio
7c+
1072
OS
13.10.2014
Kanena "fa" Gia Ton Mikro
Leonidio
7c
1022
OS
11.10.2014
Bonobo
Leonidio
7b+
972
OS
07.09.2014
Železná Pláž
Labské Údolí - Pravý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
24.08.2014
Lauschgift
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
17.08.2014
S Celerem
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
10.08.2014
Raven´s Corner
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
10.08.2014
Steinschlender
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
10.08.2014
Pumpgun
Frankenjura
7c [9/9+]
906
PP
2
09.08.2014
Starlight Express
Frankenjura
7c [9]
906
PP
2
09.08.2014
Berti Vogts Ged. Weg
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
02.08.2014
AC-DC
Tisá - Velké Stěny
7b+ [Xa]
850
PP
27.07.2014
Hit And Run
Frankenjura
7b+/7c [9-/9]
875
PP
3
27.07.2014
Durch´s Wilde Kurdistan
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
26.07.2014
Powerschleicher
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
26.07.2014
Schmetterlingseffekt
Frankenjura
7c [9/9+]
1022
OS
22.07.2014
Memento Mori
Tisá - Velké Stěny
VIIIc
560
RP
13.07.2014
Čiko
Lom V Doubí
7c+ [9+]
950
PP
06.07.2014
Blutblase
Frankenjura
7a+ [8+/9-]
872
OS
06.07.2014
Kyrill
Frankenjura
7b+ [9-/9]
972
OS
06.07.2014
Inverted Reality
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
05.07.2014
Left Side Of Darkness
Frankenjura
7c [9]
906
PP
2
05.07.2014
Saftfeld
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
28.06.2014
Silou Vola
Lom V Doubí
6b [8-]
622
OS
22.06.2014
Levice
Lom V Doubí
7c [9]
900
PP
17.06.2014
Ludva
Lom V Doubí
8a [9+/10-]
1000
PP
17.06.2014
Evča
Lom V Doubí
7a+ [8+]
872
OS
15.06.2014
Argo
Lom V Doubí
7c [9]
1022
OS
15.06.2014
Gučík
Lom V Doubí
7b [8+/9-]
922
OS
01.06.2014
Kozel
Lom V Doubí
7c [9]
1022
OS
01.06.2014
Ňufina
Lom V Doubí
7a+ [8+]
872
OS
25.05.2014
EuroClimbing.com
Kašparák
7c+ [9+]
956
PP
1
25.05.2014
Bloc Battle
Kašparák
7b+ [9-]
850
PP
08.05.2014
Big Ben
Srbsko
7c/7c+ [9/9+]
931
PP
2
08.05.2014
Carpe Diem
Srbsko
7a+ [8+]
872
OS
01.05.2014
Ibbogtrops
Grottosauro
7a+
872
OS
19.04.2014
Le Dernier Cri
Gorges Du Tarn
7c+
956
PP
2
17.04.2014
Le Tarnausaurus
Gorges Du Tarn
7a+
872
OS
15.04.2014
Abracadabac
Gorges Du Tarn
7c
914
RP
2
14.04.2014
Les Couilles Au Cul L2
Gorges Du Tarn
7b/7b+ [7b+]
947
OS
01.03.2014
Ocel A Olovo
Srbsko
7b+/7c [9-/9]
997
OS
29.12.2013
Kante Philosopy
Labské Údolí - Levý Břeh
8a [Xc]
1000
PP
31.10.2013
Une Journée De Merde
Le Groseau
7a+
872
OS
30.10.2013
Un Desir Sans Detour
St. Léger Du Ventoux
7b
922
OS
29.10.2013
Le Short Dans Le Trou
St. Léger Du Ventoux
7b
922
OS
28.10.2013
Baleine Sous Galet
St. Léger Du Ventoux
7c
1022
OS
27.10.2013
Grimpe Avec Les Loups
St. Léger Du Ventoux
7a+
872
OS
24.09.2013
Ou Est L' Équipe
Kalymnos
7b [7b+]
853
flash
24.09.2013
Mort Aux Chevres L1
Kalymnos
7b
853
flash
21.09.2013
Les Pirates De Sikati Plus
Kalymnos
8a
1000
PP
4
20.09.2013
Anal+
Kalymnos
6b+
672
OS
20.09.2013
Vagina
Kalymnos
6c
722
OS
20.09.2013
Focus
Kalymnos
7c
1022
OS
18.09.2013
Las Gallinas Que.....
Kalymnos
8a
1006
PP
2
18.09.2013
Fourtouna
Kalymnos
7b+
972
OS
18.09.2013
Alfredo Alfredo
Kalymnos
7b+
856
PP
2
17.09.2013
Odontoglyphida
Kalymnos
7b+ [7c]
972
OS
16.09.2013
Papacostopoulos
Kalymnos
8a+
1056
PP
2
13.09.2013
We Are The Rock Crew
Kalymnos
7b
922
OS
12.09.2013
Elizabeth
Kalymnos
7a+
872
OS
10.09.2013
Sardonique
Kalymnos
8a
1000
PP
09.09.2013
My Name Is Nobody
Kalymnos
7c
1022
OS
09.09.2013
Alcinoo
Kalymnos
7b
922
OS
17.08.2013
Killer Condom
Kaitersberg
7a [8+]
822
OS
10.08.2013
Pravice
Lom V Doubí
7a+/7b [8+/9-]
897
OS
03.08.2013
Chicago
Súľov
7b+ [9-]
856
PP
2
03.08.2013
Yellov Jearsy
Súľov
7b [8+]
922
OS
03.08.2013
Brunhilda
Súľov
7b+/7c [9-/9]
997
OS
21.07.2013
Alabamas
Prachov
7a+ [IXc]
872
OS
14.07.2013
Emergency Exit
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
13.07.2013
Seepferdchen
Frankenjura
7c [9]
906
PP
2
13.07.2013
Norem
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
06.07.2013
Ikarus
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
06.07.2013
Tanz Der Vampire
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
05.07.2013
Abgestaubt - Direktvariante
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
30.06.2013
Panenská Jablíčka
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
900
PP
3
16.06.2013
Schwarze Magie
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
16.06.2013
Bloody Monday
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
16.06.2013
Mister Nice Guy
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
15.06.2013
Humbug
Frankenjura
7b+ [9-]
856
PP
2
24.04.2013
Frenki Boy
Osp
7c+
950
PP
3
23.04.2013
Fragile - Pravý Dolez
Osp
7c
906
PP
2
23.04.2013
Fragile - Střední Dolez
Osp
7b+
972
OS
23.04.2013
Eolo
Osp
7c
1022
OS
23.04.2013
Ospomaniak
Osp
7a+
872
OS
19.04.2013
Preobrazba
Mišja Peč
7c+
950
PP
16.04.2013
Hobit
Mišja Peč
7c
906
PP
2
02.03.2013
Varianta Nebožtíků
Srbsko
7b [8+/9-]
922
OS
26.10.2012
Marci Marc
Kalymnos
7c+
950
PP
3
25.10.2012
Island In The Sun Extension
Kalymnos
7b
853
flash
23.10.2012
Sirene
Kalymnos
7c
1022
OS
23.10.2012
Paris, Texas
Kalymnos
7c
1022
OS
22.10.2012
Takopoulos
Kalymnos
8a
1000
PP
3
13.10.2012
Španělský Lži
Roviště
7a+ [8+]
872
OS
30.09.2012
Hrneček
Kozelka
7b [8+/9-]
922
OS
16.09.2012
Trainspoting
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c [Xa]
900
PP
19.08.2012
Velká Postupka
Krkavka
7c+ [9+]
950
PP
18.08.2012
Krvavé Šrámy
Krkavka
7a+ [8+]
872
OS
18.08.2012
Menší Postupka
Krkavka
7c [9]
906
PP
2
12.08.2012
Nuda V Jablonci Soft
Krkavka
7c [9]
1022
OS
15.07.2012
Škalda
Tisá - Hřebenové Věže
7b+ [Xa]
860
RP
10.06.2012
Atlantis
Srbsko
8a [9+/10-]
1000
PP
3
02.06.2012
Draze Jen Chutná
Branické Skály
7c+/8a [10-]
981
PP
2
20.05.2012
Scalini
Tisá - Velké Stěny
7b+ [Xa]
850
PP
13.05.2012
Bílá Oblaka
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c [Xb]
900
PP
3
07.05.2012
Poljanski Biser
Osp
7a+ [7a]
872
OS
01.05.2012
Krkavčí Matka
Krkavka
8a [9+/10-]
1006
PP
2
22.04.2012
11+
Hlubočepské Plotny
8b/8b+ [10/10+]
1125
PP
21.04.2012
Chilli
Roviště
7c [9]
1022
OS
21.04.2012
Džezbalet
Roviště
7c [9]
906
PP
2
09.04.2012
Lucie
Kozelka
8a [9+/10-]
1000
PP
11.03.2012
Ve Stínu Gilotiny
Hlubočepské Plotny
8a+ [10-]
1050
PP
10.03.2012
Hafty
Roviště
7c [9]
906
PP
2
03.03.2012
Varianta Gilotiny
Hlubočepské Plotny
8a [9+/10-]
1000
PP
18.02.2012
Jaxe Menuju?
Hlubočepské Plotny
7a+/7b [8+]
897
OS
12.02.2012
Varianta Gilotiny (Na Polici)
Hlubočepské Plotny
7c+ [9+]
950
PP
18.01.2012
Golem
Hlubočepské Plotny
7b+ [9-]
850
PP
3
23.11.2011
Por Una Sociedad Con Mujeres..
Kalymnos
7c+
956
PP
2
20.11.2011
Kalymnostrobe
Kalymnos
8a
1122
OS
18.11.2011
Orgasme Minéral Extension
Kalymnos
7c+/8a [7c+]
1097
OS
18.11.2011
Orgasme Minéral
Kalymnos
7a+
872
OS
16.11.2011
Boom Boom
Kalymnos
7c+
1072
OS
15.11.2011
Ne Pas Toucher A Ma Bite
Kalymnos
8a+
1050
PP
15.11.2011
Eros
Kalymnos
7b+
850
PP
12.11.2011
Punto Caramelo
Kalymnos
8a+
1050
PP
3
09.11.2011
Les Pirates De Sikati
Kalymnos
7a+
872
OS
09.11.2011
Super Lolita
Kalymnos
8a
1006
PP
2
07.11.2011
The Path To Deliverance
Kalymnos
7c+/8a [8a]
981
PP
2
28.10.2011
Polifemo
Kalymnos
7c
1022
OS
27.10.2011
Spartan Wall
Kalymnos
8b
1106
PP
2
23.10.2011
Beta
Kalymnos
7b+
972
OS
09.10.2011
Rybičkovo Padesát
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c [Xa]
900
PP
02.10.2011
Respekt
Frankenjura
8a+ [10-]
1050
PP
01.10.2011
Clipsticker
Frankenjura
7b+ [9-]
850
PP
17.09.2011
Dáreček
Hrubá Skála
7c [Xa]
906
PP
2
23.07.2011
Profumo Di Invisible
Massone
8a
1006
PP
2
15.07.2011
Milky Way
Labské Údolí - Levý Břeh
8a+ [Xc]
1050
PP
15.07.2011
Ugrofin
Labské Údolí - Levý Břeh
7b [IXc]
814
RP
2
06.07.2011
King Louis
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
06.07.2011
Bir Uzun Yolzuluk
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
05.07.2011
Nullkommanix
Frankenjura
8a/8a+ [9+/10-]
1025
PP
22.05.2011
Golden Balls
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
21.05.2011
Riesenslalom Direkt
Frankenjura
8b [10]
1106
PP
2
21.05.2011
Lonestar
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
21.05.2011
U 52 - Gunter Priem
Frankenjura
7b+/7c [9-/9]
997
OS
25.04.2011
Grado Dipendenti
Massone
7c+ [7c]
956
PP
2
25.04.2011
Super Attico
Massone
7c/7c+ [7c+]
1047
OS
25.04.2011
Efrem De Sisco
Massone
7a+
872
OS
24.04.2011
Fuego
Massone
8a+/8b [8b]
1075
PP
3
23.04.2011
Gameboy Plus
Massone
8a
1014
RP
2
10.04.2011
Game Over
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c+/8a [Xb]
975
PP
09.04.2011
Silové Pole
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
914
RP
2
27.03.2011
Ve Stínu Gilotiny (Na Polici)
Hlubočepské Plotny
8a [9+/10-]
1000
PP
3
20.03.2011
11
Hlubočepské Plotny
8b [10]
1100
PP
3
13.03.2011
Malá 11
Hlubočepské Plotny
7c/7c+ [9/9+]
931
PP
2
09.12.2010
Aegialis
Kalymnos
7c
910
RP
09.12.2010
Fun De Chichunne
Kalymnos
8a
1122
OS
08.12.2010
Morgan Adam Est Une Andalouse
Kalymnos
8b
1100
PP
3
06.12.2010
Neolitic Line
Kalymnos
7c
1022
OS
06.12.2010
Houftasaurus
Kalymnos
7b
922
OS
05.12.2010
Adam
Kalymnos
7c+/8a [7c+]
981
PP
2
03.12.2010
Daniboy
Kalymnos
8a
1000
PP
03.12.2010
Spartacus Maximus
Kalymnos
7c [7b+]
1022
OS
03.12.2010
Spartacus
Kalymnos
7b+
972
OS
30.10.2010
Beze Jména
Tisá - Malé Stěny
VIIIc
554
solo
21.08.2010
High Gravity Day
Frankenjura
7c/7c+ [9+]
925
PP
08.08.2010
Huly Sport
Labské Údolí - Pravý Břeh
8a [Xb]
1000
PP
11.07.2010
Pánská Jízda
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
454
solo
07.07.2010
Corto
Mišja Peč
8a
1000
PP
3
19.06.2010
Koma
Labské Údolí - Pravý Břeh
8a+ [Xc]
1050
PP
06.06.2010
Římská Zkratka
Ostrov
7b+ [IXc]
856
PP
2
29.05.2010
Vítězný Oblouk
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
16.05.2010
Nejslabší Máte Padáka
Labské Údolí - Levý Břeh
8a+/8b [XIa]
1075
PP
18.04.2010
Šílený Tanec
Labské Údolí - Levý Břeh
8a+ [XIa]
1050
PP
17.04.2010
Velký Třesk
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
900
PP
04.04.2010
Iglu
Mišja Peč
8a
1014
RP
2
04.04.2010
Flash Dance
Mišja Peč
7c
1022
OS
03.04.2010
Giljotina
Mišja Peč
8a
1000
PP
3
02.04.2010
Črni Biser
Osp
7c+
950
PP
3
02.04.2010
Uparjalnik
Osp
7b+
856
PP
2
02.04.2010
Super Elio
Osp
7a+
872
OS
19.10.2009
Alexis Zorbas
Kalymnos
7b
922
OS
19.10.2009
Priapos
Kalymnos
7c
1022
OS
17.10.2009
Aphrodite
Kalymnos
7a+
872
OS
17.10.2009
Zawinul Syndicate
Kalymnos
7c/7c+
1047
OS
16.10.2009
Magnetus
Kalymnos
7c
900
PP
14.10.2009
Morgan
Kalymnos
7c [7b+]
1022
OS
14.10.2009
Armata Sikati L2
Kalymnos
7b+
972
OS
13.10.2009
Tufantastic
Kalymnos
7b+
972
OS
12.10.2009
Joggel & Toggel Extension 1
Kalymnos
7b+
972
OS
08.10.2009
Athena
Meteora
7b+ [9-]
972
OS
15.08.2009
Sisyfos
Hrubá Skála
7b+ [Xa]
850
PP
26.07.2009
Hitchhike The Plane
Frankenjura
7c/7c+ [9/9+]
931
PP
2
25.07.2009
Witchcraft
Frankenjura
8a+ [10-]
1050
PP
11.07.2009
Il Calabrese
Massone
7b+ [7c]
850
PP
20.06.2009
Tschernobyl
Frankenjura
8a+ [9+/10-]
1056
PP
2
13.06.2009
Ruská Ruleta
Tisá - Malé Stěny
7c/7c+ [Xb]
925
PP
07.06.2009
Firefighter
Frankenjura
7c [9/9+]
906
PP
2
06.06.2009
Neutour
Frankenjura
7b+ [8+/9-]
903
flash
06.06.2009
Nordwestwand
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
23.05.2009
Volný Pád
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c+ [Xb]
956
PP
2
02.05.2009
Očistec
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xb]
950
PP
25.04.2009
Locktight
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
23.03.2009
Pingvin Variation
Mišja Peč
7c+
950
PP
22.11.2008
Matičkov Svet
Osp
8b
1100
PP
9
15.11.2008
Sonce V Očeh
Mišja Peč
8a+
1050
PP
3
15.11.2008
Zajček
Mišja Peč
8a+
1050
PP
3
13.11.2008
Samsara
Mišja Peč
8a
1000
PP
12.11.2008
Rock´n´roll
Mišja Peč
7c/7c+
925
PP
19.10.2008
Zahnutý Stereo
Labské Údolí - Levý Břeh
7c/7c+ [Xb]
935
RP
13.09.2008
Nejistá Sezóna
Prachov
8a/8a+ [XIa]
1025
PP
3
07.09.2008
Strohdach
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
07.09.2008
Krampfhammer
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
06.09.2008
Swept Away
Frankenjura
7c [9]
906
PP
2
24.08.2008
The Dance Alone
Frankenjura
8a [9+/10-]
1014
RP
2
23.08.2008
Simon
Frankenjura
8a+ [10-]
1050
PP
03.08.2008
Chaos In Laos
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
02.08.2008
Lichtenfelser Dach
Frankenjura
7b+ [9-]
850
PP
20.07.2008
Ztracený Sen
Teplické Skály
8a [Xb]
1000
PP
07.06.2008
Omaha Beach
Frankenjura
8a+ [9+/10-]
1050
PP
3
07.06.2008
Internet
Frankenjura
7c [9]
1022
OS
25.05.2008
Rájecká Paní
Rájec - Rájecké Údolí
7b+ [Xa]
850
PP
11.05.2008
Poctivá Robota
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
900
PP
08.05.2008
Hardcore
Labské Údolí - Levý Břeh
8a [Xc]
1000
PP
03.05.2008
Pouze Pro Bílé
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
25.04.2008
Living Color
Gorges Du Tarn
7c
1022
OS
25.04.2008
Tennessee L1
Gorges Du Tarn
7a+
872
OS
25.04.2008
Une Colonne Derriére Les Verro
Gorges Du Tarn
7b
922
OS
24.04.2008
Le Grand Sot
Gorges Du Tarn
7c
1022
OS
24.04.2008
Choucatine
Gorges Du Tarn
7c+
956
PP
2
23.04.2008
Little Bob Story
Gorges Du Tarn
7a+/7b
897
OS
23.04.2008
Complicaction
Gorges Du Tarn
7c+/8a
1097
OS
21.04.2008
L´Oubliée Du Temps
Gorges Du Tarn
7c
906
PP
2
18.04.2008
Bille De Clown
St. Léger Du Ventoux
7b
853
flash
18.04.2008
Les Sumos Sont Parmi Nous
St. Léger Du Ventoux
7c+
950
PP
3
17.04.2008
La Chevauchee Fantastique L1+2
St. Léger Du Ventoux
7b+ [7a+]
972
OS
14.04.2008
Polka Des Ringards
Buoux
7c
914
RP
2
31.03.2008
Pinot
Mišja Peč
7c
910
RP
30.03.2008
Johanova
Mišja Peč
7c
900
PP
24.02.2008
Tales From The Twilight World
Frankenjura
7b+ [9-/9]
972
OS
24.02.2008
Ethikkommision
Frankenjura
7b+/7c [9/9+]
875
PP
05.11.2007
Zbytečná Smrt
Labské Údolí - Levý Břeh
8a+ [Xc]
1050
PP
28.10.2007
Kanadská Vycházka
Hlubočepské Plotny
7c [9/9+]
900
PP
14.10.2007
Ročník 1957
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xb]
1003
flash
13.10.2007
Pupendo
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c [Xb]
910
RP
13.10.2007
Boží Muka
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c+/8a [Xb]
975
PP
13.10.2007
Levitace
Labské Údolí - Pravý Břeh
7b+ [Xa]
864
RP
2
07.10.2007
Dlouhý Ruce
Panteon
7a+ [IXc]
872
OS
07.10.2007
Varianta Panta Rhei
Panteon
7b+/7c [Xb]
875
PP
07.10.2007
Horká čára
Panteon
7c+ [Xc]
950
PP
30.09.2007
Lída
Roviště
7b+ [9-]
850
PP
3
30.09.2007
Čára Života
Roviště
7a+ [8+/9-]
872
OS
29.09.2007
Apač
Roviště
7b [8+/9-]
922
OS
29.09.2007
Zlatý Koule
Roviště
7c+/8a [9+]
975
PP
24.09.2007
Návrat Jofree De Peiraca
Tisá - Velké Stěny
7b+ [Xa]
850
PP
23.09.2007
Veselé Vesele
Hrubá Skála
8a [Xb]
1000
PP
5
20.09.2007
Lost Arrow
Labské Údolí - Pravý Břeh
7b+ [Xa]
860
RP
28.08.2007
Loutka, Bidlo, Tráva
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c+/8a [Xb]
975
PP
06.08.2007
Peur Aux Tafioles
Gorges Du Tarn
8a+
1050
PP
4
05.08.2007
La Boheme
Gorges Du Tarn
7c
906
PP
2
05.08.2007
Planéte Groove
Gorges Du Tarn
8a
1122
OS
04.08.2007
Ma Queue Donald
Gorges Du Tarn
7b+
972
OS
03.08.2007
Keep On ` Movin L1
Gorges Du Tarn
7c+
950
PP
3
03.08.2007
Arachnide
Gorges Du Tarn
7c
1022
OS
02.08.2007
Moules Frites
Gorges Du Tarn
8a
1014
RP
2
02.08.2007
L´Oeil Du Sphinx
Gorges Du Tarn
7c
1022
OS
01.08.2007
Le Monde N´Est Pas Une Mar...
Gorges Du Tarn
7a+
872
OS
31.07.2007
Los Bombeiros
Gorges Du Tarn
7a+
872
OS
31.07.2007
Produit Daubant
Gorges Du Tarn
7b
922
OS
29.07.2007
Minette A La Plage
Ceuse
7c
900
PP
28.07.2007
Beauf Story
Ceuse
7b
922
OS
26.07.2007
Tout N´Est Pas Si Facile
Ceuse
7c+
964
RP
2
25.07.2007
Blocade Violent
Ceuse
7b+
972
OS
23.07.2007
Blanches Fesses
Ceuse
7c
906
PP
2
07.07.2007
Abissi
Massone
7c
900
PP
30.06.2007
Rebelie
Prachov
7b+/7c [Xa]
881
PP
2
30.06.2007
Top Gun
Prachov
7b+ [Xb]
864
RP
2
24.06.2007
Petr A Pavel
Prachov
7b+ [Xb]
864
RP
2
23.06.2007
Satisfakce
Panteon
8a [Xc]
1000
PP
16.06.2007
Farao Přímo
Panteon
7c [Xb]
900
PP
03.06.2007
Drytooling
Frankenjura
7a+ [8+]
872
OS
02.06.2007
Fleischfresser
Frankenjura
7c [9]
900
PP
3
02.06.2007
Reflektorfalke
Frankenjura
7b+ [8+/9-]
972
OS
31.05.2007
Citová Investice
Tisá - Velké Stěny
8a+ [XIa]
1050
PP
27.05.2007
Docela Dost Dobrý
Ostrov
7b+ [Xa]
864
RP
2
26.05.2007
Vychytralý Plán - Direkt
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
17.05.2007
La Bomba
Labské Údolí - Levý Břeh
8a/8a+ [Xc]
1025
PP
05.05.2007
Hexentanz
Schmilka
7c [Xb]
900
PP
01.05.2007
Disneland
Massone
7c
1022
OS
30.04.2007
La Cucina
Massone
8a
1000
PP
22.04.2007
Virus
Frankenjura
7c [9/9+]
1022
OS
22.04.2007
Due Expressi
Frankenjura
7b+ [9-]
850
PP
22.04.2007
Yetisports
Frankenjura
7b+ [9-]
972
OS
21.04.2007
Brainwave
Frankenjura
7b [8+/9-]
922
OS
16.04.2007
Rekviem
Tisá - Malé Stěny
IXa
654
solo
09.04.2007
Sternschuppe
Mišja Peč
7b
922
OS
08.04.2007
Oktoberfest
Mišja Peč
8a
1000
PP
4
06.04.2007
Ptičja Perspektiva L1
Mišja Peč
7b
922
OS
03.04.2007
Skotské Střiky
Ostrov
7c+ [Xb]
950
PP
25.03.2007
Vyšší Princip
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
910
RP
3
25.03.2007
Nebezpečné Stoupání
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+/8a [Xb]
975
PP
24.03.2007
Francouzský Styl
Panteon
8a+ [XIa]
1050
PP
10.03.2007
Návrat Krále
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c [Xa]
900
PP
17.02.2007
Blýskání Na Lepší Časy
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c [Xb]
910
RP
11.02.2007
Údolní Stěna
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xa]
950
PP
03.02.2007
Kouzelník Žito
Labské Údolí - Pravý Břeh
8a [Xb]
1000
PP
14.01.2007
Vodní Svět
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xb]
950
PP
13.01.2007
Přepadlý Pilíř - Boční Stěna
Bořeň
7b+ [9-]
850
PP
30.12.2006
Růže Pro Johna Lenona-přímo
Bořeň
7b+ [9-]
850
PP
16.12.2006
Hotové Neštěstí
Hlubočepské Plotny
7b+/7c [9-/9]
997
OS
22.10.2006
Sójový Jelen
Tisá - Věže Pod Silnicí
7c [Xa]
900
PP
14.10.2006
Stoffhund
Affensteine
7b+ [Xa]
864
RP
2
07.10.2006
Váhavý Střelec
Labské Údolí - Pravý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
16.09.2006
Černá Zmije
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xb]
960
RP
14.09.2006
Reklama Na Smrt
Tisá - Malé Stěny
VIIIb
504
solo
14.09.2006
Hřbitovní Kvítí
Tisá - Malé Stěny
VIIc
354
solo
10.09.2006
Rockový Klub
Rájec - Rájecké Údolí
7b+ [Xa]
860
RP
12.08.2006
Gold Im Sand
Grosser Zschand
7b+ [Xa]
972
OS
30.07.2006
Návrat Vlkov
Červenica
7b [9-]
922
OS
30.07.2006
Buenos Aires
Červenica
7b+ [9-]
860
RP
30.07.2006
Hociaký Tovar
Červenica
7a+ [8+]
872
OS
29.07.2006
Excalibur
Červenica
7a+ [8+/9-]
872
OS
26.07.2006
Variante Diretta
Massone
7b+
856
PP
2
23.07.2006
Civauva
Beco D´Ajal
7b+
856
PP
2
23.07.2006
Senza Nome
Beco D´Ajal
7b+
850
PP
16.07.2006
Xsychtomaz
Tisá - Velké Stěny
7b+ [Xb]
850
PP
08.07.2006
Skurutí Běh
Labské Údolí - Levý Břeh
7c+ [Xb]
950
PP
01.07.2006
Bezzubý Yuchen
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
24.06.2006
Válka Světů
Panteon
7c [Xb]
910
RP
17.06.2006
Ruská Ruleta
Teplické Skály
7b+ [Xa]
864
RP
2
23.05.2006
Startky Bez
Ostrov
7b+ [Xa]
850
PP
17.05.2006
Bestseller
Labské Údolí - Levý Břeh
7c [Xa]
900
PP
22.04.2006
Evženova Amerika
Tisá - Velké Stěny
7c [Xa]
910
RP
22.04.2006
Do Or Die
Tisá - Velké Stěny
7b+ [Xa]
850
PP
21.04.2006
Formani Táhnou
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIc
554
solo
13.04.2006
Panta Rhei
Panteon
7b+ [Xa]
860
RP
09.04.2006
Divoká Noc
Tisá - Bürschlické Stěny
7b+ [Xa]
850
PP
08.04.2006
Sbohem Královno
Tisá - Hřebenové Věže
7b+/7c [Xa/Xb]
881
PP
2
02.04.2006
Dítě Představ
Panteon
7c [Xb]
900
PP
01.01.2006
Římské Lázně
Ostrov
7b [Xa]
800
PP
30.10.2005
Kombinace Škaldy
Tisá - Hřebenové Věže
7b+ [Xa]
850
PP
15.10.2005
Poslední Relikvie
Labské Údolí - Pravý Břeh
7c [Xb]
900
PP
08.10.2005
Guma Guar
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
850
PP
30.09.2005
Coralie
Monte Cucco
7a+
1
AF
30.09.2005
Let' Go Joppin
Monte Cucco
7a+
872
OS
20.09.2005
Útěk Z Přítomnosti
Tisá - Velké Stěny
7b+ [Xa]
850
PP
18.09.2005
Cesta Mladých Starců
Bořeň
7b+ [9-]
850
PP
14.09.2005
Vzpomínky Na Minulost
Tisá - Velké Stěny
7b+ [Xa]
850
PP
31.08.2005
Hop Nebo Trop
Labské Údolí - Levý Břeh
7b+ [Xa]
860
RP
28.08.2005
Světelný Rok
Labské Údolí - Pravý Břeh
7b+ [Xa]
860
RP
06.08.2005
Tutáč Variant
Panteon
7b+/7c [Xb]
889
RP
2
17.04.2005
Liftboy
Tisá - Hřebenové Věže
7b+ [Xa]
850
PP
08.10.2003
Action Direct
Meteora
7a+ [8]
1
AF
23.07.2003
Brid Klina
Paklenica
7b+ [7c]
1
AF
Summary:
603838
Reklama:
Photo of the day:
Olympijská kvalifikace Šanghaj
Routes:
All routes
(175203)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
L'Abri à Bras 6A+ Fontainebleau
La Narine 6B Fontainebleau
Le Chapeau Chinois 6B Fontainebleau
Kelišová III Adršpach
Kuzmova V Adršpach
Latest comments:
Stará Cesta I Adršpach
Stará Cesta I Adršpach
Normální Cesta III Zbirohy
Normální Cesta II Zbirohy
Malá Bavona 6C Tisá - Modřín
New in discussion:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Re: Please help me complete my university bouldering project!
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Latest comments:
Re: Mr.hi
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.hi
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
-1 OR 3+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 2+108-108-1=0+0+0+1
|
Hot:
Youth European Championship in climbing
(4)
New in advertising:
Climbing Partner
|
Looking for a climbing partner
|
route setters
|
Instructions:
Climbing map
...
czech climbing
forums
ankety
links
guides
fotky
video
*rss*
private policy
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.