Czech Climbing
CZECH CLIMBING
SHOP
FORUMS
ADVERTISING
POLLS
LINKS
GUIDES
MAPS
PHOTOS
VIDEO
name
psw
Registration
| 55.439 vistors in November
Find a route
Search
Books
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Competitions
MČR obtížnost (01.06)
OLOMOUCKÁ JEŠTĚRKA (02.06)
Olympijská kvalifikace Budapešť (20.06)
Ranking
Cesty:
1.Ondra 13491
2.Šindel 12506
3.Trojan 12162
Bouldry:
1.Stráník 11106
2.Volf 11103
3.Stráník 10725
Hory:
1.Groš 8214
2.Rojko 6917
3.Černý 6808
Results
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
SP paralezení Salt Lake City (07.05)
SP Salt Lake City (03.05)
Diary
5579 lezců
1106326 cest
Nové přelezy:
Hitchhike 9/9+
Engage 8a
Räubereggä 7b+
Optional I 7c
Allergico 7b+
Nejlepší N 9-
Oblina Ve 10-
Tour De Be 7C/7C+
Přímá Údol Xb
Zeus 8A+/8B
Indoors
Rock 'n' Wall
- Plzeň
Boulder Bar
- Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF
- Praha 5
Shops
Rock Point Plzeň Americká
- Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí
- Praha 1
Rock Point OC Olympia
- Brno
Contact
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Diary - Jungling Martin (Džangli)
Start your diary
Classification table
Info
Routes
TopTen
Stat.
Graphs
Comments (17)
Type:
all items
routes
boulders
mountains
Style:
all items
solo
RP
RK
PP
OS
flash
Year:
all years
floating year
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
From:
to:
Date
Route
Area
Grade
Points
Style
P
18.06.2022
Quantenmatrix
Frankenjura
9
953
flash
11.06.2022
Soforthilfe
Frankenjura
9
953
flash
08.10.2021
Národní Hrdost
Údolí Loubenského Potoka
Xa
903
flash
02.10.2021
Daywalker
Frankenjura
9+/10-
1053
flash
29.09.2021
Dumbo
Frankenjura
9-
903
flash
05.09.2021
Známka Panku
Adršpach
Xa
903
flash
26.07.2021
Wüstenwind
Frankenjura
9+ [9+/10-]
1003
flash
11.07.2021
Zevldream
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
903
flash
10.07.2021
Volný Pád
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa [Xb]
903
flash
06.11.2020
Bordel
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
953
flash
20.10.2020
Svatá Cesta
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
1003
flash
08.10.2020
Moby
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
903
flash
14.09.2020
Rádler
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
903
flash
17.11.2019
Kirsie Holmworth
Roviště
8+/9-
853
flash
10.11.2019
Zlatý Koule
Roviště
9+
1003
flash
10.10.2019
Buď Připraven!
Kralupy Nad Vltavou
Xa
903
flash
18.08.2019
Leon
Frankenjura
9-
903
flash
11.08.2019
Blutenengel
Frankenjura
9-
903
flash
13.07.2019
Fešák Luk
Řež U Prahy
9-
903
flash
13.07.2019
Ulmičův Kalbagen
Řež U Prahy
9/9+
978
flash
13.07.2019
Mutagen
Řež U Prahy
9
953
flash
29.06.2019
2 Strong
Frankenjura
9+/10-
1053
flash
21.06.2019
Harka
Frankenjura
9
953
flash
12.05.2018
66° North
Frankenjura
9
953
flash
23.10.2017
Psí život
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
803
flash
06.10.2017
Buen Vivir
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
903
flash
21.02.2017
El Prado Del Rey
Siurana
7b+
903
flash
16.10.2016
Live 8
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
703
flash
11.09.2016
Jedenáctého Září
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
903
flash
11.09.2016
Hospoda Na Mýtince
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
753
flash
20.08.2016
Dolní Zjeb
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
803
flash
11.05.2016
Bukate
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
703
flash
03.07.2014
Velký Kulový
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
753
flash
27.01.2013
Flash Dance
Mišja Peč
7c
953
flash
03.05.2008
Shin - Kicker
Frankenjura
9-
903
flash
25.07.2006
Majolka
Bohinj
8+ [7a+]
803
flash
08.04.2006
Bobešove Prázdniny
Srbsko
9-/9
928
flash
17.08.2005
Hägar
Val Di Landro
7a
753
flash
29.07.2005
Ronja
Frankenjura
7-
503
flash
26.07.2005
Opal
Frankenjura
7+
603
flash
09.07.2005
Diamantenfieber
Frankenjura
8-
703
flash
18.06.2005
Die Alte Sau
Frankenjura
8-
703
flash
11.09.2004
Tělocvična
Panteon
VIIIb
553
flash
11.09.2004
Květinová Stěna
Panteon
VIIb
353
flash
24.06.2004
Trepperl
Frankenjura
7-
503
flash
14.05.2004
Spleen
Nago
6b [6a+]
553
flash
14.05.2004
Chiedi A Beppo
Nago
6b
553
flash
26.10.2003
OO
Paklenica
6a+
503
flash
26.10.2003
Oster Keks
Paklenica
6a+
503
flash
25.10.2003
Night Life
Paklenica
6a+
503
flash
13.08.2003
Ari-Bary
Roviště
6
353
flash
06.07.2003
Žlutá Voda
Roviště
6-
303
flash
05.07.2003
Duševní Azyl Direkt
Roviště
7
553
flash
04.07.2003
Nejdelší Vandr
Roviště
7-
503
flash
02.07.2003
Pa-Pu
Sloup
6
353
flash
01.07.2003
Kotašlova Varianta
Holštejn
7- [6+/7-]
503
flash
13.08.2022
Poklad Na Sierra Madre
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
972
OS
18.06.2022
Alien Covenant
Frankenjura
9+/10-
1122
OS
18.06.2022
Quasar
Frankenjura
9+
1072
OS
11.06.2022
Caddy Leck
Frankenjura
9+
1072
OS
12.04.2022
Tumor
Frankenjura
8+/9- [8+]
922
OS
27.03.2022
Voprcajtung
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa [VIIIb]
772
OS
26.03.2022
Chvilková Amnézie
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
10.10.2021
Cesta Pod Chrobákem
Údolí Loubenského Potoka
IXb
822
OS
02.10.2021
Maximator
Frankenjura
9-
972
OS
28.09.2021
Problemzone
Frankenjura
9- [9]
972
OS
26.09.2021
Rechter Winkel
Frankenjura
9-
972
OS
26.09.2021
Albert
Frankenjura
10-
1172
OS
25.09.2021
Tabledance
Frankenjura
9+
1072
OS
13.06.2021
Rote Kante Low
Frankenjura
10-
1172
OS
30.05.2021
Ethikkommision
Frankenjura
9/9+
1047
OS
03.03.2021
Chin Check
Pandora
7b+
972
OS
28.02.2021
Jambi
Čiritež
7a
822
OS
28.02.2021
Fire
Čiritež
7b
922
OS
28.02.2021
10 000 Days
Čiritež
8a [7c+/8a]
1122
OS
14.11.2020
Pocket Rocket
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc
872
OS
14.11.2020
Volná Akrobacie
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
972
OS
22.10.2020
Dachóza Ukrutná
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
822
OS
22.10.2020
Nemádžistán
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
19.09.2020
Red Box
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
872
OS
15.09.2020
Krátká
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
13.09.2020
Space-eggs
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
06.09.2020
Ultrazvuk
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
06.09.2020
Pepřenka
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
06.09.2020
Vážka
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc
872
OS
06.09.2020
Synové Výčepu
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
1022
OS
06.09.2020
3 Sind 2 Zuviel
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc
872
OS
02.09.2020
Steep Mud
Frankenjura
9+/10-
1122
OS
23.08.2020
My Brain
Frankenjura
9-
972
OS
23.08.2020
To Kick Or Not To Kick
Frankenjura
9+/10-
1122
OS
21.08.2020
Baumphobie
Frankenjura
9+/10-
1122
OS
11.07.2020
Kleine Wolke
Frankenjura
9-
972
OS
06.06.2020
Ponderosa Ranch
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
972
OS
05.06.2020
Němí Svědci
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
1022
OS
26.05.2020
Svatý Duch
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXa]
822
OS
22.05.2020
Návštěvní Řád
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
1022
OS
06.05.2020
Woodoo Varianta
Roviště
8+
872
OS
05.05.2020
Jáma A Kyvadlo Varianta
Roviště
8+
872
OS
20.11.2019
Obladi Oblada
Roviště
9+
1072
OS
20.10.2019
Klokan
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
972
OS
28.09.2019
Schotterweg
Frankenjura
9-/9
997
OS
26.08.2019
Kalte Schorle
Frankenjura
9-
972
OS
16.08.2019
Mr. Brightside
Frankenjura
10-
1172
OS
10.07.2019
Witchcraft
Frankenjura
10-
1172
OS
22.06.2019
Himbeerpalast
Frankenjura
9-
972
OS
14.06.2019
Nur In Deinem Kopf
Frankenjura
9
1022
OS
09.06.2019
Plnění Přání
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
25.05.2019
Zaoceánské Bublinky
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
20.04.2019
Mididu
Frankenjura
9-
972
OS
20.04.2019
Hühnertod
Frankenjura
9+/10-
1122
OS
08.09.2018
Zeměplocha
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
622
OS
08.09.2018
Power Jóga
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
13.05.2018
Carcassone
Frankenjura
9
1022
OS
11.05.2018
Ručníkový Den
Srbsko
9-/9
997
OS
11.05.2018
Strašák
Srbsko
9+ [9+/10-]
1072
OS
05.05.2018
Kein Šlágr
Srbsko
8+/9-
922
OS
30.04.2018
Bofrost
Frankenjura
8+/9- [9-/9]
922
OS
28.10.2017
Nevermind
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
972
OS
21.09.2017
Vertikální Pokušení
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa [Xb]
972
OS
05.09.2017
Falscher Hase
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
972
OS
15.06.2017
Alibaba
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
15.05.2017
Zloději Času
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
06.05.2017
Limitovaná Edice
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa [IXb]
772
OS
06.05.2017
Vyhlídka Na Věčnost
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
872
OS
14.02.2017
Excelentes Putitas
Siurana
7c+
1072
OS
24.08.2016
Do Hola
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
872
OS
24.08.2016
Inferno
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
23.08.2016
Lolek
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
23.08.2016
Siloměr
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
20.08.2016
Bolek
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
872
OS
20.08.2016
Jimmy Pif-Paf
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
772
OS
18.08.2016
Hetz Mich Nicht!
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
01.08.2016
Lost IN
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
16.07.2016
Speedway
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
25.06.2016
Cesta Pro Kůžu
Tisá - Velké Stěny
IXb
822
OS
12.06.2016
Pavlíkova Procházka Po Měsíci
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
822
OS
28.05.2016
River For Sale
Drábské Světničky
Xa
972
OS
20.04.2016
Černý Grupáč
Drábské Světničky
IXa
772
OS
20.04.2016
Pergamen
Drábské Světničky
VIIIc
672
OS
11.02.2016
Desmasiado...
Siurana
7c
1022
OS
03.02.2016
Climbing Fathers
Siurana
7b+
972
OS
12.07.2015
You Can Get It If You Really W
Frankenjura
9-
972
OS
30.05.2015
Šrotovací Mašina
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
822
OS
30.05.2015
Hang-on-dog
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
822
OS
02.08.2014
Švéd A Švéd
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
772
OS
25.07.2014
Jim Beam Párty
Tisá - Malé Stěny
IXa
772
OS
02.07.2014
Maestro
Panteon
IXb
822
OS
01.07.2014
Otvírání Studánek
Panteon
IXb [IXc]
822
OS
19.03.2014
Windstarke 9
Frankenjura
9
1022
OS
18.08.2013
Bublanina
Drábské Světničky
VIIIc
672
OS
18.08.2013
Stáří
Drábské Světničky
VIIIb
622
OS
11.08.2013
Slunce Smrdí Příliš Hlasitě
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXa]
822
OS
11.08.2013
Nautilus
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
672
OS
10.08.2013
Karlovarské Oplatky
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb [IXc]
822
OS
15.06.2013
Vole Padni
Ostrov
VIIIc
672
OS
19.05.2013
Římské Lázně
Ostrov
IXc [Xa]
872
OS
17.05.2013
Neue Nordostwand Direkt
Bielatal
VIIIc
672
OS
17.05.2013
Direkte Talkante
Bielatal
VIIIb
622
OS
12.05.2013
Letzte Instanz
Frankenjura
9 [9-/9]
1022
OS
16.08.2010
Hercules
Cala Barques
6c
722
OS
16.08.2010
Solecito
Cala Barques
7c
1022
OS
1
20.09.2008
Killer Condom
Kaitersberg
8+
872
OS
20.09.2008
Flashköpper
Kaitersberg
8+
872
OS
20.09.2008
Adrenalin Junkee
Kaitersberg
8/8+
847
OS
20.09.2008
Tigerente
Kaitersberg
8+/9-
922
OS
28.12.2007
La Villa Strangiato
El Chorro
7b
922
OS
15.09.2007
Liebesmüh
Frankenjura
9-
972
OS
15.09.2007
Monika Lewinsky
Frankenjura
9-
972
OS
14.09.2007
Kalteschock
Frankenjura
9/9+
1047
OS
14.09.2007
Serac
Frankenjura
9-
972
OS
09.08.2007
Stressami
Massone
7c
1022
OS
21.07.2007
Jeniffer Lady
Cliffbase
7b
922
OS
15.07.2007
Kamen Mudrosti
Paklenica
7b+
972
OS
20.06.2007
Fotogenická
Srbsko
9-
972
OS
29.04.2007
Scansati
San Siro
7a+
872
OS
29.04.2007
Charlot
San Siro
7b+
972
OS
22.10.2006
Čížkova
Lom Ve Vlčí
VIIIb [7+]
622
OS
02.08.2006
Saphir
Frankenjura
8+
872
OS
02.08.2006
Gitanes
Frankenjura
9-
972
OS
26.07.2006
Elettrostatico
Val Di Landro
7a+/7b
897
OS
25.07.2006
Kravji Bal - Tekma
Bohinj
9- [7b+]
972
OS
25.07.2006
Huda Mravljica
Bohinj
8- [6c+]
772
OS
20.05.2006
A-Hörnchen
Frankenjura
8-
772
OS
29.10.2005
Mirta Del Pineto
Massone
7a+
872
OS
22.10.2005
Prastará Zprava
Srbsko
8
822
OS
01.10.2005
Strach Nad Jezerem
Županovice
6+ [6]
472
OS
01.10.2005
Lochneska
Županovice
6+
472
OS
01.10.2005
Nagano 98
Županovice
7
622
OS
01.10.2005
Bič Boží
Županovice
7+
672
OS
01.10.2005
Šípkový Čaj
Županovice
6+
472
OS
01.10.2005
Runa Rider
Županovice
7
622
OS
01.10.2005
Návrat Do Hry
Županovice
6
422
OS
13.09.2005
Filipova Cesta
Srbsko
8
822
OS
27.07.2005
O. W. - Bald Kai Paulchen Mehr
Frankenjura
8
822
OS
27.07.2005
Hatari
Frankenjura
8-
772
OS
26.07.2005
Rubin
Frankenjura
8-
772
OS
09.06.2005
Klein Aber Fein
Frankenjura
7
622
OS
09.06.2005
Kurz Und Gut
Frankenjura
7-
572
OS
08.06.2005
Ronald McDonald
Frankenjura
7-
572
OS
06.06.2005
Neue Heimat
Frankenjura
8-/8
797
OS
06.06.2005
Kaputtbohrer
Frankenjura
7+
672
OS
06.06.2005
Kaum Zeit Zum Fürchten
Frankenjura
7-
572
OS
29.10.2004
Oral Office
Frankenjura
8
822
OS
27.09.2004
Range Rover
Frankenjura
7
622
OS
25.09.2004
Verlobungsweg Direkt
Frankenjura
7 [7-/7]
622
OS
11.09.2004
Trenažer
Panteon
VIIIa
572
OS
11.09.2004
Návrat
Panteon
VIIIa
572
OS
31.08.2004
Ruce Vzhůru
Roviště
7
622
OS
10.08.2004
Finalgon
Roviště
7+
672
OS
10.08.2004
Šupitopresto
Roviště
7+
672
OS
22.07.2004
??? Pod Olovnicí
Srbsko
7-
572
OS
01.07.2004
Il Culto Dellostrica Blu
Massone
6b
622
OS
30.06.2004
Alvarez
Nago
6b+
672
OS
30.06.2004
Lo Sconosciuto
Nago
6b+
672
OS
30.06.2004
La Mandria
Nago
6a
522
OS
12.06.2004
Poslední Mohykán
Roviště
7+
672
OS
12.06.2004
Návrat Růžového Partnera
Roviště
7-
572
OS
06.06.2004
Duševní Azyl
Roviště
7-
572
OS
15.05.2004
Pilsner For All
Ronzo
6a+
572
OS
15.05.2004
Presagio Funesto
Ronzo
6a+
572
OS
15.05.2004
Manzich Brothers
Ronzo
6a+
572
OS
15.05.2004
Blue Eyes
Ronzo
6a
522
OS
15.05.2004
La Petite
Ronzo
6a
522
OS
15.05.2004
Big Gim
Ronzo
6a
522
OS
14.05.2004
Aquilante
Nago
6b
622
OS
14.05.2004
Good Bye Stranger
Nago
6a
522
OS
13.05.2004
Ektoplasma
Massone
6b
622
OS
13.05.2004
Over Booking
Massone
6a
522
OS
12.05.2004
Spectrum
Massone
6b+
672
OS
12.05.2004
Nino
Massone
6a
522
OS
12.05.2004
Dottor Plantier
Massone
6a [6a+]
522
OS
08.05.2004
Borůvka
Srbsko
7-
572
OS
02.05.2004
Psí Léta
Roviště
7
622
OS
13.08.2003
Mr. Beer
Roviště
7+
672
OS
12.08.2003
Vltavská Cesta
Roviště
6
422
OS
12.08.2003
Pověste Ho Vejš
Roviště
6+
472
OS
12.08.2003
Cesta Faraonů
Roviště
6
422
OS
12.08.2003
Další Prosím
Roviště
6-
372
OS
11.08.2003
Vzdušný Holčiny
Roviště
6+
472
OS
05.07.2003
Tětiva
Roviště
7
622
OS
05.07.2003
Imrvére V Lihu
Roviště
7
622
OS
04.07.2003
Falko
Roviště
6+ [6]
472
OS
04.07.2003
Srazová Cesta
Roviště
6-
372
OS
04.07.2003
Obezity Reality
Roviště
7-
572
OS
04.07.2003
Malý Dny
Roviště
6+
472
OS
25.08.2022
Caramelo
Příhrazy
Xb
900
PP
4
16.07.2022
Hasenmonster
Frankenjura
10+/11-
1175
PP
4 dny
09.07.2022
Tales From The Twilight World
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
09.07.2022
Brotherhood
Frankenjura
10-
1056
PP
2
06.07.2022
Brülaffe
Frankenjura
10-
1050
PP
10-20
02.07.2022
La Resistance
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
24.06.2022
Strakonický Vydudák
Srbsko
10
1100
PP
cca 8
28.05.2022
O Tolmon Nika
Frankenjura
10+
1150
PP
6
27.05.2022
Čerstvý Vítr
Srbsko
10-/10
1075
PP
3+1
22.05.2022
Knüppel Aus Dem Sack
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3
21.05.2022
Squeeze It!
Frankenjura
10-
1056
PP
2
19.05.2022
Makita INU
Příhrazy
Xc
950
PP
5+2
14.05.2022
The Sound Of Silence
Frankenjura
11-
1200
PP
kolem 10
07.05.2022
Ustřižený Tepláky Po Mojí Mámě
Srbsko
9+/10-
1006
PP
2
07.05.2022
Nevkusně Oblečený Člověk
Srbsko
10-/10
1075
PP
3
23.04.2022
Die Uralte Morla
Frankenjura
10-
1056
PP
2
23.04.2022
Vierte Dimension
Frankenjura
10
1100
PP
2+2
14.04.2022
Der Letzte Bohrhakenkrieg
Frankenjura
9
900
PP
3
14.04.2022
Commander Tom
Frankenjura
10-
1050
PP
3
12.04.2022
Fliegender Gräfix
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
12.04.2022
Panzerfaust
Frankenjura
10-
1056
PP
2
02.04.2022
Uzený žiletky
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
4
27.03.2022
Divoká Mazurka
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
2+1
30.10.2021
König Der Schlümpfe
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
29.10.2021
Momento Mori
Frankenjura
10/10+
1131
PP
2
23.10.2021
Jang-Jin
Roviště
9+
956
PP
2
10.10.2021
Srdcová Záležitost
Údolí Loubenského Potoka
XIb
1100
PP
4 dny + vrtání
03.10.2021
Rainis Bastelstube
Frankenjura
10 [10-]
1106
PP
2
02.10.2021
Bernhards Analintruder
Frankenjura
9
906
PP
2
01.10.2021
Strohwitwer
Frankenjura
9- [9-/9]
856
PP
2
01.10.2021
Zappzarapp
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
29.09.2021
Pocket Rocket
Frankenjura
10-
1050
PP
3
28.09.2021
Ninja Warrior
Frankenjura
10
1100
PP
6
08.09.2021
Stvořitel
Adršpach
Xb
900
PP
3
08.09.2021
Restart
Adršpach
Xa
850
PP
3
07.09.2021
Žabí Hlen
Adršpach
Xb [IXc]
900
PP
5
05.09.2021
Stará Cesta
Adršpach
Xc [Xb]
956
PP
2
04.09.2021
Blueberry
Adršpach
Xb
906
PP
2
30.08.2021
Tekutá Radost
Ostrov
Xc
950
PP
x+3
30.08.2021
Newton
Ostrov
Xa
850
PP
3
21.08.2021
Větroplach
Adršpach
Xa
856
PP
2
09.08.2021
Cocopelli
Frankenjura
10
1100
PP
2+3
27.07.2021
So Weit Wie Noch Nie
Frankenjura
11-
1200
PP
4 dny
25.07.2021
Startky Bez
Ostrov
Xa
850
PP
2+1
10.07.2021
Igor Hnízdo
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXb
706
PP
2
05.07.2021
Soulles
Frankenjura
10
1106
PP
2
28.06.2021
Pouliční Holky A Jiná Lepší Sp
Panteon
Xc [Xb]
950
PP
2+2
13.06.2021
Great Red Spot
Frankenjura
10
1100
PP
3
29.05.2021
Der Große Blaue
Frankenjura
9+ [9+/10-]
956
PP
2
09.05.2021
Poslední Stání
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
18.04.2021
Malá Skála
Panteon
Xc
950
PP
3
04.04.2021
Hangover Party
Kompanj
8c
1206
PP
2
03.04.2021
Der Suderer
Kompanj
8b
1100
PP
x+3
02.04.2021
Starec In Morje
Limski Kanal
8b+ [8c]
1150
PP
3
31.03.2021
Bonsai
Kamena Vrata
8b
1100
PP
4
28.03.2021
Koma
Kompanj
8a
1006
PP
2
23.03.2021
French Kiss
Srbsko
10- [9+/10-]
1050
PP
4
13.03.2021
Zvuk Ticha
Srbsko
10+/11-
1175
PP
4+3
03.03.2021
Naytiri
Pandora
8a
1000
PP
3
01.03.2021
Rainini
Kompanj
8b
1100
PP
3
23.02.2021
Dřevokazné Dopoledne
Srbsko
10-
1050
PP
3
21.02.2021
Kankán
Srbsko
10 [10-]
1106
PP
2
09.01.2021
Freska Direkt
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
5 dnů
22.11.2020
Monzun
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
21.11.2020
Dušičky
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
15.11.2020
Psí Nebe
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
08.11.2020
Linka Bezpečí
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1056
PP
2
06.11.2020
Urychlovač
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
04.11.2020
Utopie
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
4+4
29.10.2020
Bathory
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
950
PP
3
27.10.2020
Kotel Síly
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
27.10.2020
Vystup Z Temnoty
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
27.10.2020
Skleněný Fotbal
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
26.10.2020
Mol
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
4
25.10.2020
Neurotoxin
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
22.10.2020
Nejsem Blázen
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
17.10.2020
Tísňová Linka
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
11.10.2020
Restart
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
4+3
08.10.2020
Oko Kyklopa
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
08.10.2020
Rozpažka
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
1+2
07.10.2020
Nirvana
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
4
04.10.2020
Brusinkové Morfo
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
4
03.10.2020
Červená Pustina
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa [IXc]
856
PP
2
03.10.2020
Dvojitá Tma
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb [IXc]
906
PP
2
28.09.2020
Cigán Škaredý
Labské Údolí - Levý Břeh
XIa
1050
PP
2+2+2
27.09.2020
Neoblomná Abatyše
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc [Xb]
950
PP
1+2
20.09.2020
Nuda V Labáku
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb [XIa]
906
PP
2
19.09.2020
Paranormální Jev
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
18.09.2020
Kousání
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
15.09.2020
Nothing Else Matters
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
15.09.2020
Vysmátá Hrana
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
3
14.09.2020
Nebezpečné Stoupání
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
x+2
12.09.2020
Pâte Sur Pâte
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
06.09.2020
Cesta Na Měsíc
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
01.09.2020
Penumbral Solar Eclipse
Frankenjura
11-
1200
PP
8
29.08.2020
Indukce
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
23.08.2020
Grimpfest
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
21.08.2020
Kuscheltier
Frankenjura
10-/10
1075
PP
1+2
15.08.2020
Hardliner
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
15.08.2020
Deutsche Muskelschwundhilfe
Frankenjura
10
1106
PP
2
09.08.2020
Nothing But Puke
Frankenjura
10
1100
PP
4+1
18.07.2020
Světský
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIb
1100
PP
1+5
11.07.2020
Offenes Maul Direkt
Frankenjura
10
1106
PP
2
06.07.2020
Nothing Left To Lose
Frankenjura
10-
1056
PP
2
06.07.2020
Tyler Durden
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
04.07.2020
Ice Age
Frankenjura
9+/10- [9+]
1006
PP
2
04.07.2020
Juno
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
28.06.2020
Jak Tenkrát
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
27.06.2020
Darmo Mluvit
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc [IXb]
756
PP
2
27.06.2020
Verči Den
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
756
PP
2
13.06.2020
Tinder
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc/XIa
1000
PP
cca 5
09.06.2020
Periferie
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
2+4
06.06.2020
Karanténa
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
01.06.2020
Tom A Jeho Ženy
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
2+4
27.05.2020
Korona
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
656
PP
1
27.05.2020
Pončo
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
26.05.2020
Turistická Cesta
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
22.05.2020
Hlavně V Klidu
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
05.05.2020
Žežická Míle
Roviště
9- [9-/9]
856
PP
2
01.05.2020
Mouřenín Direkt
Kralupy Nad Vltavou
XIa
1050
PP
x+3
01.12.2019
Zrzka
Roviště
9+/10-
1006
PP
2
01.12.2019
Lidium
Roviště
10/10+
1131
PP
2
20.11.2019
Peace Of Mind
Roviště
11-
1200
PP
3 sešny
17.11.2019
Osel
Roviště
9+/10- [9]
1006
PP
2
10.11.2019
Nebe
Roviště
9+/10-
1006
PP
2
28.10.2019
Linientreue
Frankenjura
10
1106
PP
2
27.10.2019
Thumbs Up!
Frankenjura
10-/10 [10]
1081
PP
2
26.10.2019
Projekt Scheibenwischer
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
19.10.2019
Le Genda
Skály Na Rači
Xc [Xb]
956
PP
2
18.10.2019
Mouřenín
Kralupy Nad Vltavou
Xc
950
PP
3+2
17.10.2019
Srdcová Dáma
Údolí Loubenského Potoka
Xa [IXc]
856
PP
2
16.10.2019
Místní Výzva
Kralupy Nad Vltavou
Xa
856
PP
1
12.10.2019
Brazil
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
1+1+4
11.10.2019
Pat
Dubské Skály - Srní
Xa
856
PP
2
11.10.2019
Chytač Snů
Svojkov
Xa
856
PP
2
10.10.2019
Místní Výzva Direkt
Kralupy Nad Vltavou
Xb
906
PP
2
06.10.2019
Only Joking, Too Much Smoking
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
04.10.2019
Divoký Prsty
Příhrazy
Xb
900
PP
1+2
28.09.2019
Flachzange
Frankenjura
11- [11-/11]
1200
PP
3
15.09.2019
Spannung Im Zylinder
Frankenjura
10+
1150
PP
X+2
14.09.2019
Fight Club
Frankenjura
10-
1056
PP
2
11.09.2019
Lineární Regrese
Příhrazy
Xc
950
PP
1+1+3
06.09.2019
Hořkej Cukr
Příhrazy
Xb
906
PP
2
05.09.2019
Necronomicon
Frankenjura
11-
1200
PP
3 dny
04.09.2019
Pívo A Slabost
Bezděčín
Xb
906
PP
1
24.08.2019
Black Velvet
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
24.08.2019
Bring The Noise
Frankenjura
10-/10
1075
PP
1+3
23.08.2019
Sibirische Erziehung
Frankenjura
10
1100
PP
1+2
21.08.2019
Queeel Dich, Du Sauuu!
Frankenjura
10/10+
1125
PP
3
16.08.2019
When Doves Cry
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3+2
11.08.2019
Doppler-effekt
Frankenjura
10
1100
PP
2+3
10.08.2019
Equilibrium
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
10.08.2019
Everdry
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3
04.08.2019
Brüllaffe
Frankenjura
10-
1050
PP
03.08.2019
Tapetenwechsel
Frankenjura
9-
850
PP
03.08.2019
Juicy Beats
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
16.07.2019
Jarda Ježek
Ostrov
Xa
856
PP
2
13.07.2019
Cuk
Řež U Prahy
9+
950
PP
3
11.07.2019
Imola
Frankenjura
10+
1150
PP
2+2+4
08.07.2019
Big Island
Ostrov
IXc
756
PP
1
04.07.2019
Stopy Vítězů
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
956
PP
2
30.06.2019
Vari Vari
Ostrov
Xc
950
PP
3
29.06.2019
Dachgeschoss
Frankenjura
10- [9+/10-]
1056
PP
2
28.06.2019
Berlin Calling
Frankenjura
10-
1056
PP
2
23.06.2019
Schnakenperiode
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
22.06.2019
Warmer Bruder
Frankenjura
9
900
PP
1+1
21.06.2019
Flight 13
Frankenjura
10-/10
1075
PP
2+3
15.06.2019
Killer
Frankenjura
10
1100
PP
3
14.06.2019
Troy
Frankenjura
9+
956
PP
2
09.06.2019
Kominické Štěstí
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
09.06.2019
Ty Jsi Pán, Ty Jsi Král
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
656
PP
2
25.05.2019
Krátký Kouř
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
19.05.2019
Ježíši Mašinky
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
1+2
21.04.2019
Magic Sound Wave
Frankenjura
10-
1050
PP
3
20.04.2019
Freche Füchse
Frankenjura
9-
856
PP
2
06.10.2018
Agrese
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
950
PP
1+2
23.09.2018
Hroby Barbarů
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
950
PP
5
22.09.2018
Zakletá Hrana
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIb
1100
PP
8
15.09.2018
Můžu Se Smát ?
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
856
PP
2
15.09.2018
Porno
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
950
PP
6
13.09.2018
Last Minute
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
4+2
08.09.2018
Krizový Plán
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
08.09.2018
Hustej Nářez
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
01.07.2018
Fire, Ice And Dynamite
Pfalz
9+/10-
1006
PP
2
06.06.2018
Iron Lady
Srbsko
10+
1150
PP
20
05.06.2018
Big Ben Originál
Srbsko
9+
956
PP
2
05.06.2018
Iron Maiden
Srbsko
10- [9+/10-]
1050
PP
3
03.06.2018
Smashing Mike And The Mechanic
Srbsko
10-
1050
PP
7
02.06.2018
Rychlý Kola, Dobrý Gumy
Srbsko
9
906
PP
2
08.05.2018
Perverso Direct
Srbsko
10+
1150
PP
4
05.05.2018
Tanec S Mraky
Srbsko
10-
1050
PP
2+2
05.05.2018
Traverso Perverso
Srbsko
10-/10 [10-]
1081
PP
2
04.05.2018
Nanebepění
Srbsko
10
1100
PP
1+3+2
28.04.2018
Starkstrom
Frankenjura
10-
1050
PP
moc
28.04.2018
Pro Und Contra
Frankenjura
9+
956
PP
2
27.04.2018
Cooler Rots
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
25.04.2018
Krvavá Lázeň
Ostrov
Xc
950
PP
5+3
18.11.2017
Lety Mimo
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
1+1+2
12.11.2017
Monokrat
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc/XIa [Xc]
1000
PP
4
03.11.2017
Zahnutý Stereo
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
02.11.2017
Hard Grit
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
30.10.2017
Velký Panteon
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
4+3
30.10.2017
Sešel Z Cesty
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
950
PP
x+8
28.10.2017
Velký Panteon
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb [XIa]
906
PP
2
23.10.2017
Safari
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
14.10.2017
Paragraf
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
14.10.2017
Silkroad
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
spodek+3
06.10.2017
Strandcafé
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIc
1150
PP
3+4
06.10.2017
Café Latté
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa
1050
PP
kroky+1
01.10.2017
Souvlaki
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc [Xb]
950
PP
3
29.09.2017
Ground Zero
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
3+3
21.09.2017
Mandalax
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
4
09.09.2017
Na Vlásku
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
09.09.2017
Gejša
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa/Xb
881
PP
2
09.09.2017
Manufaktur
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
08.09.2017
Silkroad
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa/Xb [Xc]
881
PP
2
05.09.2017
Zapp Zarapp
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb/Xc
931
PP
2
03.09.2017
Zákon Mlčení
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
4
28.06.2017
Smrt S Celerem
Labské Údolí - Levý Břeh
XIa
1050
PP
2+3
27.06.2017
Tvrdolín
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
756
PP
2
26.06.2017
Zbytečná Smrt
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
3+2
24.06.2017
S Celerem
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
1
24.06.2017
Celer
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
6
21.06.2017
Bestseller
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
18.06.2017
Bezzubý Yuchen
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
17.06.2017
Amnestie
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
x+2
15.05.2017
Do Třetice
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
15.05.2017
Visio In Extremis
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
11.05.2017
Spartakova Cesta Do Pekla
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
06.05.2017
Atlantis
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
04.05.2017
Escapade
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
3
17.04.2017
Al Capone
Labské Údolí - Levý Břeh
XIb
1100
PP
20
25.02.2017
Moucha Tse-Tse
Škrovád
Xc [XIa]
956
PP
2
21.02.2017
Directa Cornualles
Siurana
8c
1200
PP
6 nebo 7
17.02.2017
Total Insanity
Siurana
8a
1006
PP
2
17.02.2017
L'Hora Del Té
Siurana
8b
1100
PP
3
14.02.2017
La Cara Que No Miente
Siurana
8a+
1056
PP
2
11.02.2017
Para Mariano
Siurana
8a
1006
PP
2
11.02.2017
Acariciando Ló Aspero
Siurana
8b+
1150
PP
6
09.02.2017
Kurfil
Siurana
8b
1100
PP
5
10.12.2016
Wave
Roviště
10
1100
PP
x+2
23.10.2016
Inkvizitor
Labské Údolí - Levý Břeh
XIa/XIb
1075
PP
6
16.10.2016
Bohemia Crystal
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
3
11.10.2016
Bernard
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
756
PP
2
08.10.2016
Pěkná Ústa, Oči Zelené
Labské Údolí - Levý Břeh
XIa [XIb]
1050
PP
3+2
25.09.2016
Nádhera
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
23.09.2016
Čelní Srážka
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
6+2
23.09.2016
Krottensee
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
x+3
21.09.2016
Offshore
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
x+2
11.09.2016
Řezná Rána
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
656
PP
1
11.09.2016
Planeta Opic
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
07.09.2016
Minuteman
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
31.08.2016
Borůvka V Prdeli
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa [Xb]
850
PP
6
31.08.2016
Meluzín
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
31.08.2016
Euforia
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb [Xc]
906
PP
2
20.08.2016
Crosstalk
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
18.08.2016
Márnice
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
17.08.2016
Hallelujah
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
950
PP
4+1
17.08.2016
Velké Derby
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
1+2
12.08.2016
Zlatej Padák
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
10
02.08.2016
Běženec
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc [XIa]
950
PP
3
01.08.2016
Mág
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
900
PP
x+2
28.07.2016
Chvatistika Nuda Je
Tisá - Modřín
IXc
756
PP
2
10.07.2016
Böhmischer Spatz
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
2+4
09.07.2016
Pouze Pro Bílé
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
08.07.2016
Ruská Ruleta
Tisá - Malé Stěny
Xb
900
PP
3
06.07.2016
Varianta Pumprnikl
Tisá - Modřín
Xb
900
PP
1+2
04.07.2016
Panel Fiction
Tisá - Hřebenové Věže
Xc [XIa]
950
PP
1+4
04.07.2016
Citová Investice
Tisá - Velké Stěny
Xc [XIa]
950
PP
2+2
28.06.2016
Neuropatolog
Příhrazy
XIa [XIa/XIb]
1056
PP
2
24.06.2016
Rádio 1
Tisá - Velké Stěny
Xb
900
PP
4
07.06.2016
Ironie Od Sudu
Klokočské Skály
Xa
856
PP
2
07.06.2016
Ebrieta
Klokočské Skály
Xa
856
PP
2
02.06.2016
20 Svobodných Letů
Drábské Světničky
Xb
900
PP
2+2
21.05.2016
Halloween
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
1+2
16.05.2016
Oko Bere
Drábské Světničky
Xb
900
PP
1+1+2
13.05.2016
Šílený Tanec
Labské Údolí - Levý Břeh
XIa
1050
PP
1+3
11.05.2016
Quantum
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
08.05.2016
El Camino Del Rey
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
2+2
08.05.2016
Cat Groove
Labské Údolí - Levý Břeh
XIb
1100
PP
1+3
07.05.2016
Hybernace
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
900
PP
3
07.05.2016
V Číně Jedí Psy
Labské Údolí - Levý Břeh
XIa
1050
PP
1+2
01.05.2016
Výměna Generací
Tisá - Malé Stěny
XIa
1050
PP
6
20.04.2016
Píďa
Drábské Světničky
Xb
900
PP
1+2
11.02.2016
Jonka
Siurana
8a
1006
PP
2
10.02.2016
Consuelo De La Leche
Siurana
8a+
1056
PP
2
08.02.2016
Vota Ali Babá
Siurana
8b/8b+
1131
PP
2
05.02.2016
A 2 Bandas
Siurana
8b+
1150
PP
4
05.02.2016
La Mowgli
Siurana
8c
1200
PP
3
03.02.2016
Lord Nelson
Siurana
8b
1106
PP
2
12.10.2015
Divoký Srdce
Labské Údolí - Pravý Břeh
XIa [Xc]
1050
PP
1+3
20.09.2015
Šok
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
19.09.2015
Klouzek
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
18.09.2015
Bílý Kůň
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
12.09.2015
Medvědice
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
30.08.2015
Koan
Křížový Vrch
Xa [IXc]
850
PP
3
29.08.2015
Aerobic
Křížový Vrch
Xa
856
PP
2
13.07.2015
Wildstyle
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
16.06.2015
Straight Edge
Frankenjura
10+
1150
PP
3+3
30.05.2015
Matrix
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xb
906
PP
2
05.10.2014
Leftfield
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
x+2
03.10.2014
New Orleans Heavy Weight Divis
Frankenjura
11-
1200
PP
cca8
19.09.2014
Krasové Móresy
Příhrazy
IXc
756
PP
2
19.09.2014
Kafe A Cigárko
Příhrazy
Xa [IXc]
856
PP
2
18.08.2014
Respect
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
950
PP
4
17.08.2014
Reset
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc
756
PP
2
17.08.2014
Divoký Králik
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXc
756
PP
2
13.08.2014
Příběh Síly
Drábské Světničky
Xa [IXc]
850
PP
3
13.08.2014
Svatej Muž
Drábské Světničky
Xa
856
PP
2
12.08.2014
Orgasmus - Přímo
Drábské Světničky
Xa
850
PP
3
11.08.2014
Masomlejn Direct
Hrubá Skála
IXc [VIIIc]
756
PP
2
31.07.2014
Stoka
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
31.07.2014
Děti Klubů A Barů
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
956
PP
2
30.07.2014
Via Gra Direkt
Labské Údolí - Levý Břeh
XIb
1100
PP
8
27.07.2014
R.I.P.
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
27.07.2014
R.I.P.
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc [Xb]
756
PP
1
26.07.2014
Jenseits Von Pottenstein
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
22.07.2014
Mokrý Trenky
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
856
PP
2
22.07.2014
Hardcore
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
950
PP
3
19.07.2014
Viagra
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
906
PP
2
13.07.2014
Kingsize
Drábské Světničky
IXc
756
PP
2
01.07.2014
Farao Přímo
Panteon
Xb
906
PP
2
29.06.2014
Molon Lawe
Frankenjura
11-
1200
PP
1+3
29.06.2014
Fairy Ultra
Frankenjura
10/10+
1125
PP
x+2
07.06.2014
Better Off Without You
Frankenjura
11-
1200
PP
20?
02.06.2014
Raise The Roof
Frankenjura
10+
1150
PP
9
29.05.2014
Rock The Rebel/metal The Devil
Frankenjura
11-
1200
PP
7
28.05.2014
Ohne Wenn Und Aber
Frankenjura
10
1100
PP
cca 8
22.05.2014
Dragon
Frankenjura
10
1100
PP
cca 6
26.04.2014
Apollo 13
Frankenjura
10-
1050
PP
3
25.04.2014
Alte Jungs
Frankenjura
10
1100
PP
6
24.04.2014
Medusa
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
06.04.2014
Endomorphin
Karlstein
8a+ [10-]
1056
PP
2
29.03.2014
Subway
Frankenjura
10
1106
PP
2
27.03.2014
Orbit
Frankenjura
10
1106
PP
2
20.03.2014
Tombstone
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
19.03.2014
Bastard
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
15.03.2014
Master Blaster
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
14.03.2014
Boiling Point
Frankenjura
10-/10
1075
PP
3
09.03.2014
Nagini
Frankenjura
10-
1056
PP
2
09.03.2014
Carnivore
Frankenjura
10- [10-/10]
1056
PP
2
08.03.2014
Fugazi
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
18.08.2013
Markétka A Robertek
Drábské Světničky
Xb
900
PP
3
12.08.2013
Rebelie
Prachov
Xa/Xb [Xa]
875
PP
1+2
17.07.2013
Originál Modrotisk
Ostrov
IXb
706
PP
2
17.07.2013
Římská Zkratka
Ostrov
Xa [IXc]
850
PP
3
15.06.2013
Skotské Střiky
Ostrov
Xb
906
PP
2
15.06.2013
Oteklé Blány
Ostrov
IXb [IXa]
706
PP
2
14.06.2013
Slzí Pár
Ostrov
IXc
756
PP
1
28.05.2013
Don't Fly In Extra Dry
Helenental
9+
956
PP
2
22.05.2013
Džezbalet
Roviště
9
906
PP
2
18.05.2013
Hot Day
Ostrov
8a [Xb]
1000
PP
3
14.05.2013
Rezavý Šporny
Roviště
9/9+
925
PP
3
14.05.2013
Kamasutra
Roviště
10-
1050
PP
3
12.05.2013
Post Mortem
Frankenjura
9+
950
PP
3
11.05.2013
NiFuNiFa
Frankenjura
9-
856
PP
2
08.05.2013
Grandmaster Flash
Frankenjura
10-/10
1075
PP
6
07.05.2013
Molotow
Frankenjura
10-/10
1075
PP
5
04.05.2013
Elise
Frankenjura
9
900
PP
x
28.04.2013
Mad Woman
Weissbach
7c+
950
PP
3
23.04.2013
Isis
Karlstein
8a [9+/10-]
1000
PP
1+2
17.04.2013
Bloody Mary
Karlstein
8a [9+/10-]
1000
PP
4
14.04.2013
Jack The Ripper
Zillertal
8a
1006
PP
2
29.01.2013
Matrix
Mišja Peč
8b
1100
PP
x+2
27.01.2013
Čao Bejbe
Mišja Peč
8a
1000
PP
3
27.01.2013
Iglu
Mišja Peč
8a
1006
PP
2
29.12.2012
Zajček
Mišja Peč
8a+
1050
PP
2+2
16.11.2012
Tomato Ketchup
Chauzon
7b+
856
PP
2
16.11.2012
Clara
Chauzon
7b+ [7b]
856
PP
2
15.11.2012
Derniere Balise
Chauzon
7c [7b]
906
PP
2
12.11.2012
Prissonier De L'Inutile
Russan
7c
906
PP
2
12.11.2012
Tractopelle
Russan
7c+
956
PP
2
11.11.2012
Anastasie Velcros
Seynes
7c+
950
PP
3
09.11.2012
Kitsch Lorraine
Russan
7c+
956
PP
2
08.11.2012
Haiku
Russan
8a
1006
PP
2
08.11.2012
Le Cancer Infernal De La Fuite
Russan
8a
1006
PP
2
11.08.2012
Love Me Tender
Thalhofergrat
9+/10-
1000
PP
3
13.09.2010
Kečup
Roviště
10
1100
PP
+/-10
01.07.2010
Hilti Syndrom
Frankenjura
10-
1050
PP
1+1+3
30.06.2010
Sacktreffer
Frankenjura
10-
1050
PP
3
30.06.2010
Wattepuper
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3+2 :(
29.06.2010
Prik Nam Pla
Frankenjura
10
1100
PP
1+3+3
22.04.2010
Pupeční Šňůra
Srbsko
10
1100
PP
cca 15
04.01.2010
La Mia Nuova Fidanzata
Sperlonga
8a
1000
PP
4
03.01.2010
Super Daytona L2
Sperlonga
8a+
1050
PP
asi 6
15.12.2009
Sonce V Očeh
Mišja Peč
8a+
1050
PP
3+3
14.12.2009
Strta Srca
Mišja Peč
8a+
1050
PP
3+2
05.12.2009
Truplojedka
Mišja Peč
8a+
1050
PP
:-( 7
13.10.2009
The Flow
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
12.10.2009
Auf Teufel Komm Raus !
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3
12.10.2009
Wild At Heart
Frankenjura
10-
1050
PP
1+5
11.10.2009
Leichte Beute
Frankenjura
10- [9+/10-]
1050
PP
2+4
10.10.2009
Testarossa
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3
10.11.2008
Sweet Chilli
Roviště
10-
1050
PP
3+2
14.08.2008
Funk Beyond The Call Of Duty
Frankenjura
10-
1056
PP
2
13.08.2008
Inquisition
Frankenjura
10-
1050
PP
2+1
19.07.2008
Bullpower
Frankenjura
9+/10- [9+]
1000
PP
3
12.07.2008
The Eye Of The Tiger
Frankenjura
9+
950
PP
3
11.07.2008
Red Handed
Frankenjura
10-
1050
PP
5
10.07.2008
Die Zwei Muskeltiere
Frankenjura
10- [9+/10-]
1050
PP
?+2
09.07.2008
Hakuma Matata
Frankenjura
9+ [9]
956
PP
2
01.07.2008
Kouše
Budačina
9-
856
PP
2
22.06.2008
Schopenhauer
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
21.06.2008
Defenders Of The Faith
Frankenjura
9
906
PP
2
12.06.2008
Problem Doppel-f.
Frankenjura
9+/10-
1006
PP
2
31.05.2008
Jumanji
Frankenjura
9-
856
PP
2
31.05.2008
Esotheric & Porno
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3
04.05.2008
Body Counts
Frankenjura
9+
950
PP
3
26.04.2008
Restrisiko
Frankenjura
9
900
PP
3
20.04.2008
111s
Frankenjura
9+
950
PP
1.ostrej
18.04.2008
Krampfhammer
Frankenjura
9
906
PP
2
15.04.2008
Stomatolog
Srbsko
9
906
PP
2
02.01.2008
El Complot
El Chorro
8a+
1050
PP
5
01.01.2008
Eye Of The Storm
El Chorro
7c
906
PP
2
30.12.2007
Straw Donkey
El Chorro
7c
906
PP
2
29.12.2007
Calvo Potrón
El Chorro
7c
906
PP
2
27.12.2007
Ajonjolí
El Chorro
8a
1000
PP
4
14.10.2007
Laurin
Frankenjura
9+
950
PP
1+1+2
13.10.2007
Hochspannung
Frankenjura
9+
956
PP
2
13.10.2007
Liebe Ohne Chance
Frankenjura
9
900
PP
1+2
03.10.2007
Pyrožení
Srbsko
9+
950
PP
3+1
19.08.2007
Styk Pohlafson
Ostrov
IXc
750
PP
24.07.2007
Coyote
Cliffbase
8a
1000
PP
4
23.07.2007
Cracker
Cliffbase
7b+
850
PP
4
22.07.2007
Hacker
Cliffbase
7b
806
PP
2
16.07.2007
Vodan
Paklenica
7b
806
PP
2
16.07.2007
Funky Shit
Paklenica
8a [7c+]
1000
PP
4
02.05.2007
La Cucina
Massone
8a
1000
PP
3
01.05.2007
Senza Respiro
Ronzo
8a
1000
PP
6
01.05.2007
Senza Nome 44
La Gola
7b+
850
PP
4
30.04.2007
Cave Cannam
Belvedere
7b+
850
PP
3
30.04.2007
Povero Gatto
Belvedere
7b+ [7b+/7c]
856
PP
2
29.04.2007
Miss Lolita
San Siro
7b+ [7a+]
856
PP
2
21.04.2007
Helter Skelter
Srbsko
9+
950
PP
3
25.03.2007
Helium
Roviště
10
1100
PP
10.03.2007
Sotomayor
Roviště
9-/9
875
PP
?+3
04.03.2007
Brouci
Srbsko
9+
950
PP
3
28.10.2006
Armed Response
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
1+2
28.10.2006
Riot Act
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
1+2
22.10.2006
Artefakt
Lom Ve Vlčí
IXb [8]
700
PP
3
21.10.2006
Letecká
Lom Ve Vlčí
IXc [8+]
756
PP
2
29.09.2006
Sabat
Suché Skály
IXb
700
PP
3
28.09.2006
Tendr
Srbsko
9-
850
PP
4
11.09.2006
Výstřik Do Tmy
Srbsko
9+
950
PP
5+2
02.09.2006
Iron Man
Srbsko
9
906
PP
2
30.08.2006
Antiblockier System
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
5
29.08.2006
Lustmolch
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
3
29.08.2006
Kinderturnen
Frankenjura
9
906
PP
2
28.08.2006
Inverted Reality
Frankenjura
9-
856
PP
2
28.08.2006
Kraftfeld
Frankenjura
9/9+
925
PP
3
18.08.2006
Eisenvater
Frankenjura
9/9+
925
PP
3
17.08.2006
Ace Of Spades
Frankenjura
9
906
PP
2
17.08.2006
Chin Chilla Baby
Frankenjura
9-
850
PP
3
16.08.2006
Top Ten
Frankenjura
9
906
PP
2
15.08.2006
Schallmauer
Frankenjura
9
900
PP
3
04.08.2006
Rock Gegen Rechts !
Frankenjura
9
906
PP
2
03.08.2006
Al & Peg
Frankenjura
9/9+
931
PP
2
02.08.2006
Eisheiligen
Frankenjura
9-
856
PP
2
01.08.2006
Chinesischer Osterhasenweg
Frankenjura
9-
856
PP
2
01.08.2006
Danny De Vito
Frankenjura
8+
756
PP
2
30.07.2006
Apač
Roviště
8+/9-
806
PP
2
30.07.2006
Ave Cesar
Roviště
9-
850
PP
1+2
26.07.2006
Brutalus Delictus
Val Di Landro
7b
800
PP
?+2
25.07.2006
Japonske Kroglice
Bohinj
9 [7c]
900
PP
25.07.2006
Kozji Rog
Bohinj
9- [7b+]
856
PP
2
13.07.2006
Fiesta
Rudice
9-
856
PP
2
12.07.2006
Předstartovní
Sloup
9-
856
PP
2
19.05.2006
Saftfeld
Frankenjura
9-/9 [9-]
875
PP
3
19.05.2006
Civil War
Frankenjura
9 [9-/9]
906
PP
2
08.05.2006
Chilli
Roviště
9
906
PP
2
04.05.2006
Spálená Tvář
Srbsko
9-
856
PP
2
01.05.2006
Lokomotiva
Srbsko
9+/10-
1000
PP
10
08.04.2006
Ocel A Olovo
Srbsko
9-/9
875
PP
moc!
28.10.2005
Luisiana
San Siro
7b
800
PP
4:)
27.10.2005
California 91
Nago
7a+
756
PP
2
27.10.2005
Mario La Sa
Nago
7b+ [7b]
856
PP
2
26.10.2005
Ottopromille E Piú
Massone
6c+
656
PP
2
25.09.2005
Revolution 1
Srbsko
9-
856
PP
2
21.08.2005
Il Calabrese
Massone
7c
900
PP
2+1
30.07.2005
Fit For Fun
Frankenjura
9
900
PP
2+2
29.07.2005
Sledgehammer
Frankenjura
9-
856
PP
2
29.07.2005
Azvenzgronzkäznozündä
Frankenjura
9-
856
PP
2
28.07.2005
Stonehenge
Frankenjura
8+
756
PP
2
27.07.2005
Wirbelsäule
Frankenjura
8-
656
PP
2
27.07.2005
Kauabouga
Frankenjura
8
706
PP
2
27.07.2005
Drytooling
Frankenjura
8+
756
PP
2
26.07.2005
Ohne Namen
Frankenjura
9 [9-/9]
900
PP
3+1
10.07.2005
Aero Dynamo
Frankenjura
8
706
PP
2
05.07.2005
Překvapení
Sloup
9
900
PP
? 3 ?
04.07.2005
Habeš Narovnání
Sloup
8-
656
PP
2
03.07.2005
Porodní Asistent
Holštejn
9- [8]
850
PP
4
25.06.2005
Lámačka
Srbsko
9
900
PP
cca 15:)
18.06.2005
Wild Flower
Frankenjura
8-
656
PP
2
18.06.2005
Pickelsau
Frankenjura
9-/9 [9-]
881
PP
2
18.06.2005
Miss Piggy
Frankenjura
8+/9- [8+]
806
PP
2
17.06.2005
Spalovač Mrtvol
Srbsko
8+
756
PP
2
08.06.2005
Jump
Frankenjura
9-
850
PP
4
08.06.2005
Das Kleine Arschloch
Frankenjura
8-
656
PP
2
08.06.2005
Burger King
Frankenjura
8+ [8/8+]
756
PP
2
03.06.2005
Krajina Snů
Roviště
7+/8- [7+]
606
PP
2
16.04.2005
Lída
Roviště
9-
850
PP
3
03.04.2005
Visačka
Srbsko
8+ [8+/9-]
756
PP
2
21.03.2005
Nové Koření
Roviště
9-
850
PP
5+3 (moc)
28.10.2004
Airbag
Frankenjura
8
706
PP
2
27.10.2004
Baggi Ned
Frankenjura
8+ [8-]
756
PP
2
25.10.2004
Čekání Na Déšť
Srbsko
8/8+ [8]
731
PP
2
25.10.2004
Ocel
Srbsko
8-
656
PP
2
24.10.2004
Get Back
Roviště
8+/9- [9-]
800
PP
24.10.2004
Tanec Sv. Víta
Roviště
8-
650
PP
?+2
17.10.2004
Osp 88
Srbsko
8+
750
PP
moc
27.09.2004
Isolation
Frankenjura
8-
656
PP
2
27.09.2004
Solid Rock
Frankenjura
8-
656
PP
2
26.09.2004
Sioux
Frankenjura
8-
656
PP
2
10.08.2004
Ondrovina
Roviště
8+
756
PP
2
09.08.2004
Harmonie
Roviště
8-/8
681
PP
2
30.06.2004
Generale
Nago
6c
606
PP
2
30.06.2004
Fuori Orario
Nago
6c
600
PP
2+1
27.06.2004
Adelante
Massone
7a+
750
PP
2+3
27.06.2004
Settima Luna
Massone
6c+
656
PP
2
25.06.2004
Opa Falkenstein
Frankenjura
8-
656
PP
2
13.06.2004
Černé Břicho
Roviště
8+
750
PP
1+2
14.05.2004
Phanton
Nago
6b+
556
PP
2
13.05.2004
Aladin
Massone
7a
706
PP
2
13.05.2004
Briciola
Massone
6c
606
PP
2
12.05.2004
Easy Rider
Massone
6c
606
PP
2
09.05.2004
Žáby Mají Přednost
Roviště
7
506
PP
2
02.05.2004
James Griwe
Roviště
8-
656
PP
2
23.11.2003
Prastará
Srbsko
8+
750
PP
08.11.2003
Tažný Koně
Koukolova Hora
8
700
PP
08.11.2003
Bimbo+
Koukolova Hora
7+ [8-]
550
PP
01.11.2003
Berounští Kryplíci
Koukolova Hora
7
500
PP
01.11.2003
Bimho
Koukolova Hora
7
500
PP
04.07.2003
Padoucnice
Roviště
6
306
PP
2
04.07.2003
Jurský Park
Roviště
7-
456
PP
2
02.07.2003
Papala Lulu
Sloup
6+
356
PP
2
30.06.2003
Robinova
Sloup
7
506
PP
2
30.08.2021
Karma
Ostrov
Xa
799
RK
2
28.06.2016
Kriminál
Příhrazy
Xb
849
RK
1+2
16.08.2008
Prawda
Frankenjura
10-
999
RK
2
01.04.2007
Geheimtipp
Frankenjura
9-/9
824
RK
4
22.08.2021
Ukřižování
Adršpach
Xb
910
RP
1+1+1
08.10.2020
Milosrdná Lež
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
960
RP
2+1
18.09.2020
Pohádka Z Mechu A Kapradí
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
960
RP
3+1
08.08.2020
21 Days
Frankenjura
10
1110
RP
3+1
20.10.2019
Poslední Kapka
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xa
864
RP
1
04.10.2019
Skok Všehopusť
Příhrazy
Xa
860
RP
1+1
08.09.2019
Čokoládový Holky
Příhrazy
Xa [IXc]
860
RP
1+1
01.09.2019
Čtyřnohý Kamarád Arik
Bezděčín
Xb
910
RP
1+1
29.07.2019
Pool Party
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
960
RP
4+1
22.06.2019
Demut Und Dankbarkeit
Frankenjura
9+/10-
1010
RP
1+1
04.05.2018
Půjdeme Spolu Do Nebe
Srbsko
9+
964
RP
1
24.09.2017
Vize
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
910
RP
1+1
22.09.2017
Ty Kluku, Bez Gramu Tuku
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
710
RP
21.09.2017
Samolibej Kurevník
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
760
RP
21.06.2017
Lauschgift
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
860
RP
1+1
11.05.2017
Hang Them High
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
864
RP
1
10.05.2017
Co Tě To Napadlo?
Labské Údolí - Levý Břeh
Xc
960
RP
3+1
07.09.2016
Vodní Svět
Labské Údolí - Levý Břeh
Xb
910
RP
3+1
31.08.2016
Svátek Světla
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb [IXc]
714
RP
2
01.08.2016
Adhezní Můstek
Labské Údolí - Pravý Břeh
IXa
660
RP
28.07.2016
Cundoleeza Riceovná
Tisá - Modřín
Xb
910
RP
1+1
23.07.2016
Rozvodové Řízení
Tisá - Modřín
IXc
760
RP
1+1
03.07.2016
Citová Investice
Tisá - Velké Stěny
Xb [XIa]
910
RP
dost
24.06.2016
Skalní Datel
Tisá - Velké Stěny
IXc
764
RP
1
12.10.2015
Výslech
Labské Údolí - Pravý Břeh
Xc
960
RP
2+1
11.08.2014
Čáda
Příhrazy
Xa
864
RP
2
21.07.2014
Válka Světů Varianta
Panteon
Xb
914
RP
2
21.07.2014
Varianta Panta Rhei
Panteon
Xb
914
RP
2
20.06.2014
Dítě Představ
Panteon
Xb
914
RP
2
12.08.2013
Top Gun
Prachov
Xb
910
RP
1+1
17.06.2013
Třicítka
Ostrov
Xa
860
RP
1+1
15.05.2008
Iron Maiden
Srbsko
9+/10-
1010
RP
hafo
11.05.2007
Boom
Srbsko
9
910
RP
2 roky
05.05.2007
Latinská Spojka
Srbsko
9-
864
RP
1
08.04.2007
Lída Direkt
Roviště
9-
864
RP
1
14.03.2007
Varlid
Roviště
9-/9
885
RP
14.03.2007
Čára Života
Roviště
8+/9-
810
RP
10.03.2007
Komanč
Roviště
8+
760
RP
1+1
11.09.2006
Big Ben
Srbsko
9/9+
935
RP
3+1
07.04.2006
Carpe Diem
Srbsko
8+
760
RP
1+1
15.10.2005
Staccato
Srbsko
8-
660
RP
1+1
25.09.2005
Obyčejní Lidé
Srbsko
8-
660
RP
1+1
18.09.2005
Local Hero
Roviště
8
710
RP
1+1
18.09.2005
Cvička
Roviště
8-
664
RP
1
29.07.2005
Lost Innocence
Frankenjura
8-
664
RP
2
02.04.2005
Blackman
Srbsko
8
710
RP
1+1
28.10.2004
Wounded Knee
Frankenjura
8+/9-
810
RP
2+1
25.10.2004
Black Jack
Srbsko
8
714
RP
2
12.08.2004
Žlutý Nejty
Černolické Skály
7+
564
RP
2
30.07.2004
Ulla Lo Strapiombo Che Ti Tras
Massone
6c
610
RP
1+1
22.07.2004
Šedý Kout Dolní
Srbsko
7+
560
RP
1+1
27.06.2004
Odio La Polvere
Massone
6b
514
RP
2
12.06.2004
Z Ostudy Kabát
Roviště
8-/8
685
RP
1+2
12.06.2004
Kulečníková Koule
Roviště
7
510
RP
1+2
02.05.2004
Fialovej Les
Roviště
7
514
RP
2
21.08.2003
Sólo Pro Góvindu
Srbsko
6
314
RP
2
21.08.2003
Mikulášská
Srbsko
7
510
RP
4
11.08.2003
Dej Si Dolejt
Roviště
7-
464
RP
2
04.07.2003
Česká Cesta
Roviště
7
514
RP
2
18.06.2015
Boulderrausch
Frankenjura
7C
904
solo
19.08.2010
Snatch
Cala Barques
8b
1104
solo
3 dny
18.08.2010
Tower Of Power
Cala Barques
6c
604
solo
2
17.08.2010
Metrosexual
Cala Barques
7a
704
solo
1
17.08.2010
Bandito
Cala Barques
8a
1004
solo
3
09.06.2005
Kreuzspinne
Frankenjura
8
704
solo
3
08.06.2005
Weberknecht
Frankenjura
8-
654
solo
2
24.06.2004
Quergang
Frankenjura
8-
654
solo
Summary:
752040
Reklama:
Photo of the day:
Inox, VIIIa
Routes:
All routes
(175414)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Direktes Herbstsäuseln VI Oybin Rosensteine
Herbstsäuseln VI Oybin Rosensteine
Gelbe Wand VI Oybin Rosensteine
Gelbe Kante V Oybin Rosensteine
Rechter Bergweg IV Oybin Rosensteine
Latest comments:
Stará Cesta I Tisá - Malé Stěny
Stará Cesta I Tisá - Malé Stěny
Severní Spára VI Adršpach
Severní Spára VI Adršpach
Severní Spára VI Adršpach
New in discussion:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Re: Please help me complete my university bouldering project!
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Latest comments:
Re: Mr.hi
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.hi
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
-1 OR 3+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 2+108-108-1=0+0+0+1
|
Hot:
Youth European Championship in climbing
(4)
New in advertising:
Climbing Partner
|
Looking for a climbing partner
|
route setters
|
Instructions:
Climbing map
...
czech climbing
forums
ankety
links
guides
fotky
video
*rss*
private policy
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.