Czech Climbing
CZECH CLIMBING
SHOP
FORUMS
ADVERTISING
POLLS
LINKS
GUIDES
MAPS
PHOTOS
VIDEO
name
psw
Registration
| Look at the tips and advices on the
HowTravelCheap.com
!
Find a route
Search
Books
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Competitions
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
ČP obtížnost Praha (18.05)
MČR obtížnost (01.06)
Ranking
Cesty:
8.Nespoutaný 11394
9.Jeliga 11377
10.Janošová 11254
Bouldry:
8.Kopecký 10150
9.Novák 10100
10.Lavička 10075
Hory:
6.Louda 5820
7.Ludrovský 5595
8.Zaoral 5329
Results
SP paralezení Salt Lake City (07.05)
SP Salt Lake City (03.05)
Petrohradské Padání (26.04)
Diary
5570 lezců
1103158 cest
Nové přelezy:
Chasin´ Th 9
Hitchhike 9/9+
Ma Cherie 9+
Kocolka 9
Eisenvater 9/9+
Finále '89 9-
Underdog 5.13a
Žiletky XIa
Chameleon 10
Stone Love 10+
Indoors
321 Boulder Club
- Brno
Zubří
- Zubří
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544
- Vsetín
Shops
Robert Janda - Treking sport
- Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí
- Praha 1
Rock Point - NC Šestka
- Praha 6 - Ruzyně
Contact
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Diary - Grünwald Lukáš (LukasG)
Start your diary
Classification table
Info
Routes
TopTen
Stat.
Graphs
Comments (15)
Type:
all items
routes
boulders
mountains
Style:
all items
solo
RP
RK
RC
PP
OS
flash
AF
-
Year:
all years
floating year
2024
2023
2022
2021
2020
202
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
200
20
From:
to:
Date
Route
Area
Grade
Points
Style
P
23.03.2019
Stará Cesta
Skály U Mšena
VI
1
AF
17.09.2014
Superdiagonale
Kampermauer
6-
1
AF
05.05.2012
Hrana Skřítků
Příhrazy
VIIIb
1
AF
01.05.2012
Ameisenpfad
Schmilka
VIIb
1
AF
30.04.2012
Schöne Wand
Schmilka
VIIIb
1
AF
29.09.2011
Herbstwand
Bielatal
VIIc [VIIIa]
1
AF
27.09.2009
Zlatý Atlantik
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
1
AF
12.09.2009
Egyptská Hrana
Hrubá Skála
VII [VIIb]
1
AF
12.09.2009
Machaňova Cesta
Hrubá Skála
VIIa
1
AF
12.09.2009
Normální Cesta
Hrubá Skála
VII
1
AF
31.12.2023
Berberlerin Krali L1+L2
Geyikbayiri
7+/8-
653
flash
26.12.2023
Hobbit
Geyikbayiri
6+
403
flash
23.12.2023
Takla Ilahi
Geyikbayiri
7+/8-
653
flash
22.12.2023
Hotzenplotz
Geyikbayiri
7-
503
flash
18.11.2023
Himalayana
Lumignano Nuova
6a+ [6a]
503
flash
04.11.2023
Iron Man L1
Srbsko
7
553
flash
30.09.2023
Ayutthaya
Val D´Algone
6c
653
flash
30.09.2023
Damela Tomela
Val D´Algone
6b
553
flash
28.09.2023
Only Limestone
Finale Ampola
6b+
603
flash
27.09.2023
Sangue E Sudore
Finale Ampola
6c
653
flash
08.05.2023
Tanzdentergen Tag
Rájec - Ptačí Stěny
VIIIa [VIIIb]
503
flash
30.04.2023
Blesková Hrana
Vajoletky U Křižan
VIIa
303
flash
18.03.2023
Vita Da 112
Red Point Wall
6b+
603
flash
12.03.2023
Rolling Stone
Red Point Wall
6c
653
flash
30.10.2022
Vzpomínka Na Arco
Podještědí
7+
603
flash
30.10.2022
Bezva Finta Varianta
Podještědí
6+
403
flash
06.10.2022
Never Mind
Buzetski Kanjon
6c
653
flash
06.10.2022
Nebo Je Žuto A Sunce Je Blu
Buzetski Kanjon
6b+
603
flash
04.10.2022
Queen Of Fall
Kompanj
7a
753
flash
02.10.2022
Piti Ili Ne Piti
Rovinj
6b+
603
flash
01.10.2022
Corto Maltese
Vintjan
7a
753
flash
29.09.2022
Veliko Plavetnilo
Rovinj
7a
753
flash
29.09.2022
Zimmer Frei
Rovinj
6c/6c+
678
flash
29.09.2022
Jež
Rovinj
6b+
603
flash
27.09.2022
Panoramix
Rovinj
6b
553
flash
27.09.2022
Menta
Rovinj
6a+
503
flash
05.06.2022
X Wing Fighter
Frankenjura
8-
703
flash
03.06.2022
Abstauber
Frankenjura
7-
503
flash
03.06.2022
Baselisk (Wallkman)
Frankenjura
7+
603
flash
30.04.2022
Lohengrin
Frankenjura
8-
703
flash
23.04.2022
Stará Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
353
flash
23.04.2022
Přezuvky Štěstěny
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
353
flash
20.11.2021
Chris Croco
Terra Promessa
6b
553
flash
20.11.2021
Rere
Terra Promessa
6a
453
flash
19.11.2021
Polverom
Calvario
6b+
603
flash
02.10.2021
Prestiž
Ostrov
VIIb [VIIc]
353
flash
18.08.2021
Monis Blackout
Frankenjura
7
553
flash
17.08.2021
Langstrecke
Frankenjura
8+
803
flash
15.08.2021
Direkter Elfenfick
Frankenjura
7
553
flash
15.08.2021
Steinbeisser
Frankenjura
7+ [8-]
603
flash
15.08.2021
Mondsichel
Frankenjura
7-
503
flash
15.08.2021
Timains Blut
Frankenjura
6
353
flash
29.07.2021
Puma
Lom Kobyla
8-
703
flash
18.07.2021
Ploštice
Srbsko
7
553
flash
07.07.2021
Die Geigerin
Frankenjura
7+
603
flash
06.07.2021
Oma Eichler
Frankenjura
7+/8-
653
flash
06.07.2021
Margot Engelhardt Gedenkweg
Frankenjura
7
553
flash
22.05.2021
1. Balkón
Srbsko
7-
503
flash
08.08.2020
Kosmická Cesta
Ostrov
VII
353
flash
06.08.2020
Údolní Cesta-Přímá Stěnová Var
Rájec - Rájecké Údolí
VI
253
flash
05.08.2020
Kovářovy Měchy
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
303
flash
01.05.2020
Ode Zdi Ke Zdi
Lom Kobyla
7
553
flash
26.04.2020
Český Teplokrevník
Lom Kobyla
7-
503
flash
26.04.2020
Pupi Di Mama
Lom Kobyla
8
753
flash
30.10.2019
Desítka V P...
Lom Kobyla
8/8+
778
flash
28.10.2019
Pískové Oči
Lom Kobyla
8+
803
flash
20.10.2019
Fair Play
Frankenjura
7-
503
flash
20.10.2019
Größenwahn
Frankenjura
8
753
flash
15.09.2019
Der Fetzer
Frankenjura
7-
503
flash
14.09.2019
Lang Hi
Frankenjura
6+
403
flash
25.08.2019
Schlecker
Frankenjura
6
353
flash
25.08.2019
Fight
Frankenjura
7+
603
flash
24.08.2019
Pofrost
Frankenjura
8-
703
flash
24.08.2019
Maggi Ficks
Frankenjura
9-
903
flash
24.08.2019
Null Bahnorama
Frankenjura
7+
603
flash
24.08.2019
Freunde
Frankenjura
6+
403
flash
11.08.2019
Fleischig
Frankenjura
8+
803
flash
11.08.2019
Gourmetplatte
Frankenjura
6+
403
flash
10.08.2019
Alles Ist Relativ
Frankenjura
8-
703
flash
10.08.2019
Quantenphysik
Frankenjura
7+
603
flash
09.08.2019
Dornröschenpfeiler
Frankenjura
6+
403
flash
06.07.2019
Frittebud
Frankenjura
7
553
flash
06.07.2019
Funky Abbey
Frankenjura
6+
403
flash
30.06.2019
Wenn Der Himmel Brennt
Frankenjura
8
753
flash
30.06.2019
Kante
Frankenjura
6
353
flash
29.06.2019
Schnapszahl
Frankenjura
7+
603
flash
19.06.2019
Útěk Do Pryč
Tetínské Skály
6+/7-
453
flash
19.06.2019
Ementál
Tetínské Skály
6+/7-
453
flash
15.06.2019
Swingerloch
Frankenjura
7-
503
flash
15.06.2019
Hinterkünftig
Frankenjura
7-
503
flash
26.05.2019
Jubelweg
Frankenjura
6
353
flash
25.05.2019
Wetterspitze
Frankenjura
5
253
flash
25.05.2019
La Belle Du Jour
Frankenjura
5
253
flash
19.04.2019
Prosím Neklepat!
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
13.04.2019
Appetizer
Custonaci
6a
453
flash
11.04.2019
Monsun Wedding
San Vito Lo Capo
7a
753
flash
04.04.2019
Chaos
San Vito Lo Capo
6c+
703
flash
04.04.2019
Cat Walk
San Vito Lo Capo
6c+
703
flash
04.04.2019
In Summe Gelungen
San Vito Lo Capo
6b
553
flash
03.04.2019
Forza
San Vito Lo Capo
6c
653
flash
03.04.2019
Gratulazione Rich
San Vito Lo Capo
5c
353
flash
02.04.2019
Long Sleep
Custonaci
6b+
603
flash
02.04.2019
Silent Sleep
Custonaci
6a+
503
flash
04.07.2018
Porcalova Stěna
Hrubá Skála
VII
353
flash
16.06.2018
Probuzená Polibkem
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
16.06.2018
Princezny Neprdí
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
353
flash
27.05.2018
Pummer
Tetínské Skály
8-
703
flash
27.05.2018
Policejní Čórka
Tetínské Skály
6+/7-
453
flash
28.04.2018
Válka Růží
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
403
flash
21.04.2018
Instantní Cesta
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
27.10.2017
Edge-a-Sketch
Red River Gorge
5.11a
653
flash
27.10.2017
Air-Ride Equipped
Red River Gorge
5.11a
653
flash
26.10.2017
The Infidel
Red River Gorge
5.11d
803
flash
26.10.2017
Eye Of The Needle
Red River Gorge
5.11b
703
flash
25.10.2017
Snozzberries
Red River Gorge
5.12a
853
flash
25.10.2017
For Your Health
Red River Gorge
5.11a
653
flash
25.10.2017
Climatic Crush
Red River Gorge
5.11b
703
flash
22.10.2017
Monkey In The Middle
Red River Gorge
5.11a [5.11b]
653
flash
22.10.2017
Geezers Go Sport
Red River Gorge
5.11b
703
flash
22.10.2017
One Brick Shy
Red River Gorge
5.10c
553
flash
20.10.2017
Johnny B. Good
Red River Gorge
5.11a
653
flash
20.10.2017
Random Precision
Red River Gorge
5.11b
703
flash
19.10.2017
J-Rat's Back
Red River Gorge
5.12a
853
flash
19.10.2017
Wonkaholic
Red River Gorge
5.10a
453
flash
17.10.2017
Autumn
Red River Gorge
5.9
353
flash
17.10.2017
Rock Wars
Red River Gorge
5.10a
453
flash
15.10.2017
Breathe Right
Red River Gorge
5.11c
753
flash
15.10.2017
Twisted
Red River Gorge
5.11b
703
flash
13.10.2017
Yadda Yadda Yadda
Red River Gorge
5.11b
703
flash
13.10.2017
Whip-Stocking
Red River Gorge
5.11a
653
flash
13.10.2017
Spirit Fingers
Red River Gorge
5.11c
753
flash
13.10.2017
Breakfast Burrito
Red River Gorge
5.10d [5.10c]
603
flash
12.10.2017
Green Horn
Red River Gorge
5.11a
653
flash
12.10.2017
Super Pinch
Red River Gorge
5.10d
603
flash
12.10.2017
Banjolero
Red River Gorge
5.10c
553
flash
12.10.2017
Fairweather Friend
Red River Gorge
5.10d
603
flash
10.10.2017
Immaculate Deception
Red River Gorge
5.11d [5.12a]
803
flash
10.10.2017
Makin Bacon
Red River Gorge
5.10d
603
flash
09.10.2017
Bathtub Mary
Red River Gorge
5.11a
653
flash
09.10.2017
Sacriledge
Red River Gorge
5.10d
603
flash
09.10.2017
Picador
Red River Gorge
5.11c
753
flash
01.10.2017
Outsider
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
353
flash
30.09.2017
Knock, Knock, Knockin´...
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
603
flash
20.08.2017
Na Vlastní Pěst
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
20.08.2017
Prdelí Ke Zdi
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
553
flash
16.07.2017
Sagrada Família
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
403
flash
18.06.2016
Západní Stěna
Stržový Vrch A Kopřivník
6-
303
flash
02.01.2015
Mustapha Et Les Mustaphettes
Geyikbayiri
7+/8-
653
flash
02.01.2015
Jasmina
Geyikbayiri
6+
403
flash
02.01.2015
Unbreakable
Geyikbayiri
7+
603
flash
30.12.2014
Rocket Pie
Geyikbayiri
7
553
flash
23.12.2014
Baklava Blues
Geyikbayiri
5+
278
flash
23.12.2014
Mama Gözleme
Geyikbayiri
6-
303
flash
22.12.2014
Mektep
Geyikbayiri
4+
203
flash
21.12.2014
Bibi Bloxberg
Geyikbayiri
6
353
flash
29.08.2014
Stroboskop
Teplické Skály
VIIIc
603
flash
06.07.2014
Kesselbürste
Frankenjura
8-
703
flash
06.07.2014
Zeit Im Wandel
Frankenjura
7+
603
flash
06.07.2014
Hölle
Frankenjura
7+ [7-]
603
flash
05.07.2014
Bikini
Frankenjura
8-
703
flash
01.06.2014
Patazonia
Frankenjura
8-
703
flash
25.05.2014
Výlet Mezi Lidi
Panteon
IXa
703
flash
18.05.2014
E.T.
Frankenjura
7 [7+]
553
flash
10.05.2014
Chez Francis
Venasque
6c
653
flash
03.05.2014
Paresse
Orpierre
6a
453
flash
01.05.2014
Cachou Pour Un Lézard
Orpierre
5c
353
flash
19.04.2014
Gratwanderung
Frankenjura
7
553
flash
13.04.2014
Lernpause
Frankenjura
9-
903
flash
23.02.2014
Kyselej Déšť
Roviště
8+
803
flash
31.12.2013
Dirty Diana
Geyikbayiri
7+/8-
653
flash
31.12.2013
Hobbit
Geyikbayiri
6+
403
flash
31.12.2013
No Reservations
Geyikbayiri
7-
503
flash
23.12.2013
Kara Delik L1
Olympos
6-
303
flash
23.12.2013
Pembe Panter L1
Olympos
6-
303
flash
21.12.2013
Katamaran
Kaputas
6
353
flash
21.12.2013
Delphinius
Kaputas
6-
303
flash
20.12.2013
Supradyn L2
Olympos
8+
803
flash
19.12.2013
Zikzok
Olympos
6+
403
flash
13.10.2013
Muffengang R2
Frankenjura
6-
303
flash
13.10.2013
Dont Worry Be Happy
Frankenjura
6-
303
flash
13.10.2013
Eieruhr
Frankenjura
6+
403
flash
03.10.2013
Bus Del Gnao
Val Lomasone
6a
453
flash
03.10.2013
Derubata
Val Lomasone
6a+
503
flash
02.10.2013
Gigliola
Comano
5c [6a]
353
flash
28.09.2013
Sommerwind
Frankenjura
6-
303
flash
28.09.2013
Platzmangel
Frankenjura
6-
303
flash
28.09.2013
Schnapszahl
Frankenjura
6
353
flash
28.09.2013
Nordwand
Frankenjura
6
353
flash
07.09.2013
Vierzigjährigen Riss
Frankenjura
6
353
flash
07.09.2013
Igor
Frankenjura
6
353
flash
07.09.2013
Leisure Line
Frankenjura
8-
703
flash
07.09.2013
Pimpanella
Frankenjura
7+
603
flash
07.09.2013
Ziech Oder Fliech
Frankenjura
6
353
flash
07.09.2013
Hummelstaner Weg
Frankenjura
5+
278
flash
07.09.2013
Aprilscherz
Frankenjura
6-
303
flash
01.09.2013
Linke Talwand
Frankenjura
6
353
flash
31.08.2013
Pegnitzer Weg
Frankenjura
7-
503
flash
31.08.2013
Nordostkante
Frankenjura
6+
403
flash
20.07.2013
Rechtsdrehende Joghurtkulturen
Kaitersberg
7-/7
528
flash
09.07.2013
Otvírání Studánek
Panteon
IXb [IXc]
753
flash
06.07.2013
Südkante
Bielatal
VIIIb
553
flash
08.06.2013
Neun Punkte Für Janine
Frankenjura
8+ [8+/9-]
803
flash
08.06.2013
Der Sinn Des Lebens
Frankenjura
8- [8-/8]
703
flash
18.05.2013
Shiva
Frankenjura
7
553
flash
18.05.2013
Sempre Pace
Frankenjura
8-
703
flash
01.05.2013
Pozdrav Z Borů
Lomy Nad Velkou
7+
603
flash
01.05.2013
Aktivátor
Lomy Nad Velkou
5+
278
flash
18.04.2013
Son
Dalyan
8
753
flash
18.04.2013
Ganja Googo
Dalyan
7-
503
flash
18.04.2013
?
Dalyan
7
553
flash
14.04.2013
Najoua
Kaynaklar
5
253
flash
14.04.2013
Pilli Bebek
Kaynaklar
6
353
flash
13.04.2013
Hoca Cepte
Kaynaklar
6
353
flash
28.12.2012
From Ashes Rise
Geyikbayiri
5+
278
flash
25.12.2012
Sultan Ahmet
Geyikbayiri
7+
603
flash
24.12.2012
Big Wallhalla L1
Geyikbayiri
6+
403
flash
21.12.2012
Henkelei
Geyikbayiri
6-
303
flash
18.12.2012
Hadi Git! L1+L2
Geyikbayiri
7
553
flash
17.12.2012
Ausflipper
Geyikbayiri
5+
278
flash
13.12.2012
Tequila
Geyikbayiri
8-
703
flash
07.10.2012
Prorok Z Nazarethu
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
07.05.2012
Bezstarostný Větroplach
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
30.04.2012
Blick Zum Rosenberg
Schmilka
VIIIa
503
flash
14.04.2012
Le Condor
Buoux
6a
453
flash
12.04.2012
Récréactivité
Buoux
6b
553
flash
09.04.2012
Andeavor
Buoux
6b
553
flash
07.04.2012
Afrique Physique
Buoux
6b
553
flash
07.04.2012
La Derive Des Incontinents
Buoux
6a+
503
flash
07.04.2012
La Gibottiere
Buoux
5c [5b]
353
flash
07.04.2012
Xénofolie
Buoux
6b
553
flash
20.11.2011
Valentina
San Siro
6a
453
flash
20.11.2011
Aria
San Siro
6c
653
flash
18.11.2011
Crisalide
Nago
6c
653
flash
17.11.2011
Flash
La Panoramica
6c
653
flash
17.11.2011
Diaframma
La Panoramica
6b
553
flash
02.07.2011
Elliweg
Frankenjura
5+ [6-]
278
flash
02.07.2011
Nordwestwand
Frankenjura
5-
228
flash
02.07.2011
Kosmonauten Komplott
Frankenjura
7-
503
flash
02.07.2011
Zu Spät
Frankenjura
6+
403
flash
02.07.2011
Bobeck
Frankenjura
7+
603
flash
18.06.2011
Hey Ho Let´s Go
Frankenjura
5-
228
flash
18.06.2011
Káck Attáck
Frankenjura
7+
603
flash
11.06.2011
Šestka
Radošovice
6-
303
flash
29.05.2011
Geheimaktion
Frankenjura
8-
703
flash
28.05.2011
Schieber
Frankenjura
8
753
flash
30.04.2011
Ainsi Soit-il
Gorges De La Jonte
6c
653
flash
30.04.2011
Plus Jamais Peut-etre
Gorges Du Tarn
6c+
703
flash
28.04.2011
Helmet Or Not Helmet?
Gorges Du Tarn
6a
453
flash
27.04.2011
Maître Lardon
Gorges Du Tarn
7a
753
flash
16.04.2011
Diamantenfieber
Frankenjura
8-
703
flash
05.03.2011
8 Kulí
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
353
flash
05.03.2011
Chodí Pešek Okolo
Labské Údolí - Pravý Břeh
VII
353
flash
16.01.2011
Železitá
Srbsko
5
253
flash
28.12.2010
Life Is Sweet
El Chorro
6c
653
flash
27.12.2010
Instinto
El Chorro
6c
653
flash
26.12.2010
Saque La Lengua
El Chorro
6b+
603
flash
24.12.2010
Yailhouse Rock
El Chorro
6b
553
flash
20.12.2010
Un Montón De Chatarra
El Chorro
6a+
503
flash
17.12.2010
Seco Y Pedro L1, L2, L3
El Chorro
6b [7a+]
553
flash
16.12.2010
Más Potencia
El Chorro
6a [6a+]
453
flash
14.12.2010
Dreg Im Aug
El Chorro
6a
453
flash
13.12.2010
Putiferio
El Chorro
5+ [5c]
278
flash
06.11.2010
Čekej Tiše
Kácov
8
753
flash
06.11.2010
Maňáskové Divadlo
Kácov
7-
503
flash
06.11.2010
Důchodový Věk
Kácov
6
353
flash
30.10.2010
Dentro E Fuori
Noriglio
6a
453
flash
30.10.2010
Roby
Noriglio
6a+
503
flash
30.10.2010
Excalibur
Noriglio
6a+
503
flash
28.10.2010
Torcicollo
Crosano
5c
353
flash
28.10.2010
Flasch
Crosano
6a
453
flash
28.10.2010
Grisu
Crosano
7a
753
flash
28.10.2010
Rust Never Sleeps
Crosano
6b+
603
flash
29.08.2010
Akzeptiert Mich
Frankenjura
7+
603
flash
28.08.2010
Lifting
Frankenjura
6-
303
flash
25.07.2010
Fränkischer Dickkopf
Frankenjura
7+ [8]
603
flash
25.07.2010
Hanfbauer Schröl
Frankenjura
7+ [7+/8-]
603
flash
25.07.2010
Handarbeitladen
Frankenjura
7 [7+/8-]
553
flash
24.07.2010
Kleine Mary
Frankenjura
7+ [7+/8-]
603
flash
24.07.2010
Liebestöter
Frankenjura
8-
703
flash
24.07.2010
Liebesspiele
Frankenjura
7+ [7+/8-]
603
flash
09.07.2010
Sechsplosion
Zillertal
6c
653
flash
08.07.2010
Griff Quiz
Zillertal
6c
653
flash
07.07.2010
Ratatuille
Zillertal
6c
653
flash
07.07.2010
+6 Verschneidung
Zillertal
6b+
603
flash
04.07.2010
Google Space
Zillertal
6c+
703
flash
04.07.2010
Regionalexpress
Zillertal
5c
353
flash
20.06.2010
Metal-mánie
Ostaš
VIIIb
553
flash
20.06.2010
Dunihlav
Ostaš
VIIIa
503
flash
08.06.2010
Coloradical
Panteon
VIIIc
603
flash
08.06.2010
Stůl Rejpalů
Panteon
VIIIa
503
flash
06.06.2010
Inox
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
503
flash
05.06.2010
Rodinný Výlet
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa
303
flash
18.04.2010
Die Fette Elke
Frankenjura
7-
503
flash
18.04.2010
Dr. J
Frankenjura
6+
403
flash
18.04.2010
Ebbelwoi Express
Frankenjura
7
553
flash
17.04.2010
Schöne Sache
Frankenjura
7+ [7+/8-]
603
flash
17.04.2010
Sonnenkraft
Frankenjura
8-
703
flash
10.04.2010
Jardin Passion
Seynes
6b
553
flash
06.04.2010
Au Nom Du Père
Seynes
7a
753
flash
05.04.2010
Maya
Seynes
6a+
503
flash
04.04.2010
La Septiéme Sceau
Russan
6c
653
flash
04.04.2010
Bactriane
Russan
6a+
503
flash
04.04.2010
Transparence Vers Le Futur
Russan
6a+
503
flash
28.02.2010
Cremino
Sisyphos
6b
553
flash
25.02.2010
Tis Sa Arc
Massone
6b+
603
flash
01.01.2010
Lucky Punch
Geyikbayiri
7+
603
flash
30.12.2009
Karinca
Geyikbayiri
8
753
flash
22.12.2009
Cikomigro
Geyikbayiri
6+
403
flash
22.12.2009
Banana Monster
Geyikbayiri
7+/8- [7+]
653
flash
20.12.2009
Turkish Standard
Geyikbayiri
7+
603
flash
17.11.2009
Paoleta
Val Lomasone
6b
553
flash
17.11.2009
Diagonale
Val Lomasone
6b
553
flash
16.11.2009
Rock Story
San Siro
6b+
603
flash
15.11.2009
Autoscatto
La Panoramica
6a+
503
flash
14.11.2009
Dollari E Paperi L1
La Gola
6a+
503
flash
28.10.2009
Lillilla
Nago
6a+
503
flash
26.09.2009
Dětský Den
Tisá - Velké Stěny
VIIb
353
flash
19.09.2009
Stará Cesta
Ostrov
V
203
flash
29.08.2009
Šedý Zákal
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa [VIIc]
503
flash
23.08.2009
Der Bär Ist Los
Frankenjura
7-
503
flash
22.08.2009
Freundschaftsweg
Frankenjura
7
553
flash
08.08.2009
Bunte Wand
Frankenjura
7
553
flash
01.08.2009
Schaumschläger
Frankenjura
7-
503
flash
26.07.2009
Harter Hund
Frankenjura
7- [7]
503
flash
12.07.2009
Cool Bleim Chef
Frankenjura
8-
703
flash
11.07.2009
Giftzwerg
Frankenjura
8-
703
flash
11.07.2009
Ullala
Frankenjura
8-
703
flash
31.05.2009
Lachen Ist Gesund
Frankenjura
7 [7+]
553
flash
31.05.2009
Servus Waldemar
Frankenjura
7
553
flash
09.05.2009
ZEN
Frankenjura
7
553
flash
09.05.2009
Klein Aber Fein
Frankenjura
7
553
flash
09.05.2009
Kurz Und Gut
Frankenjura
7-
503
flash
09.05.2009
Last But Not Least
Frankenjura
6-
303
flash
01.05.2009
Lék Na Ránu
Ostrov
VII
353
flash
01.05.2009
Žena Na Kříži
Ostrov
VII
353
flash
18.04.2009
König Ludwig Superstar
Frankenjura
7
553
flash
11.04.2009
Mathilde
Peillon
6b+
603
flash
11.04.2009
Le Nyctalope
Peillon
6b
553
flash
09.04.2009
Les Gauchistes
La Turbie
6a
453
flash
08.04.2009
Pour Le Meilleur Et Pour...
Peillon
6c+
703
flash
08.04.2009
Wasa
Peillon
6a
453
flash
07.04.2009
Carte Blanche
Peillon
6b
553
flash
07.04.2009
Une Briz´pour Deux Cap
Peillon
6c+
703
flash
06.04.2009
Quio De Neuf Docteur
Peillon
6c [7a]
653
flash
05.04.2009
Huit Ca Suffit
Peillon
6c
653
flash
05.04.2009
A La Place Du Coeur
Peillon
6b
553
flash
14.03.2009
El Krakonoš
Roviště
7+/8-
653
flash
25.12.2008
Black Sky
Sperlonga
6c+ [6c]
703
flash
24.12.2008
Vitale 1
Sperlonga
6c
653
flash
24.12.2008
Abbaida Ba...
Sperlonga
6b [6b+]
553
flash
28.10.2008
Action Direct
Massone
6c+
703
flash
27.10.2008
Adelante
Massone
7a+
803
flash
27.10.2008
Lo Scolaro
Massone
6b+
603
flash
26.10.2008
La Cura Della Fessura
Massone
6c
653
flash
25.10.2008
Rettoscopie
Massone
6b+
603
flash
18.10.2008
Bonny And Clyde
Frankenjura
7
553
flash
18.10.2008
Ronja
Frankenjura
7-
503
flash
18.10.2008
Jazzy Grooves
Frankenjura
7+
603
flash
18.10.2008
Quergang
Frankenjura
7+
603
flash
18.10.2008
Lost Innocence
Frankenjura
8-
703
flash
18.10.2008
Blutspur
Frankenjura
8- [8-/8]
703
flash
05.10.2008
Oral Office
Frankenjura
8
753
flash
07.09.2008
Ronaldo
Frankenjura
8-
703
flash
30.08.2008
Slapstick
Frankenjura
7
553
flash
23.08.2008
Špinavá Holka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa [VII]
303
flash
03.08.2008
Mr. Bean
Kaitersberg
7
553
flash
15.06.2008
Západní Cesta
Prachov
VIIa
303
flash
01.05.2008
Bohomurček
Osp
6b
553
flash
30.06.2007
Ma-Ro
Frankenjura
7
553
flash
29.06.2007
Imrvére V Lihu
Roviště
7
553
flash
09.05.2024
Pluta
Falesia Dimenticata
6c
722
OS
09.05.2024
Marinomania
Falesia Dimenticata
6b+
672
OS
08.05.2024
Alta Tensione
Cavedine
6a+
572
OS
08.05.2024
Oibo
Cavedine
6b+
672
OS
07.05.2024
Scolorate
Bric Spaventaggi
6b
622
OS
05.05.2024
Ottico
Monte Cucco
6a
522
OS
05.05.2024
Fame D´Erba
Monte Cucco
5c
422
OS
05.05.2024
Dobermann
Monte Cucco
6a
522
OS
04.05.2024
Mi Dica Bravucci
Monte Cucco
6a
522
OS
04.05.2024
Toccata E Fuga
Monte Cucco
6a
522
OS
04.05.2024
Training Sisters
Monte Cucco
6a+
572
OS
04.05.2024
Coconut
Monte Cucco
6c
722
OS
03.05.2024
A Ca' D'alice
Bric Spaventaggi
6b+
672
OS
03.05.2024
Cocoon
Bric Spaventaggi
6b+ [6c]
672
OS
02.05.2024
Clic Si Gira
Caprazoppa
6a+
572
OS
02.05.2024
Seppia Grassa
Caprazoppa
6a+
572
OS
30.04.2024
Fast
Mappamondo
6b+ [6c]
672
OS
30.04.2024
Ayers Rock
Mappamondo
6c
722
OS
30.04.2024
Zona
Mappamondo
6c+
772
OS
03.01.2024
Siri Birthday Project
Geyikbayiri
8-
772
OS
02.01.2024
Serefe
Geyikbayiri
8-
772
OS
02.01.2024
Kelebek
Geyikbayiri
7
622
OS
30.12.2023
Hippi
Geyikbayiri
6b
622
OS
29.12.2023
Aramis
Geyikbayiri
6b
622
OS
26.12.2023
Atlas
Geyikbayiri
8
822
OS
17.11.2023
Sendero Luminoso
Lumignano
6b [6b+]
622
OS
16.11.2023
Taras Vulva
Lumignano
6b+
672
OS
14.11.2023
Pinguino
Lumignano
6a+
572
OS
14.11.2023
Spigolo Casarotto
Lumignano
6a+ [6a]
572
OS
04.11.2023
Cesta Zeppelínů
Srbsko
7+
672
OS
29.10.2023
Polední Menu
Černá Skála U Řevnic
6
422
OS
01.10.2023
Zum Warmmachen
Frankenjura
7
622
OS
30.09.2023
Nana
Val D´Algone
7a
822
OS
30.09.2023
Ray Ley Ray Ley
Val D´Algone
7a
822
OS
27.09.2023
Sesso Orale
Finale Ampola
6c
722
OS
27.09.2023
Yellowstone
Finale Ampola
6a+
572
OS
27.09.2023
Terra Di Mezo
Finale Ampola
6a+
572
OS
23.07.2023
Nicht Vergessen
Frankenjura
7+
672
OS
23.07.2023
Butterfinger
Frankenjura
7-
572
OS
22.07.2023
Direkter Grossenoher Weg
Frankenjura
7-
572
OS
22.07.2023
Primadonna
Frankenjura
7- [7]
572
OS
04.06.2023
Katerle Hony
Tisá - Velké Stěny
VIIc [VIIb]
472
OS
28.05.2023
Západní Stěna
Tisá - Velké Stěny
V
272
OS
28.05.2023
Písčitá Cesta
Tisá - Velké Stěny
VIIb [VIIa]
422
OS
14.05.2023
Do Pekla
Tetínské Skály
7+/8-
722
OS
14.05.2023
Strom
Tetínské Skály
7
622
OS
08.05.2023
Husita
Rájec - Ptačí Stěny
VI
322
OS
30.04.2023
Oldova Spára
Vajoletky U Křižan
VI
322
OS
15.03.2023
Terra
Mappamondo
6b+
672
OS
13.03.2023
Killer Sisters
Giardino Di Nato
6b+
672
OS
13.03.2023
Struccalucca
Giardino Di Nato
6b
622
OS
12.03.2023
Ventuno Del Mese
Red Point Wall
6b
622
OS
12.03.2023
Paprika
Red Point Wall
6a
522
OS
30.10.2022
Hornopasecká Promenáda
Podještědí
7+ [7+/8-]
672
OS
30.10.2022
Opička Žofka
Podještědí
8- [8]
772
OS
30.10.2022
Hejnická Varianta R.R.
Podještědí
7
622
OS
28.10.2022
Jedenáctismycová Cesta
Pašinka
7+
672
OS
27.10.2022
Křemílek
Srbsko
7- [6+]
572
OS
08.10.2022
Kačja Slina
Črni Kal
6c
722
OS
08.10.2022
Popaj
Črni Kal
6a
522
OS
06.10.2022
Sedan Dan
Buzetski Kanjon
6c
722
OS
05.10.2022
Izbavitelj
Raspadalica
6b+
672
OS
04.10.2022
Piu Bivacchi Che Cime
Kompanj
6a
522
OS
04.10.2022
Grandi Labbra
Kompanj
6b
622
OS
01.10.2022
Dioniz
Vintjan
6a
522
OS
01.10.2022
Rasputin
Vintjan
6b+
672
OS
01.10.2022
Balada O Slanom Moru
Vintjan
6b
622
OS
05.07.2022
Čurda
Lom Kobyla
7+/8-
722
OS
05.07.2022
Jidáš
Lom Kobyla
6+/7-
522
OS
11.06.2022
Rozptýlené Paprsky
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
322
OS
11.06.2022
Nakloněné Nebe
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
05.06.2022
Robin Hood
Frankenjura
7
622
OS
05.06.2022
Bruder Tuck
Frankenjura
7-
572
OS
03.06.2022
Gravitation
Frankenjura
8-
772
OS
02.06.2022
Achterle
Frankenjura
8- [8]
772
OS
02.06.2022
Mann Und Frau Supergau
Frankenjura
7- [7]
572
OS
21.05.2022
Lásky Jedné Plavovlásky
Roviště
6-
372
OS
13.05.2022
Second Play
Lom Kobyla
7
622
OS
01.05.2022
Zwiespiel
Frankenjura
7+
672
OS
23.04.2022
Kostra Nostra
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
15.04.2022
Pěnička A Paraplíčko
Solvayovy Lomy
7
622
OS
14.04.2022
Cácorka
Lom Kobyla
7+
672
OS
02.01.2022
Ještě Lepší
Lom Kobyla
7+/8-
722
OS
01.01.2022
Sardegna
Lom Kobyla
7+/8-
722
OS
21.11.2021
Er Fra
Forti Di Civezzano
6c
722
OS
20.11.2021
Lorenzo
Terra Promessa
6a+
572
OS
20.11.2021
US Open
Terra Promessa
6a+
572
OS
20.11.2021
Nanuk
Terra Promessa
6a+
572
OS
19.11.2021
Polvere
Calvario
6b [6b+]
622
OS
19.11.2021
Karin
Calvario
6a+
572
OS
18.11.2021
Pota
Limaró
6a+
572
OS
18.11.2021
Sdiccalo
Limaró
6b
622
OS
18.11.2021
Fessurando
Limaró
5c
422
OS
17.11.2021
Chiedi A Beppo
Nago
6b
622
OS
17.11.2021
Ramba
Nago
6a
522
OS
09.10.2021
Spárky
Tisá - Hřebenové Věže
V [VI]
272
OS
09.10.2021
Čertovy Obrázky
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
572
OS
05.09.2021
Senkrechtstarter
Frankenjura
7+
672
OS
04.09.2021
Sechszylinder
Frankenjura
6+
472
OS
29.08.2021
Anet
Lom Kobyla
8- [7+/8-]
772
OS
19.08.2021
Ground Zero
Frankenjura
7+
672
OS
19.08.2021
Electric Lemonade
Frankenjura
7+/8-
722
OS
17.08.2021
Schnecke Von Links
Frankenjura
7
622
OS
17.08.2021
Montag Ruhetag
Frankenjura
6+
472
OS
16.08.2021
Gewußt Wie, Spart Energie
Frankenjura
8
822
OS
16.08.2021
Brathändel
Frankenjura
7-
572
OS
24.07.2021
Údolni Cesta
Ostrov
VI
322
OS
10.07.2021
Salerno
Lom Kobyla
7
622
OS
06.07.2021
Weißbär
Frankenjura
7
622
OS
06.06.2021
Podzimní Sen
Ostrov
VI
322
OS
06.06.2021
SZ Hrana
Ostrov
V
272
OS
05.06.2021
Parník Bláznů
Ostrov
VI
322
OS
05.06.2021
Zkamenělé Máslo
Ostrov
VIIa
372
OS
22.05.2021
Nýt Či Nebýt
Srbsko
7-
572
OS
22.05.2021
Divadýlko
Srbsko
7
622
OS
18.04.2021
Tarpan
Lom Kobyla
7
622
OS
18.04.2021
Kobylinec
Lom Kobyla
6+ [6+/7-]
472
OS
07.08.2020
Oběžná Dráha
Rájec - Rájecké Údolí
VIIb
422
OS
06.08.2020
Převažování Hůlek
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
372
OS
06.08.2020
Údolní Cesta
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
372
OS
05.08.2020
Údolní Cesta
Rájec - Rájecké Údolí
IV
222
OS
02.08.2020
An & Ea
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
372
OS
02.08.2020
Myslivecká Cesta
Rájec - Rájecké Údolí
VIIb
422
OS
19.07.2020
Aleiaio
Lom Kobyla
8-
772
OS
19.07.2020
Lezci Na Cestách
Lom Kobyla
6+
472
OS
26.04.2020
GT
Lom Kobyla
7
622
OS
17.04.2020
Foreplay
Lom Kobyla
6+/7-
522
OS
17.04.2020
Zničená Helma
Lom Kobyla
6-
372
OS
17.04.2020
UFO
Lom Kobyla
6+
472
OS
02.01.2020
Avaros Abramidos
Buggeru
7a
822
OS
02.01.2020
Sardigna
Buggeru
6c
722
OS
02.01.2020
Coro Meu
Buggeru
6b
622
OS
26.12.2019
Pungiglione
Alveare
7a
822
OS
26.12.2019
Polline
Alveare
6b+
672
OS
26.12.2019
Foxy Lady
Alveare
6b
622
OS
26.12.2019
Hakuna Matata
Arcadio
6c
722
OS
26.12.2019
V.B.
Arcadio
7a
822
OS
30.10.2019
13A
Lom Kobyla
8
822
OS
30.10.2019
Duální Svět
Lom Kobyla
7
622
OS
28.10.2019
Čínská Čítanka
Lom Kobyla
7-
572
OS
28.10.2019
Petrbokův Memoriál
Lom Kobyla
6+
472
OS
27.10.2019
Hexenriss
Frankenjura
7-
572
OS
26.10.2019
Ka Problem
Frankenjura
6+/7-
522
OS
26.10.2019
CU
Frankenjura
8-
772
OS
26.10.2019
Wurzelsepp
Frankenjura
6+
472
OS
20.10.2019
Hards Weckla
Frankenjura
7-
572
OS
20.10.2019
Gstelltenweg
Frankenjura
7+
672
OS
14.09.2019
Vier Gewinnt
Frankenjura
7
622
OS
29.08.2019
Petrklíč
Srbsko
7-
572
OS
17.08.2019
Straight Up
Frankenjura
7
622
OS
11.08.2019
Fettig
Frankenjura
8-
772
OS
09.08.2019
Husarenstreich
Frankenjura
6
422
OS
09.08.2019
Superfly
Frankenjura
7+
672
OS
08.08.2019
James
Frankenjura
7-
572
OS
05.08.2019
Bodum
Frankenjura
7+
672
OS
04.08.2019
Freundschaft
Frankenjura
7-
572
OS
04.08.2019
Zufall
Frankenjura
7
622
OS
04.08.2019
Gemeinsam
Frankenjura
7-
572
OS
27.07.2019
Damoklův Meč
Příhrazy
VIIIa
572
OS
23.07.2019
Medardovo Kápě
Srbsko
8-
772
OS
23.07.2019
Semifinále
Srbsko
7
622
OS
23.07.2019
Soft Porno
Srbsko
6+/7-
522
OS
11.07.2019
Dobré Časy
Přílepská Skála
7
622
OS
07.07.2019
Show Und Politik
Frankenjura
7
622
OS
07.07.2019
Mooshammer
Frankenjura
6+
472
OS
03.07.2019
Jan Tříska
Tetínské Skály
6+
472
OS
03.07.2019
Levák
Tetínské Skály
6+
472
OS
30.06.2019
Geisterjäger
Frankenjura
8-
772
OS
29.06.2019
Biomüsli
Frankenjura
7-
572
OS
23.06.2019
JZ Hrana
Ostrov
VI
322
OS
22.06.2019
Trio Doleva
Ostrov
VIIa
372
OS
22.06.2019
Žádný Turbo
Ostrov
VIIa
372
OS
22.06.2019
Hrana Narozenin
Ostrov
V
272
OS
16.06.2019
Weischroute
Frankenjura
6+
472
OS
16.06.2019
Schwarzwälder Kirsch
Frankenjura
7
622
OS
15.06.2019
Dancefloor
Frankenjura
8- [7+/8-]
772
OS
15.06.2019
Darkroom
Frankenjura
6+
472
OS
25.05.2019
Novembernebel
Frankenjura
7+
672
OS
15.04.2019
I Patati Su Megghiu Ra Canni
San Vito Lo Capo
6c
722
OS
15.04.2019
Vamos A Pilus
San Vito Lo Capo
6b
622
OS
14.04.2019
Ricotta Salata
San Vito Lo Capo
6a+
572
OS
10.04.2019
Training Segreto
Castelluzzo
6c+
772
OS
10.04.2019
Quanto Crucco Seil!
Castelluzzo
7a
822
OS
10.04.2019
Bolting In The Rain
Castelluzzo
6b
622
OS
08.04.2019
Per I Nostri Amici
San Vito Lo Capo
6b+
672
OS
07.04.2019
The Riddle
San Vito Lo Capo
7a
822
OS
07.04.2019
Forgefix
San Vito Lo Capo
6b
622
OS
05.04.2019
Lo Stagnone
San Vito Lo Capo
6a
522
OS
03.04.2019
Blutbad
San Vito Lo Capo
6c
722
OS
03.04.2019
Via Lucertola
San Vito Lo Capo
6b [5a]
622
OS
02.04.2019
Sweet Dreams Are Made Of This
Custonaci
6c
722
OS
18.08.2018
Netopýří Spára
Hrubá Skála
VI
322
OS
20.06.2018
Přímá Cesta Drsňáků
Pašinka
8-
772
OS
20.06.2018
Jižní Hrana
Pašinka
6+
472
OS
20.06.2018
Krajní Cesta
Pašinka
6
422
OS
20.06.2018
Šikmá Spára
Pašinka
5-
297
OS
09.06.2018
Direkce
Solvayovy Lomy
6
422
OS
09.06.2018
Brůžek
Solvayovy Lomy
6-
372
OS
09.06.2018
Orchestrion
Solvayovy Lomy
5+
347
OS
24.05.2018
Paramónia
Súľov
6 [6+]
422
OS
19.05.2018
Joonas
Tetínské Skály
8-
772
OS
19.05.2018
Robbery Bob
Tetínské Skály
6-
372
OS
19.05.2018
Bílá Sobota
Tetínské Skály
7+/8-
722
OS
06.05.2018
Chrastítková Stěna
Hrubá Skála
VI
322
OS
01.05.2018
Mravkolev
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
372
OS
26.10.2017
Prime Directive
Red River Gorge
5.11b
772
OS
25.10.2017
Enkidu
Red River Gorge
5.11c
822
OS
23.10.2017
Toker
Red River Gorge
5.11a
722
OS
20.10.2017
A Brief History Of Climb
Red River Gorge
5.10b [5.10c]
572
OS
20.10.2017
Murano
Red River Gorge
5.10c
622
OS
19.10.2017
One Side Makes You Taller
Red River Gorge
5.11a
722
OS
13.10.2017
Fire And Brimstone
Red River Gorge
5.10d
672
OS
30.09.2017
Pain Au Chocolat
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
422
OS
23.09.2017
The Fast And The Furious
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
23.09.2017
Kill Bill
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
17.09.2017
Pakito Chocolato
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
16.09.2017
Pojďte Dál
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
16.09.2017
Sedmé Nebe
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
20.08.2017
Lví Srdce
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
06.08.2017
Šavle
Suché Skály
VII [VIIb]
422
OS
30.07.2017
Šepot Trávy
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
422
OS
29.07.2017
Křížovkářka
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb [VIIa]
422
OS
29.07.2017
Pink Panter Junior
Labské Údolí - Pravý Břeh
VI
322
OS
29.07.2017
Růžový Panter Znovu Zasahuje
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
422
OS
29.07.2017
Sluha Kato
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
29.07.2017
Inspector Clouseau
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
29.07.2017
Francouzská Spojka
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
622
OS
01.07.2017
Študácká Dvojspára
Adršpach
III
147
OS
21.05.2017
Sportovní Nemehlo
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
21.05.2017
Ukolébavka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
21.05.2017
Sladce Spi
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
422
OS
20.05.2017
Südwestriss
Bielatal
V
272
OS
20.05.2017
Südwestweg
Bielatal
VI
322
OS
01.05.2017
Večerka
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
01.05.2017
O Kousek Vejš
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
30.04.2017
Sokolík
Ostrov
V [VI]
272
OS
30.04.2017
NTSKZ
Ostrov
VI
322
OS
31.08.2016
Žákovská Knížka
Prachov
VIIIa
572
OS
14.08.2016
Přes Netopýra
Ostrov
VIIa
372
OS
07.08.2016
Cesta Na Pokračování
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
422
OS
30.07.2016
Stará Cesta
Ostrov
III
147
OS
30.07.2016
Vzpomínka Na Teplo
Ostrov
VIIc
472
OS
30.07.2016
Stará Cesta
Ostrov
V
272
OS
30.07.2016
Hrana Starců
Ostrov
VI
322
OS
23.07.2016
Hypnotická Stěnka
Drábské Světničky
V
272
OS
23.07.2016
Anonymní Cesta
Drábské Světničky
VIIb
422
OS
10.07.2016
Studentenweg
Jungturm
8-
772
OS
06.07.2016
Hungerweg
Bärenbrunner Tal
6+
472
OS
19.06.2016
Vzdušná Cesta
Bezděčín
VIIIa
572
OS
18.06.2016
Sokolík
Stržový Vrch A Kopřivník
4
222
OS
12.06.2016
Jižní Cesta Přímo
Suché Skály
VIIc
472
OS
12.06.2016
Žabí Serenáda
Drábské Světničky
V
272
OS
05.06.2016
Velikonoční Hrátky
Bezděčín
VIIb
422
OS
04.06.2016
Motýlí Varianta Sokolí Stěny
Suché Skály
VI
322
OS
30.04.2016
Dolní Varianta 8 Kulí
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
422
OS
30.04.2016
Rakousko Uhersko Pravá Větev
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
24.12.2015
Relájate Primo
Arico Arriba
7a+
872
OS
24.12.2015
Peňa Del Lunes
Arico Arriba
6b
622
OS
22.12.2015
Follada A Medias
Canada Del Capricho
6a
522
OS
22.12.2015
Los Últimos Días Del Mesias
Canada Del Capricho
6a [6a+]
522
OS
21.12.2015
Autoexpansivo
Arico Abajo
6c
722
OS
21.12.2015
Al Huerto
Arico Abajo
6b
622
OS
21.12.2015
La Calbella Del Placer
Arico Abajo
6c [6b+]
722
OS
21.12.2015
El Escudo Del Guerrero
Arico Arriba
7a
822
OS
21.12.2015
El Enanito Impotente
Arico Arriba
6a
522
OS
21.12.2015
No Cepillo Mas
Arico Arriba
6a+
572
OS
21.12.2015
Wirito Santo
Arico Arriba
6c
722
OS
21.12.2015
Sick English
Arico Arriba
6a
522
OS
21.12.2015
Casca La Basca
Arico Arriba
6a+ [6a]
572
OS
21.12.2015
Corazón De Metal
Arico Arriba
6a
522
OS
20.12.2015
La Puta Del Bosque
Arico Arriba
6b+ [6b]
672
OS
20.12.2015
Peta De Kilo
Arico Arriba
6a
522
OS
20.12.2015
Km 11
Arico Arriba
6b
622
OS
20.12.2015
Honguitos Peligrosos
Arico Arriba
6b+
672
OS
11.12.2015
Cascarillas De Mantequilla
Tabares
6a
522
OS
21.11.2015
Jirs Prodigo
Margalef
6c
722
OS
21.11.2015
Erminano
Margalef
7a
822
OS
21.11.2015
Jugant Get
Margalef
6c
722
OS
18.11.2015
I Tú De Qui Ets, Xiquet?
Margalef
6a+
572
OS
17.11.2015
Parrilades
Margalef
6a
522
OS
17.11.2015
Churrasco
Margalef
6a
522
OS
17.11.2015
El Boqueron Vacilón
Margalef
6a+
572
OS
17.11.2015
Frente Boquerón
Margalef
6a+
572
OS
17.11.2015
Tabletón
Margalef
6b
622
OS
17.11.2015
Via Del Eco
Margalef
6a+
572
OS
15.11.2015
Morir De Pie
Margalef
6c
722
OS
15.11.2015
Aluminosis Deportiva
Margalef
6b+
672
OS
15.11.2015
Gatchetobrazos
Margalef
6b
622
OS
15.11.2015
Ajo Esport
Margalef
6a
522
OS
15.11.2015
Can - Can
Margalef
6a+
572
OS
14.11.2015
Pompermayer
Margalef
6b+
672
OS
14.11.2015
Rumbo Tarugo
Margalef
6a
522
OS
14.11.2015
Picus Pardus
Margalef
6a
522
OS
14.11.2015
Soc Roig
Margalef
6a
522
OS
14.11.2015
Lolita Pasión
Margalef
6a+
572
OS
01.01.2015
Kelebegin Rüyasi
Geyikbayiri
7+/8-
722
OS
01.01.2015
Akintiya Karsi Yüzmek
Geyikbayiri
7+/8-
722
OS
30.12.2014
Red Tank
Geyikbayiri
7
622
OS
30.12.2014
Dance With The Goats
Geyikbayiri
7+/8-
722
OS
29.12.2014
Tufanage
Geyikbayiri
7
622
OS
27.12.2014
Ay
Geyikbayiri
7
622
OS
27.12.2014
Taciz
Geyikbayiri
6+
472
OS
27.12.2014
Padisahlik Son
Geyikbayiri
8+ [8+/9-]
872
OS
26.12.2014
Maa Croob
Geyikbayiri
8
822
OS
26.12.2014
24m Chrono
Geyikbayiri
7
622
OS
26.12.2014
Alabalik L1
Geyikbayiri
7-
572
OS
26.12.2014
Chili Con Pillar
Geyikbayiri
8-
772
OS
24.12.2014
Nomad
Geyikbayiri
7-
572
OS
24.12.2014
Otolastik
Geyikbayiri
8
822
OS
24.12.2014
Keine Trane
Geyikbayiri
7
622
OS
24.12.2014
Ce N'Est Pas Possible
Geyikbayiri
7+
672
OS
23.12.2014
Sabatik Trip
Geyikbayiri
7-
572
OS
23.12.2014
Babouche Pasa
Geyikbayiri
7+/8- [7+]
722
OS
23.12.2014
Ya Sabir
Geyikbayiri
7-
572
OS
23.12.2014
Ipek Yolu
Geyikbayiri
7+/8-
722
OS
22.12.2014
Kötü
Geyikbayiri
6-
372
OS
22.12.2014
PH 43
Geyikbayiri
6+
472
OS
22.12.2014
Rainman
Geyikbayiri
6
422
OS
22.12.2014
Durak
Geyikbayiri
7+
672
OS
21.12.2014
Osterweiterung
Geyikbayiri
7+
672
OS
21.12.2014
Zauberflöte
Geyikbayiri
6+
472
OS
07.09.2014
Jihovýchodní Spára
Prachov
IV
222
OS
06.09.2014
Oblíbená
Teplické Skály
III
147
OS
06.09.2014
Údolní Stěna
Teplické Skály
VIIIa
572
OS
30.08.2014
Večernice
Ostaš
VIIa
372
OS
29.08.2014
Endoskop
Teplické Skály
VIIIb
622
OS
10.08.2014
Tajný Výlet
Panteon
VIIIa
572
OS
09.08.2014
Svatební Cesta
Hrubá Skála
VIIb
422
OS
09.08.2014
Pro Princezny
Hrubá Skála
IV
222
OS
02.08.2014
Pouťová Stěna
Rájec - Ostříží Stěny
VIIb
422
OS
02.08.2014
Údolní Cesta
Rájec - Ptačí Stěny
VIIb
422
OS
02.08.2014
Bobek Už Je Venku
Rájec - Ostříží Stěny
VIIb
422
OS
02.08.2014
Zlobivá Barborka
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
372
OS
02.08.2014
Patron Správců
Rájec - Rájecké Údolí
VIIb
422
OS
02.08.2014
Černý Seznam
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
372
OS
26.07.2014
Dušičková Hrana
Ostrov
V
272
OS
26.07.2014
Kouzlo Pohybu
Ostrov
VII
422
OS
26.07.2014
Východní Stěna
Ostrov
VIIa
372
OS
26.07.2014
Pilířová Cesta
Ostrov
V
272
OS
26.07.2014
Pokání
Ostrov
VIIa
372
OS
26.07.2014
Rudá Hrana
Ostrov
VIIb
422
OS
26.07.2014
Paprsek Naděje
Ostrov
VIIa
372
OS
05.07.2014
Reise Nach Indien
Frankenjura
8-
772
OS
05.07.2014
Falscher Hase
Frankenjura
7 [7+]
622
OS
14.06.2014
Anal Direkt
Koukolova Hora
7
622
OS
14.06.2014
Berounští Kryplíci
Koukolova Hora
7
622
OS
08.06.2014
Erfurt
Frankenjura
8- [8]
772
OS
08.06.2014
Opium Für´s Volk
Frankenjura
8 [8+]
822
OS
08.06.2014
Bullyparade
Frankenjura
8-
772
OS
07.06.2014
Oberpfälzer Kurven
Frankenjura
8-
772
OS
07.06.2014
Sandokan
Frankenjura
7-
572
OS
01.06.2014
Catching The Kettcar
Frankenjura
7-
572
OS
01.06.2014
Südriss
Frankenjura
5
322
OS
01.06.2014
3 X 8
Frankenjura
8-
772
OS
17.05.2014
Leichte Acht
Frankenjura
8
822
OS
09.05.2014
Homo-Grimpus-Lubéronus
Buoux
6b
622
OS
09.05.2014
Le Vieux Qui Lisait Des Romans
Buoux
6a
522
OS
08.05.2014
Songe Sucre
Buoux
7a
822
OS
07.05.2014
Prises Éléctriques
Buoux
6a+
572
OS
07.05.2014
Laissons Les Dire
Venasque
6a
522
OS
07.05.2014
Vole
Venasque
7b
922
OS
06.05.2014
Terapiraté
Venasque
7a
822
OS
06.05.2014
Play-List
Venasque
6b+
672
OS
06.05.2014
Petite Marie
Venasque
6c+
772
OS
05.05.2014
Allo? Colchita?
Venasque
6c
722
OS
03.05.2014
Echine
Orpierre
6a+
572
OS
02.05.2014
Poupoupidou Ou Le Chant Des Ét
Orpierre
6a+ [6c]
572
OS
02.05.2014
Golum
Orpierre
7a
822
OS
02.05.2014
Evitons D´Emportuner L´Étrangl
Orpierre
7a
822
OS
21.04.2014
Plattenweg (Efeusteig)
Frankenjura
7-
572
OS
21.04.2014
Nixalsverdruss
Frankenjura
8-
772
OS
19.04.2014
Südwand
Frankenjura
6-
372
OS
19.04.2014
Wand Der Abendrote
Frankenjura
6
422
OS
06.01.2014
Pianist
Geyikbayiri
6+
472
OS
06.01.2014
Gangsterbraut
Geyikbayiri
7+
672
OS
02.01.2014
Global Warming
Geyikbayiri
7
622
OS
01.01.2014
L´Empire Ottoman
Geyikbayiri
8+
872
OS
01.01.2014
Mevlana L1
Geyikbayiri
8-
772
OS
01.01.2014
Sem´s In Ruhu
Geyikbayiri
6+
472
OS
01.01.2014
Es Sahhaf
Geyikbayiri
7+/8-
722
OS
31.12.2013
Tiger Touches Sky
Geyikbayiri
7+/8-
722
OS
30.12.2013
Vanilla Sky
Geyikbayiri
8+
872
OS
30.12.2013
Renotoros
Geyikbayiri
7
622
OS
27.12.2013
Inquisition
Geyikbayiri
8-
772
OS
27.12.2013
Mezarlariniza Tükürücem
Geyikbayiri
8-
772
OS
27.12.2013
Via Slovakia
Geyikbayiri
8+/9-
922
OS
27.12.2013
Bonanza
Geyikbayiri
9-
972
OS
27.12.2013
Routenflucht
Geyikbayiri
7+
672
OS
26.12.2013
Beyaz Gelin
Geyikbayiri
7
622
OS
26.12.2013
Mountain Gay
Geyikbayiri
7-
572
OS
25.12.2013
Tuzdede
Geyikbayiri
7+/8-
722
OS
25.12.2013
Star Line
Geyikbayiri
6+
472
OS
24.12.2013
Ücüncü Göz
Olympos
8+
872
OS
24.12.2013
Kadir Kaya
Olympos
7+
672
OS
23.12.2013
Jübile
Olympos
7+
672
OS
23.12.2013
Black Hawk Down
Olympos
6b+
672
OS
23.12.2013
Prenses
Olympos
5+
347
OS
23.12.2013
Mihlama
Olympos
7
622
OS
23.12.2013
Mamba
Olympos
6+
472
OS
22.12.2013
Pelinkovac
Olympos
7-
572
OS
22.12.2013
Black Hole Sun
Olympos
7
622
OS
21.12.2013
Uzun Carsi
Kaputas
7+/8-
722
OS
21.12.2013
Kaputas
Kaputas
7+
672
OS
21.12.2013
Kasim
Kaputas
7+
672
OS
21.12.2013
F.E.M.E.N
Kaputas
6+
472
OS
20.12.2013
Band Of Brothers
Olympos
6+
472
OS
20.12.2013
First Kiss
Olympos
7+/8-
722
OS
20.12.2013
Sedergine L1
Olympos
6+
472
OS
20.12.2013
Istanbul Sendromu L1
Olympos
7
622
OS
19.12.2013
Orta Parmak
Olympos
8
822
OS
19.12.2013
Sani
Olympos
6+
472
OS
19.12.2013
Suti
Olympos
7-
572
OS
19.12.2013
Black Tanga
Olympos
7+
672
OS
04.10.2013
Dolphinger
Val D´Algone
7a+
872
OS
04.10.2013
Via Dei Talebani
Val D´Algone
6a+
572
OS
04.10.2013
Per Fottere Il Potere
Val D´Algone
6b
622
OS
04.10.2013
Batti Il Tuo Tempo
Val D´Algone
6a [6a+]
522
OS
03.10.2013
Simone
Val Lomasone
6c
722
OS
03.10.2013
Icaro
Val Lomasone
7a
822
OS
03.10.2013
Via Del Comitato
Val Lomasone
6a+
572
OS
02.10.2013
Maialino Fatato
Val Lomasone
6a+
572
OS
02.10.2013
Delta
Comano
6b+
672
OS
02.10.2013
Sfiga
Comano
6a+
572
OS
02.10.2013
Dritdreiciodi
Comano
6a
522
OS
01.10.2013
Patatina Fritta
Belvedere
6b
622
OS
01.10.2013
Spettacolo
Belvedere
6a
522
OS
01.10.2013
Piccola Chimera
Belvedere
5c
422
OS
28.09.2013
Intermezzo
Frankenjura
6+
472
OS
08.09.2013
Na Zdravi
Frankenjura
6
422
OS
08.09.2013
Ostermarsch
Frankenjura
7
622
OS
31.08.2013
Frauenbewegung
Frankenjura
8 [8/8+]
822
OS
04.08.2013
Volles Programm
Kaitersberg
7
622
OS
20.07.2013
Rechtsdrehende Joghurtkulturen
Kaitersberg
7- [7-/7]
572
OS
07.07.2013
Růžové Brýle
Tisá - Malé Stěny
VI
322
OS
07.07.2013
Slunná
Tisá - Malé Stěny
VI
322
OS
07.07.2013
Boží Hod
Tisá - Malé Stěny
VII
422
OS
06.07.2013
Lamento
Bielatal
VIIb
422
OS
06.07.2013
Westkante
Bielatal
VI
322
OS
16.06.2013
Pepíkova Cesta
Ostrov
VII [VIIb]
422
OS
18.05.2013
Alter Weg
Frankenjura
7/7+
647
OS
05.05.2013
Gipsy CZ
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc [VIIb]
472
OS
05.05.2013
Direct Soft Movers
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
572
OS
04.05.2013
Plavecký Mariáš
Velká
5+
347
OS
04.05.2013
Jen Pro Bílé
Velká
7
622
OS
04.05.2013
Cesta Úplňku
Velká
5+
347
OS
21.04.2013
Iştar
Kaynaklar
7+/8-
722
OS
21.04.2013
Komodo
Kaynaklar
7+
672
OS
21.04.2013
Mamiçka
Kaynaklar
6-
372
OS
18.04.2013
Tender Turtles
Dalyan
6+
472
OS
14.04.2013
Girgir
Kaynaklar
6
422
OS
14.04.2013
Hüdaverdi
Kaynaklar
7
622
OS
13.04.2013
Müzisyenler Derneği
Kaynaklar
7
622
OS
13.04.2013
Firat
Kaynaklar
6+
472
OS
02.04.2013
L'Unicorno
Massone
6a
522
OS
02.04.2013
Ektoplasma
Massone
6b
622
OS
02.04.2013
Over Booking
Massone
6a
522
OS
01.04.2013
Dog Fisch
Belvedere
6a
522
OS
01.04.2013
Via Del Biscotto
Belvedere
6a+
572
OS
01.04.2013
Renato Butta La Pasta
Belvedere
6b+
672
OS
28.12.2012
Kekik
Geyikbayiri
6+
472
OS
27.12.2012
Ramin
Geyikbayiri
7+
672
OS
27.12.2012
Alaaddin'in Lambası
Geyikbayiri
6-
372
OS
24.12.2012
Dedikodu
Geyikbayiri
7
622
OS
24.12.2012
Nagelstudio Stereo L1
Geyikbayiri
8-
772
OS
22.12.2012
Big Things
Geyikbayiri
7-
572
OS
21.12.2012
Sheep In The Keep L1+L2
Geyikbayiri
7
622
OS
21.12.2012
Sheep Direct
Geyikbayiri
8
822
OS
21.12.2012
Halva
Geyikbayiri
7+
672
OS
20.12.2012
Freedom Is A Battle L1
Geyikbayiri
8
822
OS
19.12.2012
Maja L1
Geyikbayiri
7
622
OS
19.12.2012
Kaktüs
Geyikbayiri
7-
572
OS
19.12.2012
Lost In Time
Geyikbayiri
6-
372
OS
17.12.2012
Mogli
Geyikbayiri
7-
572
OS
15.12.2012
Julia & Romeo
Geyikbayiri
7-
572
OS
15.12.2012
Alex Köhler Memorial
Geyikbayiri
6
422
OS
13.12.2012
Klakson
Geyikbayiri
7+
672
OS
13.12.2012
Dude
Geyikbayiri
7-
572
OS
12.12.2012
Adka Özlem
Geyikbayiri
7+
672
OS
12.12.2012
Overdose
Geyikbayiri
6+
472
OS
12.12.2012
Micha
Geyikbayiri
6+
472
OS
12.12.2012
Tak Tak Çoban
Geyikbayiri
6
422
OS
20.10.2012
Východní Cesta
Suché Skály
V
272
OS
06.10.2012
Buenos Dias
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa [VIIIc]
572
OS
06.10.2012
Postavení Mimo Hru
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc [VIIb]
472
OS
29.09.2012
Alabastrový Koutek
Suché Skály
VI
322
OS
29.09.2012
Alabastrová Stěna
Suché Skály
VIIa
372
OS
26.09.2012
Hlavu Na Špalek
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb [VIIIa]
622
OS
16.09.2012
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
16.09.2012
Čaj O Páté
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
16.09.2012
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
322
OS
16.09.2012
Cesta Na Chobot
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
16.09.2012
Zelený Zázrak
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
15.09.2012
Středem Stěny
Ostrov
VII
422
OS
15.09.2012
Větrný Balet
Ostrov
VII
422
OS
15.09.2012
Marta
Ostrov
VIIb
422
OS
15.09.2012
Rudolfka
Ostrov
VII
422
OS
15.09.2012
Relaxace
Ostrov
VI
322
OS
09.09.2012
Heuréka
Tisá - Velké Stěny
VIIIa
572
OS
09.09.2012
Severní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
09.09.2012
Eliášova Jízda
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
26.08.2012
Pilíř Pro Mžouru
Ostrov
VIIb
422
OS
26.08.2012
Berlení
Ostrov
VIIb
422
OS
26.08.2012
Údolní Cesta
Ostrov
VI
322
OS
12.08.2012
Bouře Nad Hostincem
Ostrov
V
272
OS
12.08.2012
Zlatá Střední Cesta
Ostrov
VI
322
OS
12.08.2012
Sokolík
Ostrov
VI
322
OS
21.07.2012
Hlavu Vzhůru
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
21.07.2012
Znouzecnost
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
14.07.2012
Demian
Frankenjura
7
622
OS
07.05.2012
Cesta Železného Oře
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
07.05.2012
Suchý Výkon
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
05.05.2012
Jihozápadní Stěna
Příhrazy
VI
322
OS
05.05.2012
Údolní Cesta
Příhrazy
V
272
OS
01.05.2012
Wetterweg
Schmilka
VIIb
422
OS
29.04.2012
Ostkante
Affensteine
V
272
OS
29.04.2012
Alter Weg
Affensteine
IV
222
OS
29.04.2012
Südweg
Schmilka
VIIa
372
OS
29.04.2012
Juliweg
Schmilka
V
272
OS
28.04.2012
Westkante
Schmilka
VI
322
OS
28.04.2012
Gnaßweg
Schmilka
V
272
OS
28.04.2012
Südwand
Schmilka
VIIIa [VIIIb]
572
OS
13.04.2012
Carton Jaune
Buoux
6a+
572
OS
13.04.2012
Alambic, Sortie Sud
Buoux
6b
622
OS
09.04.2012
Zéphir
Buoux
6a+
572
OS
08.04.2012
Nomades
Buoux
5c
422
OS
24.03.2012
Südkante
Bielatal
IV
222
OS
24.03.2012
Talkante
Bielatal
VIIIa [VIIc]
572
OS
24.03.2012
Alter Talweg
Bielatal
IV
222
OS
24.03.2012
Neuer Talweg
Bielatal
V
272
OS
18.03.2012
Severní Traverz
Suché Skály
V
272
OS
19.11.2011
Paccoman
La Gola
6a
522
OS
17.11.2011
Profonditá Di Campo
La Panoramica
7a
822
OS
30.10.2011
Lupperman
La Gola
6a
522
OS
30.10.2011
Cellular-dog
La Gola
6b
622
OS
30.10.2011
Arcadioland
La Gola
6a+
572
OS
29.10.2011
People Walk
Ronzo
6a+
572
OS
28.10.2011
Gerico
Nago
6a
522
OS
23.10.2011
Frontalangriff
Bielatal
VIIIa [VIIc]
572
OS
23.10.2011
Joint Venture
Bielatal
VIIb
422
OS
16.10.2011
Bod Varu
Tisá - Malé Stěny
VIIIc
672
OS
16.10.2011
Klanění Králů
Tisá - Malé Stěny
VIIIb [VIIc]
622
OS
16.10.2011
Palermo
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
572
OS
16.10.2011
Všechno Bude
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
372
OS
15.10.2011
Dárek Rekreantům
Tisá - Velké Stěny
VI
322
OS
02.10.2011
Lengáčova Stěna
Hrubá Skála
VIIb
422
OS
02.10.2011
Májová Cesta
Hrubá Skála
VIIb
422
OS
01.10.2011
Hlavolam
Hrubá Skála
VII
422
OS
01.10.2011
Údolní Cesta
Hrubá Skála
VIIb
422
OS
29.09.2011
Erika
Bielatal
VIIb
422
OS
28.09.2011
Idee
Bielatal
VIIa
372
OS
28.09.2011
Grossfamilie
Bielatal
VIIa
372
OS
28.09.2011
Juniweg
Bielatal
VIIa
372
OS
28.09.2011
Westkante
Bielatal
VIIa [VI]
372
OS
24.09.2011
Schuckova Cesta
Hrubá Skála
V
272
OS
21.08.2011
Neuer Ostweg
Rathen
VIIa
372
OS
21.08.2011
Abkürzung
Rathen
VIIc
472
OS
21.08.2011
Das Große Krabbeln
Rathen
VIIIa
572
OS
21.08.2011
Südwand
Rathen
V
272
OS
20.08.2011
Půlnoční Návštěva
Ostrov
VII
422
OS
20.08.2011
Co Čtete Princi
Ostrov
VII
422
OS
20.08.2011
Údolní Stěna Orlice
Ostrov
VIIc
472
OS
20.08.2011
Sokolík
Ostrov
VI
322
OS
20.08.2011
Zkouřenky
Ostrov
VI
322
OS
13.08.2011
Kristova Léta
Svatý Jan
6
422
OS
13.08.2011
Varianta Mochomůrkova
Svatý Jan
6
422
OS
07.08.2011
Pravý Pilíř
Bořeň
5+
347
OS
16.07.2011
Líbivá Hrana
Ostrov
VI [VIIa]
322
OS
16.07.2011
Fagot
Ostrov
VIIa [VIIb]
372
OS
16.07.2011
Cesta Pro Moly
Ostrov
VIIa
372
OS
16.07.2011
Dny Se Krátí
Ostrov
V
272
OS
10.07.2011
Jižní Cesta
Tisá - Velké Stěny
VI
322
OS
10.07.2011
Západní Hrana
Tisá - Velké Stěny
VI
322
OS
10.07.2011
Kýsova
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
09.07.2011
Časně Z Rána
Ostrov
VIIa
372
OS
09.07.2011
Klavír
Ostrov
VIIa
372
OS
09.07.2011
Údolní Cesta
Ostrov
VI
322
OS
09.07.2011
Rána Z Milosti
Ostrov
VIIa
372
OS
09.07.2011
Údolní Cesta
Ostrov
VIIb
422
OS
09.07.2011
Kartoví Muži
Ostrov
V
272
OS
04.07.2011
Alter Knabe
Frankenjura
7
622
OS
04.07.2011
Steig Nicht Aus
Frankenjura
7-/7
597
OS
02.07.2011
Linker Kaminpfeiler (R 3a)
Frankenjura
6
422
OS
02.07.2011
Nordwand
Frankenjura
5 [5+]
322
OS
02.07.2011
Riss
Frankenjura
7 [7-]
622
OS
02.07.2011
Woodcocks In Time
Frankenjura
7+
672
OS
26.06.2011
Schwebebahn
Frankenjura
8
822
OS
25.06.2011
Knupper Gedenkweg
Frankenjura
7
622
OS
19.06.2011
?
Frankenjura
7 [7+/8-]
622
OS
19.06.2011
Moralapostel
Frankenjura
7-
572
OS
19.06.2011
Gummitwist Mit Dem Antichrist
Frankenjura
7-
572
OS
18.06.2011
Normalweg
Frankenjura
6
422
OS
18.06.2011
Warm Up
Frankenjura
7- [6+]
572
OS
18.06.2011
Keine Ahnung
Frankenjura
7-
572
OS
11.06.2011
Gotické Okno
Radošovice
7-
572
OS
11.06.2011
Diretka
Radošovice
7
622
OS
29.05.2011
Freund Muselmann
Frankenjura
7
622
OS
28.05.2011
Herbstzauber
Frankenjura
7
622
OS
22.05.2011
Galderone
Kaitersberg
7
622
OS
22.05.2011
Henkel Trocken
Kaitersberg
7-
572
OS
22.05.2011
Neue Westwand
Kaitersberg
6-
372
OS
08.05.2011
Plzeňka
Skály U Mšena
VI
322
OS
08.05.2011
Vzdušný Pirát
Skály U Mšena
VII
422
OS
29.04.2011
Un Soir Sous Me
Gorges Du Tarn
6c
722
OS
28.04.2011
Oú Ca Nous Ca Va
Gorges Du Tarn
6b
622
OS
27.04.2011
Nulle Par Ailleurs
Gorges Du Tarn
6a
522
OS
27.04.2011
El Fuego De La Muerte
Gorges Du Tarn
7a
822
OS
27.04.2011
6eme Sens
Gorges Du Tarn
6b
622
OS
27.04.2011
33 Import
Gorges Du Tarn
6b
622
OS
25.04.2011
Cafouillage Pulsatile
Gorges Du Tarn
6c+
772
OS
25.04.2011
Foire Du Tróne
Gorges Du Tarn
6c
722
OS
23.04.2011
Androgyne
Pont De Roide
6a+
572
OS
17.04.2011
Erinnerungsweg
Frankenjura
7+
672
OS
16.04.2011
Tigerauge
Frankenjura
7
622
OS
10.04.2011
Železná Plotna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
272
OS
10.04.2011
Před Deštěm
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
10.04.2011
Rozdíl Obtížností
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
10.04.2011
Tajná Zpráva
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
10.04.2011
Rákoska
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
10.04.2011
Řešeto
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
322
OS
09.04.2011
Údolní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
V
272
OS
09.04.2011
Světlonoš
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
322
OS
09.04.2011
Jižní Stěna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
272
OS
09.04.2011
Mig 21
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
09.04.2011
Hospoda U Ranního Slunce
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
322
OS
09.04.2011
Po Dešti Se Vyjasní
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
372
OS
09.04.2011
Údolní Stěna
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
422
OS
09.04.2011
Peníze Na Ruku
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
322
OS
09.04.2011
Jihozápadní Cesta
Tisá - Velké Stěny
VI [V]
322
OS
03.04.2011
Letní Mrazy
Ostrov
VI
322
OS
02.04.2011
Normální Cesta
Suché Skály
V
272
OS
16.01.2011
Černým Pásem
Srbsko
6+
472
OS
16.01.2011
Plotnou
Srbsko
6
422
OS
29.12.2010
Kaktus
El Chorro
6a
522
OS
29.12.2010
Cuatro Elefantes
El Chorro
5 [5b]
322
OS
28.12.2010
Punk Street
El Chorro
7a
822
OS
28.12.2010
Heat Exchange
El Chorro
6c+
772
OS
27.12.2010
???
El Chorro
6b
622
OS
26.12.2010
Baran
El Chorro
6b
622
OS
24.12.2010
No Está Acabada
El Chorro
6b+
672
OS
23.12.2010
La Chica Pelirroja
El Chorro
6a
522
OS
20.12.2010
Baron Rojo
El Chorro
6b+
672
OS
20.12.2010
Keeshasun
El Chorro
6b+
672
OS
17.12.2010
El Orejazo
El Chorro
7a
822
OS
16.12.2010
Que Leche Que Tengo L1
El Chorro
6b [6b+]
622
OS
16.12.2010
Irmchen 6b
El Chorro
6a [6a+]
522
OS
16.12.2010
Cono Paco
El Chorro
7a
822
OS
16.12.2010
Prepotencia
El Chorro
6a
522
OS
15.12.2010
El Virgo De Vicentela
El Chorro
6b+
672
OS
15.12.2010
Zulú Exprés
El Chorro
6a+
572
OS
15.12.2010
Big Fun
El Chorro
6b [6a+]
622
OS
15.12.2010
Luna
El Chorro
6a
522
OS
14.12.2010
Bueno, Bonito Y Barato
El Chorro
6c+
772
OS
14.12.2010
Trio De Chapas
El Chorro
6b
622
OS
14.12.2010
Guerrera
El Chorro
6a+
572
OS
14.12.2010
Clandestina
El Chorro
6a [6a+]
522
OS
14.12.2010
Crisis De Identidad
El Chorro
6a+
572
OS
13.12.2010
El Vuelo De Los Peluos
El Chorro
6a+
572
OS
06.11.2010
Pramen Života
Kácov
5
322
OS
30.10.2010
Vale
Noriglio
6b
622
OS
30.10.2010
Wil Coyote
Noriglio
6a+
572
OS
28.10.2010
Il Poeta E Il Contadino
Crosano
6b
622
OS
28.10.2010
Pilastrino
Crosano
6c+
772
OS
28.10.2010
Labirint
Crosano
6b
622
OS
23.10.2010
Mosiak
Frankenjura
7
622
OS
10.10.2010
Pavillonkante
Frankenjura
7-
572
OS
10.10.2010
Kleiner Wurm
Frankenjura
7
622
OS
10.10.2010
Nicht Ohne Meine Bürste
Frankenjura
7-
572
OS
09.10.2010
Schlingenweg
Frankenjura
6+
472
OS
09.10.2010
Nordwestwand - Variante
Frankenjura
7
622
OS
12.09.2010
Albrecht-Wolf-Jordan Gedenkweg
Frankenjura
6+
472
OS
12.09.2010
Seifertriß
Frankenjura
6+
472
OS
11.09.2010
Bauchtanz
Frankenjura
6
422
OS
11.09.2010
Direkte Weiße Wand
Frankenjura
7-
572
OS
11.09.2010
Boulder
Frankenjura
7-
572
OS
29.08.2010
Laufer Weg
Frankenjura
7+
672
OS
29.08.2010
Teufelsriß
Frankenjura
6
422
OS
29.08.2010
Fliegender Aachener
Frankenjura
6+
472
OS
28.08.2010
Zur Schönen Aussicht
Frankenjura
7+
672
OS
01.08.2010
Waldrausch
Frankenjura
7
622
OS
01.08.2010
Pickel Im Nacken
Frankenjura
8-
772
OS
01.08.2010
Sad Lisa
Frankenjura
6
422
OS
31.07.2010
Kauperkante
Frankenjura
6+/7-
522
OS
31.07.2010
Neuer Pfeilerweg
Frankenjura
6-
372
OS
31.07.2010
Streiflicht
Frankenjura
7-
572
OS
25.07.2010
Hafer-Nuss-Führe
Frankenjura
6+
472
OS
25.07.2010
Rocky´s Keksfabrik
Frankenjura
7+ [8]
672
OS
25.07.2010
Gemeinschaftsweg
Frankenjura
6
422
OS
25.07.2010
Bärway To Heaven
Frankenjura
7+ [7+/8-]
672
OS
24.07.2010
Sommerurlaub
Frankenjura
5-
297
OS
24.07.2010
Reinhard Karl Ged. W. Variante
Frankenjura
6-
372
OS
24.07.2010
Gorecki
Frankenjura
6+
472
OS
24.07.2010
Reinhard Karl Gedenkweg
Frankenjura
5+
347
OS
24.07.2010
In Liebe Für Gundi
Frankenjura
7-
572
OS
24.07.2010
Jipp Allett
Frankenjura
8 [8+]
822
OS
24.07.2010
Brothers In Arms
Frankenjura
8
822
OS
24.07.2010
John Lennon
Frankenjura
8-
772
OS
21.07.2010
Anatomie
Panteon
VIIIb
622
OS
10.07.2010
Flash Sport
Zillertal
6b+/6c
697
OS
09.07.2010
Equilibrio
Zillertal
6a
522
OS
08.07.2010
Plattl
Zillertal
5a
322
OS
08.07.2010
Tomahawk
Zillertal
5a
322
OS
05.07.2010
Nachtwächer
Zillertal
6a
522
OS
05.07.2010
Plattenkante
Zillertal
6a
522
OS
04.07.2010
Lego
Zillertal
4c
272
OS
04.07.2010
Nuni
Zillertal
5b
372
OS
20.06.2010
Jezeďácká - Varianta
Ostaš
VIIc
472
OS
08.06.2010
E 55
Panteon
VIIb
422
OS
06.06.2010
Po Práci Legraci
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
05.06.2010
Pexesiáda
Labské Údolí - Levý Břeh
VII [VIIb]
422
OS
05.06.2010
Míšofiš
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
422
OS
05.06.2010
Nová Vlna
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa
372
OS
29.05.2010
Tělocvična
Panteon
VIIIb
622
OS
29.05.2010
Květinová Stěna
Panteon
VIIb
422
OS
22.05.2010
Úklidová Četa
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
422
OS
17.04.2010
Schöne Absicht
Frankenjura
7
622
OS
17.04.2010
Schöne Sabrina
Frankenjura
7
622
OS
17.04.2010
Schöne Platte
Frankenjura
8-
772
OS
05.04.2010
La Concubine De L´Hemoglobine
Seynes
6b+
672
OS
03.04.2010
Chauffe Qui Peut
Seynes
6b+
672
OS
20.03.2010
Ruleta
Roviště
5
322
OS
28.02.2010
Freddolone
Sisyphos
6b+
672
OS
01.01.2010
Yilan
Geyikbayiri
7-
572
OS
01.01.2010
Camelita
Geyikbayiri
8
822
OS
31.12.2009
Demavend
Geyikbayiri
7+ [7+/8-]
672
OS
31.12.2009
King Crimson
Geyikbayiri
6+
472
OS
30.12.2009
Lu
Geyikbayiri
7 [7+]
622
OS
29.12.2009
Pembe Hayaller
Geyikbayiri
7-
572
OS
27.12.2009
Dumlupinar
Geyikbayiri
7-
572
OS
27.12.2009
Bartabas
Geyikbayiri
8
822
OS
26.12.2009
Souvenir Malgache
Geyikbayiri
6+
472
OS
26.12.2009
Sairlerin Sultani
Geyikbayiri
8+
872
OS
26.12.2009
Halifenin Yerindeki Halife
Geyikbayiri
8 [8+]
822
OS
25.12.2009
Sun Express
Geyikbayiri
8
822
OS
25.12.2009
Mission To Mars L1
Geyikbayiri
8-
772
OS
25.12.2009
Session Of Happiness L1
Geyikbayiri
7-
572
OS
23.12.2009
Mum Isiginda Yemek Sol
Geyikbayiri
7+
672
OS
23.12.2009
Ashman
Geyikbayiri
7+
672
OS
23.12.2009
Bizon
Geyikbayiri
7- [7+]
572
OS
22.12.2009
Totem
Geyikbayiri
6
422
OS
22.12.2009
Schachmatt
Geyikbayiri
6a [7+]
522
OS
22.12.2009
Totos
Geyikbayiri
7
622
OS
21.12.2009
Nirvana
Geyikbayiri
7-
572
OS
21.12.2009
Muhtar
Geyikbayiri
6-
372
OS
21.12.2009
Cosmic Girl
Geyikbayiri
5
322
OS
21.12.2009
Imagination L1
Geyikbayiri
7
622
OS
21.12.2009
Süt Cocugu
Geyikbayiri
6
422
OS
20.12.2009
Pathfinder L1
Geyikbayiri
7-
572
OS
20.12.2009
Pianohands
Geyikbayiri
6
422
OS
15.11.2009
Esposimetro
La Panoramica
6a+
572
OS
14.11.2009
Zappata
La Gola
6c+
772
OS
28.10.2009
Esuli Lontani
Nago
7a
822
OS
27.10.2009
Coda Di Porco
Nago
6b
622
OS
27.10.2009
Lupo Alberto
Nago
6c+ [7a+]
772
OS
25.10.2009
Yard Bird
Ceredo
6b
622
OS
25.10.2009
Rose Di Bosco
Ceredo
6b
622
OS
24.10.2009
Polska
Ceredo
6b
622
OS
24.10.2009
Mangiafuoco
Ceredo
6b
622
OS
24.10.2009
Lo Gnomo Di Saffres
Ceredo
6a
522
OS
24.10.2009
Sindrome Veronese
Ceredo
6b+
672
OS
28.09.2009
Stará Cesta
Ostrov
IV
222
OS
28.09.2009
Opičí Ráj
Ostrov
VIIb
422
OS
28.09.2009
Narozeniny
Ostrov
VII
422
OS
28.09.2009
Varianta Šperháček
Ostrov
VIIb
422
OS
28.09.2009
Přes Panty
Ostrov
VIIa [VIIb]
372
OS
27.09.2009
Do Naha
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
472
OS
27.09.2009
Fotbalové Klání
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
27.09.2009
Kinder Garden
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
27.09.2009
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
27.09.2009
Talisman Odvahy
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
26.09.2009
Pro Adama
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
422
OS
26.09.2009
Jižní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
26.09.2009
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
26.09.2009
Manželská Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
26.09.2009
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
26.09.2009
Tschunkova Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
372
OS
25.09.2009
Po Třech Sudech
Tisá - Malé Stěny
VI
322
OS
25.09.2009
R.U.R.
Tisá - Malé Stěny
VIIb
422
OS
20.09.2009
Cesta Jürgena Cruse
Tisá - Velké Stěny
VIIb
422
OS
20.09.2009
Večerníček
Tisá - Velké Stěny
VIIc
472
OS
20.09.2009
Jitřenka
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
20.09.2009
Cesta Smíchu
Tisá - Velké Stěny
VIIa
372
OS
19.09.2009
Světlo Mého Života
Ostrov
VIIc
472
OS
19.09.2009
Příbramská Cesta
Ostrov
VI
322
OS
19.09.2009
Sluneční Stěna
Ostrov
IV
222
OS
19.09.2009
Sousedská Hrana
Ostrov
V
272
OS
18.09.2009
Jihozápadní Hrana
Tisá - Věže Za Cestou
VIIa [VII]
372
OS
06.09.2009
Cesta Brouků
Ostaš
VIIb
422
OS
29.08.2009
Bílá Vdova
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
23.08.2009
Schwarzer Streifen
Frankenjura
7-
572
OS
23.08.2009
Abendstimmung
Frankenjura
7-
572
OS
23.08.2009
Gilgamesch
Frankenjura
8
822
OS
22.08.2009
Emporkamin
Frankenjura
6-
372
OS
22.08.2009
Jericho
Frankenjura
7-
572
OS
22.08.2009
Sachzwang
Frankenjura
6+
472
OS
22.08.2009
Südwestwand (Direkte Westwand)
Frankenjura
6+
472
OS
08.08.2009
Never Stop Exploring
Frankenjura
7-
572
OS
02.08.2009
Steinschlender
Frankenjura
8+
872
OS
01.08.2009
Luftige Wand
Frankenjura
7+
672
OS
25.07.2009
Station 52
Frankenjura
7
622
OS
11.07.2009
ATC (Air Traffic Control)
Frankenjura
8
822
OS
11.07.2009
I Hired A Contract Driller
Frankenjura
8
822
OS
27.06.2009
Sysiphos
Frankenjura
8-
772
OS
06.06.2009
Dompteur
Frankenjura
7+
672
OS
24.05.2009
Amore Mio
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
23.05.2009
Telegraph Road
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
472
OS
03.05.2009
Podzimní Koncert
Ostrov
VIIb
422
OS
03.05.2009
Piskořova Cesta
Ostrov
V
272
OS
01.05.2009
Přímá Cesta
Ostrov
VIIa
372
OS
01.05.2009
Západní Stěna
Ostrov
VIIa
372
OS
25.04.2009
Defekt
Prachov
VII [VIIb]
422
OS
08.04.2009
Tombe Du Ciel
Peillon
6b
622
OS
08.04.2009
The Righteous Path
Peillon
6b+
672
OS
08.04.2009
La Paille En Queue
Peillon
7a
822
OS
07.04.2009
Jacky Barre Team
Peillon
6b
622
OS
06.04.2009
Tout De Meme
Peillon
6b [6b+]
622
OS
06.04.2009
Wood Pecker
Peillon
6b
622
OS
04.04.2009
Variante Depart Coralie
La Turbie
6b
622
OS
04.04.2009
Carte Postale
La Turbie
6b
622
OS
28.10.2008
Kabul
Massone
6b
622
OS
26.10.2008
Aladin
Massone
7a
822
OS
26.10.2008
Gino E La Sfiga
Massone
6b+
672
OS
19.10.2008
Gundis Wunsch
Frankenjura
7+ [8-]
672
OS
18.10.2008
Tales Of Mystery And Imaginati
Frankenjura
7 [7/7+]
622
OS
12.10.2008
Krajina Snů
Roviště
7+/8- [7+]
722
OS
04.10.2008
Ejakulation
Frankenjura
8
822
OS
28.09.2008
Zdenčina
Polínko
6
422
OS
07.09.2008
Dein Ist Mein Ganzes Herz
Frankenjura
7+
672
OS
07.09.2008
Kleine Menschen Brauchen Mehr
Frankenjura
7
622
OS
30.08.2008
Hintertür
Frankenjura
7-
572
OS
30.08.2008
Bienenstich
Frankenjura
6+
472
OS
23.08.2008
Dobytí Severního Pólu
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
23.08.2008
Zlaté Listí
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
572
OS
23.08.2008
Dočasné Zrychlení
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
472
OS
03.08.2008
Přátelská
Vlčtejn
6-
372
OS
01.08.2008
Vykropená Hlava
Vlčtejn
5+
347
OS
12.07.2008
Boulderwandl
Frankenjura
5+
347
OS
29.06.2008
Střední Jížní Cesta
Prachov
V
272
OS
29.06.2008
Východní Spára
Prachov
V
272
OS
15.06.2008
Západní Cesta
Prachov
VII
422
OS
14.06.2008
Severní Levá Cesta
Prachov
VII
422
OS
14.06.2008
Jižní Cesta
Prachov
IV
222
OS
24.05.2008
Sportflieger
Frankenjura
7
622
OS
30.03.2008
Lucie V Noci Nepije
Roviště
5
322
OS
29.03.2008
Diplomka
Polínko
8-
772
OS
16.03.2008
Aus Die Maus
Frankenjura
6+
472
OS
16.03.2008
Sauwetter
Frankenjura
7- [7]
572
OS
23.02.2008
Mit Oder Ohne?
Frankenjura
7-
572
OS
23.02.2008
Clarence
Frankenjura
6+
472
OS
23.02.2008
Mugamba
Frankenjura
7-
572
OS
10.02.2008
Varianta Procitnutí
Zvírotice
7-
572
OS
09.02.2008
Dávný Touhy
Roviště
6
422
OS
09.02.2008
Tětiva
Roviště
7
622
OS
26.01.2008
Zelenej List
Roviště
6+
472
OS
18.10.2007
Návrat
Panteon
VIIIa
572
OS
21.07.2007
Zahájení Hry
Anglický Parčík
VIIa
372
OS
21.07.2007
Atomové Bidlo
Anglický Parčík
VIIa
372
OS
06.07.2007
Alenka L. T.
Osp
6b+
672
OS
30.06.2007
Vertigo
Frankenjura
7
622
OS
29.06.2007
Kulatý Vobdélníky
Roviště
7+
672
OS
30.04.2007
Bushtrommel
Frankenjura
7
622
OS
30.04.2007
Big Mac
Frankenjura
7+/8-
722
OS
09.05.2024
Fly Down
Falesia Dimenticata
7a
706
PP
2
08.05.2024
Diaframma
Cavedine
6c+/7a
681
PP
2
04.01.2024
Cot Kereste
Geyikbayiri
8+
750
PP
3
03.01.2024
Gossip
Geyikbayiri
8+
750
PP
?+2
31.12.2023
Semazen
Geyikbayiri
8-
650
PP
30.12.2023
Çerofob
Geyikbayiri
8
706
PP
2
27.12.2023
Elif
Geyikbayiri
8
700
PP
?+2
01.10.2023
Manche Mögens's Heiss
Frankenjura
8
706
PP
2
28.09.2023
Supertrump
Finale Ampola
7a
706
PP
2
22.07.2023
Waldmannspitze Gedenkweg
Frankenjura
8
706
PP
2
27.05.2023
Igym
Tetínské Skály
8+/9-
800
PP
18.03.2023
Purple Rain
Red Point Wall
7a
706
PP
2
04.06.2022
Brennessel-Platte
Frankenjura
8
700
PP
03.06.2022
Chalking Heads
Frankenjura
8
700
PP
02.06.2022
Schnapperle
Frankenjura
8+ [8+/9-]
750
PP
3
20.11.2021
Kaktus
Terra Promessa
6b
506
PP
2
19.11.2021
A Bad Day With La Sciolta
Calvario
7a
706
PP
2
02.10.2021
Karneval Trpaslíků
Ostrov
VIIc
350
PP
16.08.2021
Wiedersehen Macht Freude
Frankenjura
8+
756
PP
2
29.07.2021
Rub
Lom Kobyla
8+
750
PP
3
18.07.2021
Ráno V Conegliano
Srbsko
8
706
PP
2
10.07.2021
Ocún
Lom Kobyla
8
700
PP
06.07.2021
Verlassen Des Weges Verboten
Frankenjura
8- [8/8+]
656
PP
2
01.05.2020
Eiger
Lom Kobyla
8+
756
PP
2
17.04.2020
Angloarab
Lom Kobyla
8/8+
731
PP
2
30.10.2019
Fake Blond
Lom Kobyla
8+/9-
806
PP
2
27.10.2019
Heisse Schwester
Frankenjura
8+
756
PP
2
26.10.2019
Push - Left Variante
Frankenjura
8+
756
PP
2
15.09.2019
Hammerroute
Frankenjura
8/8+
731
PP
2
14.09.2019
Der Pickniker
Frankenjura
8+/9-
806
PP
2
18.08.2019
Nordwestwand
Frankenjura
8+
756
PP
2
17.08.2019
You Can Get It If You Really W
Frankenjura
9-
856
PP
2
04.08.2019
Sind So Kleine Leisten ...
Frankenjura
8+/9- [9-]
806
PP
2
07.07.2019
Derre Henne
Frankenjura
8-/8
681
PP
2
03.07.2019
Green Trees Monkeys
Tetínské Skály
8+
750
PP
29.06.2019
Dunkle Geschäfte
Frankenjura
8-
656
PP
2
19.06.2019
Sokolík
Tetínské Skály
7+/8-
606
PP
2
15.06.2019
Balkanplatte
Frankenjura
8+
756
PP
2
20.04.2019
Palicí Do Palice
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
500
PP
19.04.2019
Jimmy Pif-Paf
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
656
PP
2
15.04.2019
Tu Mi Turbi
San Vito Lo Capo
7a
706
PP
2
14.04.2019
Scassapagghiaru
San Vito Lo Capo
7a+
756
PP
2
10.04.2019
Troppo Duci
Castelluzzo
7a
706
PP
2
05.04.2019
Ciciulio A.A:
San Vito Lo Capo
7a [7a+]
706
PP
2
18.07.2018
Dvojčata L
Tetínské Skály
8- [8-/8]
656
PP
2
18.07.2018
Obecná Škola
Tetínské Skály
8-/8
681
PP
2
05.06.2018
Divoká Karta
Srbsko
7
500
PP
20.05.2018
Irata
Panteon
VIIIc
556
PP
2
19.05.2018
Kamzík
Tetínské Skály
8+ [8/8+]
750
PP
3
28.04.2018
Zloději Času
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
650
PP
27.10.2017
Mirage
Red River Gorge
5.12c
900
PP
3
23.10.2017
Velvet
Red River Gorge
5.11d
750
PP
3
22.10.2017
Sendex 147
Red River Gorge
5.12a
806
PP
2
16.10.2017
Banshee
Red River Gorge
5.11c
706
PP
2
16.10.2017
Abiyoyo
Red River Gorge
5.12b
850
PP
3
15.10.2017
Ball Scratcher
Red River Gorge
5.12a
806
PP
2
10.10.2017
Psyberpunk
Red River Gorge
5.11c
706
PP
2
20.08.2017
Kládou Do Holeně
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
450
PP
30.04.2016
Kouřová Clona
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
506
PP
2
26.03.2016
Crotalo Wall
Bassilandia
7a
706
PP
2
02.01.2015
Little Big Wall
Geyikbayiri
8+
756
PP
2
02.01.2015
Big Turkey
Geyikbayiri
8+ [8+/9-]
756
PP
2
29.12.2014
Explorer
Geyikbayiri
8+
756
PP
2
21.06.2014
El Niňo
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
14.06.2014
Zrození Hvězd
Koukolova Hora
9-/9 [9]
881
PP
2
14.06.2014
Tažný Koně
Koukolova Hora
8
706
PP
2
08.06.2014
Auswärtsspiel
Frankenjura
8+/9-
800
PP
?+2
01.06.2014
Ansbacher Weg
Frankenjura
7+
550
PP
25.05.2014
Labyrint
Panteon
VIIIc
550
PP
23.05.2014
Hafty
Roviště
9
900
PP
4+3+2
23.05.2014
Osma
Roviště
8
700
PP
17.05.2014
Georg Ehmann G.-Weg
Frankenjura
9
900
PP
x+2
03.05.2014
Toutes Les Chances Plus Une
Orpierre
7b
806
PP
2
20.04.2014
Zaphot
Frankenjura
9-/9
875
PP
x+3
13.04.2014
Osama Du Sau
Frankenjura
9/9+
925
PP
4+1
06.04.2014
Shut Is Shit
Frankenjura
7+ [7+/8-]
556
PP
2
06.04.2014
Heisse Sohle (R 12)
Frankenjura
7-
450
PP
05.04.2014
Carolin Reiber
Frankenjura
8+/9- [9-]
806
PP
2
05.04.2014
Jojo
Frankenjura
7+
550
PP
30.03.2014
Flashköpper
Kaitersberg
8+
756
PP
2
22.03.2014
Kulečníková Koule
Roviště
7
500
PP
31.12.2013
Ahminelask
Geyikbayiri
9
906
PP
2
25.12.2013
Gretel
Geyikbayiri
9-
856
PP
2
01.10.2013
Cave Cannam
Belvedere
7b+
850
PP
2+3
31.08.2013
Kinda Kute
Frankenjura
9
906
PP
2
24.08.2013
Chasin´ The Train
Frankenjura
9
900
PP
2+3+2
23.08.2013
Šimiho
Vlčtejn
9-
850
PP
dost
18.08.2013
Killer Condom
Kaitersberg
8+
750
PP
18.08.2013
Bei Nacht Und Nebel
Kaitersberg
9-/9
875
PP
1+2+3
17.08.2013
Bergsau
Kaitersberg
7
500
PP
03.08.2013
Pillen Gegen Traurigkeit
Kaitersberg
8+/9-
800
PP
3
03.08.2013
Adrenalin Junkee
Kaitersberg
8/8+
725
PP
01.08.2013
Tři Debilové
Panteon
VIIIc
556
PP
1
20.07.2013
Lezec.cz
Kaitersberg
8+
756
PP
2
16.07.2013
Jízda Králů
Panteon
IXa
650
PP
13.07.2013
Chvilková Amnézie
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
650
PP
09.07.2013
Maestro
Panteon
IXb
700
PP
27.04.2013
Desítka
Kozelka
8
700
PP
21.04.2013
Mavi Salincak
Kaynaklar
9-/9
875
PP
3+3
20.04.2013
Yirmi Bir
Kaynaklar
9-/9
875
PP
4+2
28.12.2012
High Voltage L1
Geyikbayiri
9-
856
PP
2
25.12.2012
Nemo
Geyikbayiri
8+
756
PP
2
25.12.2012
Dropzone
Geyikbayiri
8+
756
PP
2
24.12.2012
Fenster Mit Aussicht
Geyikbayiri
9-
850
PP
3
20.12.2012
Candy Cane
Geyikbayiri
9-
856
PP
2
18.12.2012
Black Moon
Geyikbayiri
9-
850
PP
1+2
16.12.2012
Flinstones L1
Geyikbayiri
8+
750
PP
1+2
07.10.2012
Moře Slz
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
650
PP
3
26.09.2012
Fenkám
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb [VIIIa]
500
PP
1+1
13.05.2012
Keine Mut Keine Mädchen
Kaitersberg
8/8+
731
PP
2
13.05.2012
Ansichtssache
Kaitersberg
7+
550
PP
12.04.2012
Rose Des Sables
Buoux
7a
706
PP
2
11.04.2012
Dresden
Buoux
7a+
756
PP
2
09.04.2012
TCF
Buoux
7a
706
PP
2
13.11.2011
Převislá Hrana
Suché Skály
VIIIc
556
PP
2
22.10.2011
Osada Bejků
Tisá - Malé Stěny
VIIIb
506
PP
1
23.07.2011
Kobra Na Kovadlině
Polínko
7
500
PP
05.07.2011
Salsa
Frankenjura
8
706
PP
2
05.06.2011
Přetížení Originál
Kozelka
8+
750
PP
29.05.2011
Travel On
Frankenjura
8
706
PP
2
14.05.2011
Für Nina
Kaitersberg
8-
650
PP
14.05.2011
Morgentraum
Kaitersberg
8/8+
725
PP
3
30.04.2011
Body Building
Gorges De La Jonte
7a+
750
PP
29.04.2011
L´Étoile Filante
Gorges Du Tarn
7a
706
PP
2
16.01.2011
Zimní Slunovrat
Srbsko
7+ [7/7+]
556
PP
2
27.12.2010
Pane Pane Supermercado
El Chorro
7b+
856
PP
2
06.11.2010
Karpatská Horká
Kácov
8
700
PP
3
24.10.2010
Bella
Frankenjura
8
700
PP
24.10.2010
Das Kleine Arschloch
Frankenjura
8-
656
PP
2
23.10.2010
Altweibersommer
Frankenjura
8
706
PP
2
10.10.2010
Heldbräu
Frankenjura
8
706
PP
2
09.10.2010
Göttner Ged. Weg Direct
Frankenjura
8
706
PP
2
11.09.2010
Gänsehaut
Frankenjura
9-
850
PP
3+3
29.08.2010
Heiner Koch Gedenkweg
Frankenjura
9-
856
PP
2
09.07.2010
Science Fiction
Zillertal
7b+
850
PP
3+2
23.06.2010
Dobytí Nebe
Panteon
IXa
656
PP
2
12.06.2010
Ferum
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
500
PP
05.06.2010
Pohodovka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
506
PP
2
29.04.2010
Dědula Gibon
Hlubočepské Plotny
8
706
PP
2
18.04.2010
Heinz Schenk
Frankenjura
8
706
PP
2
10.04.2010
Si! J´y Étais
Seynes
7a+ [7b]
750
PP
3
09.04.2010
Symphonie Du Nouveau Monde
Seynes
7a
706
PP
2
08.04.2010
Le Sophisme A La Base
Seynes
7a+
756
PP
2
08.04.2010
Zimbabwe
Seynes
7b
806
PP
2
07.04.2010
Krakow
Seynes
7a
706
PP
2
06.04.2010
Dinosorito
Seynes
7a
706
PP
2
27.03.2010
Larisa
Kozelka
7-
450
PP
27.03.2010
Pneumatická
Kozelka
7-
456
PP
2
27.03.2010
Cesta Tří Přátel
Kozelka
6-
250
PP
28.02.2010
Severance
Sisyphos
7a
706
PP
2
27.02.2010
Cannonau
Massone
7a
706
PP
2
26.02.2010
Duracell
Massone
7b
800
PP
?+2
25.02.2010
Deasy
Massone
6c
606
PP
1
01.01.2010
Toxic Gravity
Geyikbayiri
8+/9-
806
PP
2
31.12.2009
Toros
Geyikbayiri
8+/9-
806
PP
2
31.12.2009
Poseidon
Geyikbayiri
8+/9-
806
PP
2
27.12.2009
Türkiye´ye
Geyikbayiri
8+
756
PP
2
27.12.2009
Demir Kazik
Geyikbayiri
8 [8+/9-]
706
PP
2
22.12.2009
Fire Spire
Geyikbayiri
8 [8+]
706
PP
2
28.11.2009
Jáma A Kyvadlo Varianta
Roviště
8+
756
PP
2
21.11.2009
Mezihra
Roviště
8+
750
PP
3+progetto
17.11.2009
Gandalf
Val Lomasone
7a
706
PP
2
16.11.2009
Houdini
San Siro
7a [6c+]
706
PP
2
15.11.2009
Infinito
La Panoramica
7a+
756
PP
2
14.11.2009
Hello Debby
La Gola
7a
706
PP
2
28.10.2009
Huligani Dangeraux
Nago
7a+
756
PP
2
27.10.2009
I Soliti Ignoti
Nago
7a
706
PP
2
20.08.2009
Kulečníková Koule
Roviště
7
500
PP
13.08.2009
Lídina Čárka
Roviště
9-/9
875
PP
asi4+to okolo
06.08.2009
Poslední Šance
Roviště
8-
650
PP
01.08.2009
Maßarbeit
Frankenjura
9-
850
PP
3+2
30.07.2009
Varlid
Roviště
9- [9-/9]
850
PP
3+loni Lída
26.07.2009
Ringe Der Idioten
Frankenjura
8+ [8+/9-]
750
PP
3
15.07.2009
Woodoo
Roviště
8
706
PP
2
12.07.2009
Ikebana
Frankenjura
8
700
PP
11.07.2009
Ursus
Frankenjura
8
706
PP
2
11.07.2009
Depression Deluxe - Die Tot...
Frankenjura
7-
450
PP
11.07.2009
Fight Graffiti
Frankenjura
7-
450
PP
28.06.2009
Condor
Frankenjura
8
706
PP
2
07.06.2009
Kurzes Rennen
Frankenjura
8- [8-/8]
656
PP
2
31.05.2009
Bis Zum Bitteren Ende
Frankenjura
8+
750
PP
3
30.05.2009
Go Go
Frankenjura
8+
750
PP
1+2
30.05.2009
Airbag
Frankenjura
8
700
PP
??+2
30.05.2009
Ammonit
Frankenjura
8
700
PP
??+2
10.05.2009
Non Stop
Frankenjura
8
706
PP
2
05.05.2009
Spalovač Mrtvol
Srbsko
8+
750
PP
?+2
28.04.2009
Carpe Diem
Srbsko
8+
750
PP
1+2
19.04.2009
Zeitspiel
Frankenjura
7-
450
PP
11.04.2009
La Fracture
Peillon
7a
700
PP
09.04.2009
Les Fleurs Du Male
La Turbie
7a
700
PP
3
07.04.2009
Roc Ebranle
Peillon
7a
706
PP
2
06.04.2009
L´enfant Sauvage
Peillon
6c
606
PP
2
28.12.2008
Placcati L1
Sperlonga
7a
700
PP
08.11.2008
Lazarova
Kozelka
6+
350
PP
26.10.2008
Mangia Cacca
Massone
7a
706
PP
2
26.10.2008
Utopia
Massone
6b+
550
PP
25.10.2008
Via Le Man Dal Cul
Massone
7a
706
PP
2
25.10.2008
Dottor Plantier
Massone
6a [6a+]
400
PP
25.10.2008
Fur Eine Hand
Massone
6a+
450
PP
12.10.2008
Finalgon
Roviště
7+
550
PP
12.10.2008
Přepište Dějiny
Roviště
8
700
PP
3
11.10.2008
Dej Si Dolejt
Roviště
7-
450
PP
11.10.2008
Nové Koření
Roviště
9-
850
PP
4
05.10.2008
First Lady
Frankenjura
7-
450
PP
05.10.2008
Burger King
Frankenjura
8/8+
731
PP
2
04.10.2008
Emanuelle
Frankenjura
7
500
PP
04.10.2008
Sackgesicht
Frankenjura
7 [7+]
500
PP
04.10.2008
Jürgen Würgen
Frankenjura
8-/8
681
PP
2
04.10.2008
Via Rammler
Frankenjura
7-
450
PP
04.10.2008
Vorspiel
Frankenjura
7
500
PP
28.09.2008
Lída
Roviště
9-
850
PP
6
27.09.2008
Španělský Lži
Roviště
8+
750
PP
21.09.2008
Apač
Roviště
8+/9-
800
PP
4
21.09.2008
Local Hero
Roviště
8
700
PP
20.09.2008
Z Ostudy Kabát
Roviště
8-/8
681
PP
2
06.09.2008
Schnitzel On Seitz
Frankenjura
8-
650
PP
3
06.09.2008
Westwand
Frankenjura
8-/8
681
PP
2
30.08.2008
Hatari
Frankenjura
8-
656
PP
2
30.08.2008
Rennstrecke
Frankenjura
8
706
PP
2
18.05.2008
5.fun
Frankenjura
8
700
PP
18.05.2008
Baggi Ned
Frankenjura
8 [8-]
706
PP
2
17.05.2008
Freispiel
Frankenjura
7+
556
PP
2
04.05.2008
Hrneček
Kozelka
8+/9-
800
PP
04.05.2008
Kouzelná
Kozelka
6+ [6]
350
PP
02.05.2008
Jumbo
Mišja Peč
7a
700
PP
30.04.2008
Dedek Mraz
Osp
7a+ [6c]
756
PP
2
12.04.2008
Přetížení
Kozelka
8+/9-
806
PP
2
05.04.2008
Uncle Beans
Srbsko
8
706
PP
2
05.04.2008
Prastará
Srbsko
8+
750
PP
29.03.2008
Dušičková
Polínko
7-
450
PP
29.03.2008
Gigolova Cesta
Polínko
7+
550
PP
24.02.2008
Neuer Weg
Frankenjura
6
300
PP
24.02.2008
Harrys Bügelstübchen
Frankenjura
8+
750
PP
3
24.02.2008
Bayerl Ged.-Weg
Frankenjura
7+
556
PP
2
09.02.2008
Vzdušný Holčiny
Roviště
6+
350
PP
02.11.2007
Uzená Kapsička
Poříčí Nad Sázavou
8-/8 [8-]
675
PP
02.11.2007
Prašná II
Poříčí Nad Sázavou
8
700
PP
26.10.2007
Direkt Harmony
Roviště
8+
750
PP
3
26.10.2007
Harmonie
Roviště
8-/8
681
PP
2
20.10.2007
Černé Břicho
Roviště
8+
750
PP
07.10.2007
Kapsa
Poříčí Nad Sázavou
7+
556
PP
2
23.09.2007
Tanec Sv. Víta
Roviště
8-
650
PP
3+1
01.09.2007
Překvapení Tržiště
Kozelka
8- [8-/8]
650
PP
4
08.08.2007
Čekání Na Déšť
Srbsko
8/8+ [8]
725
PP
3
01.08.2007
James Griwe
Roviště
8-
650
PP
01.08.2007
Poslední Mohykán
Roviště
7+
556
PP
2
01.07.2007
Invading Celts
Frankenjura
8-
650
PP
3
01.05.2007
Medvědí Tlapa
Kozelka
8- [7+/8-]
650
PP
22.07.2009
Komanč
Roviště
8+
699
RK
1+3
28.05.2023
Cesta Smíchu - Var.
Tisá - Velké Stěny
VIIa
260
RP
27.10.2022
Křižmo Kroužmo
Srbsko
7+/8-
610
RP
28.05.2022
Traveller
Lom Kobyla
8-
660
RP
28.05.2022
Hilti
Lom Kobyla
7
510
RP
01.01.2022
Světlo Na Konci Tunelu
Lom Kobyla
7-
460
RP
17.08.2020
Ruleta
Ostrov
VIIIc
560
RP
08.08.2020
Památka Na Zdenu
Ostrov
VI
210
RP
06.08.2020
Ganja Expres
Rájec - Rájecké Údolí
VIIIb
510
RP
01.05.2020
Korsica
Lom Kobyla
8
714
RP
2
14.09.2019
Alles Ist Gut Was Man Gerne
Frankenjura
8+
760
RP
12.08.2019
Direkte Nordwand
Frankenjura
7+
560
RP
10.08.2019
Golden Balls
Frankenjura
8+
760
RP
26.05.2019
Graischsäge
Frankenjura
8+
764
RP
2
18.08.2018
Chroustova Cesta
Hrubá Skála
VI
210
RP
01.07.2018
Normální Cesta
Ostrov
V
160
RP
19.05.2018
Maděra
Tetínské Skály
7+
560
RP
05.05.2018
Americké Volno
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
460
RP
21.04.2018
První Vlaštovka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
310
RP
07.04.2018
Jihovýchodní Hrana
Prachov
VII
310
RP
26.10.2017
Go Easy Billy Clyde!
Red River Gorge
5.12a
814
RP
2
03.09.2017
Zadarmo Na Hrad
Panteon
VIIIc
560
RP
06.08.2017
Jižní Traverz
Suché Skály
V
160
RP
01.05.2017
Hvězdný Prach
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
260
RP
30.07.2016
Hrana Skalních Dělníků
Ostrov
VII
310
RP
06.07.2016
Flammende Herzen
Bärenbrunner Tal
8-
664
RP
2
18.06.2016
Jihovýchodní Hrana
Suché Skály
VIIc
360
RP
29.03.2016
Nuvole
San Siro
7a
710
RP
17.11.2015
Viernes Trece
Margalef
6a+
460
RP
01.01.2015
Brazilia Carnaval
Geyikbayiri
8
714
RP
2
26.12.2014
Serbest Stil
Geyikbayiri
8+
764
RP
2
07.09.2014
Údolní Cesta
Prachov
VII
310
RP
07.09.2014
Jižní Cesta
Prachov
V
160
RP
07.09.2014
Severovýchodní Cesta
Prachov
VII
310
RP
06.09.2014
JZ Spára
Teplické Skály
VI
210
RP
10.08.2014
Příští Týden
Panteon
IXa
660
RP
21.06.2014
Pekelný Rej
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
560
RP
09.05.2014
No Man's Land
Buoux
7b
810
RP
30.03.2014
Drahdiwaberl
Kaitersberg
7+
560
RP
22.03.2014
Srazová Cesta
Roviště
6-
260
RP
02.03.2014
Malá Plotna
Suché Skály
VI
210
RP
01.03.2014
Břízková
Suché Skály
VIIa
260
RP
01.03.2014
Klikatá Spára
Suché Skály
VI
210
RP
05.01.2014
No Name
Geyikbayiri
6
310
RP
04.01.2014
Monkey Mafia
Geyikbayiri
8+
760
RP
01.01.2014
Boys Are Back In Town
Geyikbayiri
9
910
RP
1+3+1
03.10.2013
Hänsel
Val Lomasone
7a
714
RP
2
07.09.2013
Mama´s Boy Direct
Frankenjura
7
510
RP
07.09.2013
Surprise
Frankenjura
7 [7+]
510
RP
07.09.2013
Donnerwetter
Frankenjura
7+
560
RP
25.08.2013
R 9
Frankenjura
6+
360
RP
25.08.2013
Akku
Frankenjura
7+
560
RP
03.08.2013
Zukunftsträume
Kaitersberg
7
510
RP
20.07.2013
Neue Westkante
Kaitersberg
7-
460
RP
20.07.2013
Rübe
Kaitersberg
6-
260
RP
20.07.2013
Freitod
Kaitersberg
7
510
RP
20.07.2013
Alte Westwand
Kaitersberg
5-
185
RP
09.07.2013
Poslední Slanění
Panteon
VIIIb
510
RP
15.06.2013
Hák Za Hákem
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
460
RP
15.06.2013
Pánská Jízda
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
460
RP
19.05.2013
Das Fantastische Eck
Frankenjura
8+ [8+/9-]
764
RP
2
19.05.2013
Zwiespalt
Frankenjura
7+
560
RP
04.05.2013
Cikánská Varianta
Velká
7+
560
RP
27.04.2013
Varianta Údolní Hrany
Kozelka
5+
235
RP
22.12.2012
Sloper Poker
Geyikbayiri
9-
860
RP
3+1
16.12.2012
Power Slave
Geyikbayiri
8+/9- [9-]
814
RP
2
20.10.2012
Hopsavá
Suché Skály
VIIb
310
RP
20.10.2012
Sluneční Cesta
Suché Skály
VI
210
RP
18.08.2012
Interupce
Prachov
VII
310
RP
18.08.2012
Údolní Cesta
Prachov
VII
310
RP
13.05.2012
Sunshine
Kaitersberg
7-
460
RP
13.05.2012
Wintertraum
Kaitersberg
6-
260
RP
08.05.2012
Písečná Bouře
Labské Údolí - Levý Břeh
IXa
660
RP
3
06.11.2011
Pravobok
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
310
RP
06.11.2011
Saša Jede
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
460
RP
16.10.2011
Hřbitovní Kvítí
Tisá - Malé Stěny
VIIc
360
RP
30.09.2011
Šléňa Povídal
Prachov
VIIc [VIIIa]
360
RP
24.09.2011
Údolní Cesta
Hrubá Skála
VI
210
RP
14.08.2011
Fotogenická Cesta
Suché Skály
VIIb
310
RP
23.07.2011
Bong Bong
Polínko
6+
360
RP
04.07.2011
Beppi´s Traum
Frankenjura
8
714
RP
2
04.07.2011
Deckel Und Topf
Frankenjura
8+
760
RP
11.06.2011
Black & White
Radošovice
7
510
RP
05.06.2011
Jiříkův Dech
Kozelka
7-
460
RP
05.06.2011
Varianta Odvedenecké
Kozelka
7+
560
RP
05.06.2011
Mazlivá
Kozelka
7/7+
535
RP
22.05.2011
Südwand
Kaitersberg
7-
460
RP
22.05.2011
Herzenbrecher
Kaitersberg
8-/8
685
RP
1+1+?
22.05.2011
Barni Geröllheimer
Kaitersberg
7
510
RP
14.05.2011
Hilti
Kaitersberg
7-
460
RP
14.05.2011
Kraftwerk
Kaitersberg
7
510
RP
14.05.2011
Ostkante Direkte
Kaitersberg
6
310
RP
29.04.2011
Le Monde N´Est Pas Une Mar...
Gorges Du Tarn
7a+
764
RP
2
26.04.2011
L´Arete Ouest
Gorges De La Jonte
6a
410
RP
02.04.2011
Maškova Cesta
Suché Skály
VII
310
RP
23.12.2010
Little Brown Baby
El Chorro
7a+
764
RP
2
28.10.2010
Joe Falchetto
Crosano
6c
610
RP
17.10.2010
Pověste Ho Vejš
Roviště
6+
360
RP
10.10.2010
Profilneurose
Frankenjura
7+
560
RP
03.10.2010
Blamáž
Hlubočepské Plotny
8-
660
RP
03.10.2010
Cesta Pro Chromé
Hlubočepské Plotny
7+
560
RP
26.09.2010
Zum Waldcafe
Frankenjura
8-
660
RP
29.05.2010
Trenažer
Panteon
VIIIa
460
RP
02.05.2010
Podivnej Pták
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
460
RP
02.05.2010
Adrenaline
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
460
RP
01.05.2010
Hezká Ina
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
360
RP
29.04.2010
Hádavá
Hlubočepské Plotny
6-
260
RP
20.03.2010
Krásná Zem
Roviště
7-
460
RP
20.03.2010
Obezity Reality
Roviště
7-
460
RP
29.11.2009
Ruce Vzhůru
Roviště
7
510
RP
28.11.2009
Nova
Roviště
6+
360
RP
21.11.2009
Náhodné Setkání
Roviště
8-
660
RP
1+to ostatní
14.11.2009
Höllenganda
La Gola
6c+ [7a]
660
RP
04.10.2009
Cesta Přátel Žehu
Polínko
6
310
RP
03.10.2009
Cesta Káňat
Polínko
7-
460
RP
03.10.2009
Na Ostro
Polínko
6+
360
RP
03.10.2009
Péčko
Polínko
7-
460
RP
27.08.2009
Progetto
Roviště
8+/9-
810
RP
1+2+1
23.08.2009
Alten Resten Eine Chance
Frankenjura
7
510
RP
23.08.2009
Abseitsfalle
Frankenjura
8-
664
RP
2
16.08.2009
Jihovýchodní Hrana
Prachov
V
160
RP
16.08.2009
Pilíř Ponikelský Báby
Prachov
VIIa
260
RP
15.08.2009
Hladová Cesta
Prachov
VII
310
RP
15.08.2009
Západní Hrana
Prachov
VII
310
RP
15.08.2009
Severní Cesta
Prachov
VII
310
RP
15.08.2009
Východní Cesta
Prachov
VII
310
RP
15.08.2009
Východní Cesta
Prachov
VII
310
RP
09.08.2009
Seniorentreff
Frankenjura
8-
660
RP
01.08.2009
Stadeltenne
Frankenjura
8-
664
RP
2
22.07.2009
Žlutá Voda
Roviště
6-
260
RP
19.07.2009
Perníková
Kozelka
5
210
RP
19.07.2009
Vodácká
Kozelka
6 [6+]
310
RP
17.07.2009
Ptáky V Trní
Polínko
8+
760
RP
11.06.2009
Black Jack
Srbsko
8
710
RP
11.06.2009
Blážina Cesta
Srbsko
5
210
RP
23.05.2009
Liga Neregistrovaných
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
310
RP
19.05.2009
Cesta Rakváčů
Srbsko
7-
460
RP
28.04.2009
Úmrtní List
Srbsko
8
710
RP
26.04.2009
Severozápadní Hrana
Prachov
VII
310
RP
25.04.2009
Jižní Levá Cesta
Prachov
VI
210
RP
25.04.2009
Jizni Cesta
Prachov
VII
310
RP
25.04.2009
Údolní Pilíř
Prachov
VII
310
RP
14.03.2009
Česká Cesta
Roviště
7
510
RP
29.12.2008
Jeremy's Fun
Sperlonga
7b
810
RP
mrtě
29.12.2008
Nuvole Dal Fango
Sperlonga
7a+
760
RP
mrtě
12.10.2008
Highlander
Roviště
8- [8-/8]
660
RP
12.10.2008
Šupitopresto
Roviště
7+
560
RP
11.10.2008
Čára Života
Roviště
8+/9-
814
RP
2
05.10.2008
Agent Orange
Frankenjura
8-
664
RP
2
04.10.2008
80 C
Frankenjura
7+ [7+/8-]
560
RP
28.09.2008
Zlaté Údolí
Polínko
5
210
RP
27.09.2008
Pohyby
Roviště
7
510
RP
31.08.2008
Cesta Deklasovaných Živlů
Kozelka
7- [6+]
460
RP
31.08.2008
Veselá
Kozelka
6- [5+]
260
RP
20.08.2008
Hádanka Var.
Radyně
6-
260
RP
20.08.2008
Povinné Chyty
Radyně
6+
360
RP
06.08.2008
Železniční Levá Varianta
Hlubočepské Plotny
5 [6+]
210
RP
06.08.2008
Nirvána
Hlubočepské Plotny
7+
560
RP
03.08.2008
Schweine Im Weltall
Kaitersberg
6+
360
RP
01.08.2008
Napřímená
Vlčtejn
6+
360
RP
15.07.2008
Duel Zprava
Srbsko
6+/7-
410
RP
15.07.2008
Mikulášská
Srbsko
7
510
RP
12.07.2008
Annelore
Frankenjura
6-
260
RP
12.07.2008
Verlobungsweg Direkt
Frankenjura
7 [7-/7]
510
RP
12.07.2008
Kaminpfeiler R7
Frankenjura
7-
460
RP
28.06.2008
Stará Cesta
Prachov
V
160
RP
28.06.2008
Baušeho Stěna
Prachov
V
160
RP
28.06.2008
Jižní Varianta
Prachov
VI
210
RP
15.06.2008
Východní Cesta
Prachov
V
160
RP
13.06.2008
Jičínská
Suché Skály
VIIa
260
RP
04.05.2008
Cesta Pro Méďu Béďu
Kozelka
8- [8-/8]
660
RP
12.04.2008
Vzdušná Hrana
Kozelka
7- [7]
460
RP
12.04.2008
Skalácká
Kozelka
6-
260
RP
30.03.2008
Věšáček
Roviště
5
210
RP
30.03.2008
Velrybářská Výprava
Roviště
6
310
RP
29.03.2008
Gambrinus
Polínko
6+
360
RP
29.03.2008
Aprílová Cesta
Polínko
7-
460
RP
29.03.2008
Pomatení Smyslů
Polínko
8-
660
RP
10.02.2008
Zhoubné Bujení
Zvírotice
6+
360
RP
09.02.2008
Babylon
Roviště
5+
235
RP
02.02.2008
Ozzmosis
Roviště
6+
360
RP
02.02.2008
Cesta Faraonů
Roviště
6
310
RP
02.02.2008
Zapomenutá
Roviště
6-
260
RP
02.02.2008
Magický Proud
Roviště
8-
660
RP
02.02.2008
Fialovej Les
Roviště
7
510
RP
26.01.2008
Štěstí V Koutě
Roviště
6
310
RP
26.01.2008
Lodní Zvon
Roviště
6 [6+]
310
RP
26.01.2008
Pro Borynku
Roviště
6-
260
RP
26.01.2008
Malý Dny
Roviště
6+
360
RP
26.01.2008
Nejdelší Vandr
Roviště
7-
460
RP
26.01.2008
Duševní Azyl
Roviště
7-
460
RP
07.07.2007
Jonathan Livingstone
Osp
7a
714
RP
2
01.05.2007
Odvedenecká
Kozelka
7+ [7]
560
RP
04.06.2023
Přes Mouřenína
Tisá - Velké Stěny
III
29
solo
18.04.2022
Stará Cesta
Prachov
II [I]
24
solo
18.04.2022
Stará Cesta
Prachov
I
14
solo
18.04.2022
Stará Cesta
Prachov
I
14
solo
03.10.2021
JZ Cesta
Ostrov
III
29
solo
03.10.2021
Východní Hrana
Ostrov
III
29
solo
01.05.2017
Východní Hrana
Tisá - Bürschlické Stěny
II
24
solo
30.04.2017
Levá Náhorní Hrana
Ostrov
III
29
solo
30.04.2017
Pravá Náhorní Hrana
Ostrov
III
29
solo
30.07.2016
Stará Cesta
Ostrov
II
24
solo
30.07.2016
Stará Cesta
Ostrov
II
24
solo
30.07.2016
S žebro
Ostrov
III
29
solo
09.08.2014
Normální Cesta
Hrubá Skála
I
14
solo
09.08.2014
Západní Hrana
Hrubá Skála
III
29
solo
31.08.2008
Normální
Kozelka
4+
154
solo
Summary:
924233
Reklama:
Photo of the day:
Salt Lake City 2023
Routes:
All routes
(175036)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Akční Směr 6c Radvanice
Dobr 5c Radvanice
Pasivní Směr 6b Radvanice
Kefeňa 5C Ludvíkov (Nad Hřbitovem)
Dohnauská Spojka VIIIa Rájec - Ptačí Stěny
Latest comments:
Fette Beute VIIIa Rathen
Krümelkante VIIIa Rathen
Kamarád Do Skal 8 Rájov
Půlnoční Rebel VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Křišťálové Koule VIIa Adršpach
New in discussion:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Re: Please help me complete my university bouldering project!
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Latest comments:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
-1 OR 3+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 2+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 3*2>(0+5+133-133) --
|
-1 OR 3*2<(0+5+133-133) --
|
-1 OR 3+133-133-1=0+0+0+1 --
|
-1 OR 2+133-133-1=0+0+0+1 --
|
Hot:
Youth European Championship in climbing
(38)
Lucie Hrozová: boulder 8A flash
(17)
New in advertising:
Climbing Partner
|
Looking for a climbing partner
|
route setters
|
Instructions:
Climbing map
...
czech climbing
forums
ankety
links
guides
fotky
video
*rss*
private policy
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.