Vyšel průvodce Adršpach I. Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret Pískaři jsou zpět!
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05) ČP obtížnost Praha (18.05) MČR obtížnost (01.06)
Cesty: 1.Ondra 13491 2.Šindel 12506 3.Trojan 12190 Bouldry: 1.Stráník 11106 2.Volf 11103 3.Stráník 10775 Hory: 1.Groš 8102 2.Rojko 6917 3.Černý 6808
SP paralezení Salt Lake City (07.05) SP Salt Lake City (03.05) Petrohradské Padání (26.04)
Contact
Výsledky závodů Abadžikra Boulder Cup 2004 Místo konání: Třinec, Masarykova ZŠ, U splavu Olše, za želez. tratíKategorie: Český pohárTyp: boulderingDatum: 07.02.2004Pořadatel: R. Tomanec ZicoKoeficient: 0.00 Zpráva ze závodu a výsledky viz článek na Lezci Muži Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor 15. 10.(503) Zbranek Jan 86 Saltic,
34. 22.(269) Zajíc Libor 78 Jeseník,
10. Wszolek Marcin 84 Krakow, PL
25. Turský Michal 83 Sokol Žilina,
30. Tamás Soós 86 ZIA.HV,
9. Švub Ondřej 85 CCC BBB, SK
22. 14.(409) Šindel Petr 73 ALPA Ostrava,
20. Šedivý Marek 81 Trenčín, SK
12. Střižinec Vlado 77 Trenčín, SK
16. 11.(478) Spilka Martin 87 bb, Však, BB, Však
8. 7.(588) Souček Radovan 72 Brno, Ocun
31. Smoleň Jan 80 D.Kubín, AIX, BB Klan SK
37. Smichovič Honza 86 ,
24. 16.(369) Sládeček Milan 87 Climbinc tým Přerov,
39. Rybár Mišo 85 CCC BBB, CCC BBB SK
21. 13.(431) Rottenborn Marek 76 , Climber.cz
11. Piesta Marcin 77 Katowice, PL
18. Ocierka Konrad 86 Krakow, PL
14. 9.(530) Nieslaník Lecho 79 HO Třinec,
23. 15.(388) Niedoba Pavel 75 Gibon Club,
3. 3.(722) Neustupný Štěpán 83 USK Plzeň, Pad Tead
13. 8.(558) Mazák David 67 Climbinc tým Přerov,
33. 21.(284) Macenauer Tomáš 74 Brno,
26. Kozel David 82 ?, ?
7. Komondi Csaba 76 Klébi P.S.E. , HUN
6. 6.(619) Kašpárek Ivo 73 CT Přerov,
40. Jurasc Laszlo 78 ZIA.HV,
19. Hreus Lukáš 82 Slovensko, SK
2. 2.(760) Hlaváček Jakub 82 HO Brumlovka, TRIOP,Ruzyně,BB,Brumlovka,Mouse Company
38. 24.(243) Hanáček Roman 77 USK Plzeň,
35. Golanski Piotr 69 Katowice, PL
28. 18.(332) Goga Braňo 81 Vertika Patronka, Triop SK
32. 20.(299) Geisler Honza 74 Climbinc,
27. 17.(350) Fišer Michal 81 BBKlan, BB Klan
17. Fides Tomáš 81 Sokol Prievidza, SK
4. 4.(686) Eckert Martin 77 MKŠK Modra, Triop SK
29. 19.(315) Drnec Martin 76 Brno,
5. 5.(651) Doubravský Tomáš 78 Šumperk,
1. 1.(800) Černý Karel 77 HO Zlín, Saltic
36. 23.(256) Budík Jan 85 HO Baník Karvina,
Ženy Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor 13. 10.(503) Ulrichová Zuzana 84 BB Klan,
10. 7.(588) Šindelová Kateřina 77 HO TJ TŽ Třinec,
3. Ropek Edyta 79 HKS Tarnowia, Chillaz PL
11. 8.(558) Rajfová Lucie 86 Sokol Brno, Ocun, Triop, Rajče
5. 3.(722) Raifová Sylvie 89 Sokol Brno, Ocun, Triop, Rajče
14. 11.(478) Ondrová Kristína 85 Tesla Brno, Saltic, Rajče
6. 4.(686) Nagyová Silva 77 Brno,
9. 6.(619) Momotová Lenka 73 HO TJ TŽ Třinec , Kovosport Třinec
1. 1.(800) Kotasová Věra 77 VHS Brno, Rock Pillar,Ocun, Kameny
12. 9.(530) Koláčková Michaela 78 VHS Brno Osma,
7. Jarek Anna 78 KS Korona, PL
2. 2.(760) Holková Saša 73 ALPA Ostrava, LeBloc
8. 5.(651) Drlíková Míša 72 Baník Havířov,HO,
4. Bechyne Oliwia 75 KS Korona, PL
15. 12.(454) Andrysková Jana 78 Přerov,
Reklama:
Photo of the day:
Routes:
New in discussion:
Latest comments:
Hot:
New in advertising:
Instructions:
...