Czech Climbing
CZECH CLIMBING
SHOP
FORUMS
ADVERTISING
POLLS
LINKS
GUIDES
MAPS
PHOTOS
VIDEO
name
psw
Registration
| Look at the tips and advices on the
HowTravelCheap.com
!
Find a route
Search
Books
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Competitions
SP Salt Lake City (03.05)
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
ČP obtížnost Praha (18.05)
Ranking
Cesty:
34.Holík 10359
35.Svoboda 10347
36.Hronek 10341
Bouldry:
34.Hronek 8903
35.Svoboda 8859
36.Radouchova 8706
Hory:
11.Chomová 4792
12.Najman 4634
13.Petr 4592
Results
EP boulder Klagenfurt (26.04)
ČP obtížnost Brno (20.04)
SP Wujiang (12.04)
Diary
5565 lezců
1099405 cest
Nové přelezy:
Out Of Ber 10-
Fatamorgan 9
Bokaňa 9
Monofilia 7b+
Tirant Lo 7c+
Tirant Lo 7c+
Krátká Kře 9+
Proklepaná 9
Working Cl 11-/11
Pao De Que 7b
Indoors
Lezecká stěna Kbely
- Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall
- Plzeň
SAUNA
- Plzeň
Shops
LANEX eshop
- Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí
- Praha 1
Lezec-shop.cz
- Štěchovice
Contact
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Diary - Drobná Danča (Brouk_81)
Start your diary
Classification table
Info
Routes
TopTen
Stat.
Graphs
Comments (0)
Type:
all items
routes
boulders
mountains
Style:
all items
RP
RC
PP
OS
flash
AF
-
Year:
all years
floating year
2023
2020
2019
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
From:
to:
Date
Route
Area
Grade
Points
Style
P
7+
6b+
22.02.2014
El Chaparrón
Desplomilandia
6b+
672
OS
18.02.2014
Verdes Venonas
El Chorro
6b+ [6c]
672
OS
27.10.2013
Eros
Regina Del Lago
6b+
672
OS
18.02.2014
Hierbas Letales L1
El Chorro
6b+
603
flash
24.10.2010
Non Fachede A Zirare Sas Palas
Dorgali
6b+
603
flash
26.09.2010
Dottore Livore
La Gola
6b+
603
flash
7
6b
22.02.2014
Yo Care
Desplomilandia
6b
622
OS
21.02.2014
Escacharrá
Desplomilandia
6b
622
OS
27.10.2013
Philippe Flenn
Regina Del Lago
6b
622
OS
27.10.2013
Nikita
Regina Del Lago
6b
622
OS
27.10.2013
L´Arrogante
Regina Del Lago
6b
622
OS
26.10.2013
C.N.S.A.S. Val Di Ledro
Regina Del Lago
6b
622
OS
29.10.2010
Il Paese Dei Tropici
Jerzu
6b
622
OS
28.10.2011
Fous D´Amour
Crosano
6b [6a+]
553
flash
23.07.2011
Robin Hood
Frankenjura
7
553
flash
30.03.2010
Natural Killer
La Vela
6b
553
flash
27.03.2010
Opera Buffa
Crosano
6b
553
flash
26.10.2013
Esmeralda
Regina Del Lago
6b
510
RP
25.10.2013
Fous D´Amour
Crosano
6b [6a+]
510
RP
29.10.2011
Esmeralda
Regina Del Lago
6b
500
PP
7-
6a+
08.04.2023
Jacopo
Masone
6a+
572
OS
07.01.2020
Tapas
Cala Santanyí
6a+
572
OS
05.01.2020
Extrafina
Calvia
6a+ [6a]
572
OS
24.02.2014
Guerrera
El Chorro
6a+
572
OS
24.02.2014
Playmobil
El Chorro
6a+
572
OS
24.02.2014
La De Seba
El Chorro
6a+
572
OS
22.02.2014
Maritobi
Desplomilandia
6a+
572
OS
19.02.2014
Agip
El Chorro
6a+
572
OS
27.10.2013
A Testa In Giú
Regina Del Lago
6a+
572
OS
27.10.2013
Flebo
Regina Del Lago
6a+
572
OS
26.10.2013
Il Tempo Che Passa
Regina Del Lago
6a+
572
OS
26.10.2013
Sassi E Sesso
Regina Del Lago
6a+
572
OS
29.10.2010
Tempo Da Lupi
Jerzu
6a+
572
OS
25.09.2010
Il Secondo Specchio
San Paolo
6a+
572
OS
28.03.2010
Niente Panico Gnappetta
Crosano
6a+ [6b]
572
OS
19.05.2013
Stoßgebet
Frankenjura
7-
503
flash
19.05.2013
Schnitzelkönig
Frankenjura
7-
503
flash
18.05.2013
HandRiss
Frankenjura
7-
503
flash
18.05.2013
Holzkeilkante
Frankenjura
7-
503
flash
23.07.2011
Bruder Tuck
Frankenjura
7-
503
flash
23.07.2011
Schwester Fuck
Frankenjura
7- [7]
503
flash
30.10.2010
Fluttuazioni
Cala Spinosa
6a+
503
flash
28.10.2010
Marcos
Jerzu
6a+
503
flash
24.10.2010
Il Regno Della Miseria
Dorgali
6a+
503
flash
25.09.2010
Il Terzo Specchio
San Paolo
6a+
503
flash
28.08.2010
Röthelfieber
Frankenjura
7-
503
flash
28.08.2010
Hohl
Frankenjura
7-
503
flash
31.07.2010
In A Gadda Da Vida
Frankenjura
7-
503
flash
31.07.2010
Fight Graffiti
Frankenjura
7-
503
flash
11.07.2010
Sandokan
Frankenjura
7-
503
flash
28.11.2009
Duševní Azyl
Roviště
7-
503
flash
07.03.2018
Sky Walk
San Vito Lo Capo
6a+
450
PP
04.03.2018
Mezzi Crucchi
San Vito Lo Capo
6a+
450
PP
04.03.2018
Via Delle Zanzare
San Vito Lo Capo
6a+
450
PP
25.09.2012
Potopa
Parete Dimenticata
6a+
450
PP
6+/7-
6a
07.01.2020
Vino Tinto
Cala Santanyí
6a
522
OS
07.01.2020
Es Diedro
Cala Santanyí
6a
522
OS
06.01.2020
Neutrex
Ermita De Betlem
6a
522
OS
04.01.2020
Viento
Cala Magraner
6a
522
OS
24.02.2014
Geisha
El Chorro
6a
522
OS
22.02.2014
Kuki
Desplomilandia
6a
522
OS
21.02.2014
Amigos De Panda Kunfu
Desplomilandia
6a
522
OS
19.02.2014
Nanuz
El Chorro
6a
522
OS
19.02.2014
Nido De Bolillos
El Chorro
6a
522
OS
18.02.2014
Calentamiento Global
El Chorro
6a
522
OS
28.10.2013
Ponale
Belvedere
6a
522
OS
27.10.2013
El Giga
Regina Del Lago
6a
522
OS
27.10.2013
Ossessione
Regina Del Lago
6a
522
OS
27.10.2013
Sogni Proibiti
Regina Del Lago
6a
522
OS
26.10.2013
Geisha
Regina Del Lago
6a
522
OS
28.09.2012
Pat Pong
Rian Cornei
6a
522
OS
24.03.2012
Mario Polenta
Nago
6a
522
OS
23.03.2012
L'Unicorno
Massone
6a
522
OS
22.03.2012
Giuditta
Massone
6a
522
OS
30.10.2011
Sylver Blase
La Vela
6a
522
OS
24.10.2010
Vamos A Bailar
Dorgali
6a
522
OS
28.09.2010
Initiator
Camerette
6a
522
OS
28.09.2010
Benny
Camerette
6a
522
OS
26.09.2010
Votantonio
La Gola
6a
522
OS
28.03.2010
Senza Una Donna
Crosano
6a [6a+]
522
OS
20.07.2008
Nuvola Rossa
Nago
6a
522
OS
1
15.11.2012
Red Hants
La Gola
6a
453
flash
28.10.2010
Fix
Jerzu
6a
453
flash
26.09.2010
Gianni E Pinoli
La Gola
6a
453
flash
28.03.2010
Flasch
Crosano
6a
453
flash
27.03.2010
Valsalva
Crosano
6a
453
flash
31.12.2009
Il Piccolo Alessio
Sperlonga
6a
453
flash
31.12.2009
Pool
Sperlonga
6a
453
flash
28.12.2009
Indietro Tutta
Sperlonga
6a
453
flash
14.11.2009
Paccoman
La Gola
6a
453
flash
23.07.2008
Fessura Dei Piacentini
Monte Cucco
6a
453
flash
1
28.10.2013
Spettacolo
Belvedere
6a
410
RP
26.10.2013
9 Febbraio
Regina Del Lago
6a
410
RP
26.10.2013
Biancaneve
Regina Del Lago
6a
410
RP
25.10.2013
Flasch
Crosano
6a
410
RP
15.11.2012
Votantonio
La Gola
6a
410
RP
28.10.2011
Senza Una Donna
Crosano
6a [6a+]
410
RP
26.09.2010
Paccoman
La Gola
6a
410
RP
06.01.2020
Narit
Ermita De Betlem
6a
400
PP
01.01.2020
Pocket Right
Les Perxes
6a
400
PP
31.12.2019
Atila
Puig De Sant Martí
6a
400
PP
07.03.2018
Red Bull
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
07.03.2018
Destra Di Toro
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
07.03.2018
Sole Mio
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
07.03.2018
Anton Aus Tirol
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
07.03.2018
Tower Pillar
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
06.03.2018
Cha Cha
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
06.03.2018
Pilar
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
06.03.2018
White Slab
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
04.03.2018
Cimitero Delle Lumache
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
04.03.2018
Nini
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
03.03.2018
Brave Old Way
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
03.03.2018
Bella Italia
San Vito Lo Capo
6a
400
PP
14.11.2011
Comédie D´Un Jour
Chateauvert
6a
400
PP
13.11.2011
Therese Troika
Chateauvert
6a
400
PP
30.10.2011
Dammela
La Vela
6a
400
PP
29.10.2011
9 Febbraio
Regina Del Lago
6a
400
PP
29.10.2011
Biancaneve
Regina Del Lago
6a
400
PP
28.10.2011
Valsalva
Crosano
6a
400
PP
6+
5c+
28.04.2018
Perserpfeiler
Frankenjura
6+
472
OS
21.09.2013
R 4a
Frankenjura
6+
472
OS
19.05.2013
Schneewind
Frankenjura
6+
472
OS
19.05.2013
Stella By Starlight
Frankenjura
6+
472
OS
04.08.2012
Zu Spät
Frankenjura
6+
472
OS
07.07.2012
R 9
Frankenjura
6+
472
OS
17.11.2011
Le Ficelou De Miss Waikiki
Orpierre
5c+
472
OS
14.11.2011
Douce Transe
Chateauvert
5c+
472
OS
14.08.2010
Schwabacher Weg
Frankenjura
6+
472
OS
01.08.2010
Schlingenweg (Nordlicht)
Frankenjura
6+
472
OS
31.07.2010
Alf
Frankenjura
6+
472
OS
11.07.2010
Dregg Im Auch
Frankenjura
6+
472
OS
22.09.2013
Linker Parallelriss
Frankenjura
6+
403
flash
21.09.2013
Goldener Mittelweg
Frankenjura
6+
403
flash
21.09.2013
Ich Denk An Manner
Frankenjura
6+
403
flash
19.05.2013
Nonnenkante
Frankenjura
6+
403
flash
07.07.2012
Schultheiss
Frankenjura
6+
403
flash
23.07.2011
Himmelfahrtskommando
Frankenjura
6+
403
flash
04.06.2011
Hafer-Nuss-Führe
Frankenjura
6+
403
flash
28.10.2010
Il Vagabondo
Jerzu
5c+
403
flash
14.08.2010
Schrägaufzug
Frankenjura
6+
403
flash
01.08.2010
Rechter Kantenweg (Pfeilerweg)
Frankenjura
6+
403
flash
11.07.2010
Sonja&Dirk
Frankenjura
6+ [7-]
403
flash
10.07.2010
Hopfen And Schmalz
Frankenjura
6+
403
flash
10.07.2010
Croissant
Frankenjura
6+
403
flash
26.09.2010
Gamba Di Legno
La Gola
5c+
360
RP
08.08.2010
Croissant
Frankenjura
6+
360
RP
25.03.2011
Tleskač
Kreutzberk
6+
356
PP
2
07.03.2018
Luigi
San Vito Lo Capo
5c+
350
PP
04.03.2018
Chiara
San Vito Lo Capo
5c+
350
PP
14.11.2011
Tissu De Corde
Chateauvert
5c+
350
PP
13.11.2011
Chipie
Chateauvert
5c+
350
PP
6
5c
06.01.2020
Teletubi
Ermita De Betlem
5c
422
OS
06.01.2020
Mimosin
Ermita De Betlem
5c
422
OS
05.01.2020
No Al Senyor Fiscal
Calvia
5c
422
OS
05.01.2020
Caguera Perpetua
Calvia
5c
422
OS
04.01.2020
Wall And Groove
Cala Magraner
5c
422
OS
04.01.2020
Florinotto
Cala Magraner
5c
422
OS
04.01.2020
Crack
Cala Magraner
5c [6a]
422
OS
01.01.2020
The Blob Indirect
Les Perxes
5c
422
OS
01.01.2020
Central
Les Perxes
5c
422
OS
28.04.2018
Rechter Ostpfeiler
Frankenjura
6
422
OS
28.04.2018
Erschiess Mich Montag!
Frankenjura
6
422
OS
27.10.2013
Sotto
Regina Del Lago
5c
422
OS
25.10.2013
Bim Bom Bam
Crosano
5c
422
OS
21.07.2013
Bouřlivé Víno
Tisá - Malé Stěny
VII
422
OS
28.09.2012
Stiletto
Rian Cornei
5c
422
OS
25.03.2012
Micla
La Gola
5c
422
OS
14.11.2011
Le Marchand De Sable
Chateauvert
5c
422
OS
13.11.2011
Golot Fou
Chateauvert
5c
422
OS
23.07.2011
Katzerbenz Direkt
Frankenjura
6
422
OS
29.10.2010
Topo Gigio
Jerzu
5c
422
OS
29.10.2010
Class
Jerzu
5c
422
OS
23.10.2010
Cotequinho
Cala Fuili
5c
422
OS
28.09.2010
Austria
Camerette
5c
422
OS
26.09.2010
Basloc
La Gola
5c
422
OS
05.09.2010
Maximální Dominik
Roviště
6
422
OS
14.08.2010
Seppuko
Frankenjura
6
422
OS
07.08.2010
Bauchtanz
Frankenjura
6
422
OS
01.08.2010
Wassermann
Frankenjura
6
422
OS
31.07.2010
Bundspecht
Frankenjura
6
422
OS
31.07.2010
Action Perfect - Ulis Kleine R
Frankenjura
6
422
OS
28.03.2010
Torcicollo
Crosano
5c
422
OS
27.03.2010
Octopus
Crosano
5c [5c+]
422
OS
27.03.2010
Il Bagnino
Crosano
5c
422
OS
14.11.2009
Rapsody In Blue L1
La Gola
5c
422
OS
14.11.2009
Bagigi
La Gola
5c
422
OS
25.10.2013
Culotte
Crosano
5c
353
flash
21.09.2013
R 4b
Frankenjura
6
353
flash
21.09.2013
R 3
Frankenjura
6
353
flash
21.09.2013
R 2
Frankenjura
6
353
flash
19.05.2013
Maus Und Mond
Frankenjura
6
353
flash
19.05.2013
Galgenhumor
Frankenjura
6
353
flash
18.05.2013
Beerenweg
Frankenjura
6
353
flash
05.07.2012
Mon Marie
Frankenjura
6
353
flash
20.05.2012
Frost-Fertinger-Weg
Frankenjura
6
353
flash
13.11.2011
Choupette
Chateauvert
5c
353
flash
12.11.2011
Les Plantes Qui Savent
Chateauvert
5c
353
flash
16.07.2011
Vodní Dýmka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
353
flash
16.07.2011
Dětský Den
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
353
flash
04.06.2011
Bunny Hill
Frankenjura
6
353
flash
30.10.2010
A Lo Loco
Cala Spinosa
5c
353
flash
30.10.2010
Divieto Di Scalata
Cala Spinosa
5c
353
flash
30.10.2010
Morpho
Cala Spinosa
5c
353
flash
28.10.2010
'Ninetto 'e Ninetta
Jerzu
5c
353
flash
28.10.2010
Easy
Jerzu
5c
353
flash
05.09.2010
Padoucnice
Roviště
6
353
flash
05.09.2010
Cesta Faraonů
Roviště
6
353
flash
07.08.2010
Chrysalis
Frankenjura
6
353
flash
11.07.2010
Betty K. Volume 2
Frankenjura
6
353
flash
30.03.2010
Innatural Killer
La Vela
5c
353
flash
27.03.2010
Marcante Odaglia
Crosano
5c
353
flash
14.11.2009
Gamba Di Legno
La Gola
5c [5c+]
353
flash
13.10.2013
Ruda Pivrnec
Bořeň
6
310
RP
31.08.2013
Fotbalové Klání
Tisá - Malé Stěny
VIIb
310
RP
17.07.2013
Jižní Stěna
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
310
RP
15.11.2012
Micla
La Gola
5c
310
RP
15.11.2012
Basloc
La Gola
5c
310
RP
25.03.2012
Basloc
La Gola
5c
310
RP
25.03.2011
Zombie
Kreutzberk
6
310
RP
15.09.2009
Zkratková
Čima V Brné
6
310
RP
05.01.2020
Batakalofis
Calvia
5c
300
PP
31.12.2019
New Lower-off
Puig De Sant Martí
5c
300
PP
31.12.2019
Tio Listo
Puig De Sant Martí
5c
300
PP
31.12.2019
Alzheimer
Puig De Sant Martí
5c
300
PP
03.03.2018
Ave
San Vito Lo Capo
5c
300
PP
03.03.2018
Gratulazione Rich
San Vito Lo Capo
5c
300
PP
18.04.2013
Jižní Stěna
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
300
PP
17.11.2012
Equilibrio
Belvedere
5c
300
PP
04.08.2012
Linker Kaminpfeiler (R 3a)
Frankenjura
6
300
PP
16.11.2011
Cachou Pour Un Lézard
Orpierre
5c
300
PP
28.10.2011
Octopus
Crosano
5c [5c+]
300
PP
03.10.2010
Květinová Stěna
Panteon
VIIb
300
PP
6-
5b
29.04.2018
Ostriß
Frankenjura
6-
372
OS
28.04.2018
Katzl
Frankenjura
6-
372
OS
28.04.2018
Wandl (Variante, Spieser U)
Frankenjura
6-
372
OS
25.10.2013
Riso E Zucchetti
Crosano
5b
372
OS
25.10.2013
Mastro Zappetta
Crosano
5b
372
OS
16.06.2013
Stará Cesta
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
372
OS
15.06.2013
Krátká Hrana
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
372
OS
07.07.2012
Maral
Frankenjura
6-
372
OS
23.03.2012
Impetrite's
Massone
5b
372
OS
17.11.2011
Les Clochards Célestes
Orpierre
5b
372
OS
23.08.2011
Cesta Č.9
Špičák U Mostu
6-
372
OS
24.05.2011
Zrzka
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
372
OS
29.10.2010
Stregatto
Jerzu
5b
372
OS
29.10.2010
Elementare Watson!
Jerzu
5b
372
OS
28.08.2010
Zinnober
Frankenjura
6-
372
OS
07.08.2010
Kiefernverschneidung
Frankenjura
6-
372
OS
01.08.2010
Siebenschläfer
Frankenjura
6-
372
OS
31.07.2010
Hey Joe
Frankenjura
6-
372
OS
11.07.2010
Angel Of Berlin
Frankenjura
6-
372
OS
27.03.2010
Bicia
Crosano
5b
372
OS
31.12.2009
Todra
Sperlonga
5b
372
OS
28.12.2009
Poppins
Sperlonga
5b
372
OS
27.12.2009
Pinatti
Sperlonga
5b
372
OS
22.09.2013
Dobbl D - Dheas Dour
Frankenjura
6-
303
flash
05.08.2012
Marytissima
Frankenjura
6-
303
flash
06.07.2012
Pflichtübung
Frankenjura
6-
303
flash
13.11.2011
Bonboudan
Chateauvert
5b [5c+]
303
flash
12.11.2011
Lódeur Des Pierres
Chateauvert
5b
303
flash
12.11.2011
La Fête à Neuneu
Chateauvert
5b
303
flash
12.11.2011
Eole L1
Chateauvert
5b
303
flash
30.10.2010
Cornetto
Cala Spinosa
5b
303
flash
05.09.2010
Žlutá Voda
Roviště
6-
303
flash
05.09.2010
Zapomenutá
Roviště
6-
303
flash
29.08.2010
Margarethenwand
Frankenjura
6-
303
flash
28.08.2010
Kleiner Bär
Frankenjura
6-
303
flash
07.08.2010
Frühlingserwachen
Frankenjura
6-
303
flash
28.03.2010
Mi Manda Piccone
Crosano
5b
303
flash
20.03.2010
Mondscheinkante
Königshain
6- [VI]
303
flash
07.11.2009
Vodováha
Perštejn
6-
303
flash
10.05.2016
Hvězdný Prach
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
260
RP
10.05.2016
Vábivá
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
260
RP
10.05.2016
Před Deštěm
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
260
RP
03.05.2016
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
260
RP
03.05.2016
Štěstí Na Blízku
Tisá - Malé Stěny
VIIa
260
RP
25.10.2013
Mi Manda Piccone
Crosano
5b
260
RP
17.08.2013
Štěstí Na Blízku
Tisá - Malé Stěny
VIIa
260
RP
14.07.2013
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
260
RP
18.06.2013
Cesta Smíchu
Tisá - Velké Stěny
VIIa
260
RP
16.05.2013
Štěstí Na Blízku
Tisá - Malé Stěny
VIIa
260
RP
23.04.2013
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
260
RP
18.04.2013
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
260
RP
07.07.2012
Angel Of Berlin
Frankenjura
6-
260
RP
07.03.2018
Tower Ramp
San Vito Lo Capo
5b
250
PP
04.03.2018
Elisa
San Vito Lo Capo
5b
250
PP
04.03.2018
Maria
San Vito Lo Capo
5b
250
PP
14.06.2014
Pexesiáda
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa [VIIb]
250
PP
28.08.2012
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
250
PP
11.05.2012
Neuer Talweg
Bielatal
VIIa
250
PP
16.11.2011
Think Punk
Orpierre
5b
250
PP
14.11.2011
Haltes Passagéres
Chateauvert
5b
250
PP
28.10.2011
Bicia
Crosano
5b
250
PP
09.05.2011
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
250
PP
5+
5a
28.04.2018
Südwand
Frankenjura
5+
347
OS
24.04.2016
Zobácká
Bořeň
5+
347
OS
21.02.2014
Autan
Desplomilandia
5+ [5c]
347
OS
21.02.2014
Escombros
Desplomilandia
5+ [5c]
347
OS
18.02.2014
Las Garruchas Del Anakrín
El Chorro
5+ [5c]
347
OS
18.02.2014
Welcome To El Chorro
El Chorro
5+ [5c]
347
OS
04.08.2012
Elliweg
Frankenjura
5+ [6-]
347
OS
04.08.2012
Rechts Aussen (Vertikale)
Frankenjura
5+
347
OS
07.07.2012
Pour Ma Butzi En Amour
Frankenjura
5+
347
OS
11.09.2011
Tapferes Schneiderlein
Frankenjura
5+ [6-]
347
OS
24.07.2011
Der Zauberer Von Oz
Frankenjura
5+
347
OS
23.07.2011
Katzerbenz
Frankenjura
5+
347
OS
25.03.2011
Pánská Jízda
Kreutzberk
5+
347
OS
25.03.2011
Velký Mejdan
Kreutzberk
5+
347
OS
01.08.2010
Jungfrau
Frankenjura
5+
347
OS
20.07.2008
Take It Easy
Nago
5+ [5c]
347
OS
1
06.07.2012
Happy End
Frankenjura
5+
278
flash
06.07.2012
Nadelspiel
Frankenjura
5+ [6-]
278
flash
05.07.2012
Boulderwandl
Frankenjura
5+
278
flash
20.05.2012
Veldener Weg
Frankenjura
5+
278
flash
05.06.2011
Zwillingsriss
Frankenjura
5+
278
flash
20.03.2010
Treppe
Königshain
5+ [VI]
278
flash
11.08.2013
Pilíř Hubeňoura (ČimaSinistra)
Bořeň
5+
235
RP
05.08.2012
Jenny´s Apfelkönig
Frankenjura
5+ [6-]
225
PP
5
5a
04.01.2020
First Wall / Sol
Cala Magraner
5a
322
OS
01.01.2020
Right
Les Perxes
5a [5b]
322
OS
01.01.2020
Curving Groove
Les Perxes
5a [5b]
322
OS
22.02.2014
Ostras Pedrin
Desplomilandia
5 [5b]
322
OS
19.02.2014
El Osito Polar
El Chorro
5 [5b]
322
OS
19.02.2014
Las Amigas De Lulu
El Chorro
5 [5b]
322
OS
18.02.2014
Café Cous Bourbon
El Chorro
5 [5b]
322
OS
17.11.2012
Fassan
Belvedere
5a [4b]
322
OS
17.11.2012
Alegher
Belvedere
5a
322
OS
28.08.2012
Deflorace
Tisá - Malé Stěny
VI
322
OS
28.08.2012
Zaber Bratře
Tisá - Malé Stěny
VI
322
OS
25.07.2012
Pro Jelita
Ostrov
VI
322
OS
24.07.2012
Posel Podzimu
Rájec - Ostříží Stěny
VI
322
OS
22.07.2012
Jardova
Bořeň
5
322
OS
10.05.2012
Lupen
Rájec - Ostříží Stěny
VI
322
OS
23.03.2012
Marina's
Massone
5a
322
OS
23.03.2012
Zac
Massone
5a
322
OS
17.11.2011
Canardo
Orpierre
5a
322
OS
14.11.2011
Les 101 Bactratiens
Chateauvert
5a
322
OS
11.09.2011
Westpfeiler
Frankenjura
5
322
OS
23.08.2011
Cesta Č.6
Špičák U Mostu
5
322
OS
24.07.2011
Westkante
Frankenjura
5
322
OS
18.05.2011
Bobek Na Cestě
Rájec - Ostříží Stěny
VI
322
OS
25.03.2011
Hrášek
Kreutzberk
5
322
OS
14.08.2010
Schatzsucher
Frankenjura
5
322
OS
14.08.2010
Blues Zum Gruß
Frankenjura
5
322
OS
01.08.2010
Neigsabbt
Frankenjura
5
322
OS
31.07.2010
Schlossbergverschneidung
Frankenjura
5
322
OS
31.07.2010
Kleiner König Kallewirsch
Frankenjura
5
322
OS
28.12.2009
Chimera
Sperlonga
5a
322
OS
28.12.2009
Massi
Sperlonga
5a
322
OS
28.12.2009
La Festa Di Piero
Sperlonga
5a
322
OS
27.12.2009
La Maya Delana
Sperlonga
5a
322
OS
27.12.2009
La Maya Desnuda
Sperlonga
5a
322
OS
08.11.2009
Erichův Sloup
Perštejn
5
322
OS
12.07.2009
Mamma Mia
Kreutzberk
5
322
OS
11.07.2009
Kindergarten
Ortel
5
322
OS
01.08.2008
Wali Kukula
Mlynářův Kámen
5
322
OS
1
29.07.2008
Skřížené Linky
Studený Masiv
5
322
OS
1
29.07.2008
Pravý Kout
Studený Masiv
5
322
OS
1
29.07.2008
Zelený Kout
Studený Masiv
5
322
OS
1
22.09.2013
Silberweg
Frankenjura
5
253
flash
18.05.2013
Sylvesterweg
Frankenjura
5
253
flash
05.07.2012
Beamtenleiter
Frankenjura
5
253
flash
16.07.2011
Ganja
Labské Údolí - Levý Břeh
VI
253
flash
15.08.2010
Softmover
Frankenjura
5
253
flash
10.08.2010
Cesta Starých Milců
Bořeň
5
253
flash
10.07.2010
Ernst Ist Tot
Frankenjura
5 [5+]
253
flash
17.04.2020
Mamma Mia
Kreutzberk
5
210
RP
03.05.2016
Deflorace
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
23.05.2015
Bobek Na Cestě
Rájec - Ostříží Stěny
VI
210
RP
22.05.2015
Cesta Ze Strže
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
17.08.2013
Cesta Ze Strže
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
17.08.2013
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
11.08.2013
Čima
Bořeň
5
210
RP
02.08.2013
Cesta Ze Strže
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
14.07.2013
Kalibus
Tisá - Hřebenové Věže
VI
210
RP
16.06.2013
Klikatá Spára
Rájec - Ostříží Stěny
VI
210
RP
16.06.2013
Čerstvý Vítr
Rájec - Ostříží Stěny
VI
210
RP
16.05.2013
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
23.04.2013
Zaber Bratře
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
23.04.2013
Deflorace
Tisá - Malé Stěny
VI
210
RP
08.08.2010
Ernst Ist Tot
Frankenjura
5 [5+]
210
RP
15.09.2009
Cesta R
Čima V Brné
5
210
RP
15.09.2009
Mlezákova Spára
Čima V Brné
5
210
RP
15.09.2009
Americká Cesta
Čima V Brné
5
210
RP
07.01.2020
Ebamsa
Cala Santanyí
5a [5b]
200
PP
07.01.2020
Tom And Jerry
Cala Santanyí
5a [5b]
200
PP
02.01.2020
Camisasque
La Creveta
5a [5b]
200
PP
5-
4c
24.04.2016
Klistýr
Bořeň
5-
297
OS
13.10.2013
Beavis & Butt-head
Bořeň
5-
297
OS
05.08.2012
Bellissima
Frankenjura
5-
297
OS
06.07.2012
Balkentoni
Frankenjura
5-
297
OS
23.08.2011
Cesta Č.4
Špičák U Mostu
5-
297
OS
25.03.2011
Paparazzi
Kreutzberk
5-
297
OS
07.08.2010
Daniel
Frankenjura
5-
297
OS
31.07.2010
Ernesto Kanibalo
Frankenjura
5-
297
OS
01.08.2008
Nikdy Neříkej Nikdy
Mlynářův Kámen
5-
297
OS
1
01.08.0008
Nikdy Neříkej Nikdy
Mlynářův Kámen
5-
297
OS
05.07.2012
Schlingenweg
Frankenjura
5-
228
flash
24.04.2016
Západní Cesta
Bořeň
5-
185
RP
07.05.2020
Buňka
Špičák U Mostu
5-
175
PP
4+
4c
17.04.2020
Sedmé Nebe
Kreutzberk
4+
272
OS
28.04.2018
Willi Kapp Ged. Weg
Frankenjura
4+
272
OS
28.08.2012
Prázdné Hnízdo
Tisá - Malé Stěny
V
272
OS
12.08.2012
Jihozápadní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
V
272
OS
25.07.2012
Aj Klobásky Budů
Ostrov
V
272
OS
25.07.2012
Pro Jitrnice
Ostrov
V
272
OS
24.07.2012
Čtyřlístek Pro Štěstí
Rájec - Ostříží Stěny
V
272
OS
24.07.2012
Anděl Strážný
Rájec - Ostříží Stěny
V
272
OS
07.07.2012
Für Zwietsch
Frankenjura
4+
272
OS
24.05.2011
Boj S Časem
Rájec - Ostříží Stěny
V
272
OS
24.05.2011
Má Za Ušima
Rájec - Ostříží Stěny
V
272
OS
18.05.2011
Návštěva Z Prahy
Rájec - Ostříží Stěny
V
272
OS
25.09.2010
Bella Marisa
San Paolo
4c
272
OS
01.08.2010
Barbarelli Weg
Frankenjura
4+
272
OS
20.03.2010
Verschneidung
Königshain
4+ [V]
272
OS
20.03.2010
Damentour
Königshain
4+ [6]
272
OS
28.12.2009
Lo Scaglione
Sperlonga
4c
272
OS
07.11.2009
Říční Hrana
Perštejn
4+ [4]
272
OS
28.10.2009
Gama
Bořeň
4+
272
OS
12.07.2009
Kanovnická
Kreutzberk
4+
272
OS
16.09.2011
Severní Hrana
Rájec - Ostříží Stěny
V
203
flash
16.07.2011
Pro Mámu
Labské Údolí - Levý Břeh
V
203
flash
30.10.2010
Ehi Ciccio
Cala Spinosa
4c
203
flash
28.10.2010
Citrosodina
Jerzu
4c
203
flash
17.04.2020
Kanovnická
Kreutzberk
4+
160
RP
23.05.2015
Má Za Ušima
Rájec - Ostříží Stěny
V
160
RP
23.05.2015
Boj S Časem
Rájec - Ostříží Stěny
V
160
RP
23.05.2015
Návštěva Z Prahy
Rájec - Ostříží Stěny
V
160
RP
11.08.2013
Pilíř Minaretů
Bořeň
4+
160
RP
02.08.2013
Lámavý žlab
Tisá - Malé Stěny
V
160
RP
18.06.2013
Jižní Stěna
Tisá - Velké Stěny
V
160
RP
12.08.2012
Železná Plotna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
160
RP
10.05.2012
Dívčí Sen
Rájec - Ostříží Stěny
V
160
RP
24.05.2011
Návštěva Z Prahy
Rájec - Ostříží Stěny
V
160
RP
24.05.2011
Žlutí Sokoli
Rájec - Ostříží Stěny
V
160
RP
16.04.2011
Jarní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
160
RP
08.08.2010
Říční Hrana
Perštejn
4+ [4]
160
RP
07.01.2020
Ebam
Cala Santanyí
4c
150
PP
07.01.2020
Churrito Y Pelete
Cala Santanyí
4c
150
PP
02.01.2020
Baba
La Creveta
4c
150
PP
02.01.2020
Curset
La Creveta
4c [4b]
150
PP
02.01.2020
Lord Of The Rings
La Creveta
4c
150
PP
31.12.2019
La Mosca
Puig De Sant Martí
4c [5c]
150
PP
31.12.2019
100 Duros
Puig De Sant Martí
4c [5c]
150
PP
07.03.2018
The Cel. Way Of The Dead Cows
San Vito Lo Capo
4c
150
PP
06.03.2018
Just For Fun
San Vito Lo Capo
4c
150
PP
12.08.2012
Jarní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
V
150
PP
05.08.2012
Direttissima
Frankenjura
4+
150
PP
24.07.2012
Prostor Pro Operaci
Rájec - Ostříží Stěny
V
150
PP
16.04.2011
Žlutí Sokoli
Rájec - Ostříží Stěny
V
150
PP
4
4b
07.05.2020
Vinice
Špičák U Mostu
4
222
OS
07.05.2020
Rychlá Trojka
Špičák U Mostu
4
222
OS
17.04.2020
Mandarinka
Kreutzberk
4
222
OS
28.04.2018
Südverschneidung
Frankenjura
4
222
OS
24.02.2014
Atenea
El Chorro
4 [4b]
222
OS
09.08.2012
Láďova Cesta
Bořeň
4
222
OS
05.08.2012
Besenritt
Frankenjura
4
222
OS
25.07.2012
Lahůdka Řezníka Krkovičky
Ostrov
IV
222
OS
25.07.2012
Ustřižený Límec
Rájec - Ostříží Stěny
IV
222
OS
06.07.2012
Bergseite
Frankenjura
4
222
OS
25.03.2011
Poker
Kreutzberk
4
222
OS
25.03.2011
Pohoda
Kreutzberk
4
222
OS
01.08.2010
Löwe
Frankenjura
4
222
OS
01.08.2010
Krebs
Frankenjura
4
222
OS
28.12.2009
Massetti
Sperlonga
4b
222
OS
28.10.2009
Poslední
Bořeň
4
222
OS
12.07.2009
Splašený Jeptišky
Kreutzberk
4
222
OS
11.07.2009
Koutová Cesta
Ortel
4
222
OS
05.08.2008
Stará Cesta
Bořeň
4
222
OS
1
01.08.2008
Zašlá Sláva Hrušek Solanek
Mlynářův Kámen
4
222
OS
1
01.08.2008
Vysmátá Mrdnička
Mlynářův Kámen
4
222
OS
1
29.07.2008
Zarostlá
Studený Masiv
4
222
OS
1
29.07.2008
Pískovcová
Studený Masiv
4
222
OS
1
30.03.2008
Vladaři Nad Propastí
Vrabinec
4
222
OS
30.03.2008
Ústup Ze Slávy
Vrabinec
4
222
OS
29.04.2012
Alter Weg
Bielatal
IV
153
flash
19.06.2011
Bamboocha
Kašparák
4
153
flash
09.05.2011
Z Lesa
Tisá - Malé Stěny
IV
153
flash
16.04.2011
Překvápko
Rájec - Ostříží Stěny
IV
153
flash
17.04.2020
Splašený Jeptišky
Kreutzberk
4
110
RP
17.04.2020
Pohoda
Kreutzberk
4
110
RP
23.05.2015
Překvápko
Rájec - Ostříží Stěny
IV
110
RP
24.05.2011
Překvápko
Rájec - Ostříží Stěny
IV
110
RP
15.09.2009
Pěkná Cesta
Čima V Brné
4
110
RP
07.03.2018
Bridget
San Vito Lo Capo
4 [4b]
100
PP
4-
4a
17.11.2011
Traffic
Orpierre
4a
172
OS
31.07.2010
Für Nina
Frankenjura
4-
172
OS
20.03.2010
Direttissima- Alte Variante
Königshain
4- [V]
103
flash
3+
3+
01.08.2010
Stier
Frankenjura
3+
157
OS
3
3
07.05.2020
Nonono
Špičák U Mostu
3
152
OS
28.10.2009
Severní
Bořeň
3
152
OS
30.03.2008
Východní Hrana
Vrabinec
3
152
OS
19.06.2011
Hlinomaz
Kašparák
3
83
flash
3-
3-
28.10.2009
Stará Cesta
Bořeň
3-
35
RP
2
2
30.03.2008
Stará Cesta
Vrabinec
2
142
OS
26.12.2013
Březová
Bořeň
2
30
RP
23.04.2020
Prázdná Kapsa
Tisá - Věže Pod Silnicí
V
1
AF
17.04.2020
Vetřelec
Kreutzberk
5
1
AF
07.01.2020
Colesterol Party
Cala Santanyí
6a+
1
AF
07.01.2020
Left Wing
Cala Santanyí
6a
1
AF
04.01.2020
Crack Eliminate / Y Mar
Cala Magraner
6a+
1
AF
02.01.2020
Krilin
La Creveta
6a+
1
AF
03.03.2018
Straight Into Heaven
San Vito Lo Capo
6b
1
AF
03.03.2018
Via Cogna
San Vito Lo Capo
6a
1
AF
24.04.2016
Údolní Cesta
Bořeň
6+
1
AF
21.02.2014
Menasatrua
Desplomilandia
6a+
1
AF
25.10.2013
Stephy For Ever
Settore D
6b [6c]
1
AF
21.09.2013
Klimbim
Frankenjura
8-/8
1
AF
19.05.2013
Prügelknabe
Frankenjura
7-
1
AF
19.05.2013
Volle Nonne
Frankenjura
7
1
AF
15.11.2012
Serpenti Volanti
La Gola
6a+
1
AF
15.11.2012
Arcadioland
La Gola
6a+
1
AF
28.09.2012
Il Ritorno Dalla Polvere
Rian Cornei
6b
1
AF
28.09.2012
Il Silenzio Parla
Rian Cornei
6a+
1
AF
07.07.2012
Verlobungsweg
Frankenjura
7-
1
AF
06.07.2012
Talseite
Frankenjura
6-
1
AF
05.07.2012
Mondnavigation
Frankenjura
5+
1
AF
19.05.2012
Freundschaft
Frankenjura
7-
1
AF
23.03.2012
Over Booking
Massone
6a
1
AF
23.03.2012
Stattento
Massone
6a
1
AF
16.11.2011
Les Racines Du Ciel
Orpierre
6a
1
AF
13.11.2011
Cabessa De Mule
Chateauvert
6a
1
AF
12.11.2011
T´As Pas Cent Balles?
Chateauvert
6a
1
AF
23.07.2011
Vogelwild
Frankenjura
6
1
AF
28.10.2010
Istamina
Jerzu
6b+
1
AF
24.10.2010
The Luisa
Dorgali
6b+
1
AF
24.10.2010
Joker
Dorgali
6c [6b+]
1
AF
23.10.2010
Kho Phi Phi
Cala Fuili
6a+
1
AF
05.09.2010
Kleopatra
Roviště
5 [5+]
1
AF
19.08.2010
Netáhlo
Perštejn
6+
1
AF
10.07.2010
Schampus
Frankenjura
6-
1
AF
10.07.2010
Drachen
Frankenjura
7+ [7]
1
AF
10.07.2010
Picknick
Frankenjura
7-
1
AF
10.07.2010
Delikatesse
Frankenjura
7 [7+]
1
AF
27.03.2010
Baby Speck
Crosano
6a+
1
AF
15.11.2009
Messa A Fuoco
La Panoramica
6a+
1
AF
20.07.2008
Vogue
Nago
6a
1
AF
1
22.05.2020
Na Svatého Jiří
Rájec - Ptačí Stěny
VIIc
0
-
22.05.2020
Netlač Na Pilu
Rájec - Ptačí Stěny
VIIc
0
-
22.05.2020
Cesta Pro Manku
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
0
-
22.05.2020
Notářův Příběh
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
0
-
21.05.2020
Jižní Stěna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
21.05.2020
Móňa
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
21.05.2020
Televizní Hra
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
21.05.2020
Železná Plotna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
16.05.2020
Sagrada Família
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
0
-
16.05.2020
Wau Wau
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIa
0
-
16.05.2020
Bez Kouta Do Kouta
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
0
-
16.05.2020
Progresivní Metoda
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
0
-
16.05.2020
Drsný Spasitel
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
0
-
14.05.2020
Navigační Směr
Labské Údolí - Pravý Břeh
VII
0
-
14.05.2020
Na Tenkým Ledě
Labské Údolí - Pravý Břeh
VI
0
-
09.05.2020
Poslední Tango V Havaně
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb [VIIIc]
0
-
09.05.2020
Hezká Ina
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
0
-
09.05.2020
Hezký Alfréd
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
0
-
08.05.2020
Severovýchodní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
08.05.2020
Návrat Střelců
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
08.05.2020
Údolní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
08.05.2020
Toten Hozen
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
08.05.2020
Šikmooká
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
08.05.2020
Všechno Bude
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
08.05.2020
Beze Jména
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
07.05.2020
Troubit Na Vuvuzely By Se Nám
Špičák U Mostu
5
0
-
07.05.2020
Merlot
Špičák U Mostu
4
0
-
24.04.2020
Hlavní Trhlina
Tisá - Bürschlické Stěny
III
0
-
24.04.2020
Chodník Bez Zábradlí
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
24.04.2020
Jarní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
24.04.2020
Železná Plotna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
23.04.2020
Věčně Mladí
Tisá - Věže Pod Silnicí
VI
0
-
23.04.2020
Uwe Za 50
Tisá - Věže Pod Silnicí
V
0
-
23.04.2020
Pilíř
Tisá - Věže Pod Silnicí
VI
0
-
17.04.2020
Vaginální Exploze
Kreutzberk
5
0
-
16.04.2020
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
16.04.2020
Cesta Ze Strže
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
16.04.2020
Jarní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
16.04.2020
Severozápadní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
16.04.2020
Solivá Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
22.05.2016
Masový Sport
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
0
-
22.05.2016
Meteleskum Bleskum
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa
0
-
21.05.2016
Direkte Südwestwand
Bielatal
VIIa
0
-
10.05.2016
Mlhavá Clona
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
10.05.2016
Severní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
10.05.2016
Malá Násobilka
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
05.05.2016
Talweg
Bielatal
V
0
-
05.05.2016
Talweg
Bielatal
V
0
-
05.05.2016
Talweg
Bielatal
V
0
-
03.05.2016
Cesta Pěti Vajec
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
03.05.2016
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
01.05.2016
Alter Weg
Bielatal
V
0
-
24.04.2016
Pravá Ohnisková
Bořeň
3
0
-
23.04.2016
Památka Na Zdenu
Ostrov
VI
0
-
23.04.2016
Zostřený Dozor
Ostrov
VIIb
0
-
23.04.2016
Klíč 24.b
Ostrov
VIIa
0
-
23.05.2015
Klikatá Spára
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
22.05.2015
Nebojsa
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
-
25.04.2015
Červená Atrakce
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
15.06.2014
Vybroušená Oční Čočka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
0
-
14.06.2014
Lucky Strike
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb [VIIIa]
0
-
14.06.2014
Míšofiš
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb
0
-
31.05.2014
Severní Cesta
Srázy A Poledník
5
0
-
31.05.2014
Výlom 98
Srázy A Poledník
6+
0
-
31.05.2014
Dvojspára
Srázy A Poledník
6-
0
-
26.12.2013
Řehořův Komín
Bořeň
2
0
-
25.10.2013
Klaxon
Crosano
6b+
0
-
13.10.2013
Břízková
Bořeň
4
0
-
13.10.2013
Cesta Zbrojnošů
Bořeň
5-
0
-
08.10.2013
Inox
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
0
-
08.10.2013
Pochybná Existence
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb [IXc]
0
-
06.10.2013
O Sole Mio
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIc
0
-
06.10.2013
Amore Mio
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
0
-
29.09.2013
Maturita
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
-
29.09.2013
Jarmar
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
29.09.2013
Cesta Na Pokračování
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
07.09.2013
Severovýchodní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
07.09.2013
Návrat Střelců
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
07.09.2013
Údolní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
07.09.2013
Zeus
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
31.08.2013
Cesta Na Chobot
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
-
31.08.2013
Zelený Zázrak
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
17.08.2013
Nová Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
17.08.2013
Omyl
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
15.08.2013
Plodný Rok
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
0
-
15.08.2013
Adrenaline
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
0
-
15.08.2013
Americký Sen
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
0
-
15.08.2013
Liga Neregistrovaných
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb
0
-
14.08.2013
Útěk Z New Yorku - Varianta
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
-
14.08.2013
Cesta Na Pokračování
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
14.08.2013
Saská Cesta
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
-
14.08.2013
Severní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
14.08.2013
Tschunkova Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
11.08.2013
Nesmrdí Rum
Bořeň
4+
0
-
02.08.2013
Jarní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
21.07.2013
Mistrův Omyl
Tisá - Malé Stěny
VIIc
0
-
21.07.2013
V Kyslíkovém Dluhu
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
21.07.2013
Ptačí Zob
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
-
21.07.2013
Americké Volno
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
0
-
17.07.2013
Východní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
V
0
-
17.07.2013
Stará Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
V
0
-
14.07.2013
Vzpomínka Na Volejníka
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
07.07.2013
Televizní Hra
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
07.07.2013
Jarní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
07.07.2013
Železná Plotna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
06.07.2013
Anděl Páně
Rájec - Ptačí Stěny
VI
0
-
06.07.2013
Plástve Medu
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
0
-
06.07.2013
Zvonění Do Hrobu
Rájec - Ptačí Stěny
VIIc
0
-
06.07.2013
Údolní Cesta
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
0
-
06.07.2013
Pravá Spára
Rájec - Ptačí Stěny
VI
0
-
16.06.2013
Den Otevřených Dveří
Rájec - Ostříží Stěny
V
0
-
15.06.2013
Cesta Pro Manku
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
0
-
15.06.2013
Osobní Strážce
Rájec - Ptačí Stěny
VIIb
0
-
15.06.2013
Větrolam
Rájec - Ptačí Stěny
VIIa
0
-
15.06.2013
Přepad Pro Ditu
Rájec - Ptačí Stěny
IV
0
-
18.05.2013
Sonnenturm
Frankenjura
7+/8- [8-]
0
-
18.05.2013
Vertikalriss
Frankenjura
7
0
-
16.05.2013
Velký Strach
Tisá - Malé Stěny
IXa
0
-
16.05.2013
Novoborská
Tisá - Malé Stěny
VIIIa
0
-
16.05.2013
Fotbalové Klání
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
-
23.04.2013
Cesta Pěti Vajec
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
23.04.2013
Hrana Důchodců
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
18.04.2013
Hřbitovní Kvítí
Tisá - Malé Stěny
VIIc
0
-
16.04.2013
Televizní Hra
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
16.04.2013
Jarní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
16.04.2013
Železná Plotna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
17.03.2013
Vylomená
Bořeň
4
0
-
17.03.2013
Traverzová Varianta
Bořeň
3
0
-
01.01.2013
Pilířová (Prckův Pilíř)
Bořeň
5-
0
-
01.01.2013
Lišejníková
Bořeň
6-
0
-
01.01.2013
Lovecká
Bořeň
5
0
-
01.01.2013
Levá Zmýlená
Bořeň
4
0
-
01.01.2013
Stará Cesta
Bořeň
3
0
-
01.01.2013
Středem
Bořeň
4-
0
-
18.11.2012
Lucrezia
Noriglio
6a
0
-
17.11.2012
Zucchina Trafelata
Belvedere
6a
0
-
17.11.2012
Via Del Biscotto
Belvedere
6a+
0
-
17.11.2012
Giordano
Belvedere
6a
0
-
17.11.2012
Piccola Chimera
Belvedere
5c
0
-
17.11.2012
Spettacolo
Belvedere
6a
0
-
16.11.2012
Via Pantarei
San Paolo
6b+
0
-
16.11.2012
Via Isis
San Paolo
6b
0
-
21.10.2012
Létající Koberec
Děčínský Sněžník
VI
0
-
21.10.2012
Ježourova Návštěva
Děčínský Sněžník
V
0
-
21.10.2012
Mušličková Polévka
Děčínský Sněžník
IV
0
-
09.10.2012
5+
Rač - Hradiště U Habří
5+
0
-
09.10.2012
Liberecká
Rač - Hradiště U Habří
6+
0
-
09.10.2012
Děčínská Cesta
Rač - Hradiště U Habří
6-
0
-
03.10.2012
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
03.10.2012
Prázdné Hnízdo
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
03.10.2012
Zaber Bratře
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
03.10.2012
Deflorace
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
03.10.2012
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
03.10.2012
Po Třech Sudech
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
30.09.2012
Údolní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
30.09.2012
Přezuvky Štěstěny
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
0
-
30.09.2012
Kostra Nostra
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
0
-
28.09.2012
Antaio
Rian Cornei
6a
0
-
18.09.2012
Viktor
Bořeň
6
0
-
18.09.2012
Zelený Kout
Bořeň
6+
0
-
18.09.2012
Lambada
Bořeň
6
0
-
18.09.2012
Mašinka
Bořeň
5
0
-
15.09.2012
Východní Stěna
Tisá - Modřín
VIIb
0
-
11.09.2012
Oči Plné Prachu
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
11.09.2012
Ďáblova Promenáda
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
-
11.09.2012
Severní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
11.09.2012
Svatá Cesta
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
11.09.2012
Orgoj Chorchoj
Tisá - Velké Stěny
VIIc [VIIIa]
0
-
11.09.2012
Kýsova
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
06.09.2012
44% Alkoholu
Bořeň
5+
0
-
06.09.2012
Pravá Zmýlená
Bořeň
5+
0
-
06.09.2012
Ohniskový Pilíř
Bořeň
6+/7- [7-]
0
-
06.09.2012
Lidské Právo
Bořeň
5
0
-
06.09.2012
Zobácká
Bořeň
5+
0
-
06.09.2012
Hlohová Šestka
Bořeň
6-
0
-
28.08.2012
Ekologie
Tisá - Malé Stěny
VIIb [VIIIa]
0
-
28.08.2012
Hrana Důchodců
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
28.08.2012
Cesta Pěti Vajec
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
28.08.2012
Čaj O Šesté
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
25.08.2012
Stará Cesta
Adršpach
VI
0
-
25.08.2012
Hranka
Adršpach
V
0
-
24.08.2012
Markovinky
Křížový Vrch
VI
0
-
24.08.2012
Pod Slaněním
Křížový Vrch
VI
0
-
21.08.2012
Cesta Na Chobot
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
-
18.08.2012
Z Cesta
Ostrov
V
0
-
18.08.2012
Přes Panty
Ostrov
VIIb
0
-
18.08.2012
Stará Cesta
Ostrov
IV
0
-
18.08.2012
Aj Klobásky Budů
Ostrov
V
0
-
18.08.2012
Pro Jelita
Ostrov
VI
0
-
18.08.2012
Pro Jitrnice
Ostrov
V
0
-
18.08.2012
Lahůdka Řezníka Krkovičky
Ostrov
IV
0
-
12.08.2012
Chodník Bez Zábradlí
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
12.08.2012
Pytlák Kódl
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
0
-
12.08.2012
Televizní Hra
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
12.08.2012
Hvězdný Prach
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
12.08.2012
Mlhavá Clona
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
12.08.2012
Hrana Z Rána
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
09.08.2012
Levá Mírova Cesta
Bořeň
5-
0
-
09.08.2012
Zakrytá Cesta
Bořeň
4
0
-
05.08.2012
Georg Bauer Gedenkweg
Frankenjura
6
0
-
05.08.2012
Sphinx
Frankenjura
7-
0
-
05.08.2012
Hexenmeister (Viel Vergnügen)
Frankenjura
7-
0
-
04.08.2012
Riss
Frankenjura
7-
0
-
04.08.2012
Kosmonauten Komplott
Frankenjura
7-
0
-
29.07.2012
Omyl
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
29.07.2012
Boží Hod
Tisá - Malé Stěny
VII
0
-
29.07.2012
Nová Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
29.07.2012
Mates
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
28.07.2012
Ptačí Sokolík
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
28.07.2012
Na Svatého Jana
Tisá - Velké Stěny
VIIIa
0
-
25.07.2012
Podtržená Stolička
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
25.07.2012
Katův Terč
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
24.07.2012
Ocas Draka
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
0
-
24.07.2012
Výuka Žáka
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
22.07.2012
UFO
Bořeň
5-
0
-
22.07.2012
Mírova Cesta
Bořeň
5+
0
-
21.07.2012
Hubeňour
Bořeň
3
0
-
21.07.2012
Čima
Bořeň
5
0
-
19.07.2012
Velikonoční M + M
Bořeň
6+ [6+/7-]
0
-
14.07.2012
Zvonivá
Bořeň
5
0
-
14.07.2012
Hasičská
Bořeň
5+
0
-
14.07.2012
Pravý Pilíř Necek
Bořeň
7-
0
-
14.07.2012
Vězeňské Blues
Bořeň
6-
0
-
14.07.2012
Skajp
Bořeň
7
0
-
14.07.2012
Přes Hnízdo
Bořeň
5
0
-
14.07.2012
Lišejníková
Bořeň
6-
0
-
14.07.2012
Pilířová (Prckův Pilíř)
Bořeň
5-
0
-
08.07.2012
Sonja&Dirk
Frankenjura
7-
0
-
06.07.2012
Heulboje
Frankenjura
7
0
-
05.07.2012
Annelore
Frankenjura
6-
0
-
05.07.2012
The End
Frankenjura
6-
0
-
05.07.2012
Muffengang R2
Frankenjura
6-
0
-
05.07.2012
Kaminpfeiler R7
Frankenjura
7-
0
-
05.07.2012
Eieruhr
Frankenjura
6+
0
-
05.07.2012
Dont Worry Be Happy
Frankenjura
6-
0
-
24.06.2012
Hvězdný Prach
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
24.06.2012
Červená Ještěrka
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
24.06.2012
Zelená Ještěrka
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
24.06.2012
Dešťovka Varianta
Tisá - Bürschlické Stěny
6 [VI]
0
-
24.06.2012
Jižní Stěna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
23.06.2012
Strmina
Tisá - Věže Pod Silnicí
VI
0
-
23.06.2012
Šlehačkový Dort
Tisá - Věže Pod Silnicí
VIIa
0
-
23.06.2012
Jarní Hrana
Tisá - Věže Pod Silnicí
VIIa
0
-
23.06.2012
Údolní Cesta
Tisá - Věže Pod Silnicí
VIIa [VIIc]
0
-
22.06.2012
Východní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
22.06.2012
Čertovy Obrázky
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
-
22.06.2012
Vzpomínka Na Volejníka
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
22.06.2012
Veselá Kráva
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
22.06.2012
Smutný Příběh
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
20.06.2012
Cesta Starých Milců
Bořeň
5
0
-
27.05.2012
Údolní Cesta
Ostrov
VII
0
-
27.05.2012
Hrana Starců
Ostrov
VI
0
-
27.05.2012
Trpaslíci Na Bále
Ostrov
VIIb
0
-
27.05.2012
Líbivá Hrana
Ostrov
VI [VIIa]
0
-
27.05.2012
Pravá Údolní Cesta
Ostrov
VI
0
-
27.05.2012
Kouzelná Hrana
Ostrov
V
0
-
26.05.2012
Grenzwand
Bielatal
VIIc
0
-
26.05.2012
Windweg
Bielatal
VIIb
0
-
26.05.2012
Märchentürmerweg
Bielatal
VIIIa
0
-
24.05.2012
Přes Panty
Ostrov
VII [VIIb]
0
-
24.05.2012
Kolem Kliky
Ostrov
VII
0
-
24.05.2012
Narozeniny
Ostrov
VII
0
-
24.05.2012
Cesta Pro Moly
Ostrov
VIIa
0
-
20.05.2012
Moralapostel
Frankenjura
7-
0
-
20.05.2012
Gummitwist Mit Dem Antichrist
Frankenjura
7 [7-]
0
-
20.05.2012
Gummitwist Mit Dem Antichrist
Frankenjura
7-
0
-
19.05.2012
Faule Kalorie
Frankenjura
6+
0
-
19.05.2012
Trivialitätenkabinett
Frankenjura
7- [6+]
0
-
19.05.2012
Armin Weich Ged.-Weg
Frankenjura
5
0
-
19.05.2012
Gemaisam
Frankenjura
6+
0
-
19.05.2012
Starfighter Kandidatenweg
Frankenjura
7 [7+]
0
-
19.05.2012
Lot´s Weib
Frankenjura
7-
0
-
19.05.2012
Trabant
Frankenjura
5
0
-
11.05.2012
Benkeho Cesta
Ostrov
VI
0
-
11.05.2012
West Kante
Bielatal
VI
0
-
11.05.2012
Alter Weg
Bielatal
IV
0
-
10.05.2012
Čerstvý Vítr
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
08.05.2012
Südriß Direkt
Schrammsteine
VIIb
0
-
08.05.2012
Kotzwand
Schrammsteine
VIIa
0
-
01.05.2012
Ostkante
Bielatal
VIIb
0
-
29.04.2012
Juliweg
Bielatal
V
0
-
28.04.2012
Jihozápadní Hrana
Ostrov
V
0
-
28.04.2012
Cesta Starých Kamarádů
Ostrov
VIIb
0
-
28.04.2012
Pravá Náhorní Spára
Ostrov
V
0
-
28.04.2012
Cesta V Plavkách
Ostrov
VI
0
-
26.04.2012
Jižní Stěna
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
26.04.2012
O Tři Metry Blíž
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
26.04.2012
Palermo
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
-
26.04.2012
Jankovo Vidění
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
21.04.2012
Stará Cesta
Ostrov
IV
0
-
21.04.2012
Batman
Ostrov
VII [VIIa]
0
-
21.04.2012
Klavír
Ostrov
VIIa
0
-
28.03.2012
Kalibus
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
28.03.2012
100 Metrů Od Hrobu
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
28.03.2012
Pro Adama
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
28.03.2012
Stávka Jističů
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
28.03.2012
Zlaté Písky
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
18.03.2012
Matrasova
Bořeň
6-
0
-
18.03.2012
Baldachýn
Bořeň
5+
0
-
17.03.2012
Bruchholzkante
Schrammsteine
VIIc
0
-
17.03.2012
Südwestkante
Schrammsteine
VIIb
0
-
17.03.2012
Löschnerwand
Schrammsteine
IV
0
-
16.03.2012
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
16.03.2012
Jižní Stěna Varianta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
16.03.2012
Po Třech Sudech
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
16.03.2012
Pod Dohledem
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
16.03.2012
Fotbalové Klání
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
-
10.03.2012
Schody Do Nebe
Bořeň
7
0
-
10.03.2012
Levá Ohnisková
Bořeň
4-
0
-
10.03.2012
Hladký Kout
Bořeň
6
0
-
10.03.2012
Lišejníková
Bořeň
6-
0
-
10.03.2012
Zapomenutá
Bořeň
5
0
-
26.12.2011
Čima
Bořeň
5
0
-
30.10.2011
Natural Killer
La Vela
6b
0
-
30.10.2011
Innatural Killer
La Vela
5c
0
-
17.09.2011
Sáček S Tržbou
Tisá - Modřín
VIIb
0
-
17.09.2011
K. O. Bez Ovace
Tisá - Modřín
VIIb
0
-
17.09.2011
Pravá Údolní Cesta
Tisá - Modřín
V
0
-
17.09.2011
Nová Cesta
Tisá - Modřín
V
0
-
17.09.2011
Údolní Cesta
Tisá - Modřín
V
0
-
16.09.2011
Výuka Žáka
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
16.09.2011
Údolní Cesta
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
0
-
16.09.2011
Ocas Draka
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
0
-
16.09.2011
Tanečnice Z Lúčnice
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
0
-
16.09.2011
Dívčí Sen
Rájec - Ostříží Stěny
V
0
-
16.09.2011
Katův Terč
Rájec - Ostříží Stěny
V [VI]
0
-
13.09.2011
Bod Varu
Tisá - Malé Stěny
VIIIc
0
-
13.09.2011
Jankovo Vidění
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
13.09.2011
Čertovy Obrázky
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
-
13.09.2011
Absolventská
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
11.09.2011
Drachenwand
Frankenjura
5+
0
-
10.09.2011
Babsi Im Lummerland
Frankenjura
7
0
-
10.09.2011
Hey Chinasky Verlänge
Frankenjura
7/7+
0
-
10.09.2011
Hersbrucker Weg
Frankenjura
7
0
-
28.08.2011
Kuželátor
Křížový Vrch
VIIc
0
-
28.08.2011
Cvičení S Kužely
Křížový Vrch
VIIb
0
-
28.08.2011
Údolní Direttissima
Křížový Vrch
VIIb [VIIIa]
0
-
25.08.2011
Stará Cesta
Bořeň
6- [6]
0
-
23.08.2011
Cesta Č.8
Špičák U Mostu
6
0
-
23.08.2011
Cesta Č.7
Špičák U Mostu
5+
0
-
06.08.2011
Májová
Bořeň
4+
0
-
24.07.2011
Geile Kante
Frankenjura
8-
0
-
24.07.2011
Zaubermaus
Frankenjura
7
0
-
24.07.2011
Kumunardenriss
Frankenjura
6+
0
-
19.07.2011
Děčínský Odkaz
Bořeň
6
0
-
19.07.2011
Vzpomínka Na Vencu
Bořeň
7
0
-
19.07.2011
Necky
Bořeň
5+
0
-
17.07.2011
Vřesoviště
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
0
-
17.07.2011
Mechovište
Labské Údolí - Levý Břeh
VI
0
-
16.07.2011
Lví Podíl
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
0
-
16.07.2011
Životní Moudrost
Labské Údolí - Levý Břeh
VI
0
-
16.07.2011
Roztroušená Skleróza
Labské Údolí - Levý Břeh
VI
0
-
10.07.2011
Südwestweg
Bielatal
VI
0
-
10.07.2011
Südwestriss
Bielatal
V
0
-
10.07.2011
Südkante
Bielatal
VI
0
-
09.07.2011
Stará Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
III
0
-
09.07.2011
Stará Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
III
0
-
09.07.2011
Severovýchodní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
06.07.2011
Vzpomínka Na Vráťu Bečváře
Ostrov
VIIb
0
-
06.07.2011
Jihozápadní Cesta
Ostrov
VII
0
-
06.07.2011
Botanický Omyl
Ostrov
VIIc
0
-
06.07.2011
Váhavá Cesta
Ostrov
VIIa
0
-
06.07.2011
Severovýchodní Cesta
Ostrov
VI
0
-
05.06.2011
Migräne Man
Frankenjura
7
0
-
05.06.2011
Bamberger Weg
Frankenjura
6+
0
-
04.06.2011
Roher Aal
Frankenjura
7+
0
-
24.05.2011
Klikatá Spára
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
21.05.2011
Meteleskum Bleskum
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIb [VIIa]
0
-
21.05.2011
Masový Sport
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc [VIIb]
0
-
21.05.2011
Nová Vlna
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa
0
-
21.05.2011
Pohodovka
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
0
-
21.05.2011
Rodinný Výlet
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa
0
-
21.05.2011
Blbá Nálada
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIa
0
-
18.05.2011
Varianta
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
0
-
18.05.2011
Bobek Už Je Venku
Rájec - Ostříží Stěny
VIIb
0
-
18.05.2011
Zvučné žebro
Rájec - Ostříží Stěny
VIIIb
0
-
09.05.2011
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIc
0
-
09.05.2011
Východní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
09.05.2011
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
06.05.2011
Čima
Bořeň
5
0
-
06.05.2011
Baldachýn
Bořeň
5+
0
-
06.05.2011
Pilířová (Prckův Pilíř)
Bořeň
5-
0
-
19.04.2011
Agent
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
0
-
19.04.2011
Hospoda U Ranního Slunce
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
19.04.2011
Údolní Stěna
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIb
0
-
19.04.2011
Údolní Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
19.04.2011
Jihozápadní Hrana
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
19.04.2011
Peníze Na Ruku
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
17.04.2011
Úzká Cesta
Tisá - Věže Pod Silnicí
V
0
-
17.04.2011
Spárová
Tisá - Věže Pod Silnicí
VI
0
-
16.04.2011
Klikatá Spára
Rájec - Ostříží Stěny
VI
0
-
16.04.2011
Ušouni Na Houbách
Rájec - Ostříží Stěny
VIIb
0
-
09.04.2011
Televizní Hra
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
09.04.2011
Železná Plotna
Tisá - Bürschlické Stěny
V
0
-
09.04.2011
Vstup Do Rodiny
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
09.04.2011
Bílá Stěna
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
09.04.2011
Rovná Cesta
Tisá - Bürschlické Stěny
VIIa
0
-
09.04.2011
Oblá Hrana
Tisá - Bürschlické Stěny
VI
0
-
03.04.2011
Hvězdné Nádraží
Ostrov
VII
0
-
03.04.2011
Jak Dlouho Ještě
Ostrov
VI
0
-
03.04.2011
Pravá Náhorní Spára
Ostrov
V
0
-
03.04.2011
Cesta V Plavkách
Ostrov
VI
0
-
03.04.2011
Varianta Přímo
Ostrov
VII
0
-
02.04.2011
Jižní Cesta
Ostrov
VI
0
-
25.03.2011
Cibule
Kreutzberk
4
0
-
19.03.2011
Mravenčí
Bořeň
5-
0
-
19.03.2011
Stará Cesta
Bořeň
4
0
-
19.03.2011
Pěkná Spára
Bořeň
4
0
-
12.03.2011
Maturita
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
-
12.03.2011
Král Krysa
Tisá - Velké Stěny
VIIIb
0
-
12.03.2011
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
12.03.2011
R.U.R.
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
-
06.02.2011
Change
Bořeň
6-
0
-
06.02.2011
Řezané Pivo
Bořeň
5-
0
-
06.02.2011
Úzká
Bořeň
5
0
-
06.02.2011
Lovecká
Bořeň
5
0
-
16.01.2011
Cannabis
Bořeň
6+
0
-
16.01.2011
Ruda Pivrnec
Bořeň
6
0
-
16.01.2011
Ohniskový Pilíř
Bořeň
6+/7- [7-]
0
-
16.01.2011
Údolní Cesta
Bořeň
6+
0
-
16.01.2011
Západní Hrana
Bořeň
5
0
-
16.01.2011
Bachli
Bořeň
5
0
-
16.01.2011
Západní Cesta
Bořeň
5-
0
-
01.01.2011
Stará Cesta
Ptačí Stěny
2
0
-
14.11.2010
Maturitní
Perštejn
5 [5+]
0
-
30.10.2010
Red Crack
Cala Spinosa
6a+
0
-
28.10.2010
Atletico Madrid
Jerzu
6a+
0
-
26.10.2010
Sole Incantatore
Cala Goloritze
6b [6c]
0
-
23.10.2010
Silja
Cala Fuili
5c
0
-
14.10.2010
Ctnostná Generace
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
-
14.10.2010
Golfová Hůl
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
11.10.2010
Tyrolská Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
10.10.2010
Solární Panel
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
0
-
10.10.2010
Plnou Parou Vpřed
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIb
0
-
10.10.2010
Amore Mio
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
0
-
08.10.2010
Všechno Bude
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
08.10.2010
Formani Táhnou
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIc
0
-
08.10.2010
Bublanina
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
03.10.2010
Poslední Slanění
Panteon
VIIIb
0
-
03.10.2010
Tělocvična
Panteon
VIIIb
0
-
03.10.2010
Návrat
Panteon
VIIIa
0
-
02.10.2010
Maškova Cesta
Suché Skály
VIIc [VII]
0
-
02.10.2010
Jihovýchodní Roh
Suché Skály
VI
0
-
01.10.2010
Západní Cesta
Suché Skály
VI
0
-
01.10.2010
Útěk Z New Yorku
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIb
0
-
01.10.2010
Klanění Králů
Tisá - Malé Stěny
VIIIb [VIIc]
0
-
01.10.2010
Hřbitovní Kvítí
Tisá - Malé Stěny
VIIc
0
-
28.09.2010
Spazio 1999
Camerette
6c
0
-
28.09.2010
Jack
Camerette
6c
0
-
19.09.2010
Direkte Südwestwand
Bielatal
VIIa
0
-
19.09.2010
Südwestriss
Bielatal
V
0
-
19.09.2010
Südwestweg
Bielatal
VI
0
-
17.09.2010
Padák
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
17.09.2010
Prodavač Losů
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIc
0
-
17.09.2010
Červená Atrakce
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
12.09.2010
Hák Za Hákem
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIIa
0
-
12.09.2010
Hezká Ina
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIc
0
-
12.09.2010
Soutěž Krásy
Labské Údolí - Pravý Břeh
VIIb [VIIc]
0
-
11.09.2010
Hlavu Vzhůru
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
0
-
11.09.2010
Špinavá Holka
Labské Údolí - Levý Břeh
VII
0
-
11.09.2010
Veselý Kašpárkův Hrobeček
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
0
-
11.09.2010
Zlaté Listí
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIa
0
-
10.09.2010
Břitva
Tisá - Modřín
VIIa
0
-
10.09.2010
Východní Stěna
Tisá - Modřín
VIIb
0
-
09.09.2010
Západní Spára
Čima V Brné
5
0
-
09.09.2010
Matěchova Cesta
Čima V Brné
6
0
-
09.09.2010
Stará Údolní Cesta
Čima V Brné
5
0
-
09.09.2010
Americká Cesta
Čima V Brné
5
0
-
07.09.2010
Štěstí Na Blízku
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
06.09.2010
Letní Mrazy
Ostrov
VI
0
-
06.09.2010
Světlo Mého Života
Ostrov
VIIc
0
-
05.09.2010
Fialovej Les
Roviště
7
0
-
02.09.2010
Spieltrieb
Müglitztal
6+
0
-
28.08.2010
Direkter Freundschaftsweg
Frankenjura
6-
0
-
20.08.2010
Slezká Hrana
Rájec - Rájecké Údolí
V
0
RC
20.08.2010
Trumf Vůle
Rájec - Rájecké Údolí
VIIb
0
RC
20.08.2010
Modré Dny
Rájec - Rájecké Údolí
VI
0
RC
20.08.2010
Pruhovaná Plavba
Rájec - Rájecké Údolí
VIIb
0
RC
20.08.2010
Údolní Cesta
Rájec - Rájecké Údolí
V
0
RC
19.08.2010
Poslední Cesta
Perštejn
7-
0
RC
19.08.2010
Slepá Vášeň
Perštejn
7
0
RC
19.08.2010
Maturitní
Perštejn
5 [5+]
0
RC
15.08.2010
Dolomitweg
Frankenjura
6
0
RC
15.08.2010
Schaumschläger
Frankenjura
7-
0
RC
15.08.2010
Fruhlingsweg
Frankenjura
6+
0
RC
15.08.2010
Harter Hund
Frankenjura
7- [7]
0
RC
10.08.2010
UFO
Bořeň
5-
0
-
09.08.2010
Americká Cesta
Čima V Brné
5
0
RC
09.08.2010
Francouzský Model
Čima V Brné
5 [6]
0
RC
09.08.2010
Zkratková
Čima V Brné
6
0
RC
09.08.2010
Mlezákova Spára
Čima V Brné
5
0
RC
08.08.2010
Maturitní
Perštejn
5 [5+]
0
RC
07.08.2010
Weiss Der Geier
Frankenjura
7-/7
0
RC
07.08.2010
Boulder
Frankenjura
7-
0
RC
27.07.2010
V Zajetí Rytmu
Tisá - Malé Stěny
VIIc
0
RC
27.07.2010
Jižní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
RC
27.07.2010
Talisman Odvahy
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
RC
19.07.2010
Kouzelná Hrana
Ostrov
V
0
RC
19.07.2010
Západní Spára
Ostrov
IV
0
RC
19.07.2010
Vzpomínka Na F. Chlumského
Ostrov
VII
0
RC
19.07.2010
Paní Kotrmenová
Ostrov
VI
0
RC
19.07.2010
Došla Červená
Ostrov
VII [VI]
0
RC
19.07.2010
Jako Za Mlada
Ostrov
V
0
RC
17.07.2010
Direttissima
Čima V Brné
6
0
RC
16.07.2010
Stíny Léta
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
0
RC
16.07.2010
Brána Dorozumění
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
0
RC
16.07.2010
Šikmá Spára
Rájec - Rájecké Údolí
V
0
RC
16.07.2010
Srdce Rájce Pláče
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
0
RC
15.07.2010
Podzimní Slunce
Rájec - Rájecké Údolí
VII
0
RC
15.07.2010
Severní Sokolík
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
0
RC
15.07.2010
Severní Hrana
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
0
RC
13.07.2010
Kontrašpionáž
Rájec - Rájecké Údolí
VII [VIIa]
0
RC
13.07.2010
Údolní Spára
Rájec - Rájecké Údolí
VI
0
RC
13.07.2010
Černý Seznam
Rájec - Rájecké Údolí
VIIa
0
RC
11.07.2010
Halber Mensch
Frankenjura
7-
0
RC
11.07.2010
Flexomanie
Frankenjura
7- [6+/7-]
0
RC
10.07.2010
Herr Rossi
Frankenjura
7-
0
RC
08.07.2010
Varianta Žabí Cesty
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
RC
08.07.2010
Jarmar
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
RC
08.07.2010
Maturita
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIa
0
RC
08.07.2010
Dobrá Karta
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
RC
07.07.2010
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
RC
07.07.2010
Fotbalové Klání
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
RC
07.07.2010
R.U.R.
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
RC
07.07.2010
Manželská Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
RC
07.07.2010
Jižní Stěna Varianta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
RC
07.07.2010
Óda Na Radost
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
RC
07.07.2010
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIb [VIIa]
0
RC
29.06.2010
Severovýchodní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VI
0
RC
29.06.2010
Heuréka
Tisá - Velké Stěny
VIIc [VIIIa]
0
RC
29.06.2010
Západní Pilíř
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
RC
29.06.2010
Ranní Cesta
Tisá - Velké Stěny
IV
0
RC
24.06.2010
Údolní Cesta
Tisá - Věže Pod Silnicí
V
0
RC
24.06.2010
Údolní Cesta
Tisá - Věže Pod Silnicí
VI
0
RC
24.06.2010
Údolní Stěna
Tisá - Věže Pod Silnicí
VI
0
RC
24.06.2010
Bílej Sport
Tisá - Věže Pod Silnicí
VI
0
RC
24.06.2010
Údolní Stěna
Tisá - Věže Pod Silnicí
V
0
RC
22.06.2010
Pikantní Rozhodnutí
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
RC
22.06.2010
Cesta Pro Ditu
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
RC
22.06.2010
Ďáblova Promenáda
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
RC
15.06.2010
Kupte Si Křídla
Anglický Parčík
VIIa
0
RC
15.06.2010
Zrnka Kmínu
Anglický Parčík
VI
0
RC
15.06.2010
Vysoké Napětí
Anglický Parčík
V
0
RC
15.06.2010
Babí Léto
Anglický Parčík
V
0
RC
15.06.2010
Jihozápadní Cesta
Anglický Parčík
VI
0
RC
15.06.2010
Frydolín
Anglický Parčík
V
0
RC
13.06.2010
Teplická
Bořeň
6+
0
RC
13.06.2010
Svatý Václav
Bořeň
4
0
RC
13.06.2010
Pilířová Varianta
Bořeň
5+
0
RC
13.06.2010
Špinavé Necky
Bořeň
4
0
RC
12.06.2010
Eliášova Jízda
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
RC
12.06.2010
Severní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
RC
12.06.2010
Stará Cesta
Tisá - Velké Stěny
IV
0
RC
12.06.2010
Západní Hrana
Tisá - Velké Stěny
VI
0
RC
11.06.2010
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
RC
11.06.2010
Růžové Brýle
Tisá - Malé Stěny
VI
0
RC
11.06.2010
Cesta Ze Strže
Tisá - Malé Stěny
VI
0
RC
11.06.2010
Jižní Kout
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
RC
11.06.2010
Jarní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
0
RC
10.06.2010
Přímá Cesta
Rájec - Ostříží Stěny
III
0
RC
10.06.2010
Východní Cesta
Rájec - Ostříží Stěny
VIIa
0
RC
10.06.2010
Dívčí Sen
Rájec - Ostříží Stěny
V
0
RC
08.06.2010
Mírova Cesta
Bořeň
5+
0
RC
08.06.2010
Levá Mírova Cesta
Bořeň
5-
0
RC
08.06.2010
Zakrytá Cesta
Bořeň
4
0
RC
03.06.2010
Pět Křížků (pro Vránka)
Bořeň
4
0
RC
01.06.2010
Jack The Ripper
Plauenscher Grund
7-
0
RC
08.04.2010
Diretissima
Bořeň
7-
0
RC
08.04.2010
Rudolfínka
Bořeň
6
0
RC
04.04.2010
Pilířová (Prckův Pilíř)
Bořeň
5-
0
RC
04.04.2010
Tařice (Mechová)
Bořeň
5-
0
RC
04.04.2010
Lišejníková
Bořeň
6-
0
RC
04.04.2010
Špatný Den Pro Umírání
Bořeň
6-
0
RC
04.04.2010
Matrasova
Bořeň
6-
0
RC
04.04.2010
Zapomenutá
Bořeň
5
0
RC
29.03.2010
Monkey Island
Sarche
6a
0
RC
29.03.2010
Zombie Le Chuck
Sarche
6a
0
RC
28.03.2010
Meglio Cosí
Crosano
6c [6b+]
0
RC
28.03.2010
Scarsoman
Crosano
6b+
0
RC
20.03.2010
Delikatesse
Königshain
6+ [VIIc]
0
RC
20.03.2010
Falsche Täuschung
Königshain
5 [VI]
0
RC
13.03.2010
Lesson One
Bořeň
4-
0
RC
13.03.2010
Levá Ohnisková
Bořeň
4-
0
RC
27.02.2010
Pilíř Hubeňoura (ČimaSinistra)
Bořeň
5 [5+]
0
RC
27.02.2010
Čima
Bořeň
5
0
RC
27.02.2010
Pilířová (Prckův Pilíř)
Bořeň
5-
0
RC
21.02.2010
Traverzová Varianta
Bořeň
3
0
RC
20.02.2010
Hřebenovka
Bořeň
3
0
RC
20.02.2010
Komín Na Píšťaly
Bořeň
2
0
RC
20.02.2010
Březová
Bořeň
2
0
RC
20.02.2010
Pohoda
Bořeň
2
0
RC
30.01.2010
Stará Cesta
Bořeň
3
0
RC
30.01.2010
Řehořův Komín
Bořeň
2
0
RC
30.12.2009
Il Sentiero Degli Asfodeli
Sperlonga
5c
0
RC
30.12.2009
Inox
Sperlonga
5c
0
RC
30.12.2009
Via Dei Bolognesi
Sperlonga
6b
0
RC
30.12.2009
Rinaldik Il Terribile
Sperlonga
6a
0
RC
30.12.2009
Recinto Ruspante
Sperlonga
6a
0
RC
30.12.2009
L´y Di Porfirio
Sperlonga
5a
0
RC
28.12.2009
Piccola Massa
Sperlonga
6a+
0
RC
28.11.2009
Nejdelší Vandr
Roviště
7-
0
RC
28.11.2009
Pro Borynku
Roviště
6-
0
RC
16.11.2009
Castaglia
San Siro
6a
0
RC
16.11.2009
Una Foolta
San Siro
6a
0
RC
16.11.2009
Gedeone
San Siro
6a [5c]
0
RC
16.11.2009
Tuxedo
San Siro
6a [6b]
0
RC
15.11.2009
Autoscatto
La Panoramica
6a+
0
RC
14.11.2009
Globus Mundi
La Gola
6a
0
RC
08.11.2009
Švindl
Perštejn
5 [4]
0
RC
08.11.2009
Změny Na Staronovou Varianta
Perštejn
6+
0
RC
08.11.2009
Subotnik
Perštejn
4+
0
RC
07.11.2009
Helemese
Perštejn
7
0
RC
07.11.2009
Maturitní
Perštejn
5 [5+]
0
RC
25.10.2009
Poslední Přelíčení
Suché Skály
VIIIa
0
RC
25.10.2009
Břízková
Suché Skály
VIIa
0
RC
25.10.2009
Klikatá Spára
Suché Skály
VI
0
RC
24.10.2009
Sokolí Hrana
Suché Skály
VIIa
0
RC
24.10.2009
Major
Suché Skály
VIIb [VIIc]
0
RC
18.10.2009
Řezané Pivo
Bořeň
5-
0
RC
18.10.2009
Pilířová (Prckův Pilíř)
Bořeň
5-
0
RC
18.10.2009
Vylomená
Bořeň
4
0
RC
13.09.2009
Hrana Starců
Ostrov
VI
0
-
13.09.2009
Údolní Cesta
Ostrov
VII
0
-
13.09.2009
Prestiž
Ostrov
VIIa [VIIc]
0
-
13.09.2009
Líbivá Hrana
Ostrov
VI [VIIa]
0
-
13.09.2009
Kouzelná Hrana
Ostrov
V
0
-
12.09.2009
Tornádo
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
12.09.2009
Pérovací Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
12.09.2009
Do Naha
Tisá - Hřebenové Věže
VIIc
0
-
12.09.2009
Jihovýchodní Hrana
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
12.09.2009
Ústecká Promenáda
Tisá - Hřebenové Věže
VII
0
-
12.09.2009
Léto Na Cestách
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
10.09.2009
Dárek Rekreantům
Tisá - Velké Stěny
VI
0
-
10.09.2009
Krátká Stěnka
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
10.09.2009
Ptačí Zob
Tisá - Malé Stěny
VIIb
0
-
08.09.2009
Talweg
Bielatal
VIIa
0
-
06.09.2009
Fotogenická Cesta
Suché Skály
VIIb
0
-
06.09.2009
Malá Plotna
Suché Skály
VI
0
-
06.09.2009
Velká Plotna
Suché Skály
VIIb
0
-
06.09.2009
Krikava
Suché Skály
VIIa
0
-
30.08.2009
Böse Sieben
Schmilka
VIIb
0
-
30.08.2009
Wurzelblick
Schmilka
VIIc
0
-
30.08.2009
Pfeilerkante
Schmilka
VIIa
0
-
19.07.2009
Pilířová (Prckův Pilíř)
Bořeň
5-
0
-
19.07.2009
Tařice (Mechová)
Bořeň
5-
0
-
19.07.2009
Lišejníková
Bořeň
6-
0
-
19.07.2009
Vylomená
Bořeň
4
0
-
19.07.2009
Follow Me
Bořeň
6+
0
-
19.07.2009
Pilířová Varianta
Bořeň
5+
0
-
16.07.2009
Peťasova
Kočičí Skály U Pyšné
4
0
-
16.07.2009
Feudální
Kočičí Skály U Pyšné
5
0
-
16.07.2009
Západní Kout
Kočičí Skály U Pyšné
4
0
-
16.07.2009
Jihozápadní Hrana
Kočičí Skály U Pyšné
5
0
-
16.07.2009
Zlatý Sokolík
Kočičí Skály U Pyšné
5
0
-
16.07.2009
Cesta Dlouhých Nosů
Kočičí Skály U Pyšné
5+
0
-
12.07.2009
Zombie
Kreutzberk
6
0
-
12.07.2009
Vaginální Exploze
Kreutzberk
5
0
-
11.07.2009
Bolavé Lýtka
Ortel
7-
0
-
07.06.2009
Teplická
Bořeň
6+
0
-
07.06.2009
Ohniskový Pilíř
Bořeň
7-
0
-
07.06.2009
Ruda Pivrnec
Bořeň
6
0
-
09.05.2009
Údolní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
01.05.2009
Kýsova
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
01.05.2009
Po Třech Sudech
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
01.05.2009
Severní Cesta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
01.05.2009
Nikotinové Opojení
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
01.05.2009
Cesta Pěti Vajec
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
01.05.2009
Čaj O Šesté
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
12.04.2009
Něco Pro Spartak
Tisá - Malé Stěny
VI
0
-
12.04.2009
Stenopistka
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
12.04.2009
Vetřelec Vs. Predátor
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIb
0
-
12.04.2009
Ústecká Promenáda
Tisá - Hřebenové Věže
VII
0
-
12.04.2009
Cesta Na Pokračování
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
04.04.2009
Východní Cesta
Tisá - Velké Stěny
V
0
-
04.04.2009
Nelegální Stávka
Tisá - Hřebenové Věže
VIIb
0
-
04.04.2009
Údolní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
04.04.2009
Zeus
Tisá - Hřebenové Věže
VIIa
0
-
04.04.2009
Severovýchodní Cesta
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
06.09.2008
Vetřelec Vs. Predátor
Tisá - Hřebenové Věže
VIIIb
0
-
23.08.2008
Křesadlo
Anglický Parčík
V
0
-
23.08.2008
Vysoko Do žlabu
Anglický Parčík
VIIa
0
-
23.08.2008
Lámání Zubů
Anglický Parčík
VI
0
-
23.08.2008
První Anglická
Anglický Parčík
VI
0
-
23.08.2008
Zahájení Hry
Anglický Parčík
VIIa
0
-
23.08.2008
Do Posedu
Anglický Parčík
VI
0
-
23.08.2008
Pidloočko
Anglický Parčík
VIIa
0
-
23.08.2008
Pod Slaněním
Anglický Parčík
VI
0
-
23.08.2008
Stěna
Anglický Parčík
VI
0
-
10.08.2008
Východní Cesta
Tisá - Malé Stěny
V
0
-
10.08.2008
Zelený Zázrak
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
10.08.2008
Jižní Stěna Varianta
Tisá - Malé Stěny
VIIa
0
-
10.08.2008
Dárek Rekreantům
Tisá - Velké Stěny
VI
0
-
05.08.2008
Invalidní
Bořeň
6
0
-
05.08.2008
Všechno Je Jinak
Bořeň
6-
0
-
05.08.2008
Ohniskový Pilíř
Bořeň
7-
0
-
05.08.2008
Ruda Pivrnec
Bořeň
6
0
-
01.08.2008
Plší Varianta
Mlynářův Kámen
5-
0
-
01.08.2008
Var. Tasmánský Čert
Mlynářův Kámen
6
0
-
01.08.2008
Var. Bílinská Koule
Mlynářův Kámen
5+
0
-
01.08.2008
Český Merán
Mlynářův Kámen
4
0
-
31.07.2008
Pravý Pilíř
Bořeň
5+
0
-
29.07.2008
Příběh Roku
Studený Masiv
6
0
-
29.07.2008
Hlavní Pilíř
Studený Masiv
6
0
-
29.07.2008
Převísek
Studený Masiv
5
0
-
01.05.2008
Jižní Stěna
Tisá - Velké Stěny
VIIb
0
-
01.05.2008
Jižní Spára
Tisá - Velké Stěny
III
0
-
01.05.2008
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
27.04.2008
Vzpomínka Na Volejníka
Tisá - Hřebenové Věže
VI
0
-
27.04.2008
Pepíkova Cesta
Ostrov
VII [VIIb]
0
-
27.04.2008
Kuchařské Galeje
Ostrov
VIIb
0
-
27.04.2008
Západní Stěna
Ostrov
VIIb
0
-
27.04.2008
Bouře Nad Hostincem
Ostrov
V
0
-
18.04.2008
Matrasova
Bořeň
6-
0
-
18.04.2008
Tařice (Mechová)
Bořeň
5-
0
-
18.04.2008
Pilíř Hubeňoura (ČimaSinistra)
Bořeň
5 [5+]
0
-
18.04.2008
Čima
Bořeň
5
0
-
05.04.2008
Co Asi Chce Policie
Anglický Parčík
V
0
-
05.04.2008
Křesadlo
Anglický Parčík
V
0
-
05.04.2008
Krizová Stěnka
Anglický Parčík
VI
0
-
05.04.2008
Vysoko Do žlabu
Anglický Parčík
VIIa
0
-
05.04.2008
Lámání Zubů
Anglický Parčík
VI
0
-
05.04.2008
Cesta Bez Dveří
Anglický Parčík
V
0
-
05.04.2008
Otáčivé Hlediště
Anglický Parčík
VIIa
0
-
05.04.2008
Do Posedu
Anglický Parčík
VI
0
-
05.04.2008
Stěna
Anglický Parčík
VI
0
-
05.04.2008
Pod Slaněním
Anglický Parčík
VI
0
-
30.03.2008
Severní Cesta
Vrabinec
4
0
-
30.03.2008
Východní Cesta
Vrabinec
5
0
-
15.03.2008
Páter Noster
Bořeň
5
0
-
16.03.0202
Aksovo Chomout
Tisá - Velké Stěny
VIIa
0
-
Summary:
171478
Reklama:
Photo of the day:
Stará cesta na Wolfsturm VIIIa
Routes:
All routes
(174701)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Lesani 6b Ostrovica
Welcome To Morlakija 4c Ostrovica
Stopama Fortisa 4b Ostrovica
Ovčina 6a Ostrovica
Slancio Panza 6A+ San Bernardino
Latest comments:
Šedý Zákal 8 Ludvíkov
Aprílový Děti Narovnání 7 Rájov
Krok Od Pekla Xa Skály U Sosnové
Aprílový Děti Narovnání 7 Rájov
Eat Yourself Fitter 7b Wye Creek
New in discussion:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Re: Please help me complete my university bouldering project!
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Latest comments:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
-1 OR 3+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 2+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 3*2>(0+5+133-133) --
|
-1 OR 3*2<(0+5+133-133) --
|
-1 OR 3+133-133-1=0+0+0+1 --
|
-1 OR 2+133-133-1=0+0+0+1 --
|
Hot:
Youth European Championship in climbing
(38)
Lucie Hrozová: boulder 8A flash
(17)
New in advertising:
Climbing Partner
|
Looking for a climbing partner
|
route setters
|
Instructions:
Climbing map
...
czech climbing
forums
ankety
links
guides
fotky
video
*rss*
private policy
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.