Czech Climbing
CZECH CLIMBING
SHOP
FORUMS
ADVERTISING
POLLS
LINKS
GUIDES
MAPS
PHOTOS
VIDEO
name
psw
Registration
| Look at the tips and advices on the
HowTravelCheap.com
!
Find a route
Search
Books
Vyšel průvodce Adršpach I.
Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret
Pískaři jsou zpět!
Competitions
MČR obtížnost (01.06)
Olympijská kvalifikace Budapešť (20.06)
SP Innsbruck (26.06)
Ranking
Cesty:
30.Duchoň 10559
31.Havlík 10510
32.Lachman 10504
Bouldry:
30.Šťastný 9150
31.Pelikán 8925
32.Indrák 8906
Hory:
17.Skopec 4151
18. 4064
19.Šofránko 3613
Results
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05)
SP paralezení Salt Lake City (07.05)
SP Salt Lake City (03.05)
Diary
5575 lezců
1104883 cest
Nové přelezy:
Guma Guar Xa
Překvapení 9
Na Stojáka Xc
Dítě Předs Xb
Strašák 9+/10-
Karnataka 8A
Nandala 7C+
Ku-Prd 9-
PF 2021 8A+/8B
Babočka Ad 7C
Indoors
Big Wall
- Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF
- Praha 5
Rock 'n' Wall
- Plzeň
Shops
Lezec-shop.cz
- Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn
- Praha 1
Rock Point OC Olympia
- Brno
Contact
REDAKCE:
standa
lezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkas
lezec.cz
INZERCE:
standa
lezec.cz
IT:
hop
lezec.cz
Diary - Krupař Matěj (Variant)
Start your diary
Classification table
Info
Routes
TopTen
Stat.
Graphs
Comments (4)
Type:
all items
routes
boulders
mountains
Style:
all items
RP
PP
OS
flash
AF
-
Year:
all years
floating year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
201
From:
to:
Date
Route
Area
Grade
Points
Style
P
10-
8a+
10.06.2023
Kríza Stredného Veku
Porúbka
10-
1050
PP
roky
03.04.2020
Happy Birthday
Štramberk
10-
1050
PP
5 dní
27.03.2020
Dlouhá Výzva
Štramberk
10-
1050
PP
5 dní
13.03.2020
Poslední Výzva
Štramberk
10-
1050
PP
10-
8a/8a+
28.05.2017
Sněhurka A 7 Ostrých Pokusů
Holštejn
8a/8a+ [10-]
1025
PP
7. ostrý
9+/10-
8a
25.02.2024
Jeňova Výzva
Štramberk
9+/10-
1010
RP
02.05.2022
Un Presente Por Nahla
Terra Promessa
8a
1006
PP
2
03.03.2022
Eletric Budda
San Siro
8a
1006
PP
2
29.01.2020
Ricky Bike
Massone
8a
1006
PP
2
27.12.2018
Oeil De Boeuf
Leonidio
8a
1006
PP
2
14.11.2018
El Cachalote
Chulilla
8a
1006
PP
2
07.11.2016
El Agente Naranja
Chulilla
8a
1006
PP
2
02.11.2016
Altos, Guapos Y Fuertes
Chulilla
8a
1006
PP
2
31.10.2016
El Bufa
Chulilla
8a [7c+/8a]
1006
PP
2
31.12.2023
Iglu
Mišja Peč
8a
1000
PP
10
28.12.2023
Čao Bejbe
Mišja Peč
8a
1000
PP
9
03.10.2023
Šamanodrom
Višňové
9+/10-
1000
PP
27
23.10.2022
Vertikálny Balet
Manínska Úžina
9+/10-
1000
PP
11
08.07.2022
Die Zwei Muskeltiere
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
5
17.04.2022
Tanz Der Arroganz
Frankenjura
9+/10-
1000
PP
6
08.12.2021
Lucifero
Bauso Rosso
8a
1000
PP
5
30.10.2021
Jeňova Výzva
Štramberk
9+/10-
1000
PP
4 dny.
26.08.2021
Il Riposo Del Guerriero
Red Point Wall
8a
1000
PP
3
10.07.2021
Detoxikace
Holštejn
9+/10- [9+]
1000
PP
11
03.10.2020
Arbitrage
Adlitzgräben
9+/10-
1000
PP
4
01.10.2020
Bauern Plus
Massone
8a
1000
PP
16
06.06.2020
Náladová
Sloup
9+/10-
1000
PP
20?
25.04.2020
Tlustí Chlapci Nelétají
Žleby
9+/10-
1000
PP
3
16.04.2020
Krvavý Román
Žleby
9+/10-
1000
PP
5/2d
31.01.2020
Profumo Di Invisible
Massone
8a
1000
PP
3
27.01.2020
Sensa Nome
Calvario
8a
1000
PP
7
29.11.2019
El Padre Orillos
El Chorro
8a
1000
PP
3
26.11.2019
Rima Libre
El Chorro
8a
1000
PP
7
29.09.2019
Země Pro Starý
Sloup
9+/10-
1000
PP
11
02.08.2019
Prdobella
Višňové
9+/10-
1000
PP
15?
17.05.2019
Wilibaldovy Bicepsy
Rudice
9+/10-
1000
PP
01.05.2019
Pán Krabs
Súľov
9+/10-
1000
PP
3+2
20.04.2019
Šefka (To The Top)
Buzetski Kanjon
8a
1000
PP
3
22.12.2018
Patata Negra
Leonidio
8a
1000
PP
4
07.11.2018
The Kessel Run
Chulilla
8a
1000
PP
3
17.11.2017
Entre Dos Caminos
Chulilla
8a
1000
PP
3
13.08.2017
Shuffle Town
Adlitzgräben
9+/10-
1000
PP
6
14.04.2017
Befana Magica
Buzetski Kanjon
8a
1000
PP
4
26.03.2017
Oktoberfest
Mišja Peč
8a
1000
PP
9
19.02.2017
Urbanova
Mišja Peč
8a
1000
PP
5
10.11.2016
Mabu Conection
Chulilla
8a
1000
PP
3
18.09.2016
Hakunamatata
Súľov
9+/10-
1000
PP
2+3+2
14.08.2016
Samurajská Šľapka
Havrania Skala - Necpaly
9+/10-
1000
PP
4
09.03.2015
La Boca De La Voz
Chulilla
8a
1000
PP
4
9+
7c+/8a
01.09.2019
Fragole
Comano
7c+/8a
975
PP
3
30.10.2016
Tequila Sunrise
Chulilla
7c+/8a
975
PP
3
9+
7c+
13.11.2018
Pim Pam Pons L1+L2
Chulilla
7c+ [7c/7c+]
1072
OS
04.11.2018
Senor Etc.
Chulilla
7c+
1003
flash
19.09.2015
Kombinace Epita
Holštejn
9+ [9+/10-]
960
RP
11?
14.04.2024
Radość Niepoczytalności
Okolice Olsztyna
9+
956
PP
2
03.02.2024
Resentin
Calvario
7c+
956
PP
2
12.12.2023
Barista
Bar
7c+ [7c+/8a]
956
PP
2
23.02.2023
Tužna So Zelena Polja Ext.
Osoje - Čikola
7c+
956
PP
2
09.10.2022
Anna Schwitz Ged. Weg
Frankenjura
9+
956
PP
2
17.09.2022
Svetská Sláva Poľná Tráva
Porúbka
9+
956
PP
2
14.05.2022
Wielka Niewiadoma
Rzedkowice
9+
956
PP
2
31.12.2021
The Garden
Osp
7c+
956
PP
2
29.09.2021
Jazz Oder Nie
Frankenjura
9+
956
PP
2
28.09.2021
Fliegendes Spaghettimonster
Frankenjura
9+
956
PP
2
24.09.2021
Loveparade
Frankenjura
9+
956
PP
2
11.09.2021
Kruchy Zolty Okap
Jura Polska
9+
956
PP
2
28.08.2021
Spara E Spera
Oltrecastello
7c+
956
PP
2
08.07.2020
Laurin
Frankenjura
9+
956
PP
2
07.07.2020
Reality Check
Frankenjura
9+ [9+/10-]
956
PP
2
18.04.2020
Cesta Pro Petra
Josefovské Údolí
9+
956
PP
2
30.12.2019
Ljubezen Na Prvi Pogled L2
Mišja Peč
7c+
956
PP
2
02.12.2019
Gabi El Hermafrodita
El Chorro
7c+ [8a]
956
PP
2
03.11.2019
Krew I Honor
Podzamcze
9+
956
PP
2
13.10.2019
Przygód Kilka Wróbla Ćwirka
Smoleń
9+
956
PP
2
22.06.2019
Kulaté Hvězdy
Koukolova Hora
9+
956
PP
2
16.04.2019
Lopovska
Kamena Vrata
7c+
956
PP
2
31.03.2019
Kurovrah
Súľov
9+
956
PP
2
24.12.2018
Oeil De Biche
Leonidio
7c+
956
PP
2
04.11.2018
El Diablo Viste De Prana
Chulilla
7c+
956
PP
2
15.11.2017
La Quebrantá
Chulilla
7c+
956
PP
2
12.04.2017
Skitalica
Buzetski Kanjon
7c+
956
PP
2
03.11.2016
Planeta Namek
Chulilla
7c+ [8a]
956
PP
2
13.08.2016
Kristínka
Havrania Skala - Necpaly
9+ [9/9+]
956
PP
2
06.08.2016
Existenzialminimum Verlänger.
Adlitzgräben
9+
956
PP
2
06.07.2016
Nok Noi
Frankenjura
9+ [9/9+]
956
PP
2
19.02.2016
Frenki Boy
Osp
7c+
956
PP
2
05.03.2015
El Remanso De Las Mulas
Chulilla
7c+
956
PP
2
23.10.2014
Team Work
San Vito Lo Capo
7c+
956
PP
2
06.07.2023
Šaman
Višňové
9+
950
PP
moc a 3.ostřák
17.06.2023
Kein Kuchen Ist Keine Lösung
Frankenjura
9+
950
PP
7
01.05.2023
Hektor
Dolina Wiercicy
9+
950
PP
4
15.04.2023
Poslední Výzva
Štramberk
9+ [10-]
950
PP
13.11.2022
Maranatha
Karlin
9+
950
PP
5
02.10.2022
Malej Bejk
Josefovské Údolí
9+
950
PP
29.09.2022
Poslední Výzva
Štramberk
9+ [10-]
950
PP
12?
25.09.2022
Science Fiction
Gora Zborow
9+
950
PP
4
07.08.2022
Tušenie Ničoty
Višňové
9+
950
PP
5d? :-D
24.07.2022
Bumerang
Sekaniny
9+ [9+/10-]
950
PP
3
10.07.2022
Caveman
Frankenjura
9+
950
PP
3
06.07.2022
Blue Velvet
Frankenjura
9+
950
PP
5
08.05.2022
Krátká Křeč
Sloup
9+
950
PP
13
05.05.2022
Uscita A Sinistra
Padaro
7c+
950
PP
3
01.03.2022
Berny
Massone
7c+
950
PP
3
29.10.2021
Tao
Belá
9+
950
PP
4
23.07.2021
Pappenschlöcher
Höllental
9+
950
PP
5
12.06.2021
Bílá Svině
Sloup
9+
950
PP
10?
16.05.2021
Kdyby Prase Mělo Křídla
Sloup
9+ [9]
950
PP
@15
04.10.2020
Rekonstrukce
Sloup
9+
950
PP
1.ostrý
25.07.2020
Trupi Jad
Podzamcze
9+
950
PP
5
12.07.2020
Hochspannung
Frankenjura
9+
950
PP
3 dny
06.07.2020
Zock
Frankenjura
9+
950
PP
4
30.05.2020
No Limit
Dobřečov
9+ [9+/10-]
950
PP
4
11.04.2020
Jednonýtová (Moucha)
Skály V Údolí Říčky
9+
950
PP
4
18.03.2020
Dlouhá Výzva
Štramberk
9+ [10-]
950
PP
31.12.2019
Preobrazba
Mišja Peč
7c+
950
PP
3+3
28.10.2019
Placebo
Manínska Úžina
9+
950
PP
5
25.10.2019
Poslední Výzva
Štramberk
9+ [10-]
950
PP
8
05.07.2019
Götterhämmerung
Frankenjura
9+
950
PP
3
16.06.2019
Sofia
Sloup
9+
950
PP
22r
07.04.2019
Ruce Hybrid
Holštejn
9+
950
PP
7
01.10.2018
Infiziert
Frankenjura
9+
950
PP
6
22.09.2018
Chci Srát Venku
Sloup
9+
950
PP
09.09.2018
Scarabeus
Súľov
9+
950
PP
3
01.09.2018
Fesil
Harmanec - Bystrická Dolina
9+ [9-]
950
PP
6
30.06.2018
Totenbrett
Frankenjura
9+
950
PP
3
19.05.2018
Kriticky Ohrožený Druh
Porúbka
9+
950
PP
23.11.2017
El Rey De La Palanca
Chulilla
7c+
950
PP
3
21.11.2017
Moon Safari
Chulilla
7c+
950
PP
4
07.10.2017
Hořký Měsíc
Josefovské Údolí
9+
950
PP
9
04.07.2017
Ab Durch Die Mitte
Frankenjura
9+ [9/9+]
950
PP
10
09.04.2017
Ztopořený Král
Rudice
9+
950
PP
04.12.2016
JSFK
Mišja Peč
7c+
950
PP
13
04.09.2016
Nanebovzatie
Manínska Úžina
9+
950
PP
31.07.2016
Prachová Opatrnosť
Manínska Úžina
9+
950
PP
04.06.2016
Echo
Skalka Pri Trenčíne
9+
950
PP
8
23.04.2016
Sulla Pancia
Massone
7c+
950
PP
3
01.01.2016
Parov Stelar
Kompanj
7c+
950
PP
3
28.12.2015
Črni Biser
Osp
7c+
950
PP
5
31.10.2014
No Bulls No Shit
San Vito Lo Capo
7c+
950
PP
3
22.10.2014
Spacelab
San Vito Lo Capo
7c+
950
PP
4
05.10.2014
Čogolisa
Prečín
9+
950
PP
4
9/9+
7c/7c+
21.02.2023
Fly For A While
Osoje - Čikola
7c/7c+ [7c+]
1047
OS
08.05.2017
Jumper
Súľov
9/9+
978
flash
27.04.2024
Velikonoční Historky Direkt
Žleby
9/9+
931
PP
2
16.04.2023
Muž Cez Palubu - Narovnanie
Tupá Skala
9/9+
931
PP
1
19.03.2023
Muž Cez Palubu - Narovnanie
Tupá Skala
9/9+
931
PP
2
02.07.2022
Firefighter
Frankenjura
9/9+
931
PP
2
07.08.2021
Modus Ponens
Smoleń
9/9+
931
PP
2
04.04.2021
Žebříkrs
Lukov
9/9+
931
PP
1
29.12.2019
Rock´n´roll
Mišja Peč
7c/7c+
931
PP
2
24.03.2019
Laskala
Skalka Pri Trenčíne
9/9+
931
PP
2
29.10.2016
Los Incrédulos
Chulilla
7c/7c+ [7c+]
931
PP
2
25.09.2016
Connection
Harmanec - Bystrická Dolina
9/9+
931
PP
2
04.07.2016
Osama Du Sau
Frankenjura
9/9+
931
PP
2
19.06.2015
Nejdelší Havárka
Holštejn
9/9+
931
PP
2
31.03.2024
Wash My Soul
Schneeberg - Puchberg
9/9+
925
PP
3
01.08.2020
Dziura Na Kangura
Jaroszowiec
9/9+
925
PP
3
03.07.2020
Enya
Frankenjura
9/9+
925
PP
3
10.08.2019
Nekonečný Príbeh
Porúbka
9/9+
925
PP
07.10.2018
Exitus
Belá
9/9+
925
PP
víc
12.06.2018
Prdnutie - Prodloužení
Višňové
9/9+
925
PP
24.03.2017
Hugo
Mišja Peč
7c/7c+
925
PP
5
29.12.2016
Nočna Kronika L1
Mišja Peč
7c/7c+
925
PP
12.09.2015
Ztopořená Větev
Rudice
9/9+
925
PP
11?
9
7c
21.11.2022
Bez Jména
La Campana
7c
1022
OS
30.11.2019
Costris Climbers
El Chorro
7c
1022
OS
29.11.2019
El Don Nadie
El Chorro
7c
1022
OS
04.09.2019
Signorina Swarowski Tutta Rot
Red Point Wall
7c
1022
OS
04.09.2019
L´Ultimo Dei Suini
Red Point Wall
7c [7b+]
1022
OS
05.07.2019
Jungfrauenstiege
Frankenjura
9 [9/9+]
1022
OS
28.12.2018
Chuck Notis Extension
Leonidio
7c
1022
OS
22.12.2018
Chipotle
Leonidio
7c
1022
OS
06.11.2018
The Kessel Run L1
Chulilla
7c
1022
OS
03.11.2018
Barreiros
Chulilla
7c
1022
OS
29.09.2018
Jenseits Von Gut Und Böse
Frankenjura
9
1022
OS
28.03.2018
Solos A Solas
Siurana
7c
1022
OS
24.11.2017
Un Día Llamado Milagro
Chulilla
7c
1022
OS
07.11.2016
El Diedro Mata L1
Chulilla
7c
1022
OS
05.11.2016
Nivelúngalos
Chulilla
7c
1022
OS
03.11.2016
Super Zeb
Chulilla
7c
1022
OS
28.09.2016
Extáza
Súľov
9 [9/9+]
1022
OS
25.10.2014
Tubo Di Friend
San Vito Lo Capo
7c
1022
OS
27.03.2021
Chilli
Roviště
9
953
flash
01.09.2019
Diedro Rotto
Val Lomasone
7c
953
flash
07.11.2018
Cap I Cua
Chulilla
7c
953
flash
17.02.2017
Dolga Kava
Mišja Peč
7c
953
flash
03.04.2016
Sťahovaví Vtáci
Belá
9
953
flash
05.10.2014
Riadený Šmyk
Prečín
9 [9+]
953
flash
22.04.2019
Joker (To The Top)
Buzetski Kanjon
7c
914
RP
2
04.03.2015
Mal Pago
Chulilla
7c
914
RP
2
28.04.2023
Jeňova Výzva
Štramberk
9 [9+/10-]
910
RP
08.05.2024
Weissbier
Žleby
9
906
PP
2
28.04.2024
Spomienky Na Budúcnosť
Porúbka
9 [9+]
906
PP
2
07.02.2024
Oran Juice
Terra Promessa
7c
906
PP
2
05.02.2024
Chris
Calvario
7c
906
PP
2
17.11.2023
Pericolo
Forti Di Civezzano
7c
906
PP
2
25.09.2023
Wendenglück
Frankenjura
9
906
PP
2
24.09.2023
Miles And More
Frankenjura
9
906
PP
2
09.09.2023
Dzień Jak Co Dzień L2
Skarzyce
9
906
PP
2
19.08.2023
Ekvilibrium
Havrania Skala - Necpaly
9 [9+]
906
PP
2
18.06.2023
Ander´l
Frankenjura
9
906
PP
2
28.05.2023
Szenen Einer Ehe
Frankenjura
9
906
PP
2
27.05.2023
Civil Disobedience
Frankenjura
9
906
PP
2
22.04.2023
Wściekłe Pięści Węża
Gora Zborow
9
906
PP
2
26.03.2023
Józef Tkaczuk
Dolina Bedkowska
9
906
PP
2
24.02.2023
Hobo
Osoje - Čikola
7c [7c+]
906
PP
2
22.02.2023
Zlatne Godine
Osoje - Čikola
7c
906
PP
2
21.02.2023
Grenguar
Osoje - Čikola
7c
906
PP
2
19.11.2022
Mal Di Gola
La Campana
7c
906
PP
2
03.09.2022
Małe Tęsknoty, Wielkie Marzeni
Jura Polska
9
906
PP
2
04.07.2022
Strecken Oder Verrecken
Frankenjura
9
906
PP
2
10.06.2022
Kastrujące Oblubienice
Rzedkowice
9
906
PP
2
29.05.2022
Thandaradej
Grupa Dziewicy
9
906
PP
2
28.05.2022
Piekło Jest We Mnie
Dolina Wiercicy
9
906
PP
2
04.05.2022
Gandalf
Calvario
7c
906
PP
2
01.01.2022
Kalifornija
Osp
7c
906
PP
2
09.12.2021
Fridotta
Bauso Rosso
7c
906
PP
2
21.11.2021
Kouzlo Pohybu
Porúbka
9 [9+/10-]
906
PP
2
07.11.2021
Odcinek Dla świnek
Dolina Szklarki
9
906
PP
2
17.10.2021
Hattin - Rzeź Templariuszy
Gora Zborow
9
906
PP
2
02.10.2021
Wodewil
Gora Koloczek
9
906
PP
2
23.09.2021
Carcassone
Frankenjura
9
906
PP
2
27.08.2021
Topalinda
Lamar
7c
906
PP
2
24.08.2021
Beorn
Volta Di No
7c
906
PP
2
14.08.2021
Zanzara
Podlesice
9
906
PP
2
07.07.2021
Kraftclub
Frankenjura
9
906
PP
2
04.07.2021
Glücksfabrik
Frankenjura
9
906
PP
2
23.05.2021
Zabójcza Dłoń
Podzamcze - Góra Birów
9
906
PP
2
20.09.2020
Mezzotinta
Dolina Szklarki
9
906
PP
2
19.09.2020
Prosta Sprawa
Dolina Szklarki
9
906
PP
2
13.09.2020
Król Olch
Dolina Bolechowicka
9
906
PP
2
01.08.2020
Pan Brzydal
Olkusz
9
906
PP
2
13.04.2020
Havraní Klenot
Havranka
9
906
PP
2
02.11.2019
Hiszpański Karawan
Podzamcze
9
906
PP
2
06.10.2019
Run Out
Josefovské Údolí
9
906
PP
2
23.08.2019
Bob Budowiczy
Karlin
9
906
PP
2
02.07.2019
Eisenvater
Frankenjura
9 [9/9+]
906
PP
2
01.06.2019
Mlode Strzelby
Skarzyce
9
906
PP
2
14.04.2019
Breaking Bad
Kamena Vrata
7c
906
PP
2
29.03.2019
Zjavenie
Belá
9 [9+]
906
PP
2
13.10.2018
Muž Cez Palubu
Tupá Skala
9
906
PP
2
08.09.2018
Scarabeus Variant
Súľov
9
906
PP
2
01.07.2018
Mars Attacks
Frankenjura
9 [9-/9]
906
PP
2
30.04.2018
Schmetterlingseffekt
Frankenjura
9 [9/9+]
906
PP
2
31.03.2018
La Refineria
Siurana
7c
906
PP
2
18.11.2017
El Capataz Incapaz L1
Chulilla
7c
906
PP
2
13.11.2017
Huyendo De La Estética
Chulilla
7c
906
PP
2
18.10.2017
Kurze Zeit Unendlichkeit
Frankenjura
9 [9+]
906
PP
2
10.09.2017
Kapacita
Manínska Úžina
9
906
PP
2
06.07.2017
The End
Frankenjura
9
906
PP
1
05.07.2017
Geschenk
Frankenjura
9
906
PP
2
12.04.2017
Favorit
Buzetski Kanjon
7c
906
PP
2
28.12.2016
Pinot
Mišja Peč
7c
906
PP
2
09.11.2016
La Mala L1
Chulilla
7c
906
PP
2
23.07.2016
Prach
Manínska Úžina
9
906
PP
2
05.07.2016
66° North
Frankenjura
9
906
PP
2
30.04.2016
Ballo In Stallo
Piccola Dallas
7c
906
PP
2
29.04.2016
Neurotica
La Gola
7c
906
PP
2
28.04.2016
Rubagotti
Massone
7c
906
PP
2
26.04.2016
Disneland
Massone
7c
906
PP
2
24.04.2016
Il Cattivo Ist Überall
Massone
7c
906
PP
2
12.03.2016
Mara
Buzetski Kanjon
7c
906
PP
2
11.03.2016
Harder Than Your Husband
Buzetski Kanjon
7c
906
PP
2
20.02.2016
Jonagold
Osp
7c
906
PP
2
30.12.2015
Katz
Kompanj
7c
906
PP
2
20.10.2015
Le Psikapathe
St. Léger Du Ventoux
7c [7b+/7c]
906
PP
2
23.08.2015
Epita
Holštejn
9
906
PP
1
01.08.2015
Odins Rache
Adlitzgräben
9
906
PP
2
26.07.2015
Real Future
Sloup
9
906
PP
2
05.04.2015
Flash Dance
Mišja Peč
7c
906
PP
2
03.03.2015
Happy End
Chulilla
7c
906
PP
2
30.10.2014
I Miei Primi 40 Anni
San Vito Lo Capo
7c
906
PP
2
23.08.2014
Hore
Súľov
9
906
PP
2
19.05.2024
Ku-Prd
Višňové
9 [9-]
900
PP
X
12.05.2024
Finále '89
Porúbka
9 [9-]
900
PP
8
06.04.2024
Zimní Hostia
Belá
9 [9-]
900
PP
14.10.2023
Finale 89
Manínska Úžina
9
900
PP
4
12.08.2023
Jiřička
Štramberk
9
900
PP
moc
15.06.2023
Windbeutelgräfin
Frankenjura
9
900
PP
3
25.05.2023
Oben Nicht Ohne
Frankenjura
9
900
PP
3
29.12.2022
VR6
Mišja Peč
7c [7b+]
900
PP
6
30.10.2022
Sirius
Harmanec - Bystrická Dolina
9
900
PP
4
16.10.2022
Plastik Fantastik
Rzedkowice
9
900
PP
7
08.10.2022
Glücksschwein
Frankenjura
9
900
PP
dost
31.07.2022
Kamarát Do Dažďa L1
Harmanec - Bystrická Dolina
9
900
PP
17.07.2022
Náčelníkovi Na Pamiatku
Manínska Úžina
9
900
PP
9?
23.04.2022
Eternity
Dolina Szklarki
9
900
PP
3
28.02.2022
Pilotwings
Massone
7c
900
PP
4
30.12.2021
Polnočni Kavboj
Osp
7c
900
PP
3
07.12.2021
Scuola Valmarecchia
Bauso Rosso
7c
900
PP
3
11.11.2021
Murarz IV
Dolina Bedkowska
9
900
PP
3
26.09.2021
Nimué
Frankenjura
9 [9-/9]
900
PP
11
22.08.2021
Hakuma Matata
Frankenjura
9
900
PP
6
01.08.2021
Incuria
Harmanec - Bystrická Dolina
9
900
PP
04.07.2021
Hammer Zehe
Frankenjura
9
900
PP
3
19.06.2021
Proklepaná
Ludvíkov
9
900
PP
3
22.05.2021
Oda Do Pytona
Podzamcze
9
900
PP
15?
28.03.2021
Přirozený Výběr
Roviště
9
900
PP
3
26.03.2021
Hafty
Roviště
9
900
PP
3
29.05.2020
Bumerang
Dobřečov
9 [9+]
900
PP
3
22.05.2020
Poslední Stroj
Štramberk
9
900
PP
09.05.2020
Princ A Chuďas
Holštejn
9
900
PP
08.05.2020
South Park
Holštejn
9 [9-/9]
900
PP
08.04.2020
Jeňova Výzva
Štramberk
9 [9+/10-]
900
PP
15.03.2020
Vlaštovka
Štramberk
9 [9-]
900
PP
01.02.2020
C`e Qualcuno
Massone
7c
900
PP
4
01.01.2020
Angie Wall
Mišja Peč
7c
900
PP
12.10.2019
Solaris
Ryczow
9
900
PP
3
21.09.2019
Agregat 79
Smoleń
9
900
PP
3
25.08.2019
Lonstar
Ryczow
9 [9/9+]
900
PP
3
20.07.2019
Phar Lap
Holštejn
9
900
PP
10?
04.07.2019
Drei Mit Kraut
Frankenjura
9 [9-]
900
PP
3
03.07.2019
Kocolka
Frankenjura
9
900
PP
3
04.05.2019
No Name
Sloup
9
900
PP
05.04.2019
Žebřík
Lukov
9
900
PP
21.10.2018
Čarovná Dáma
Jelenec
9
900
PP
2+2
15.09.2018
Paní Fish
Súľov
9 [9+/10-]
900
PP
3
28.08.2018
Prijošodrom
Višňové
9
900
PP
04.08.2018
Varianta CPV Horní Pravá
Sloup
9
900
PP
08.07.2018
Nur In Deinem Kopf
Frankenjura
9
900
PP
3
02.07.2018
Chasin´ The Train
Frankenjura
9
900
PP
4
06.05.2018
Streetfighter
Adlitzgräben
9
900
PP
01.05.2018
Rauchende Bolts
Frankenjura
9
900
PP
3+3
29.04.2018
Liebe Ohne Chance
Frankenjura
9
900
PP
x+3
28.04.2018
Fear Factory
Frankenjura
9
900
PP
3
30.03.2018
La Señora
Siurana
7c
900
PP
3
26.03.2018
Estratosférica
Siurana
7c
900
PP
7
14.12.2017
Muesli Yogi
Wied Babu
7c
900
PP
3
19.10.2017
Zimba Balooba
Frankenjura
9
900
PP
3
28.09.2017
Generácia Hippies
Višňové
9
900
PP
3
16.07.2017
Překvapení
Sloup
9
900
PP
10?
01.05.2017
Manju
Súľov
7c [9]
900
PP
10
02.04.2017
Puls Jazzu
Podzamcze
9
900
PP
3
27.02.2017
Johanova
Mišja Peč
7c
900
PP
6
26.02.2017
Manana
Mišja Peč
7c
900
PP
3
01.01.2017
Matamaros
Mišja Peč
7c
900
PP
4
11.09.2016
Výzva Varianta B)
Helfštýn
9
900
PP
1+2
03.07.2016
Graue Eminenz
Frankenjura
9
900
PP
3
12.06.2016
Tobogán
Manínska Úžina
9
900
PP
6
04.06.2016
Hladomorny Komplex
Skalka Pri Trenčíne
9
900
PP
5
02.01.2016
Hobit
Mišja Peč
7c
900
PP
20 :D
15.11.2015
Eolo
Osp
7c
900
PP
3
26.10.2015
Reste Avec Moi
Orpierre
7c
900
PP
5
01.08.2015
Kain Und Abel
Adlitzgräben
9
900
PP
5
11.07.2015
Kominárov Učeň
Jelenec
9
900
PP
1+3
21.06.2015
Rukama To Není
Holštejn
9 [9/9+]
900
PP
3
20.06.2015
Sloní Pilíř
Holštejn
9
900
PP
1+5
13.06.2015
Trativod
Porúbka
9
900
PP
4
08.05.2015
Tour De France
Prečín
9
900
PP
3
26.04.2015
Brunhilda
Súľov
9 [9-/9]
900
PP
cca 2+2+2
19.04.2015
Genéza
Višňové
9
900
PP
1+1+3
29.03.2015
Winnitou
Hohe Wand
9
900
PP
4
30.10.2014
Super Santos
San Vito Lo Capo
7c
900
PP
5
27.10.2014
Acqua Panna
San Vito Lo Capo
7c [7c+]
900
PP
3
13.07.2014
Teória Slávy
Porúbka
9
900
PP
10
29.06.2014
Panenka Skákavá
Súľov
9
900
PP
4
15.06.2014
Extáze
Holštejn
9
900
PP
4
25.11.2013
Proverbi Antichi
Alghero
7c
900
PP
4
9-/9
7b+/7c
29.10.2022
Neskorý Zber
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9
997
OS
15.05.2016
Monzun
Porúbka
9-/9
928
flash
15.12.2023
Austrian Bear
Cijevna Canyon
7b+/7c
881
PP
2
17.06.2023
Fat Burner
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
11.10.2022
Sonnwendfeuer
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
09.07.2022
Oberstufe
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
08.07.2022
Ohne Namen
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
01.08.2021
Fesilko
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9
881
PP
1
24.07.2021
Das Kleine Arschloch
Höllental
9-/9 [9-]
881
PP
2
06.07.2021
Kyrill
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
05.07.2021
Mephisto
Frankenjura
9-/9
881
PP
2
07.06.2019
Almamater
Blázon
9-/9 [9]
881
PP
2
25.08.2018
Skokan Zelený
Holštejn
9-/9
881
PP
2
14.07.2017
Letecká Havárka
Holštejn
9-/9
881
PP
2
13.04.2017
Befana
Buzetski Kanjon
7b+/7c [7c]
881
PP
2
10.09.2016
Kazateľňa
Manínska Úžina
9-/9
881
PP
2
12.09.2015
Šípkový Král
Rudice
9-/9
881
PP
2
28.03.2015
Redbull
Hohe Wand
9-/9 [9-]
881
PP
2
21.10.2023
Nekonečný Príbeh
Priedhorie
9-/9
875
PP
08.10.2023
Obdobie Dažďov
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9
875
PP
3
01.10.2023
Pro-science
Manínska Úžina
9-/9 [9-]
875
PP
3
12.12.2022
Powder War
Kompanj
7b+/7c
875
PP
05.06.2021
La Ringolog
Dolina Brzoskwinki
9-/9
875
PP
3
10.04.2020
Rozpětí Kondora
Skály V Údolí Říčky
9-/9
875
PP
3
11.06.2019
Semifinále
Manínska Úžina
9-/9
875
PP
20?
11.08.2018
Varianta CPV Horní
Sloup
9-/9
875
PP
10.08.2018
Varianta Cesty Ponorných Vod
Sloup
9-/9
875
PP
29.07.2018
Neistá Sezóna
Harmanec - Bystrická Dolina
9-/9
875
PP
21.04.2018
Prijoša
Višňové
9-/9
875
PP
99
17.06.2017
Psycho
Sloup
9-/9
875
PP
16.05.2017
Parostroj
Štramberk
9-/9 [9]
875
PP
7
16.07.2016
Deprese
Sloup
9-/9
875
PP
4
17.08.2014
Archa
Súľov
9-/9
875
PP
3
17.08.2014
Na Pamiatku Braňovi
Súľov
9-/9
875
PP
13
9-
7b+
15.12.2023
Puro Cubano
Cijevna Canyon
7b+
972
OS
19.11.2023
Rucolissima
La Pizzeria
7b+
972
OS
04.11.2023
Klam
Porúbka
9-
972
OS
27.05.2023
50 Words For Jump
Frankenjura
9-
972
OS
26.05.2023
City Cobra
Frankenjura
9-
972
OS
23.11.2022
Ultimatum
Passo San Giovanni
7b+
972
OS
11.10.2022
Sonne Im Herzen
Frankenjura
9-
972
OS
09.07.2022
Grundkurs
Frankenjura
9-
972
OS
23.09.2021
Nunc Est Bibendum
Frankenjura
9-
972
OS
13.08.2021
Mroczny Przedmiot Pożądania
Skarzyce
9-
972
OS
07.07.2021
Obermacker
Frankenjura
9-
972
OS
06.06.2021
Imperatyw Kategoryczny
Dolina Brzoskwinki
9-
972
OS
24.04.2021
Lída
Roviště
9-
972
OS
11.07.2020
German Olympic Team LA
Frankenjura
9-
972
OS
06.07.2020
Deftig
Frankenjura
9-
972
OS
06.07.2020
Kleine Strolche
Frankenjura
9-
972
OS
25.01.2020
Cave Cannam
Belvedere
7b+
972
OS
26.11.2019
Mariada De Payasos L1
El Chorro
7b+
972
OS
22.09.2019
Młot Na Dżdżownice
Smoleń
9-
972
OS
23.03.2019
Halucinačná
Skalka Pri Trenčíne
9-
972
OS
09.02.2019
Kompanjero Kompanji
Kompanj
7b+
972
OS
27.12.2018
Pasoclave.com
Leonidio
7b+
972
OS
24.12.2018
Mystére Et Boule De Gomme Ext.
Leonidio
7b+
972
OS
17.11.2018
Rescate En El Oasis
Chulilla
7b+
972
OS
17.11.2018
Rock Punk
Chulilla
7b+
972
OS
15.09.2018
King Neptune
Súľov
9-
972
OS
07.07.2018
Life In Balance
Frankenjura
9-
972
OS
30.06.2018
Letzte Instanz
Frankenjura
9-
972
OS
16.06.2018
Libero
Tupá Skala
9-
972
OS
14.11.2017
Los Francéses
Chulilla
7b+
972
OS
01.05.2017
Komu Zvoní Hrana
Súľov
7b+ [9-]
972
OS
05.07.2016
Lernpause
Frankenjura
9-
972
OS
30.10.2015
1984
St. Léger Du Ventoux
7b+ [7b]
972
OS
29.10.2015
En Chaussons Sur La Tete A K..
St. Léger Du Ventoux
7b+
972
OS
22.10.2015
Magne Ton Cul, Pas Ma Voie
St. Léger Du Ventoux
7b+ [7c]
972
OS
16.05.2015
Zlatá žíla
Helfštýn
9- [9-/9]
972
OS
26.04.2015
Rodeo - Variant
Súľov
9-
972
OS
06.03.2015
Revuelta En El Frenopático
Chulilla
7b+
972
OS
28.02.2015
El Corral De La Tia Poya
Chulilla
7b+
972
OS
20.10.2014
Araba-Tatti
San Vito Lo Capo
7b+
972
OS
09.08.2014
Brennero
Súľov
9-
972
OS
21.06.2014
Rajka
Porúbka
9-
972
OS
07.09.2013
Secouritate
Prečín
9-
972
OS
13.04.2024
Joie De Vivre
Okolice Olsztyna
9- [9]
903
flash
23.09.2023
Roter Baron
Frankenjura
9-
903
flash
25.06.2023
Fluktuant
Harmanecká Jaskyňa
9-
903
flash
05.11.2022
Volání Divočiny
Holštejn
9-
903
flash
02.07.2022
Face To Face
Frankenjura
9-
903
flash
26.03.2022
Prosty Kant
Smoleń
9-
903
flash
29.09.2021
Global Beats
Frankenjura
9-
903
flash
26.03.2021
Nové Koření
Roviště
9-
903
flash
06.07.2020
Stalingrad
Frankenjura
9-
903
flash
31.08.2019
Fragole Con Panna
Comano
7b+
903
flash
13.03.2016
Mrle
Buzetski Kanjon
7b+
903
flash
19.09.2015
Michalův Řezák
Holštejn
9-
903
flash
29.03.2015
Manitou
Hohe Wand
9-
903
flash
07.03.2015
Agua Por Favor
Chulilla
7b+ [7c]
903
flash
22.10.2014
Crusader
San Vito Lo Capo
7b+
903
flash
29.12.2018
Booz
Leonidio
7b+ [7c]
864
RP
2
17.11.2018
Ca La Marta
Chulilla
7b+
864
RP
2
22.11.2013
Il Bisonte
Alghero
7b+
864
RP
2
31.07.2016
Maximálna Opatrnosť
Manínska Úžina
9-
860
RP
1+1
20.09.2014
Divé Oči
Prečín
9-
860
RP
3
30.03.2024
Ready Or Not
Piestingtal
9-
856
PP
2
29.03.2024
Steppenwolf
Helenental
9-
856
PP
2
11.12.2023
Tigerstreifen
Zupci
7b+
856
PP
2
29.10.2023
Provokácia
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
856
PP
2
10.09.2023
Perpetuum Mobile
Skarzyce
9-
856
PP
2
30.04.2023
Lot Pingwina
Gora Zborow
9-
856
PP
2
17.11.2022
Les Prestige
Nomesino
7b+
856
PP
2
12.06.2022
Lewa Rysa
Przewodziszowice
9- [8+/9-]
856
PP
2
03.05.2022
Canna Cannon
Terra Promessa
7b+
856
PP
2
27.03.2022
Sunset Filar
Smoleń
9-
856
PP
2
20.06.2021
Archa Úmluvy
Pasák
9-
856
PP
2
28.03.2021
Sotomayor
Roviště
9- [9-/9]
856
PP
2
27.12.2019
Friends Without Borders
Medveja
7b+
856
PP
2
02.12.2019
Viejo Traidor L1
El Chorro
7b+
856
PP
2
29.11.2019
Muchachito Bombo Infierno L1
El Chorro
7b+
856
PP
2
08.06.2019
Devizový Příslib
Kozel
9-
856
PP
2
23.03.2019
Hrana Finale
Skalka Pri Trenčíne
9-
856
PP
1
10.02.2019
Runo
Mišja Peč
7b+
856
PP
2
08.02.2019
Uridee
Kompanj
7b+
856
PP
2
26.12.2018
Bonobo
Leonidio
7b+
856
PP
2
22.07.2018
Velké Patálie
Josefovské Údolí
9- [9]
856
PP
2
16.06.2018
El Niňo
Tupá Skala
9-
856
PP
2
01.06.2018
Hrana Noční Spáry - Prodloužen
Holštejn
9-
856
PP
2
01.04.2018
Papágora
Siurana
7b+
856
PP
2
31.03.2018
Cabalgando La Serpiente
Siurana
7b+
856
PP
2
17.10.2017
Dust In My Hair
Frankenjura
9-
856
PP
2
15.10.2017
Götz Von Berlichingen
Frankenjura
9-
856
PP
2
09.07.2017
Märchenprinz
Frankenjura
9-
856
PP
2
08.07.2017
Humbug
Frankenjura
9-
856
PP
2
01.07.2017
Liebesmüh
Frankenjura
9-
856
PP
2
21.05.2017
Hururu
Višňové
9-
856
PP
2
01.04.2017
Pieśń Niepokorna
Podzamcze
9-
856
PP
2
19.12.2016
Minulet
Mišja Peč
7b+
856
PP
2
25.09.2016
Rainman
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
856
PP
2
24.09.2016
Django
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
856
PP
2
04.09.2016
Leukoplast
Manínska Úžina
9-
856
PP
2
22.08.2016
Selekcia
Prečín
9-
856
PP
2
03.07.2016
Treibjagd
Frankenjura
9-
856
PP
2
08.05.2016
Varianta Kontraverze
Holštejn
9-
856
PP
2
16.04.2016
Finále '88
Skalka Pri Trenčíne
9-
856
PP
2
21.02.2016
Durango
Mišja Peč
7b+
856
PP
2
19.12.2015
Felix Austria
Handlesberg
9-
856
PP
2
25.10.2015
Destruction
Orpierre
7b+
856
PP
2
04.10.2015
Libero
Porúbka
9-
856
PP
2
30.05.2015
Salto Mortale
Křížový Vrch
Xa
856
PP
2
30.05.2015
House Party
Křížový Vrch
Xa
856
PP
2
03.04.2015
Buena Suerte
Osp
7b+ [7c]
856
PP
2
15.11.2014
Išla Išla
Prečín
9-
856
PP
2
06.09.2014
Netopier
Manínska Úžina
9-
856
PP
2
31.05.2014
Dotek Medůzy
Rudice
9-
856
PP
2
04.04.2014
Si Puo Fare
Osp
7b+ [7b]
856
PP
2
04.04.2014
Fragile - Střední Dolez
Osp
7b+
856
PP
2
20.02.2014
Il Visionario
Alghero
7b+
856
PP
2
27.11.2013
Guarda E Passa
Alghero
7b+
856
PP
2
18.06.2013
Vriåtter
Hauktjern
7b+
856
PP
2
23.03.2024
Krvavý Direkt
Porúbka
9-
850
PP
11.06.2022
Zanikający Biceps
Dolina Wiercicy
9- [7b+]
850
PP
4
15.04.2022
Civil War
Frankenjura
9- [9-/9]
850
PP
5
29.12.2021
Mosquito´s Wall
Osp
7b+
850
PP
5
25.06.2021
Air Rotica
Dívčí Skály
9-
850
PP
3
11.10.2020
Pół Grinpisa
Dolina Kluczwody
9-
850
PP
3
30.04.2020
Los Dírkos
Havranka
9-
850
PP
07.07.2019
Slovanské Starožitnosti
Josefovské Údolí
9- [9]
850
PP
28.04.2019
Předstartovní
Sloup
9-
850
PP
21.09.2018
Řetěz
Sloup
9-
850
PP
3
25.08.2018
Věčně Bez Peněz
Holštejn
9-
850
PP
18.08.2018
San Diego
Holštejn
9-
850
PP
3
28.07.2018
Fesil
Harmanec - Bystrická Dolina
9-
850
PP
21.07.2018
Cesta Ponorných Vod
Sloup
9- [8+/9-]
850
PP
06.07.2018
Lonestar
Frankenjura
9-
850
PP
04.07.2018
Maßarbeit
Frankenjura
9-
850
PP
3
30.12.2017
Bula
Mišja Peč
7b+
850
PP
26.12.2017
Hangman
Kameni Most
7b+
850
PP
16.10.2017
Dumbo
Frankenjura
9-
850
PP
3
14.10.2017
Sautanz
Frankenjura
9-
850
PP
01.10.2017
Brekeke
Višňové
9-
850
PP
5
29.07.2017
E.T.
Porúbka
9-
850
PP
4
23.07.2017
Piazza Della Condoma
Dolina Bedkowska
9-
850
PP
5
03.07.2017
Saftfeld
Frankenjura
9-
850
PP
3
18.06.2017
Pohled Do Nikam
Sloup
9-
850
PP
3
28.12.2016
Hugolina
Mišja Peč
7b+
850
PP
18.06.2016
Batschkory Boys
Křížový Vrch
Xa [Xb]
850
PP
3
21.05.2016
Bestseller
Labské Údolí - Levý Břeh
Xa
850
PP
7
28.03.2016
Paradigma
Nasenwand
9- [9]
850
PP
4
31.10.2015
Pirequetoutopoulos
St. Léger Du Ventoux
7b+
850
PP
3
15.09.2015
Vlaštovka
Štramberk
9-
850
PP
X
06.09.2015
Fiesta
Rudice
9-
850
PP
10.07.2015
Chameleón
Jelenec
9-
850
PP
3
25.04.2015
Erektus
Porúbka
9-
850
PP
05.04.2015
Pasja Radost
Mišja Peč
7b+ [7b]
850
PP
3
20.07.2014
Čierná Vdova
Manínska Úžina
9-
850
PP
5
01.06.2014
To Je Fofr
Holštejn
9-
850
PP
5
08.05.2014
Brunzi Total
Peilstein
9-
850
PP
3
21.04.2014
Memory Of Jena
Štramberk
9-
850
PP
7
30.03.2014
Kde Ťa Vedú
Prečín
9-
850
PP
3
22.02.2014
Il Cantastorie
Alghero
7b+
850
PP
3
20.11.2013
L Avvocato Del Diavolo
Alghero
7b+
850
PP
3
17.09.2012
Motýl
Súľov
9-
850
PP
3
8+/9-
7b
13.12.2023
A Moment Of Piece
Škaljari
7b
922
OS
12.12.2023
Die Barheit
Bar
7b
922
OS
17.11.2023
La Purga
Forti Di Civezzano
7b
922
OS
24.09.2023
Aliens Sind Blöd
Frankenjura
8+/9-
922
OS
24.02.2023
Bomba Bombao
Osoje - Čikola
7b [7b+]
922
OS
21.11.2022
Lo Schiaccianoci
La Campana
7b
922
OS
22.05.2022
Syndrom Niedopchania
Podzamcze - Góra Birów
8+/9-
922
OS
02.03.2022
Jerome
San Siro
7b
922
OS
23.08.2021
Tangenziale
Comano
7b
922
OS
27.03.2021
Čára Života
Roviště
8+/9-
922
OS
24.11.2019
Grosrouge
El Chorro
7b [7a+]
922
OS
17.11.2019
50 Lat HKT Katowice
Podzamcze
8+/9-
922
OS
04.09.2019
Nosioi
L´Orto
7b
922
OS
24.08.2019
Rozsponka Na Rozdrozu
Želazko
8+/9-
922
OS
20.04.2019
Hollywood
Kamena Vrata
7b
922
OS
16.11.2018
Dale Duro Negro
Chulilla
7b
922
OS
03.11.2018
Las Siete Brujas
Chulilla
7b
922
OS
17.11.2017
Tierra De Nadie
Chulilla
7b
922
OS
30.10.2016
El Cachalote L1
Chulilla
7b
922
OS
31.12.2015
Energierauber
Kompanj
7b
922
OS
19.10.2015
Le Short Dans Le Trou
St. Léger Du Ventoux
7b
922
OS
27.02.2015
El Regalito
Chulilla
7b
922
OS
29.10.2014
Il Capodoglio
San Vito Lo Capo
7b [7a]
922
OS
25.10.2014
Figlia Di Nessuno
San Vito Lo Capo
7b
922
OS
23.10.2014
Balu Yoghi E Bubu
San Vito Lo Capo
7b [7b/7b+]
922
OS
21.10.2014
I 30 Secondi Di Veronica
San Vito Lo Capo
7b [7a+]
922
OS
02.05.2014
Omega
Nasenwand
8+/9-
922
OS
24.11.2013
King Arthur
Alghero
7b
922
OS
17.11.2013
Fantasmi
Alghero
7b
922
OS
12.07.2012
Désert Minéral
Ceuse
7b
922
OS
1
23.02.2023
Tužna So Zelena Polja
Osoje - Čikola
7b [7b+]
853
flash
13.11.2022
Szerman
Karlin
7b
853
flash
14.08.2021
Palec Boży
Podlesice
8+/9-
853
flash
31.12.2019
Skodelica Kave
Mišja Peč
7b
853
flash
10.02.2019
Reksi
Mišja Peč
7b [7a+/7b]
853
flash
19.03.2018
Amb Pal No Dona Pal
Margalef
7b
853
flash
31.10.2016
Caquitas De Nazarten
Chulilla
7b
853
flash
04.03.2015
Cantalobos
Chulilla
7b
853
flash
29.12.2018
La Moya
Leonidio
7b
814
RP
2
03.03.2015
Nikita
Chulilla
7b
814
RP
2
02.05.2014
Die Reise Des Albatros
Nasenwand
8+/9-
814
RP
2
22.03.2014
5000-ka
Prečín
8+/9-
810
RP
31.08.2013
Eniky Beniky
Súľov
8+/9-
810
RP
4
05.05.2013
Undo
Prečín
8+/9- [8]
810
RP
4
11.05.2024
Zub Za Zub
Prečín
8+/9-
806
PP
2
24.06.2023
Panta Rei
Harmanecká Jaskyňa
8+/9-
806
PP
2
27.05.2023
Subversive Elemente
Frankenjura
8+/9-
806
PP
2
02.04.2021
Kouše
Budačina
8+/9- [9-]
806
PP
2
18.12.2017
Blood Meridian
Ghar Lapsi
7b
806
PP
2
19.10.2017
Mandela
Frankenjura
8+/9- [9-]
806
PP
2
08.10.2017
Kashmir
Josefovské Údolí
8+/9-
806
PP
2
29.05.2016
Ego
Višňové
8+/9-
806
PP
2
03.04.2016
Vlk
Belá
8+/9-
806
PP
2
21.02.2016
Tortuga 1
Mišja Peč
7b
806
PP
2
09.08.2015
Expirácia
Harmanecká Jaskyňa
8+/9- [8+]
806
PP
2
17.05.2015
Sila Súcitu
Porúbka
8+/9- [9-]
806
PP
2
27.10.2014
Archeotalpa
San Vito Lo Capo
7b [7b+]
806
PP
2
25.07.2014
Trekking
Manínska Úžina
8+/9-
806
PP
2
04.05.2014
Turbolent
Nasenwand
8+/9- [9-]
806
PP
2
04.05.2014
Delyrium
Nasenwand
8+/9- [9-]
806
PP
2
18.04.2014
Futurama
Prečín
8+/9-
806
PP
2
06.04.2014
Nido
Mišja Peč
7b
806
PP
2
26.11.2013
Bruchi Nell´Acqua
Alghero
7b
806
PP
2
22.11.2013
La Stangata
Alghero
7b
806
PP
2
13.10.2013
Propaganda
Žleby
8+/9-
806
PP
2
29.12.2020
Baraba Finito
Dolina Kluczwody
8+/9-
800
PP
3
26.12.2019
Godla L1
Mišja Peč
7b
800
PP
3
11.03.2018
Citrón
Priedhorie
8+/9-
800
PP
1+2
16.07.2017
Pohled Do Budoucna
Sloup
8+/9- [8+]
800
PP
3
25.03.2016
Oaschwarznsammlung
Civetta
8+/9-
800
PP
3
22.02.2016
Ponarejena Želva
Mišja Peč
7b [7a+]
800
PP
1+2
02.08.2015
Auch Ein Philosoph Ernährt S..
Adlitzgräben
8+/9-
800
PP
3
09.05.2015
Tranzit
Manínska Úžina
8+/9-
800
PP
3
25.04.2015
Red Bull
Porúbka
8+/9-
800
PP
3
03.04.2015
Daleč Stran Je Sodni Dan
Osp
7b
800
PP
3
01.06.2014
Nejdelší Den
Holštejn
8+/9-
800
PP
1 + 2
25.05.2014
Kunfu Panda
Súľov
8+/9-
800
PP
1+2
01.05.2014
Neue Sachlichkeit
Nasenwand
8+/9- [9-]
800
PP
3
07.04.2014
Ptičja Perspektiva L1
Mišja Peč
7b
800
PP
3
30.03.2014
Avenue 26
Prečín
8+/9-
800
PP
4
8+
7a+/7b
21.02.2014
Skyline
Alghero
7a+/7b
897
OS
28.12.2022
Vagabund
Črni Kal
7a+/7b
828
flash
03.04.2015
Sončni Dnevi
Osp
7a+/7b
828
flash
8+
7a+
17.12.2017
Attila The Hen
Ghar Lapsi
7a+
872
OS
16.12.2017
Sea Of Illusions
Ghar Lapsi
7a+
872
OS
25.04.2016
Titanic
Nago
7a+
872
OS
13.03.2016
Light As Asamushi
Buzetski Kanjon
7a+
872
OS
29.12.2015
Curfew
Kompanj
7a+
872
OS
29.12.2015
Beastiequeen
Kompanj
7a+
872
OS
29.10.2015
Un Treuil Pour JB
St. Léger Du Ventoux
7a+
872
OS
24.10.2015
Dresden
Buoux
7a+
872
OS
19.10.2015
Passer Entre Les Gouttes
St. Léger Du Ventoux
7a+
872
OS
29.12.2014
Rock Store E I Suoi Fratelli
Rocca Di Perti
7a+
872
OS
29.10.2014
Birdwatching
San Vito Lo Capo
7a+
872
OS
12.04.2014
Kiss Me
Súľov
8+
872
OS
19.10.2013
Lámanie Charakterov
Porúbka
8+
872
OS
19.04.2013
Ribalton
Mišja Peč
7a+
872
OS
23.09.2023
Geierblick
Frankenjura
8+ [8]
803
flash
30.12.2019
Ljubezen Na Prvi Pogled L1
Mišja Peč
7a+
803
flash
22.07.2018
Thajské Patálie
Josefovské Údolí
8+
803
flash
01.06.2018
Varianta Nástupu
Holštejn
8+
803
flash
08.10.2017
Schody Do Nebe
Josefovské Údolí
8+
803
flash
11.03.2016
Teške Boje
Buzetski Kanjon
7a+
803
flash
25.04.2015
Semtex
Porúbka
8+
803
flash
18.06.2013
Prosessen
Hauktjern
7a+
803
flash
04.03.2015
La Guarida Del Murciélago
Chulilla
7a+
764
RP
2
04.05.2014
Spüre Die Welt
Nasenwand
8+ [7+/8-]
764
RP
2
13.08.2013
Lucia
Cittá Dei Sassi
7a+
764
RP
2
12.04.2014
Beštia
Súľov
8+
760
RP
1+1
12.04.2014
Runway
Súľov
8+
760
RP
2+1
22.03.2014
Nirvána
Prečín
8+
760
RP
3+1
16.09.2012
Milky Way
Súľov
8+
760
RP
3
01.10.2011
Osudová
Čertovy Skály U Lidečka
8+
760
RP
3
04.04.2021
Krsův Nářek
Lukov
8+
756
PP
2
07.05.2016
Kontraverze
Holštejn
8+
756
PP
2
28.12.2015
Za Oslovo Senco
Osp
7a+
756
PP
2
13.09.2015
Zlý Sen
Sloup
8+ [8/8+]
756
PP
2
02.08.2015
Im Schatten Der Fledermaus
Adlitzgräben
8+
756
PP
2
21.03.2015
Horor Mortis
Prečín
8+
756
PP
2
01.01.2015
Game Over
Monte Sordo
7a+
756
PP
2
29.12.2014
Chopin Diretta
Rocca Di Perti
7a+
756
PP
2
31.10.2014
Johnnie Walker
San Vito Lo Capo
7a+
756
PP
2
25.10.2014
Banana Biologica
San Vito Lo Capo
7a+
756
PP
2
10.08.2014
Merlin
Súľov
8+
756
PP
2
01.06.2014
Hýskův Nápad
Holštejn
8+
756
PP
2
19.04.2014
Domino
Súľov
8+
756
PP
2
07.04.2014
Sreča Vrtnice L1
Mišja Peč
7a+
756
PP
2
08.07.2013
Like Ice In The Sunshine
Frankenjura
8+ [8+/9-]
756
PP
2
22.05.2016
El Niňo
Labské Údolí - Levý Břeh
IXc
750
PP
4
04.07.2015
Prdnutie
Višňové
8+
750
PP
14.04.2015
Hrana
Štramberk
8+
750
PP
1+2
26.07.2014
Magnet
Manínska Úžina
8+
750
PP
3
19.11.2013
Regina Assassina
Alghero
7a+
750
PP
3
16.11.2013
Katana
Alghero
7a+
750
PP
3
05.10.2013
O'Connor
Súľov
8+
750
PP
3
05.10.2013
Votrelec
Súľov
8+
750
PP
5
8/8+
7a/7a+
23.06.2018
Koncert Pre Bubon A Sekeru
Belá
8/8+
847
OS
01.05.2014
Erregter Kormoran
Nasenwand
8/8+
847
OS
25.11.2013
Pretty Boy
Alghero
7a/7a+
847
OS
07.09.2014
A Je To!
Manínska Úžina
8/8+
739
RP
2
27.04.2014
Panoráma
Prečín
8/8+
739
RP
2
30.03.2014
Jama
Prečín
8/8+
739
RP
2
20.12.2015
Bum Shiva
Handlesberg
8/8+
731
PP
2
28.05.2016
Averze
Holštejn
8/8+
725
PP
4
8
7a
09.09.2023
Dzień Jak Co Dzień VI.3
Okiennik Wielki
8
822
OS
18.12.2017
Wot's In It For Me?
Ghar Lapsi
7a
822
OS
10.09.2016
Gilotína
Manínska Úžina
8
822
OS
06.08.2016
Existenzialminimum
Adlitzgräben
8
822
OS
17.07.2016
Čína
Sloup
8
822
OS
17.07.2016
Zdenina Cesta Varianta Nástupu
Sloup
8
822
OS
29.04.2016
Hello Debby
La Gola
7a
822
OS
26.04.2016
Greta
Massone
7a
822
OS
03.04.2016
Nadržaný Hulman
Belá
8
822
OS
25.03.2016
Friendschaft
Civetta
8
822
OS
26.10.2015
Je T´Aime Moi Non Plus
Orpierre
7a
822
OS
23.10.2015
TCF
Buoux
7a
822
OS
18.07.2015
A Sme Doma
Prečín
8
822
OS
16.05.2015
Vítr V Plachtách
Helfštýn
8
822
OS
27.02.2015
Blue Agave
Chulilla
7a
822
OS
02.01.2015
Bastante Fanaticos
Monte Sordo
7a
822
OS
02.01.2015
Schizzechea
Monte Sordo
7a
822
OS
21.10.2014
Alfa Romeo
San Vito Lo Capo
7a [7a+]
822
OS
20.10.2014
Bean Me Up Scottie
San Vito Lo Capo
7a
822
OS
27.09.2014
Alba Gubra
Priedhorie
8
822
OS
29.08.2014
Geroj Bojs
Teplické Skály
IXb
822
OS
09.08.2014
Býk
Súľov
8
822
OS
03.08.2014
Urazená Pýcha
Porúbka
8
822
OS
02.08.2014
Cickaňa
Porúbka
8
822
OS
21.06.2014
Olinova
Porúbka
8
822
OS
07.06.2014
The Bocian Open
Jelenec
8
822
OS
09.05.2014
Hangover Breakfast
Peilstein
8
822
OS
02.05.2014
Ruptura Suis
Nasenwand
8
822
OS
13.04.2014
Rodeo
Súľov
8
822
OS
04.04.2014
Olympic
Osp
7a [7a+]
822
OS
08.03.2014
Pacienti Na Úteku
Hrádok
8
822
OS
25.11.2013
Pretty Girl
Alghero
7a
822
OS
24.11.2013
Troppa Cioccolata
Alghero
7a
822
OS
20.11.2013
Il Bruco
Alghero
7a
822
OS
13.10.2013
Okovy Přímá Varianta
Žleby
8
822
OS
07.09.2013
Kyvadlo
Prečín
8
822
OS
15.08.2013
Becco Di Civetta
Cittá Dei Sassi
7a
822
OS
15.08.2013
Maxmal
Cittá Dei Sassi
7a
822
OS
15.08.2013
Des Alpes
Cittá Dei Sassi
7a
822
OS
10.08.2013
Clarissa
Cinque Torri
7a
822
OS
15.06.2013
Men Vi Er Jo Menn
Hauktjern
7a
822
OS
21.04.2013
Tantalove Muke
Osp
7a
822
OS
20.04.2013
Mibranko
Osp
7a
822
OS
07.09.2012
Chlupatá
Jelenec
8
822
OS
28.04.2016
Not Normal
Massone
7a
753
flash
31.10.2015
Le Rire Des Vautours
St. Léger Du Ventoux
7a
753
flash
31.10.2014
The Riddle
San Vito Lo Capo
7a
753
flash
13.08.2012
Trest Za Lásku
Holštejn
8
753
flash
08.05.2014
Linientreu
Peilstein
8
714
RP
2
27.04.2014
Oceľové Krídla
Prečín
8
714
RP
2
09.03.2014
Aperitív
Hrádok
8
714
RP
2
06.08.2017
Nekonečný Příběh
Adršpach
IXb
710
RP
3
12.04.2014
Matrix
Súľov
8
710
RP
05.04.2014
Krvavica
Mišja Peč
7a [7a+]
710
RP
1+1
05.10.2013
Radegast
Súľov
8
710
RP
15.09.2013
Itália
Prečín
8
710
RP
3
18.09.2012
Prirodzená Autorita
Súľov
8
710
RP
3
06.08.2017
Šachomrázomat
Adršpach
IXb
706
PP
2
27.08.2016
Stezka Pro Cyklisty
Adršpach
IXb
706
PP
2
07.05.2016
Dement
Holštejn
8
706
PP
2
28.09.2015
Inferno
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
706
PP
2
30.08.2015
Synovská
Křížový Vrch
IXb
706
PP
2
16.08.2015
Cesta Piva Do Džbánu
Rabštejn
8 [8+]
706
PP
2
15.08.2015
Mister Monkey
Rabštejn
8
706
PP
2
24.05.2015
Kapitán Kořala
Křížový Vrch
IXb [IXc]
706
PP
2
31.12.2014
Colite & Gaz - Trite
Monte Sordo
7a
706
PP
2
28.12.2014
Easy To Remember
Caprazoppa
7a
706
PP
2
18.04.2014
Vytífená Psa
Prečín
8 [8+]
706
PP
2
06.04.2014
Jumbo
Mišja Peč
7a
706
PP
2
06.10.2013
Šípková Růženka
Rudice
8
706
PP
2
06.10.2013
Vosolsobě
Rudice
8 [8-]
706
PP
2
14.08.2013
Mercedes
Cittá Dei Sassi
7a
706
PP
2
13.07.2013
Harlinovi Pohrobci
Holštejn
8
706
PP
2
27.09.2015
Slepá Ulička
Labské Údolí - Levý Břeh
IXb
700
PP
3?
29.08.2015
Moucha Na Zdi
Křížový Vrch
IXb
700
PP
3
09.08.2015
Veselá Partička
Harmanecká Jaskyňa
8
700
PP
3
08.08.2015
Ramadán
Harmanecká Jaskyňa
8
700
PP
3
05.07.2015
Lady
Višňové
8
700
PP
8-/8
6c+/7a
30.04.2016
Due A Coppe
Piccola Dallas
6c+/7a
797
OS
31.07.2015
Tohuwabohu
Adlitzgräben
8-/8
797
OS
28.09.2014
Prúser
Priedhorie
8-/8 [8+]
797
OS
19.09.2014
Boostic
Štramberk
8-/8
797
OS
10.08.2014
Bruno
Súľov
8-/8
797
OS
18.07.2014
Ruská Cesta
Manínska Úžina
8-/8
797
OS
07.06.2014
Studňa
Jelenec
8-/8
797
OS
02.05.2014
Gold In Lillehammer
Nasenwand
8-/8
797
OS
02.05.2014
Der Mühe Lohn
Nasenwand
8-/8
797
OS
25.02.2014
Spartacus
Casarotto
6c+/7a
797
OS
17.11.2013
Kobaya
Alghero
6c+/7a
797
OS
16.11.2013
Gli Incompetenti
Alghero
6c+/7a
797
OS
09.07.2013
Piccola Stupidezza
Frankenjura
8-/8 [7+]
797
OS
02.08.2014
Celotelové Dolámanie
Porúbka
8-/8
728
flash
19.07.2014
Odštep
Manínska Úžina
8-/8
685
RP
1+1
15.09.2013
Falco
Prečín
8-/8
681
PP
2
08.08.2015
Medvedia Otočka
Harmanecká Jaskyňa
8-/8
675
PP
3
8-
6c+
16.04.2022
Griffstück
Frankenjura
8-
772
OS
25.09.2016
Stovka
Harmanec - Bystrická Dolina
8-
772
OS
25.08.2016
Přízemní Obtíže
Adršpach
IXa
772
OS
17.07.2016
Černobílých
Sloup
8-
772
OS
02.07.2016
Dezentraler Energiepfad
Frankenjura
8-
772
OS
14.05.2016
Narovnání Cesty Starobrno
Holštejn
8-
772
OS
23.04.2016
Action Direct
Massone
6c+
772
OS
01.01.2016
Krankenhaus
Kompanj
6c+
772
OS
19.12.2015
Elefanti - Varianta
Handlesberg
8-
772
OS
18.12.2015
Pizza Happy
Handlesberg
8-
772
OS
12.04.2015
Boj S Rovnováhou
Súľov
8-
772
OS
12.04.2015
Boj S Rovnováhou
Súľov
8-
772
OS
21.03.2015
Na Vlastné Riziko
Prečín
8-
772
OS
30.12.2014
Branco
Rocca Di Corno
6c+
772
OS
15.11.2014
Oko Za Oko
Prečín
8- [8-/8]
772
OS
06.07.2014
Oči Plné Prachu
Jelenec
8-
772
OS
28.06.2014
El Chorro
Porúbka
8-
772
OS
28.06.2014
Slnečné Dni
Porúbka
8-
772
OS
21.06.2014
Belicova
Porúbka
8-
772
OS
08.06.2014
Abstinent
Jelenec
8-
772
OS
07.06.2014
Pít Či Nepít
Jelenec
8-
772
OS
15.11.2013
I Panni Sporchi
Alghero
6c+
772
OS
16.08.2013
Petorada
Crepe De Oucera
6c+
772
OS
15.08.2013
Vacca
Cittá Dei Sassi
6c+
772
OS
11.08.2013
Tommy Tom
Cinque Torri
8-
772
OS
02.08.2013
Romulus
Harmanecká Jaskyňa
8-
772
OS
27.07.2013
Bublanina
Prečín
8-
772
OS
27.07.2013
Strelnica
Prečín
8-
772
OS
17.06.2013
Hekseskudd
Hauktjern
6c+
772
OS
16.06.2013
Blaff
Hauktjern
6c+
772
OS
15.06.2013
Legenden Om Mennesket
Hauktjern
6c+
772
OS
15.06.2013
Kjeks
Hauktjern
6c+
772
OS
15.06.2013
Nová 6c+
Hauktjern
6c+
772
OS
22.09.2012
Satanov Učeň
Prečín
8-
772
OS
09.09.2012
Cigaretka
Harmanecká Jaskyňa
8-
772
OS
18.08.2012
Amigo
Prečín
8-
772
OS
13.08.2012
Maria Blizzard
Holštejn
8-
772
OS
03.07.2016
Abseitsfalle
Frankenjura
8-
703
flash
25.10.2015
Les Ailes Du Désir
Orpierre
6c+
703
flash
22.10.2015
Le Torcheur D´Elefants
St. Léger Du Ventoux
6c+
703
flash
28.02.2015
Dumbo Love
Chulilla
6c+
703
flash
29.10.2014
Gaspare
San Vito Lo Capo
6c+
703
flash
23.10.2014
Passepartout
San Vito Lo Capo
6c+ [7a]
703
flash
09.08.2014
Copacabana
Súľov
8-
703
flash
09.05.2014
Gretlsteig
Peilstein
8-
703
flash
09.05.2014
Marsupilami
Peilstein
8-
703
flash
25.02.2014
Trans Erectus
Casarotto
6c+
703
flash
27.07.2013
Slobodná Európa
Prečín
8-
703
flash
01.05.2013
Brúska
Višňové
8-
703
flash
30.08.2014
Posvátné Libido Každodenní
Teplické Skály
IXa [IXb]
664
RP
2
21.02.2014
Due Neuroni
Alghero
6c+
664
RP
2
28.10.2013
Leví Kráľ
Priedhorie
8-
664
RP
2
28.09.2013
Prima Balerína
Tupá Skala
8-
664
RP
1
08.09.2012
Fernet
Jelenec
8-
664
RP
2
26.08.2016
Pohyby Vycpané Sojky
Adršpach
IXa
660
RP
07.06.2015
PV
Manínska Úžina
8-
660
RP
29.08.2014
Rockfest
Teplické Skály
IXa
660
RP
3
25.05.2014
Timon
Súľov
8-
660
RP
27.04.2014
Albanian Blues
Prečín
8-
660
RP
04.04.2014
Jaslice
Osp
6c+
660
RP
1+1
22.09.2013
Artuš
Súľov
8-
660
RP
03.08.2013
D. S. Memory
Harmanecká Jaskyňa
8-
660
RP
3
25.08.2012
Tak Jsme Došli
Štramberk
8-
660
RP
25.08.2012
Numeri
Štramberk
8-
660
RP
01.10.2011
Žlutý Převis
Čertovy Skály U Lidečka
8-
660
RP
3
28.08.2016
Severovýchodní Stěna
Křížový Vrch
IXa
656
PP
2
18.07.2015
Francúzska Kuchyňa
Prečín
8-
656
PP
2
23.05.2015
Plechová Slepice
Ostaš
IXa [IXb]
656
PP
2
12.04.2015
Superchannel
Súľov
8-
656
PP
2
06.04.2015
Ponarejeni Minulet
Mišja Peč
6c+
656
PP
2
28.12.2014
Ultima Alba
Caprazoppa
6c+
656
PP
2
10.05.2014
Das Superding
Peilstein
8-
656
PP
2
06.10.2013
Jasná Páka
Rudice
8-
656
PP
2
31.05.2015
Hrana Za Kempem
Adršpach
IXa
650
PP
02.08.2014
Králičkova
Porúbka
8-
650
PP
4
04.08.2013
Slnovrat
Harmanecká Jaskyňa
8-
650
PP
3
7+/8-
6c
02.11.2016
Mentiroso
Chulilla
6c
722
OS
12.03.2016
Bandiera Rossa
Buzetski Kanjon
6c
722
OS
11.03.2016
Parada
Buzetski Kanjon
6c
722
OS
18.12.2015
Elefanti
Handlesberg
7+/8-
722
OS
26.12.2014
Rock Stupid
Rocca Di Corno
6c
722
OS
26.12.2014
Rock Rapid
Rocca Di Corno
6c
722
OS
06.07.2014
Vznešený Starý Pstruh
Jelenec
7+/8-
722
OS
24.02.2014
La Classe Non Si Sciacqua
Alghero
6c
722
OS
19.11.2013
Minoreda
Alghero
6c
722
OS
17.11.2013
Macchina Amniotica
Alghero
6c
722
OS
15.11.2013
Beddi Cabbi
Alghero
6c
722
OS
15.11.2013
Non Ci Piove
Alghero
6c
722
OS
28.10.2013
Hej Myši
Priedhorie
7+/8-
722
OS
16.08.2013
Klamera
Crepe De Oucera
6c
722
OS
15.08.2013
Porca Miseria
Cittá Dei Sassi
6c
722
OS
12.08.2013
Per Elisa
Cinque Torri
6c
722
OS
10.08.2013
Pompa Pompa
Cinque Torri
6c
722
OS
17.06.2013
Under Tregrensa
Hauktjern
6c
722
OS
16.06.2013
Nordeggen
Hauktjern
6c
722
OS
16.06.2013
Lupus Vulgaris
Hauktjern
6c
722
OS
15.06.2013
Latinerkvarteret
Hauktjern
6c
722
OS
14.06.2013
Venstre
Hauktjern
6c
722
OS
18.08.2012
Hrana SS
Prečín
7+/8-
722
OS
18.08.2012
O Čo Ti Ide
Prečín
7+/8-
722
OS
11.07.2012
Zagreb
Ceuse
6c
722
OS
1
07.07.2012
Pony Boy
Ceuse
6c
722
OS
1
23.04.2016
Deasy
Massone
6c
653
flash
27.10.2014
Via La Discordia
San Vito Lo Capo
6c [6c+]
653
flash
22.10.2014
Bianca
San Vito Lo Capo
6c
653
flash
22.03.2014
Mongolia
Prečín
7+/8-
653
flash
25.02.2014
Una Vita Non Basta
Casarotto
6c
653
flash
26.11.2013
Titti
Alghero
6c
653
flash
26.11.2013
Teletrasporto
Alghero
6c
653
flash
24.11.2013
Quaqquaraqqua
Alghero
6c
653
flash
20.11.2013
I Replicanti
Alghero
6c
653
flash
24.08.2013
Poslední Pamprsky
Křížový Vrch
VIIIc/IXa
614
RP
2
18.06.2013
Senterpartiet
Hauktjern
6c
614
RP
2
28.08.2012
Vzpomínka Na Cyrilka
Štramberk
7+/8-
610
RP
3
28.10.2013
Tsunami
Priedhorie
7+/8-
606
PP
2
7+
6b+
21.05.2016
Don Corleone
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
28.09.2015
Pleťová Maska
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
27.09.2015
Kořist
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
26.09.2015
Pekelný Rej
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
672
OS
21.06.2015
Jiné Časy
Holštejn
7+
672
OS
12.06.2015
Vyšná Štrbina
Manínska Úžina
7+
672
OS
31.05.2015
Černestova Košťata
Adršpach
VIIIc
672
OS
28.02.2015
Las Roturas
Chulilla
6b+ [6c]
672
OS
01.01.2015
Labirinth
Monte Sordo
6b+
672
OS
27.12.2014
Canna Tonante
Rocca Di Corno
6b+
672
OS
27.12.2014
Due Dita Di Violenza
Rocca Di Corno
6b+
672
OS
10.08.2014
Ryby
Súľov
7+
672
OS
09.08.2014
Váhy
Súľov
7+
672
OS
26.07.2014
Videoclip
Manínska Úžina
7+
672
OS
10.05.2014
Going To A Gogo
Peilstein
7+
672
OS
09.03.2014
Variant Stienka
Hrádok
7+
672
OS
19.11.2013
Sisse Posse
Alghero
6b+
672
OS
16.11.2013
Nebidesi Al Mirto
Alghero
6b+
672
OS
15.11.2013
Teste Di Rapa
Alghero
6b+
672
OS
28.10.2013
Barborkin Úsmev
Priedhorie
7+
672
OS
19.10.2013
Krvavá Púť
Porúbka
7+
672
OS
13.10.2013
Kouřilka
Žleby
7+ [8]
672
OS
07.09.2013
Big Tree
Prečín
7+
672
OS
16.08.2013
P 38
Crepe De Oucera
6b+
672
OS
15.08.2013
Zozza
Cittá Dei Sassi
6b+
672
OS
15.08.2013
Fumaiolo
Cittá Dei Sassi
6b+
672
OS
13.08.2013
On The Edge
Cittá Dei Sassi
6b+
672
OS
13.08.2013
15 Settembre
Cittá Dei Sassi
6b+
672
OS
04.08.2013
Kútik
Harmanecká Jaskyňa
7+
672
OS
02.08.2013
Remus
Harmanecká Jaskyňa
7+
672
OS
27.07.2013
Kamasutra
Prečín
7+
672
OS
14.07.2013
Michalova Hlava
Holštejn
7+
672
OS
14.06.2013
Høyre
Hauktjern
6b+
672
OS
14.06.2013
Loerlingen
Hauktjern
6b+
672
OS
14.06.2013
Sånn-ja
Hauktjern
6b+
672
OS
07.09.2012
Borovička
Jelenec
7+
672
OS
11.07.2012
Super Mario
Ceuse
6b+
672
OS
1
10.07.2012
Entre Terre El Lumiere
Ceuse
6b+
672
OS
07.07.2012
Colombine Panachée
Ceuse
6b+ [6c]
672
OS
1
02.10.2011
Stroboskop
Teplické Skály
VIIIc
672
OS
23.05.2015
Černá Díra
Ostaš
VIIIc
603
flash
05.04.2015
Pečenica
Mišja Peč
6b+
603
flash
03.03.2015
Odín
Chulilla
6b+
603
flash
28.02.2015
Terrenos Royos
Chulilla
6b+
603
flash
27.02.2015
Leeds Wall
Chulilla
6b+
603
flash
02.01.2015
Free Nelson Mandela
Monte Sordo
6b+
603
flash
29.12.2014
La Grattugia
Rocca Di Perti
6b+
603
flash
20.10.2014
Baladassarre
San Vito Lo Capo
6b+
603
flash
07.06.2014
Budík
Jelenec
7+
603
flash
09.05.2014
Aufstosser
Peilstein
7+
603
flash
25.11.2013
Angelo Ribelle
Alghero
6b+
603
flash
19.10.2013
Direttissima
Porúbka
7+
603
flash
19.10.2013
Krúžkovanie Vtákov
Porúbka
7+
603
flash
13.07.2013
Atlantis
Holštejn
7+
603
flash
29.05.2013
Zmrznutý Cicvor
Súľov
7+
603
flash
28.06.2013
Sokolí Umíráček
Křížový Vrch
VIIIc
564
RP
2
28.06.2013
Shovívavost
Křížový Vrch
VIIIc
564
RP
2
02.06.2013
Jestli Chceme Tak Bychom Měli
Štramberk
7+ [8-]
564
RP
2
25.08.2012
Óda Na Bolatice
Štramberk
7+
560
RP
27.09.2015
Tváří V Tvář
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIc
556
PP
2
15.08.2015
Wampum Direkt
Rabštejn
7+
556
PP
2
26.07.2014
Čo Ťa Po Tom
Manínska Úžina
7+
556
PP
2
19.07.2014
Bachor
Manínska Úžina
7+
550
PP
1+1+3
7/7+
6b/6b+
18.07.2015
Pamiatka Zosnulých
Prečín
7/7+
647
OS
7
6b
23.05.2015
Steeplechase
Ostaš
VIIIb
622
OS
12.04.2015
STV
Súľov
7
622
OS
01.03.2015
Tinto Y Aspirina L1
Chulilla
6b
622
OS
27.12.2014
Proiettile Umano
Rocca Di Corno
6b
622
OS
22.10.2014
Dolores
San Vito Lo Capo
6b
622
OS
20.10.2014
Slay Back
San Vito Lo Capo
6b
622
OS
18.07.2014
Bujačka
Manínska Úžina
7
622
OS
06.07.2014
Gilotína
Jelenec
7 [7+/8-]
622
OS
13.06.2014
Křížový Kukučkyn
Křížový Vrch
VIIIb
622
OS
01.05.2014
Quinquaginta
Nasenwand
7
622
OS
25.02.2014
Gatta Maiala
Casarotto
6b
622
OS
15.08.2013
Sei Forte
Cittá Dei Sassi
6b
622
OS
13.08.2013
Stoan Esel
Cittá Dei Sassi
6b
622
OS
13.08.2013
Malefix
Cittá Dei Sassi
6b
622
OS
12.08.2013
Alba Chiara
Cinque Torri
6b
622
OS
11.08.2013
Agrodolce
Cinque Torri
6b
622
OS
10.08.2013
Sinfonia Da Hilti
Cinque Torri
6b
622
OS
04.08.2013
Pošahané Švagriné
Harmanecká Jaskyňa
7
622
OS
03.08.2013
Pohárik
Harmanecká Jaskyňa
7
622
OS
28.06.2013
Poštolčí Volání
Křížový Vrch
VIIIb
622
OS
15.06.2013
Stoned Riders
Hauktjern
6b
622
OS
15.06.2013
China Town
Hauktjern
6b
622
OS
12.06.2013
Sjelefred
Hauktjern
6b
622
OS
12.06.2013
Forsvinningsunnmeret
Hauktjern
6b [7-]
622
OS
09.09.2012
Katatonický Úškrn
Harmanecká Jaskyňa
7
622
OS
08.09.2012
Slezina
Jelenec
7
622
OS
18.08.2012
S Obmedzením!
Prečín
7
622
OS
18.08.2012
Variopaint
Prečín
7
622
OS
12.07.2012
Canabis Ou Nutella
Ceuse
6b
622
OS
1
11.07.2012
Comme Des Phogues
Ceuse
6b
622
OS
1
10.07.2012
La Cité Du Dieu Perdu
Ceuse
6b
622
OS
1
07.07.2012
Pulp Friction
Ceuse
6b
622
OS
26.09.2015
Čertovina
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIIb
553
flash
28.03.2015
Lederstrumpf
Hohe Wand
7
553
flash
03.03.2015
Tracy Family
Chulilla
6b
553
flash
28.12.2014
The Dark Side Of The Force
Caprazoppa
6b
553
flash
21.10.2014
Forgefix
San Vito Lo Capo
6b
553
flash
20.10.2014
Giornata Ecologica
San Vito Lo Capo
6b
553
flash
24.08.2014
Píla
Manínska Úžina
7
553
flash
08.06.2014
Kraťas
Jelenec
7
553
flash
17.02.2014
L'asino Di Troya
Alghero
6b
553
flash
20.11.2013
Black Angel
Alghero
6b
553
flash
20.11.2013
Su Gold Zone
Alghero
6b
553
flash
10.08.2013
Alta Marea
Cinque Torri
6b
553
flash
13.07.2013
Čtvrteční Spára
Holštejn
7
553
flash
17.06.2013
Troll I Ord
Hauktjern
6b
553
flash
08.03.2014
Dušičky
Hrádok
7
514
RP
1
12.08.2012
Každý Pátek Není Svátek
Holštejn
7
514
RP
2
05.08.2017
Laibach Varianta
Adršpach
VIIIb
510
RP
24.05.2015
Akademická Čtvrthodinka
Křížový Vrch
VIIIb [IXb]
510
RP
23.08.2014
Sršeň
Súľov
7
510
RP
15.06.2014
Ležák
Holštejn
7
510
RP
3
11.09.2012
Balada
Štramberk
7
510
RP
29.08.2012
Ne-dallas
Štramberk
7
510
RP
13.08.2012
Narovnaný Zbrojnoš
Holštejn
7
510
RP
01.10.2011
Dubnová
Čertovy Skály U Lidečka
7
510
RP
11.07.2012
Coup De Blues Pour Petit Dom
Ceuse
6b
506
PP
1
7-/7
6a+/6b
02.08.2013
Neukradneš
Harmanecká Jaskyňa
7-/7
597
OS
7-
6a+
28.12.2014
The Empire Strikes Back
Caprazoppa
6a+
572
OS
27.06.2014
Krasnecov Komin
Porúbka
7-
572
OS
08.05.2014
Direkter Gargle Blaster
Peilstein
7-
572
OS
04.05.2014
Bring Me Edelweiß
Nasenwand
7-
572
OS
02.05.2014
Blut Und Tränen
Nasenwand
7-
572
OS
27.04.2014
Ludia Sú Špiny
Prečín
7-
572
OS
15.11.2013
Teste Rosse
Alghero
6a+
572
OS
04.08.2013
Čert Nespí
Harmanecká Jaskyňa
7-
572
OS
03.08.2013
Krehké Sny
Harmanecká Jaskyňa
7-
572
OS
17.06.2013
Maestro Chupa Chopas
Hauktjern
6a+
572
OS
20.04.2013
Super Elica
Osp
6a+
572
OS
09.09.2012
Podlavický Škrtič
Harmanecká Jaskyňa
7-
572
OS
09.09.2012
Danka
Harmanecká Jaskyňa
7-
572
OS
30.12.2014
Il Futuro E' Un Ipotesi L1
Rocca Di Corno
6a+
503
flash
07.09.2014
Joystick
Manínska Úžina
7-
503
flash
17.02.2014
Cabocc
Alghero
6a+
503
flash
26.11.2013
Sbronzetti Nuragici
Alghero
6a+
503
flash
25.11.2013
Primula Rossa
Alghero
6a+
503
flash
24.11.2013
Crastulandia
Alghero
6a+
503
flash
04.09.2012
Pátá Kniha
Štramberk
7-
464
RP
2
25.08.2013
Rajbyk
Teplické Skály
VIIIa
460
RP
21.08.2012
Genesis
Štramberk
7-
460
RP
06.10.2013
Výlov
Rudice
7-
456
PP
2
10.07.2012
La Magicienne Trahie
Ceuse
6a+
456
PP
1
6+/7-
6a
15.08.2013
Sbirulino
Cittá Dei Sassi
6a
522
OS
30.07.2011
Kotašlova Varianta
Holštejn
6+/7-
522
OS
28.03.2015
Lucy In The Sky
Hohe Wand
6+/7-
453
flash
31.12.2014
U Can
Monte Sordo
6a
453
flash
27.07.2013
Čierne More
Prečín
6+/7-
453
flash
12.07.2012
Les Sucettes L Anis
Ceuse
6a
406
PP
1
10.07.2012
L´Épée Soleil
Ceuse
6a
406
PP
1
6+
5c+
09.07.2022
Emporweg
Frankenjura
6+
472
OS
29.03.2015
Honeymoon
Hohe Wand
6+
472
OS
02.08.2013
Marina Rei
Harmanecká Jaskyňa
6+
472
OS
08.09.2012
AC/DC
Jelenec
6+
472
OS
30.07.2011
Náhrobní Kámen
Holštejn
6+
472
OS
28.09.2015
Dočasné Zrychlení
Labské Údolí - Levý Břeh
VIIc
403
flash
28.08.2012
Exodus
Štramberk
6+
360
RP
6
5c
26.12.2014
Overbabbeo
Rocca Di Corno
5c
422
OS
13.09.2014
Krvavá Spára
Lukov
6
422
OS
24.06.2013
Kroužkování
Křížový Vrch
VIIb
422
OS
09.09.2012
Tržnica
Harmanecká Jaskyňa
6
422
OS
30.07.2011
Sevřené Půlky
Holštejn
6
422
OS
26.08.2016
Údolní Hrana
Adršpach
VIIb
310
RP
10.07.2012
Les Yeux De Tamatloc
Ceuse
5c
300
PP
5+
5a
08.09.2012
Plšie Diery
Jelenec
5+
347
OS
5-
4c
25.08.2012
Farside
Štramberk
5-
185
RP
28.09.2013
Fuxo
Tupá Skala
8+/9-
1
AF
1
16.08.2013
Tequila Gold
Crepe De Oucera
7a+
1
AF
1
15.08.2013
Nepal
Cittá Dei Sassi
6c
1
AF
1
15.08.2013
Hotel Campitello
Cittá Dei Sassi
7b
1
AF
2
14.08.2013
Bobis
Cittá Dei Sassi
7b
1
AF
1
13.08.2013
Gabriele Bonanno
Cittá Dei Sassi
6c+
1
AF
1
13.08.2013
Dai Animo
Cittá Dei Sassi
7b+
1
AF
1
12.08.2013
Farouk
Cinque Torri
7a+
1
AF
1
11.08.2013
Morfologica
Cinque Torri
7b
1
AF
1
11.08.2013
Fandango
Cinque Torri
6c
1
AF
1
03.08.2013
Krstný Otec
Harmanecká Jaskyňa
8-
1
AF
1
14.07.2013
Mistrův Mistr
Holštejn
8+/9-
1
AF
1
08.07.2013
Mr. Freeze
Frankenjura
9-
1
AF
3
16.06.2013
Siste Stikk
Hauktjern
7a+
1
AF
1
26.05.2013
Depeche Mode
Čertovy Skály U Lidečka
9-
1
AF
2
21.04.2013
Maudit L1
Osp
6c
1
AF
2
20.04.2013
Pretty Lady
Osp
6c+
1
AF
1
20.04.2013
Dedek Mraz
Osp
6c
1
AF
1
20.04.2013
Super B
Osp
6c+/7a
1
AF
1
20.04.2013
Super Elio
Osp
7a+
1
AF
1
19.04.2013
Krvavica
Mišja Peč
7a [7a+]
1
AF
1
08.09.2012
Satisfakcia
Jelenec
8
1
AF
1
19.08.2012
Prekvapenie
Prečín
8-
1
AF
2
13.08.2012
Pomsta Pulčíkům
Holštejn
7+
1
AF
2
13.08.2012
Harlinovi Pohrobci
Holštejn
8- [8]
1
AF
2
12.08.2012
Boulder Gojka Mitice
Holštejn
7+
1
AF
12.07.2012
Le Daü
Ceuse
6c+ [7a]
1
AF
1
12.07.2012
Espéranza
Ceuse
7a+
1
AF
1
11.07.2012
Le Moustik Enrage
Ceuse
7a
1
AF
1
11.07.2012
La Petite Ilusion
Ceuse
7a+
1
AF
1
10.07.2012
La Chute De Brek Zarith
Ceuse
6c+
1
AF
1
10.07.2012
Kekets Blues
Ceuse
7b
1
AF
1
07.07.2012
Les Daltons Courent Toujours
Ceuse
6b+
1
AF
1
07.07.2012
Médicine Douce
Ceuse
6c+
1
AF
1
07.07.2012
Ananda
Ceuse
7a
1
AF
1
30.08.2011
Night Cap
Pět Kostelů
9-
1
AF
2
08.09.2012
Afrodita
Jelenec
8
0
-
2
08.09.2012
Salón
Jelenec
8
0
-
2
Summary:
881359
Reklama:
Photo of the day:
Péčko, 7
Routes:
All routes
(175216)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Spravedlnost Xb Údolí Loubenského Potoka
Einsamkeit VIIc Oybin
Verschollener Weg VIIIb Oybin
La Monique 5A Fontainebleau
Futilités Mesquines 5A Fontainebleau
Latest comments:
Guma Guar Xa Labské Údolí - Levý Břeh
De Sába 9- Lom Kobyla
Spravedlnost Xb Údolí Loubenského Potoka
Puzzle Fur Fortgeschrittene 7 Hohe Wand
Plotnou Vpravo 6- Davle
New in discussion:
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Re: Please help me complete my university bouldering project!
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Latest comments:
Re: Mr.hi
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.
|
Re: Mr.hi
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
Mr.
|
-1 OR 3+108-108-1=0+0+0+1
|
-1 OR 2+108-108-1=0+0+0+1
|
Hot:
Youth European Championship in climbing
(4)
New in advertising:
Climbing Partner
|
Looking for a climbing partner
|
route setters
|
Instructions:
Climbing map
...
czech climbing
forums
ankety
links
guides
fotky
video
*rss*
private policy
ceník reklamy
Energy Cloud
NetPro systems, s.r.o.