Czech Climbing

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   55.439 vistors in November
Find a route

Search

Books
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Competitions
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Ranking
Cesty:
17.Svoboda 10790
18.Kalvas 10731
19.Kohout 10675
Bouldry:
17.Vaňous 9975
18.Šípek 9950
19.Majdloch 9950
Hory:
23.Bernard 2632
24.Opice 2510
25. 2332

Results
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Diary
5850 lezců
1198533 cest
Nové přelezy:
Midnight L 7C+
Vocheso 7b
Carlo Mont 7c+
By Pass 7b
El Cagaso 7c+
Mon Jardin 7b+
Vivere Di 7b+
E Bravo Gi 7c+
La Baita 7b
Souvenir 8A/8A+

Indoors
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice
Městská stěna Vyškov - Vyškov
Eliass - Ostrava

Shops
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
HUDYsport - Ostrava
Rock Point Vaňkovka - Brno

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Název cesty:

Lady Jane ?1

Klasifikace:6A+
Typ cesty:boulder
Sektor:Lady Jane
Oblast:Labské Údolí - Pravý Břeh
Poloha:Labské Pískovce
Délka:0 m
Popis:
Levá část Lady Jane, v levé části, výlez vlevo
Poznámka:
název neznámý
Zapsal:24.11.2003 11:57:25

 

Hodnocení / Počet:   0 / 0

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Průvodce
   - 15. Růžová vřesina


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Bouldrová výzva pro severní Frankenjuru a Fichtelgebirge (Smrčiny) od IG Klettern Frankenjura, Fichtelgebirge & Bay. Wald e. V. a DAV se souhlasem úřadů ochrany přírody 1) Žádné zveřejňování bouldrových oblastí v bouldrových průvodcích a na internetu. 2) Dbát na právně závazné požadavky, jako jsou bezpečnostní předpisy, zákazy na ochranu ptactva a horolezectví. 3) Zákaz bouldrování v jeskyních (ochrana netopýrů). 4) Zákaz kurzů bouldrování v přírodě. 5) Magnesium používat úsporně a podle oblastí ho nepoužívat vůbec. Zanechat pokud možno, co nejméně stop. Odstraňovat značení a zbytky tejpovacích pásek. Před opuštěním bouldry očistit od magnesia. 6) Po setmění nebouldrovat (ochrana zvěře). 7) Nenajíždet s auty na uzavřené cesty, parkovat ohleduplně. Pokud možno dorazit veřejnou dopravou. 8) Zacházet ohleduplně s okolnostmi a místní přírodou. Respektovat prostředí rostlin a zvěře. Nerozdělovat oheň. Nazanechávat odpad a vyvarovat se hluku. Vybavení neskladovat přímo na místě. 9) Nové bouldrové oblasti je potřeba dohodnout s vlastníky pozemků, s lesní správou a krajskými úřady. 10) Neotvírat zarostlé skály. Neodstraňovat vegetaci (žádné čištění!) Stromy a keře neodstraňovat bez souhlasu vlastníka. 11) Nevytvářet a nepřidávat žádné chyty a stupy. Nepřidávat žádné umělé chyty. 12) Žádné označování startovacích chytů. Bouldry neoznačovat jmény, šipkami nebo podobně. Nezřizovat žádné přístupové cesty a umělé stavby.
Zapsal: Jeník Pleticha, 17.02.2014 14:26:19


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

cb7849536A+solo03.08.2006
koktis6A+solo11.05.2007
Element6A+solo25.12.2007
luctramp6A+solo26.12.2007
Fufu6A+RP13.06.2009
relic6A+flash04.03.2012
zeros6A+OS19.01.2014
Karkoš6A+solo17.01.2016

 Přidání cesty do deníčku

Reklama:
 Photo of the day:

Cesta berušek, 5+
 Routes:
All routes (189325)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Katorga 6a+ Leonidio
Nicole Ext. 6b Leonidio
Nicole 5c Leonidio
Cacapeponie 6b+ Leonidio
Duvdevan Ext. 6c Leonidio
Latest comments:
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina

 New in discussion:
Morocco Family Tours | Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner |

 Latest comments:
Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Officiell Jimmy Choo Gretchen Krossad Metalliska sandaler [a7df] | Replica Baume & Mercier -australia migliori qualitĂ  replica | Borse Prada viaggio | John |

 Hot:
Youth European Championship in climbing (4)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.