Czech Climbing

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   55.439 vistors in November
Find a route

Search

Books
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Competitions
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Ranking
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Volf 11553
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Černý 8432
2.Sejbal 8423
3.Groš 7240

Results
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Diary
5847 lezců
1197059 cest
Nové přelezy:
Luna Mengu 7b
Bílý Rys 9
Zloty Dagg 7C+/8A
La Montana 8a+/8b
Tiempos De 7b
Double Led 7b+
Zloto Walo 7C
Zloty Dagg 7C+/8A
Zlotý Dagg 8A
Antes Tron 8a

Indoors
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Shops
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Název cesty:

Lewy Pierwiastek

Klasifikace:VIIc
Typ cesty:skalní
Sektor:Na Prawo Od Nowych Schodów
Oblast:Szczeliniec Wielki
Poloha:Polsko
Obtíže:síla
Sklon:kolmá
Délka:20 m
Jištění:1Kruh
Autor:Tadeusz Ciszynski, 1989
Popis:
Po ostré hraně na polici ke kruhu, vlevo nahoru k hodinám a na vrchol
Poznámka:
jen najít hodiny a pak je provázat, kevlar se hodí :-)
Zapsal:Jiří Ponomarev (George-JP), 18.08.2005 23:37:40

 

Hodnocení / Počet:   0 / 0

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Trošku tady nerozumím tomu rozdělení sektorů. V průvodci, který mám k dispozici - vydaný někdy před 15 lety nerozlišují cesty vlevo nebo vpravo od schodů starých nebo nových, ale pouze severní stěny a poté jižní stěny - v originále Ściany poludniowe. A to jsou všechny cesty od této cesty vpravo až do konce. Tady jsou teď cesty smíchány některé se sektorem jižní stěny a některé se sektorem nové či staré schody a přitom jsou třeba vedle sebe
Zapsal: Komíňák, 03.06.2010 16:04:17

Já to rozděloval na jižní a sev. stěny.. bordel v tom udělal až Martin, i když s dobrým ůmyslem.. Ale myslím, že až tak podstatný to není. Bylo to dneska aspon suchý ? Nebo si byl jindy, tam to celkem po dešti jde, ale v tomhle počasí taky žádná sláva ))
Zapsal: George-jp, 03.06.2010 18:52:57

Ne nebyl jsem tam, ale chystám se tam v sobotu tak jsem si jen osvěžoval paměť u průvodce a koukal co bych si šel vylízt. Doporuč něco pěknýho a těžšího
Zapsal: Komíňák, 03.06.2010 20:26:35

Jaký pak bordel:)) Aktuální dva díly průvodce jsou novější, takže se dá očekávat že lezci budou zapisovat cesty podle toho, tomu se pak všude přizpůsobuje i databáze. Stejně jako já, když jsem sem přidal od každé cesty ze všech sektrů. I když je hezké tomu říkat Hejšovina, jsou to skály v Polsku - vždyť nám se také nelíbí když nám němci překládají Labák. Info o průvodcích viz článek Hejszowina: lezec.cz/clanek.php?key=7955&nazev=hejszowina Jirka zapisoval ale cesty už před tím, tak já to tedy srovnám, jen strpení. Prostě jsme na to měli jiný názor a nechtěl jsem Jirku válcovat a přepisovat hned všechny cesty který zadal a většinu i přelezl. Je asi na čase to srovnat. Podklady mám, čas si najdu a vy můžete vklidu lézt, jinak kdyby chtěl někdo namejlovat starýho přeloženýho průvodce tak ho mám.
Zapsal: martan, 04.06.2010 08:55:42

Jasně, v klídku. Mě je to uplně jedno, jak je to tu zadaný. Jen jsem na to poukázal. Myslel jsem si, že je to v tom novém průvodci jinak rozdělené, ale je to asi zbytečně složité. Prostě ve stínu jsou severní stěny, na slunci jsou jižní stěny a to je asi přehlednější a pohodovější, ale je to jedno.
Zapsal: Komíňák, 04.06.2010 10:50:29

opraveno
Zapsal: martan, 01.07.2010 13:48:02


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

George-JPVIIcOS18.08.2005

 Přidání cesty do deníčku

Reklama:
 Photo of the day:
Le Piazzole
Over the Lake, 7b
 Routes:
All routes (189221)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Luna Menguante 7b Chulilla
Lavé Rebro - Variant 5+ Vysoké Tatry
Modern Slavery 7c Kalymnos
Šaškárna VIIb Prachov
Míťova Spára VII Prachov
Latest comments:
Kmín Tam 6C Panský Les
La Esperanza De Volver 7a+ Chulilla
Magic Woman 6b San Vito Lo Capo
Cuerpo Jodio 7a+ Túron
Levá Cesta V Hrubá Skála

 New in discussion:
Morocco Family Tours | Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner |

 Latest comments:
Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Officiell Jimmy Choo Gretchen Krossad Metalliska sandaler [a7df] | Replica Baume & Mercier -australia migliori qualitĂ  replica | Borse Prada viaggio | John |

 Hot:
Youth European Championship in climbing (4)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.