Czech Climbing

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   Look at the tips and advices on the HowTravelCheap.com!
Find a route

Search

Books
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Competitions
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Ranking
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Results
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Diary
5850 lezců
1198662 cest
Nové přelezy:
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+
Severus 7C+
Moje První 7C+
Malá Guľa 7C+
Mystére Et 7b+
Estrata Ge 7c
Look Up He 8b+
Ztopořená 9/9+

Indoors
ZŠ Bolatice - Bolatice
Lezecké centrum Lanovka - České Budějovice
Družba boulder - Ostrava Poruba

Shops
HUDYsport - Olomouc
HUDYsport - Strakonice
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Název cesty:

Dokonalý Trik

Klasifikace:9+/10-
Typ cesty:skalní
Sektor:U Ústavu-Doubrwand
Oblast:Doubravčany
Poloha:Kolínsko
Obtíže:vytrvalost
Sklon:strop
Délka:0 m
Jištění:bh
Autor:Jakub Žítek 1. PP 15.5. 2011
Popis:
Nastup ,,koutovou" dale po hraně střechovitého převisu až ke 4.bh cesty "trener kundichek"od nej primo tezkym bouldrovym vylezem ke slanaku cesty "novákovy cesty"
Poznámka:
Popis je dost slozity ale lajna je to od pohledu zcela jasna. Asi nejtezsi a nejvice vytrvalostni cesta na kolinsku. S klasou si nejsem jist snad prelezy ukazou.
Zapsal:Jakub "kub" Žítek (kub), 26.05.2011 21:38:37

 

Hodnocení / Počet:   0 / 0

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Moc jsem to nepochopiil takže vyleza se oněco dřív než trener kundiček přez ty malé lišty.
Zapsal: honza, 27.05.2011 07:34:59

leze se zleva do prava podel previsu, cesta Dobry den pane netopyr je jeste vice vpravo nez Trener kundichek takze POZDEJI po takove tupe hrane pres mikro listu a oblinu do topoveho madla- ted je to perfektne namadzovane dojed si to vylezt poznas to. jinak az bude chvile dojedu to vyfotit a dodam foto aby to bylo jasne na skalni oblasti
Zapsal: kub, 27.05.2011 08:49:38

Pokud vim linie je zpocatku stejna jako cesta "Born stupid? Try again!". Tzn., ze se bere a patuje strikne hrana previsu. Ve visu dolezes do vyrazne metrove policky na hrane strechoveho previsu, a z ni jdes dale mirne sikmo doprava (pres prodlouzeny 4.bh cesty "Trener kundicheck") tezkym bouldrem smer slanak. A mam pocit, ze se to ale doleze ke slanaku cesty "Novákova cesta", neni-liz pravda? Ma to celkem predepsany program, ktery je lehke ochcat a tim ztratit obtiznost. Tudiz si nejsem touto linii z hlediska vedeni uplne jist. Snad se snese, byl bych spise pro jeji zapis na SO.
Zapsal: behy, 27.05.2011 17:29:23

Ano behy ma pravdu spletl jsem si cesty dolez je opravdu do novakovy cesty uz jsem to opravil ted by to melo sedet na popis cesty vzhledem k mnozstvi cest je to dost slozite...za chybu se omlouvam
Zapsal: kub, 27.05.2011 19:02:37


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

kub9+/10-PP15.05.2011
novakja9+/10-PP15.12.2013

 Přidání cesty do deníčku

Reklama:
 Photo of the day:

 Routes:
All routes (189339)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Morální Ambice 6C+ Bolešiny
Sólo El Enano 7c Cuenca
Dura De Pelar 7a Cuenca
21 Grammi 7C+ Chironico
Pajkel 6a Črni Kal
Latest comments:
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
La Guayota 8c El Rio
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 New in discussion:
Morocco Family Tours | Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner |

 Latest comments:
Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Officiell Jimmy Choo Gretchen Krossad Metalliska sandaler [a7df] | Replica Baume & Mercier -australia migliori qualitĂ  replica | Borse Prada viaggio | John |

 Hot:
Youth European Championship in climbing (4)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.