Czech Climbing

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   55.439 vistors in November
Find a route

Search

Books
Nová kniha Lékaři na horách: neviditelní hrdinové
Slovinsko
Frankenjura Band 1 a Band 2

Competitions
Evropský pohár v ledolezení Brno (03.12)
Světový pohár v ledolezení Jižní Korea (13.01)
Světový pohár v ledolezení Francie (20.01)

Ranking
Cesty:
20.Reich 10569
21. 10519
22.Havlík 10510
Bouldry:
20.Popovský 9500
21. 9409
22.Šmejkal 9353
Hory:
18.Ondrášek 4937
19.Turbaková 4164
20.Matějec 4054

Results
Evropský pohár v ledolezení Žilina (26.11)
Jungle Kid Pohár (13.11)
Akademické MČR v obtížnosti (10.11)

Diary
5333 lezců
1006724 cest
Nové přelezy:
Padám, Neř 7C+
Campus Boa 7C+
Campus Boa 7C+
Los Rancio 8a
Chorrera G 7b+
Světlá Ste 9/9+
Genezis 10+
Olymp Vari 10-
Eden 8A
Rodillar 8a

Indoors
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Shops
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

Boulder Contest 2002

Místo konání: Sky Club Brumlovka
Kategorie: pro všechny
Typ: bouldering
Datum: 30.11.2002
Pořadatel: BB klan
Koeficient: 0.00
Sponzoři:


Zde je článek o závodech.

Muži finále

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
b  
1.Černý Karel77HO Zlín217338033006253724
2.Mrázek Tomáš82RP, Ocún2177780130172941025
3.Souček Radovan72Brno117005013004112219
4.Minařík David85CC117004013002112216
5.Resch Petr74Beroun117003033005112418
6.Hlaváček Jakub82BB Klan, Triop, Ruzyně003228033004122518
7.Repčík Marek76Anatomic003338023002132516
8.Kašpárek Ivo73SK Přerov015005023004002317
9.Přibil Jirous80BB, RP, Ocún, AIX015005043003002516
10.Rýva Pavel75HO Dolní Žleb015004002003001114
11.Mazák David0Climbing Team Přerov003004053003001513
12.Švub Ondra85CCCBBB003004002003000012

Ženy finále

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
b  
1.Kotasová Věra77Ocún, RP, Van Gansenwinkel115117117118444427
2.Rajfová Silvie89Triop, Sokol Brno 1115016117218344426
3.Lipenská Helena77Sun Sport, Sensor, HO Vertikal Brno415046117118364726
4.Förander Jenny0Göteborg, Klätter klubb215015117016234423
5.Rajfová Lucie86Triop, Sokol Brno 1013025117016114521
6.Nagyová Silvie77Brno013004667004162718
7.Zemanová Alena77BB Klan012025025004003516
8.Ulrichová Zuzka84BB Klan023004003003001213

Muži kvalifikace

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
b  
1.Mrázek Tomáš82RP, Ocún116118327117464528
2.Přibil Jirous80BB, RP, Ocún, AIX116228026117344627
3.Repčík Marek76Anatomic226228016117354627
4.Hlaváček Jakub82BB Klan, Triop, Ruzyně336118016337374827
5.Souček Radovan72Brno025004117117223423
6.Kašpárek Ivo73SK Přerov336004016217253523
7.Černý Karel77HO Zlín015066016117114924
8.Resch Petr74Beroun025004016118113423
9.Švub Ondra85CCCBBB015228003015123421
10.Mazák David0Climbing Team Přerov014004036227123621
11.Minařík David85CC035004227004122520
12.Rýva Pavel75HO Dolní Žleb216004002004121116
13.Doubravský Tom78Šumperk015017026015004523
14.Neústupný Štěpán83Plzeň016004046015003621
15.Fojtík Martin73Los Brňos0250040660350031120
16.Niedoba Pavel75Göteborg, Swe014004003015002216
17.Lank Zdeněk74Liberec024003016005002318
18.Malina Václav73Ruzyně, Singing Rock024004003015002316
19.Herodes Martin79HO Zlín034005003025002517
20.Klap David75BB Klan025004046004002619
21.Straka Jaroslav77Jaruška Brumlovka064004003025002816
22.Sennelön Henrik69Göteborg, Swe015004003004001116
23.Spilka Martin77VSAK Chemie Praha014004003004001115
24.Rydval Tomáš81NO Gravity014002003005001114
25.Hegr Karel71Beroun015002003004001114
26.Paprsek Martin84Rock Plast Zábřeh025005004004001218
27.Tomanec Rostislav65Triop, TJ TŽ Třinec003004026004001217
28.Rozsypal Ála73Přírodní vědy025004003004001216
29.Brodský Břéťa80ČB Pavouk002003003025001213
30.Havel Jan78Makak035003003004001315
31.Sládek Tomáš82BB Klan034003003003001313
32.Fišer Michal81BB Klan045002004005001416
33.Mílek Michal81OV044002004004001414
34.Sládeček Milan87Skalka Přerov055004003003001515
35.Zedník Miloslav67Mladá Boleslav002003055005001515
36.Štefko Robert77CCCBBB054002004004001514
37.Matoušek David79Zevl Team002005004004000015
38.Kurc David90BB Klan003004003004000014
39.Kawinek Petr77Ústí nad Labem002004003004000013
40.Pavlů Karel73HO Hoření Paseky002004003004000013
41.Aulický Michal82HO Bělá003003003004000013
42.Kero Timo73Göteborg, Swe002004003004000013
43.Chejn Vilém0002003004003000012
44.Sadílek Martin83Brno002004003003000012
45.Nováček Jan83Brno002004003003000012
46.Tamchyna Petr81Praha002004003003000012
47.Dragoun Jiří70HO Beroun, Ultra Ant002003004003000012
48.Hroch Petr78za všechny002003003004000012
49.Plot Martin81Beroun002003003004000012
50.Gavač Mišo75SEK HO Senica002004002004000012
51.Chudoba David74USK Plzeň002002003004000011
52.Čermák Lukáš80Killer002003003003000011
53.Zuzka Zdeněk70002002002005000011
54.Szymanský Filip82BB Klan002004002003000011
55.Dopita Tomáš79HO Bělá001003002004000010
56.Dražan Jaroslav84OV002003002003000010
57.Řehák Milan79BB Klan, AIX002003002003000010
58.Hanáček Roman77USK Plzeň00100200200400009
59.Vích Pavel84Brumlovka00100300200300009
60.Řitička Ondra86Brno00100200200300008
61.Máca Martin84HO Bělá00200200100300008
62.Tuček Martin80CC00100200100300007
63.Pecka Dan80Sklep00100200100300007

Ženy kvalifikace

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor B1
pt 
 
pz 
 
 B2
pt 
 
pz 
 
 B3
pt 
 
pz 
 
 B4
pt 
 
pz 
 
 SUM
 
pt 
 
 
pz 
 
1.Kotasová Věra77Ocún, RP, Van Gansenwinkel1191181161110444433
2.Rajfová Silvie89Triop, Sokol Brno 1119118116219454432
3.Rajfová Lucie86Triop, Sokol Brno 1119118116019334432
4.Nagyová Silvie77Brno119118116019334432
5.Lipenská Helena77Sun Sport, Sensor, HO Vertikal Brno119118116019334432
6.Förander Jenny0Göteborg, Klätter klubb119118116018334431
7.Zemanová Alena77BB Klan119118116004333327
8.Ulrichová Zuzka84BB Klan219017116003233325
9.Kero Mia75Göteborg, Klätter klubb119017226004233426
10.Bílková Karina88Ultra Ant015004116003112218
11.Hamplová Zuzka81BB Klan004004216004121118


Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Photo of the day:

Dámská pätka, 5
 Routes:
All routes (163079)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
La Bavarese 8b+ Baunei
Niké 8b+ Baunei
Desire L1+L2 6c Chulilla
Caricias Cefalop 6a Tamadaya
Sin Escaqueo 6a Tamadaya
Latest comments:
Padám, Neřešim! 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Cesta Přes Skobičku Na Obraz VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Cesta Přes Skobičku Na Obraz VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Supernaut Xc Křížový Vrch
Supernaut Xc Křížový Vrch

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Adrspach | Officiell Jimmy Choo Gretchen Krossad Metalliska sandaler [a7df] | Replica Baume & Mercier -australia migliori qualitĂ  replica | Borse Prada viaggio | John | Re: Safty | Safty | Highline for females | y | Salaam/Congratulations!! |

 Hot:
Czech republic climbing areas (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.