Czech Climbing

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   55.439 vistors in November
Find a route

Search

Books
Pískaři jsou zpět!
Nová kniha Medaile na chvíli o olympijském příběhu Adama Ondry
Nová kniha Lékaři na horách: neviditelní hrdinové

Competitions
SP skialpy Val Martell ITA (22.02)
ČP rychlost Brno (24.02)
2. ČP v bouldrech Praha (02.03)

Ranking
Cesty:
1.Ondra 13491
2.Trojan 12465
3.Šindel 12406
Bouldry:
1.Volf 11153
2.Stráník 11006
3.Stráník 10875
Hory:
1.Groš 7918
2.Punčochář 6708
3.Rojko 6230

Results
ČP v bouldrech Praha (17.02)
MS ledolezení (16.02)
MČR v ledolezení na rychlost (31.01)

Diary
5511 lezců
1082536 cest
Nové přelezy:
Maniatisc 7c
Obladi Obl 9+
Na Hranici 9
D.D.D. 9+
Čára Život 8+/9-
Smith And 10+
Jeňova Výz 9+/10-
Návrat Krá 8A
Fraticceli 8a+
La Pedri E 8a+

Indoors
321 Boulder Club - Brno
Lezecká stěna TJ. Pustiměř - Pustiměř
SOU technického - Frýdek-Místek

Shops
HUDYsport - Olomouc
2D chyty - Praha 6
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky závodů

MČR

Místo konání: Prah Brumlovka
Kategorie: Mistrovství České Republiky
Typ: obtížnost
Datum: 10.11.2001
Rozhodčí: Slávek Vomáčko
Koeficient: 0.00
Sponzoři:
ČHS, HUDY Sport, Lanex, Mammut, Rupa, Ocún, Triop,EMT, Green Sport, Yate, Exaterm

Muži

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Kval.        Semif.        Finále       
1.Mrázek Tomáš82Rock Pillars, Van Gansenwinkeljun.top99,0099,00top99,0099,00top99,0099,000
2.Hlaváček Kuba82Triop, BB klan, Ruzynějun.top99,0099,00top99,0099,0028,00-28,0027,997
3.Kořan Pavel74Triop, VanGansewinkeltop99,0099,00top99,0099,0026,50-26,5026,497
4.Malina Václav73HO Ruzynětop99,0099,0019,60+19,6019,6024,00-24,0023,997
5.Přibil Jirous80BB klan, Ocún, RPtop99,0099,0021,5021,5021,5020,8020,8020,800
6.Chrastina Andrej73BB klan, Ocún, RP, a.9top99,0099,0022,50-22,5022,5020,0020,0020,000
7.Resch Zdeněk72Lokomotiva Berountop99,0099,0019,80+19,8019,8017,80+17,8017,803
8.Fojtík Martin73Los Brňostop99,0099,0020,50-20,5020,5016,50+16,5016,503
9.Resch Petr74Lokomotiva Berountop99,0099,0018,50+18,5018,50
10.Novák Standa79Brnotop99,0099,0018,5018,5018,50
10.Oliva Jirka77BB klantop99,0099,0018,5018,5018,50
10.Klap David75Praha Lukastop99,0099,0018,5018,5018,50
13.Nosek Radim79Liberec15,00-15,0015,0018,5018,5018,50
14.Štefánek Rosťa77Hudy sporttop99,0099,0018,50-18,5018,50
14.Zbranek Jan86Triopjun.top99,0099,0018,50-18,5018,50
16.Stráník Štěpán87Choceňjun.top99,0099,0017,5017,5017,50
17.Rakovič Tomáš68Jaruška Prahatop99,0099,0016,0016,0016,00
18.Švub Ondřej85CCCBBBjun.top99,0099,0015,70-15,7015,70
19.Bláha Petr76HO Přírodní vědy16,5016,5016,5015,70-15,7015,70
20.Beneš Ondřej83USK Slaviajun.top99,0099,0015,2015,2015,20
20.Mázl Luboš72Saltictop99,0099,0015,2015,2015,20
22.Dragoun Jiří70Lokomotiva Berountop99,0099,0015,20-15,2015,20
23.Ulrich Pavel52Jaruška Prahatop99,0099,0013,5013,5013,50
24.Skalský Tomáš84Universita Brnojun.15,80+15,8015,8012,60+12,6012,60
25.Volf Jakub87TJ Ruzynějun.top99,0099,0012,30-12,3012,30
26.Sládek Tomáš82BB klan, Jaruška Prahajun.top99,0099,0011,80-11,8011,80
26.Valčík Jakub85Choceňjun.top99,0099,0011,80-11,8011,80
28.Stráník Martin90Choceňjun.top99,0099,0011,20-11,2011,20
29.Peltrám Václav68Benešov u Prahytop99,0099,0010,00-10,0010,00
30.Mazák David75Přerov17,5017,5017,509,40+9,409,40
31.Pelikán Martin83Plzeňjun.17,500,000,000,00
32.Trnka Martin79THC HoLo16,20-16,2016,20
33.Hroza Libor87Saltic,Singing rockjun.15,3015,3015,30
34.Matoušek David79HO Zevl15,00-15,0015,00
35.Frohlich Vojta85HOM Alpin IVjun.14,9014,9014,90
36.Leitman Marek83HK Baník Prievidzajun.14,50+14,5014,50
37.Straka Jaroušek77Jaruška Praha14,4014,4014,40
38.Lautner Jiří77Triop14,10+14,1014,10
38.Podhradský Tomáš79Pod Hradem14,10+14,1014,10
40.Horák Honza65Jaruška Praha14,1014,1014,10
41.Niedoba Pavel75Los Brňos14,00+14,0014,00
42.Brodský Břéťa80H.K.Pavouk Budějovice14,00-14,0014,00
43.Bláha Jakub85Extrém team Kadaňjun.13,90+13,9013,90
44.Roch Petr78HO Zevl13,30+13,3013,30
45.Herodes Martin79HO Zlín13,3013,3013,30
46.Štefko Robert66CCCBBB12,5012,5012,50
47. Vích Pavel84Jaruška Prahajun.12,50-12,5012,50
48.Maršík Jarda71HO Teplice12,0012,0012,00
49.Pavlů Karel73HO Hoření Paseky11,80+11,8011,80
50.Brajer Raďous66Jaruška Praha11,8011,8011,80
51.Bobok Stano67CCCBBB10,2010,2010,20
52.Lukáš Jan74Plzeň10,20-10,2010,20
53.Kovanda Rudy57Los Brňos9,409,409,40
54.Řehák Milan79BB klan8,80+8,808,80
55.Křišta Karel74Kapka8,60+8,608,60
56.Dlouhý Tomáš83Freesportjun.8,00+8,008,00
57.Sucharda Ondřej78THC HoLo7,60+7,607,60
58.Havel Jirka82Triop Zlínjun.7,207,207,20
59.Kosík Tomáš85Plzeňjun.7,007,007,00
59.Sadílek Martin83jun.7,007,007,00
61.Nováček Honza83Fresportjun.6,80+6,806,80
62.Bláha Jindra89Extrém team Kadaňjun.6,806,806,80
63.Švácha Jiří86HOKOK Kladnojun.6,006,006,00

Ženy

 Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor    Semif.        Finále        Superf.      
1.Kotasová Věra77Rock Pillars, Hudy Sport, Nutrend, Van Gansenwinkeltop99,0099,00021,00-21,0020,99725,50+25,5025,503
2.Kysilková Tereza87Hudy Sport Brnojun.top99,0099,00021,00-21,0020,99725,00-25,0024,997
3.Lipenská Helena77Pivovar Eggenberg, Sensortop99,0099,00020,50-20,5020,497
4.Čintalová Zuzana83Modra, HO Zevl, SKjun.top99,0099,00019,30-19,3019,297
5.Rajfová Lucie86Triop, Universita Brnojun.top99,0099,00019,00+19,0019,003
6.Hrozová Lucie88Saltic, Singing Rockjun.top99,0099,00019,0019,0019,000
7.Nagyová Sylva77Brnotop99,0099,00018,50-18,5018,497
8.Rajfová Silvie89Triop, Universita Brnojun.top99,0099,00017,00+17,0017,003
9.Trnková Lenka75Spoltrade Group, Saltic, USK Slavia ULtop99,0099,00015,80-15,8015,797
10.Hnízdilová Soňa83Triopjun.11,50+11,5011,503
11.Kupilíková Katka86Vertikal Sport, Makakjun.10,60-10,6010,597
12.Melicharová Petra85Alpinus, Triopjun.10,50+10,5010,503
13.Glaserová Martina88Slávia Liberecjun.9,109,109,100
14.Wunschenová Petra75Extrém8,908,908,900
15.Kadlecová Světlana87Extrém team Kadaňjun.6,406,406,400
16.Tomášková Bohuslava87Triopjun.5,205,205,200


Reklama:
 Photo of the day:

Hřbitovní varianta
 Routes:
All routes (172993)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Da Vinci Code 7a Ineia
Idatino Perasma 7a+ Ineia
Tough Luck 7a Ineia
F....ng Green Elefantaki 6b+ Ineia
Iptamenos Skorpios Ext Right 7a Ineia
Latest comments:
Dall´Alba Al Tramonto 6b+ San Vito Lo Capo
Mánie SD 6B Ludvíkov
Fala... 6b+ Krraba
Fala... 6b+ Krraba
Pravým Převisem 7- Kreutzberk

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Aktuelle Situation | Adrspach | Officiell Jimmy Choo Gretchen Krossad Metalliska sandaler [a7df] | Replica Baume & Mercier -australia migliori qualitĂ  replica | Borse Prada viaggio | John | Re: Safty | Safty | Highline for females | y |

 Hot:
Geyikbayiri (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.